Zaloguj się !

1 2 3 4 ... » »»

Jak co roku w naszym mieście odbyły się uroczystości związane z obchodami Święta Wojska Polskiego…
Więcej »
We wtorek 15 sierpnia odbył się kolejny koncert w ramach Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego w Rozwadowie. Tym razem widzowie usłyszeli pieśni patriotyczne.
Więcej »
W poniedziałek 14 sierpnia 2017 roku, doszło do potrącenia pieszego na pasach. Mężczyzna z obrażeniami ciała został odtransportowany do stalowowolskiego szpitala.
Więcej »
Ponad 700 pielgrzymów wyruszyło dziś spod konkatedry na Jasną Górę. I choć z nieba leje się żar, jest ich więcej niż rok temu. Niosą ze sobą prośby, podziękowania, intencje cudze i własne…
Więcej »
W czwartek 27 lipca 2017 roku miało miejsce podpisanie umowy z Ministerstwem Sportu i Turystyki na dofinansowanie rozbudowy hali sportowej przy ZSO nr 2 i remont sali gimnastycznej przy ZSO nr 1.
Więcej »
Twórca Centralnego Okręgu Przemysłowego kolejną twarzą muralu…
Więcej »
Do Rozwadowa, w ramach festiwalu muzycznego, przyjechali rodacy ojca świętego Franciszka. Zespół z Argentyny pokazał, że Boga chwalić można też w rytm muzyki innej niż u nas.
Więcej »
Początkowo przed sądem w SW miał odbyć się protest przeciwko kontrowersyjnym ustawom, ale niespodziewanie prezydent Andrzej Duda zapowiedział, że stawia veto.
Więcej »
Za nami kolejne festiwalowe spotkanie w rozwadowskim klasztorze. Tym razem świętowano jubileusz wielkiego mistrza…
Więcej »
Piękna, słoneczna pogoda, lato w pełni, wakacje i wielka pasja… Obojna po raz kolejny zaprosiła mieszkańców powiatu na imprezę w plenerze…
Więcej »
W lipcowe soboty Spółdzielczy Dom Kultury w Stalowej Woli organizuje koncerty z cyklu “Muzyka pod księżycem”.
Więcej »
XXVII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny ,,CHOPIN NA STRUNACH". 11.07.2017r.
Więcej »
Wczoraj około południa doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. - Zderzył się mercedes i BMW.
Więcej »
370 osób wzięło udział w biegu ulicznym w Stalowej Woli. V Stalowa Dycha wystartowała w niedzielę 9 lica sprzed stalowowolskiego Domu Kultury.
Więcej »
W piątek ruszył Flis „Szlakiem Błękitnego Sanu” Jarosław - Ulanów z okazji 25-lecia reaktywacji Bractwa Flisackiego i 400-lecia miasta Ulanów. Dzisiaj Flisacy byli w Stalowej Woli.
Więcej »
To drugi dzień zmagań i II etap wyścigu (od Radomia do Stalowej Woli), podczas którego kolarze pokonali dystans 211,1 km. Dziś ścigali się też najmłodsi…
Więcej »

1 2 3 4 ... » »»

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe