NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Moderacja Zamykanie tematów ,
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Sty 2024r. 08:43  
Cytuj
Obrazek


Ja rozumiem że w PiS-owskim Mieście niektóre temat są nie po linii partyjnej ale zamykanie kolejnych tematów które są niewygodne aż tak was rajcuje ?

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2024r. 08:43  
Cytuj

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 338
Dołączył: 14 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2024r. 08:52  
Cytuj
Odświeżanie tematów pełnych wulgaryzmów nic nie wnosi do życia forum. Prosimy o przestrzeganie regulaminu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Sty 2024r. 09:36  
Cytuj
CYTAT
Temat stał się ściekiem językowym, nic nie wnosi do dyskusji, lecą same wulgaryzmy, rozmowa polega głównie na wklejaniu cudzych materiałów, obrażani są użytkownicy. Zamykam.


To czy coś wnosi, czy nie to raczej od tego są forumowicze, a jeśli temat żyje od 10 lat, czy nawet dłużej to chyba zła diagnoza z Pani strony ... A to z Pani zarzuca komuś, że tylko o są powielane cudzych materiałów, to chyba po części na tym polega dyskusja, by na czymś oprzeć swoje poglądy czy wywody. Szczególnie Wy jako portal powinniście doceniać, że podaje się źródło informacji: nie_wiem: Jeżeli Zamyka Pani temat, na który umówiliśmy się kupę temu, że ma być bez moderatorów, to znów przekracza Pani pewne ustalenia, a co w moim wpisie Pani przeszkadzało, że go zamknęła ?

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 349
Dołączył: 8 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2024r. 10:31  
Cytuj
CYTAT

CYTAT
Temat stał się ściekiem językowym, nic nie wnosi do dyskusji, lecą same wulgaryzmy, rozmowa polega głównie na wklejaniu cudzych materiałów, obrażani są użytkownicy. Zamykam.


To czy coś wnosi, czy nie to raczej od tego są forumowicze, a jeśli temat żyje od 10 lat, czy nawet dłużej to chyba zła diagnoza z Pani strony ... A to z Pani zarzuca komuś, że tylko o są powielane cudzych materiałów, to chyba po części na tym polega dyskusja, by na czymś oprzeć swoje poglądy czy wywody. Szczególnie Wy jako portal powinniście doceniać, że podaje się źródło informacji: nie_wiem: Jeżeli Zamyka Pani temat, na który umówiliśmy się kupę temu, że ma być bez moderatorów, to znów przekracza Pani pewne ustalenia, a co w moim wpisie Pani przeszkadzało, że go zamknęła ?


Popieram ZARZĄD portalu stalowemiasto.pl

Zaczęliście, osoby mające ZA NIC szacunek do drugiej osoby używające samych inwektyw, robić z portalu SZAMBO.

Chcecie, proszę bardzo poszukajcie sobie innego miejsca. Przecież nadal będziecie siedzieć przed komputerem, nie musicie nigdzie wyjeżdżać. Oprócz Was portal odwiedzają również ludzie starsi jak i dzieci, którym nie odpowiada "WASZ język".

Zaś ZARZĄDOWI portalu chciałem podziękować za właściwy ruch, mający na celu wzrost nie tylko oglądalności portalu ale również kultury osobistej wśród odwiedzających go czytelników.

Dziękuję i pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 809
Dołączył: 5 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2024r. 10:48  
Cytuj
Jak chcesz używać języka nienawiści, wulgaryzmów, to po prostu znajdź sobie własne towarzystwo ma mieście i tak rozmawiajcie, choć ciężko będzie, bo Twoje posty to głównie przeklejanie cudzych obrazków, cudzych słów, memów, Ty dodajesz Panie El.banan kilka wulgaryzmów i wklejasz od dawna jeden wulgarny i chamski tekst i nie rozumiesz o co chodzi. Czujesz się uciskany i dręczony. Poza tym ludzie mają różne poglądy i mają prawo je wypowiadać, nie tylko są to poglądy zbieżne z Twoimi. Ja również przestałem się udzielać na forum przez takie osoby jak Ty. Ludzie przestali korzystać z forum przez takie jak Ty osoby, nie tylko ja.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Sty 2024r. 12:14  
Cytuj
smiech2 jajcarze z Was umiech A kto wam każde wchodzić w te tematy ? Załóżcie swój o szydełkowaniu czy hodowali mrówek i piszcie sobie, co chcecie i jak. Wchodząc w temat, który w tytule ma "wchodzisz na własną odpowiedzialność" lub "polityka bez cenzury" to powinieneś wiedzieć, co robisz. No, chyba że twoje IQ jest porównywalne z pustakiem i nie wiesz, co czynisz. Myślałam, że forum jest dla ludzi o różnych poglądach i tak było kiedy. Jeżeli był temat bez moderatorów i sam umarł po 6 stronach i nikt go nie, nie o to komukolwiek chodzi nie wiem

ps.No i jak oczywiście macie na temat polityki inne poglądy możecie sobie założyć temat Polityka dla Myślących inaczej ;ok

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 338
Dołączył: 14 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2024r. 12:22  
Cytuj
Bez cenzury nie oznacza "bez kultury" i z łamaniem regulaminu. I przestań znów wyzywać ludzi od pustaków i traktować innych w ten sposób. I to jest w Twoim kierunku ostatnie ostrzeżenie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 809
Dołączył: 5 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2024r. 12:29  
Cytuj
Czas El.banan założyć własny portal i własne forum. Będziesz tam szalał i miał miejsce do wklejania cudzych obrazków aż do czasu gdy zainteresuje się tobą Policja umiech Nikt Ci nie będzie mówił co i jak masz pisać. Będziesz wolny jak dzik w agreście.
Powodzenia!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2024r. 13:13  
Cytuj
CYTAT
Bez cenzury nie oznacza "bez kultury" i z łamaniem regulaminu. I przestań znów wyzywać ludzi od pustaków i traktować innych w ten sposób. I to jest w Twoim kierunku ostatnie ostrzeżenie.

Jaki regulamin...żartujesz? Nie wiem kto was zatrudnia ale jesteście do zwolnienia a wasza niby moderacja doprowadziła, że 90% wpisów jest na zasadzie , przyjdę i wysram się na forumuśmiech
Każdy wpis naczelnych pisiorów jak Mirosław, art800+deco i kontratakujący ich platrofmiarze są na starcie do odstrzału łamiąc wszystkie odnośniki punktu 2uśmiech
Wyluzuj i nie udawaj moderatora jak nie zamierzacie zrobić prawdziwego porządku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4964
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Sty 2024r. 13:30  
Cytuj
CYTAT
Bez cenzury nie oznacza "bez kultury" i z łamaniem regulaminu. I przestań znów wyzywać ludzi od pustaków i traktować innych w ten sposób. I to jest w Twoim kierunku ostatnie ostrzeżenie.

@Magpie
Tolerowanie podwójnych, potrójnych ect.kont jest OK?chytry
Wpisów gdzie są wyrazy na k...,ch...zarumieniony
Zawalenie tematu wpisami zerżniętymi z netu jest w porządku?zdegustowany
Usuwanie kont tych,którzy zwracają na to uwagę,śmierdzi cenzurą.sciana

Nie muszę,chociaż z sentymentu,chciałbym"istnieć"na tym Forum.Założyć mogę tu inne kontoJak wieluinnych),ale Redakcjo,żyjesz w czasach komunistyczno-PiSiurowskiej cenzury.zaklopotany

Niedługo zostaniesz tylko Ty i troll z Szówska.całus

JEZUS WAS WSZYSTKICH KOCHA, ABYM JA NIE MUSIAŁ TEGO ROBIĆ.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 338
Dołączył: 14 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2024r. 13:49  
Cytuj
wystarczy nie kląć i nie obrażać ludzi, to wszystko... nie będzie skarg i pukania nam do drzwi policji.
Dacie radę?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Sty 2024r. 13:53  
Cytuj
A i jeszcze jak napiszecie coś z konta, Czartunio to będzie bardziej wiarygodne umiech Słuchaj , jakoś ludzie dadzą sobie radę bez was ...ale czy wy dacie bez ludzi ? Właśnie straciliście jednego klienta od reklamowania się u "Was"

Nikogo nie nazwałem personalnie pustakiem, w poście wyżej co nie oznacza, że o tej czy o innej osobie tak nie myślę nie wiem to, że co raz więcej bywalców tego tematu zagląda i pisze co o tym myśli, to znaczy, że chyba był potrzebny nie wiem To, że Na Edka ministranta napisze, że jest miękka faja, to uwierz ,że to bardzo kulturalne wręcz pieszczotliwe. Osobiście uważam, że łatwiej wam ogarnąć jeden temat niż kilka kolejnych, które już są lub powstaną (tak dla zasady), Ale to już wasza decyzja. po tym, co dzieje się w polityce raczej nie oczekiwałbym w takich tematach wersalu ;)

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 338
Dołączył: 14 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2024r. 14:01  
Cytuj
Cytat: No, chyba że twoje IQ jest porównywalne z pustakiem i nie wiesz, co czynisz.

Jest to wycieczka personalna pod adresem kogoś, kto napisał coś wyżej. Ja rozumiem, że kultura może być różnie wypracowana w ramach socjalizacji, wychowania w domu, dlatego jasno piszę: bez wulgaryzmów i obrażania innych. Co dla Ciebie jest pieszczotą, dla innych może być przemocą. Proszę zaprzestać używania wulgaryzmów i proszę przestać czepiać się innych, nie ubliżać i rozmawiać rzeczowo.
Proszę zastosować się do regulaminu, moich próśb, więcej upomnień nie będzie. Forum też można zamknąć czasowo lub trwale. Może to jest rozwiązanie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4964
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Sty 2024r. 14:08  
Cytuj
CYTAT
wystarczy nie kląć i nie obrażać ludzi, to wszystko... nie będzie skarg i pukania nam do drzwi policji.
Dacie radę?


Wstaję profilaktycznie o 5.30 i otwieram zamki."Podobno" przychodzą o 6.00.mlotek
Na drzwiach mam napis "OPEN".potluczony

Chyba że jestem poza Polską.Mam podwójne obywatelstwo,a stamtąd, deportacja mi nie grozi.jezyk

PS.Piszesz "nam"?co
Czyżby do Ciebie też mogą,"...nocą kolbami do drzwi załomocą...".chytry
Ty na "grubo jedziesz",a ja sypiam spokojnie.good
Wstaję tak wcześnie,bo sierściuchy i futrzak, kochają mnie"za-żarcie".smiech2

Pzdr.3m sie

JEZUS WAS WSZYSTKICH KOCHA, ABYM JA NIE MUSIAŁ TEGO ROBIĆ.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4964
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Sty 2024r. 14:17  
Cytuj
CYTAT
Cytat:
Proszę zastosować się do regulaminu, moich próśb, więcej upomnień nie będzie. Forum też można zamknąć czasowo lub trwale. Może to jest rozwiązanie?

Można balansować na granicy"Regulaminu".
jest kwestia umowna gdzie jest ta granica.

Forum można zamknąć,ale czy warto robić to z powodu jednego czy dwóch "dekli"?mlotek
A może robią ferment, aby tak się stało?chytry

JEZUS WAS WSZYSTKICH KOCHA, ABYM JA NIE MUSIAŁ TEGO ROBIĆ.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Sty 2024r. 14:18  
Cytuj
Nie prawda ... To stwierdzenie, że jeżeli ktoś wchodzi w taki , a nie inny temat to powinien wiedzieć, czego się spodziewa . Jeżeli wchodzisz do domu publicznego ,to raczej nie szukasz tam zakonnic. (choć nie twierdzę, że jakiejś tam nie znajdziesz nie wiem) Czy to obraza uczuć religijnych ? Jeśli wchodzisz do domu publicznego (napisałbym burdelu, ale może kogoś to zbulwersuje smiech2) tom wiem, po co tam wchodzę . Tyle w kwestii pustaka

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4964
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Sty 2024r. 14:22  
Cytuj
@magpie
Spokojnie,panuję nad klawiaturą i ogarniam"myśli nieuczesane".good

JEZUS WAS WSZYSTKICH KOCHA, ABYM JA NIE MUSIAŁ TEGO ROBIĆ.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Sty 2024r. 14:28  
Cytuj
CYTAT


@magpie
Spokojnie,panuję nad klawiaturą i ogarniam"myśli nieuczesane".good


Panie ...Dla Pani M obrazom jest nazwanie kogoś miękkim więc teraz znaj wartości i się zastanawiaj czy kogoś nie obrażasz pisząc że w Dąbrowie na plebani rżnęli się aż jeden mało nie dostał zawału, a ksiądz z Lipy to .... itd nie wiem Dla mnie nie ma gorszej obrazy niż nazwanie mnie pisowcem nie wiem i teraz czyje obrażanie jest gorsze jej czy moje ? I kto ma być zablokowany się pytam i za co ?

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4964
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Sty 2024r. 14:42  
Cytuj
CYTAT
Dla mnie nie ma gorszej obrazy niż nazwanie mnie pisowcem


Mnie obrazić może tylko ktoś inteligentny i to tylko w odpowiedni sposób.zdegustowany
PiS-ie psy, niech szczekają.potluczonypotluczony
Już sobie skaczą do gardeł,a przyjdzie czas,gdy się pozagryzają.mlotek

Sfora poszła w las i się zaczęło.Agent Tomek wyczuł"farbę" i ma swoje przysłowiowe pięć minut.Po to, aby się odgryźć Jarkowi,Czarnkowi,Wójcikowi itd; za to że go zostawili.good
Padlina ożyła.3m sie

JEZUS WAS WSZYSTKICH KOCHA, ABYM JA NIE MUSIAŁ TEGO ROBIĆ.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 22 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2024r. 15:02  
Cytuj
Zmiany, zmiany, zmiany umiech

To ja mam jeszcze kilka propozycji do zamknięcia!
Pewien troll o pseudonimie troll pozakładał pełno szurskich, siejących dezinformację tematów mlotek w których prawie nikt z nim nie prowadzi dyskusji:

https://stalo(...)d=984248
https://stalo(...)d=981921
https://stalo(...)d=992270
https://stalo(...)d=985966
https://stalo(...)d=983355
https://stalo(...)d=985331
https://stalo(...)d=992730
https://stalo(...)d=981816

Spokojnie mógłby te swoje wypociny wklejać w jednym swoim temacie np. "Połącz kropki" albo "Wyłącz tv, włącz myślenie" albo po prostu "Szczęść Boże!" good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Sty 2024r. 15:05  
Cytuj
Dokładnie tak ale ...

Jeżeli był temat "https://stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=658873&poile=&str=6#k Hydepark - 18+ Forum bez cenzury, Sam odpowiadasz za swoje wpisy - bez moderatorów" I teraz ktoś pisze mądrości typu bez cenzury ...itd Jeżeli temat tego typu umarł własną śmiercią do dziś (a dziś został zamknięty nie wiem ) to chyba nie po to żeby się w nim wyzywać od pań lekkich obyczajów czy też od "członków PiS" bo gdyby na tym komuś zależało to temat tętnił by życiem. Jeżeli był bez moderatorów to chyba moderatorów nie powinny swędzieć palce by tam zaglądać bo tak byliśmy dogadani gdy się go otwierało chytry

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10510
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Sty 2024r. 15:53  
Cytuj
el.Bolku o co tobie biega zaklopotany umiech to cały sens Twojego istnienia?

Chcesz sobie popluć to załóż własny portal Hejt und Fejk dla własnych forumowiczow co tak lubią. Pewnie cala powska brać z Toba pójdzie. Jest to jednak kontr produktywne bo Wy chcecie być czytani przez pisiorstwo umiech

Z wypowiedzi polityków można robić bekę wszędzie
Zagalopowałeś się,,,

nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Sty 2024r. 16:38  
Cytuj
Naćpana chodzi mi o równouprawnienie cool Jeżeli ty możesz mnie nazywać el.Bolkiem to ja mam prawo nazwać cię Naćpana nie wiem jeżeli chcesz zarabiać tyle co ja np na budowie, a dźwigasz połowę tego co ja to zapie... 2 x szybciej nie wiem Dalej chcesz równouprawnienia konstytutko ? (nazywanie ludzi przez naćpaną konstytutkami było ok mam nadzieje że nikogo nadal nie obraża ok)

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1484
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 22 Sty 2024r. 16:48  
Cytuj
@hehe, co za bezczelność!

Wszystko co jest niezgodne z mainstreamem, jest dezinformacją?

Brawo dla towarzysza. Dokładnie tak samo komuniści z PRL-u określali informacje płynące np. z Radia Wolna Europa.

Jak w ogóle można domagać się zakładania knebla na informacje? Na suche fakty. Jeśli uważasz, że troll kłamie to wykaż i udowodnij to, a nie domagasz się cenzury.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10510
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Sty 2024r. 17:52  
Cytuj
CYTAT
Naćpana chodzi mi o równouprawnienie cool Jeżeli ty możesz mnie nazywać el.Bolkiem to ja mam prawo nazwać cię Naćpana nie wiem jeżeli chcesz zarabiać tyle co ja np na budowie, a dźwigasz połowę tego co ja to zapie... 2 x szybciej nie wiem Dalej chcesz równouprawnienia konstytutko ? (nazywanie ludzi przez naćpaną konstytutkami było ok mam nadzieje że nikogo nadal nie obraża ok)



Skamlesz a taki Kozak byleś, no co się stanęło?



Nikt tak żenująco nie wybielał Bolka jak Ty. Masz co chciałeś umiech Musisz szybciej się orientować, słuchać mądrzejszych albo ponosić konsekwencje ociężałości banana.

Konstytutki to politycy Targowicy wycierający sobie gęby praworządnością i Konstytucją w Polsce i w Brukseli od lat 8 na szkodę RP umiech a którzy teraz ją złamali w odrażający sposób. Możliwe ze bardziej pasuje im złamasy, wybieraj.

cool girl Obrazek cool girl


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »