NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »
Nowy Temat Odpowiedz
Jak się rodzi u nas w szpitalu? Polecacie czy nie?,
Posty: 10
Dołączył: 5 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2009r. 19:56  
Cytuj
Jakie macie doświadczenia z rodzenia w stalowej? Bardzo bym chciała urodzić tu, ale trochę się obawiam. Proszę o szczere posty. Ile kosztuje poród rodzinny i zzo?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2009r. 19:56  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2009r. 20:52  
Cytuj
..hmmm....jak Ci powiem ,że źle to co? ponosisz dzieciaczka w brzuszku dłużej i poczekasz aż będzie lepiej???good ...nie no sorki żarcik był..... Ja tam jetem zadowolona .... ani do lekarzy nic nie mam (za wyjątkiem dr.Ostrowskiej bo nieprzyjemna i niemiła a feee) , a panie położne i pielęgniarki są w porządku....więc gdyby nie bóle porodowe potluczony to by było już całkiem gitgood

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 5 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2009r. 20:57  
Cytuj
Jeśli źle, to urodzę w Krakowie, gdzie teraz mieszkam i gdzie mam sprawdzony szpital, szkoda tylko że 200 km od rodziny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2009r. 21:12  
Cytuj
Ja poważnie pisałam ,że u nas nie jest źle - jest dobrze !!!! A gdybym była na Twoim miejscu to wolałabym nieco może gorsze warunki niż w Krakowie ale z rodziną , niż lepiej ale samotnie.... Chociaż wątpię ,żeby nasz szpital odbiegał czymś od tego w Krakowie. Ja nasz stalowowolski oddział położniczy mogę Ci zdecydowanie polecić ,i ani przy pierwszym porodzie ani przy ostatnim nie spotkało mnie tam nic złego !!! A wiesz na forum podobny temat już był : proszę - http://stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=47185

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »