NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 20 21 22 23 24 25 26 ... » »»
Głośne buczenie elektrownia ?,
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Sie 2014r. 19:11  
Cytuj
CYTAT (Inwigilator )
Gdybyś był Andrzeju bardziej rozgarnięty, zrozumiałbyś że pisałem o standardach dyktowanych przez cywilizację, a nie rząd.

Cieszę się, że zdarzało Ci się mieszkać na Towarowej w hotelu. To tak, jakbym ja powiedział że mieszkałem w Afryce, a Ty - że też kilka razy jadłeś banana.

Jeżeli Twoim zdaniem na Towarowej jest w nocy cisza, to Ty w Warszawie nigdy nie byłeś. Zapewne nie wiesz o tym, że prace drogowe wykonywane są tam w nocy. Młoty, koparki, ładowarki, zagęszczarki. I nikomu to nie przeszkadza.


Bardziej bezsensownego komentarza nie czytałem.

Mieszkałem przez 2 tygodnie na Towarowej i nie remontowano akurat ulicy. Ty nie miałeś tyle szczęścia i remontowano ulicę co noc. ok

Standardy dyktowane przez cywilizację? A co to?
Jak kupisz Ferrari to standardem będzie przekraczanie prędkości? Nawet na osiedlowych drogach?

Prawo nadal obowiązuje i należy je przestrzegać. Niezależnie czy Ci się to podoba czy nie.

I na koniec muszę się z tobą zgodzić, faktycznie nie jestem tak rozgarnięty jak Ty. ok

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2014r. 19:11  
Cytuj

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 25 Sie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Sie 2014r. 20:14  
Cytuj
Andrzejku, ile razy zadzwoniłeś w nocy na policję zgłosić nadmierny hałas? Pytanie również do wszystkich "wirtualnych" pogromców "gagnsterki przemysłowej"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 317
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2014r. 21:01  
Cytuj
CYTAT
Andrzejku, ile razy zadzwoniłeś w nocy na policję zgłosić nadmierny hałas? Pytanie również do wszystkich "wirtualnych" pogromców "gagnsterki przemysłowej"


Prawie 2000 osób złożyło u prezia Szlęzaka pisemną petycję - i co?
Zlekceważył!
Albo się boi - sam się żalił na "casus Leppera".

Tej kwestii nie podniesiesz? Bo niepolitycznie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 25 Sie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Sie 2014r. 21:22  
Cytuj
A co ma Szlęzak do tego? Wykroczenia zgłasza się organowi ścigania jakim jest policja. Prezydent miał ubrać mundur, pałkę w dłoń i jechać w nocy do elektrowni?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 317
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2014r. 21:36  
Cytuj
CYTAT
A co ma Szlęzak do tego? Wykroczenia zgłasza się organowi ścigania jakim jest policja. Prezydent miał ubrać mundur, pałkę w dłoń i jechać w nocy do elektrowni?


Kompromitujesz się.
Nie jesteś partnerem do poważnej dyskusji.
Moje pytanie miało to potwierdzić i niestety potwierdziłeś swoje dyletanctwo w pełnej krasie.

Ps. Choć postęp widać - na razie obyło się bez wulgaryzmów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 197
Dołączył: 20 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2014r. 12:20  
Cytuj
W Marcu opublikowaliśmy na Facebooku grafik Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska, przedstawiający najbardziej hałaśliwe branże gospodarki. Według GIOŚ, z trzech najbardziej hałasujących branży to tartaki i obróbka drewna. Tartaki znajdują się na pierwszym miejscu, zaś obróbka drewna na trzecim. Za kilka dni w strefie przemysłowej naszego miasta otwiera się potężny tartak, wielkiego światowego producenta mebli firmy IKEA. Czy IKEA okaże się kolejnym hałasującym przedsiębiorstwem? Tylko czas pokaże, na pewno będziemy musieli monitorować sytuację i deptać im po piętach aby nie doszło do sytuacji jaką mamy z Elektrownią Tauronu i Hutą Stali Jakościowych (HSJ). https://www.faceb(...)lowaWola

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 317
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2014r. 14:05  
Cytuj
CYTAT
Za kilka dni w strefie przemysłowej naszego miasta otwiera się potężny tartak, wielkiego światowego producenta mebli firmy IKEA. Czy IKEA okaże się kolejnym hałasującym przedsiębiorstwem?


Czy przewidziano "cięcie wstęgi"?
Jeśli tak, to należy zwrócić uwagę kto będzie ciął/będzie miał "parcie na szkło" - w razie hałasu to oni będą pierwszymi w kolejce do "podziękowań" i adresu na petycji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 317
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2014r. 11:35  
Cytuj
Coś czuję w kościach, że niebawem NIK zawita także i do starostwa w St.W. i zada mnóstwo niewygodnych pytań dot. emisji przemysłowego hałasu.

http://finan(...)d=113613

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 317
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2014r. 19:59  
Cytuj
Dzisiaj w nocy obudziłem się w strachu - pomyślałem, że to Putin już nasłał na to miasto swoich bandziorów w bombowcach.
Rzeczywistość naturalnie okazała się znacznie bardziej prozaiczna - owszem był "nalot" bandytów ale tych miejscowych, pospolitych, przemysłowych, hałaśliwych.


"
Moderowano przez: sm
2. Zabronione jest w szczególności publikowanie:
2.4. wpisów nie zawierających merytorycznej treści, powtarzających się.

Kolejne wklejenie tej samej listy, skończy się ostrzeżeniem.
"

Moderowano przez: el.Banan
tak dla przypomnienia ...jest coś takiego jak edytuj/zmień może czas zacząć tego używać ? umiech ...a i może lepiej pisz ze lista jest na stronie nr.X ?



----------------------------------
Ps. Dlaczego stosujecie Regulamin wybiórczo? Jakieś naciski? No niemożliwe aby w St.W. ktoś się ośmielił, hehehe.
Stronę wcześniej jeszcze niedawno widziałem czyjeś wezwanie do SM o zmoderowanie wulgarnych i obraźliwych wpisów, i co?
Zmoderowaliście ... usuwając owo wezwanie do zmoderowania.
Rozumiem, że wulgaryzmy nie obruszają Moderatora i są przez Was akceptowane a a dla równowagi nie akceptujecie krytyki i konkretnych zarzutów wobec miejscowego "państwa".
ŻENADA!
anonim

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 7 Wrz 2014r. 11:57  
Cytuj
Ja też to słyszę owo "buczenie" ale słyszę też jeżdżące samochody po nocy ... drących dzioba ... bijące dzwony i kupę innych irytujących rzeczy ... na wsi mają szczekające psy ... piejące o 6 koguty i zapewne lista była by nie krótsza ... masz człowieku 2 wyjścia albo się z tym pogodzić albo zaszyj się w buszu bo nie tylko Ty z tym żyjesz ... co do regulaminu nie wiem czy to jakieś wytłumaczenie inni to robią to ja też mogę ... zapewne jeżeli ktoś "coś" widzi to moderuje ...

CYTAT (anonim)
dla równowagi nie akceptujecie krytyki i konkretnych zarzutów wobec miejscowego "państwa".

Kto Ci broni krytykować .. rób to do woli tylko nie spamuj bo wrzucanie "czarnej listy" to dość mizerna krytyka i wygląda to na brak jakichkolwiek argumentów a pisanie o Putinie to już wręcz śmieszne ..ale to oczywiście tylko moje zdanie

ps.
CYTAT (anonim)
Dzisiaj w nocy obudziłem się w strachu - pomyślałem, że to Putin już nasłał na to miasto swoich bandziorów w bombowcach.


pomyśl o buszu ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 317
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2014r. 12:48  
Cytuj
CYTAT
Ja też to słyszę owo "buczenie" ale słyszę też jeżdżące samochody po nocy ... drących dzioba ... bijące dzwony i kupę innych irytujących rzeczy ... na wsi mają szczekające psy ... piejące o 6 koguty i zapewne lista była by nie krótsza

Problem polega na tym, że to tylko przemysłowi gangsterzy naruszają normy emisji; samochodom i kogutom to raczej się nie zdarza.
Ile trzeba mieć złej woli albo być interesownym aby nie widzieć różnicy?
A było tutaj o tym pisane po tysiąckroć; moderatorzy nie czytają?

CYTAT
pomyśl o buszu ...

Kim Ty jesteś aby przedstawiać takie "sugestie"?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 7 Wrz 2014r. 15:02  
Cytuj
Sorki jeśli Cię uraziłem ...mogłem zasugerować lekarza lub korki do uszu padło na busz ... starałem się tylko pomóc jak to na forum bywa

Nie wiem gdzie mieszkasz i nie bardzo chce mi się wertować co tu wypisywaliście zerknąłem ze 2 strony to wieje nudą ...

Czemu myślisz że mam złą wolę ? jeśli kogut napierdzielał by mi pod oknem ... też by mnie to wkurzało ... podobnie dzwony czy szczekający pies lub drący ryło leszcze w pijawce obok :/... nie wiem ile ty masz złej woli żeby tego nie pojąć

ps. zerknij i pomyśl że nie jesteś sam niewyspany może poczujesz się lepiej ;) TU

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 317
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2014r. 15:27  
Cytuj
Bez komentarza.
To kwestia nie tylko stylu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 197
Dołączył: 20 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2014r. 23:47  
Cytuj
Mineło 19 dni od ostatniego hałaśliwego cyklu w Elektrowni Tauronu i znów buczy od kilku godzin. sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 82
Dołączył: 7 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2014r. 00:22  
Cytuj
Niestety stalowowolski, cykl w HSJ (po 13 dniach przerwy-wynika z tego,że odbywała się kontrola zapowiedziana= wymiana informacji o kontroli pomiędzy zakładami,zabawa w ciuciubabkę)również rozpoczął się już z czwartku na piątek ok. 23.30 było 55 db, w nocy z piątku na sobotę o 0.18 było już u mnie na osiedlu 68 db. W okresie ciszy( 13 dni) w hałasie ze strony HSJ było w nocy pomiędzy 35 db a 43 db.
Wyniki wczoraj 0.22 okolice szkoły podstawowej nr 7
68 db
23 db powyżej dopuszczalnej normy
Obrazek Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 112
Dołączył: 23 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2014r. 00:38  
Cytuj
Co to masz za "miernik"? Smartfon? Hehe, tym to możesz sobie robić pomiary krzyku żony/teściowej... Mialem jakiś czas temu na smarfotnie program do mierzenia wielkości pola magnetycznego, telefon był wyposażony w ów miernik sprzętowo. Pomiary różniły się o ok. 40% od profesjonalnego miernika za kilka tyś zł...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 82
Dołączył: 7 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2014r. 01:08  
Cytuj
Dla porównania sprawdź sobie wyniki pomiarów WIOŚ podane na sesji rady miejskiej,pokrywają się z wynikami pomiarów mieszkańców,niestety zmartwię cię to nie samrtfon...kolejny obrońca hałasowych zatruwaczy życia ostatnio plaga na forum (czyżby z polecenia dyrekcji zainteresowanych firm), mam nadzieje że w końcu WIOŚ zastosuje kary finansowe dla hałasujących gangsterów i zamknie krzykaczy takich jak Ty.

P.S Gratuluje Ci, że się dorobiłeś samrtfona pewnie rodzina jest z Ciebie dumna i sąsiedzi zazdroszcząumiechdo kompletu proponuje szeleszczący dres...żona/narzeczona będzie piała z zachwytu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 112
Dołączył: 23 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2014r. 01:36  
Cytuj
Smartfon lub tablet, przynajmniej tak wygląda. No chyba, że masz zajefajny cyfrowy profesjonalny miernik za XX k zł, to szacunek. Jak masz tyle kasy to przeprowadź się tam gdzie cisza. W końcu masz za co. A o zamknięcie to wnioskuj nie mnie, a swojej niewyparzonej gęby. Nie wiem o jakiej dyrekcji mówisz, nie mam rodziny czy bliskich znajomych w żadnej z wymienianych przez Was firmach ani w Radzie Miasta czy Powiatu. Mogę się spotkać na rozmowę z każdym twarzą w twarz (nie straszę nikogo, broń Boże), cobyście mnie nie posądzali o wyimaginowane związki z "buczącymi" niby spółkami. Mieszkam na Porębach, blisko ronda i jeszcze nie słyszałem hałasu takiego, o jakim piszecie (chyba, że jestem przygłuchy, w co wątpie...). Raz ktoś pisał w nocy, że pod strażą nie można wytrzymać. U mnie za oknem cisza. Ubrałem się, i poszedłem pod straż, nie wiem czy minęło 10 minut od posta jak byłem na miejscu. Przez parę minut jakie tam stałem, jedynym szumem były przejeżdżające samochody... Nie mówiąc już, że bardzo często bywałem i czasami jeszcze bywam na "osadniku" obok ESW, przy tej waszej znienawidzonej biomasie i cos tam czasem szumi, ale żeby w takim stopniu o jakim piszecie, to jeszcze nie miałem okazji doświadczyć.

P.S. sanwir, nie wiem czy wiesz, ale smartfon jest już od jakiegoś czasu normalną rzeczą codziennego użytku, wcale nie za duże pieniądze w porównaniu do dostatków życia codziennego. Nikt tego już nikomu nie zazdrości, więc wyluzuj, bo Twój poziom sarkazmu jest tak samo żenujący, jak angielski Tuska. Twoja kultura osobista jest na poziomie lumpa, który prosi kierownika o 20gr. Chociaż lump prosi, a Ty z góry zamykasz "krzykaczy" i piszesz idiotyczne rzeczy, które wg Ciebie są wspaniale sarkastyczne. Weź się za robotę, a nie za pomiary o których nie masz pojęcia, bo jak mówi klasyk, "narzekać to każden jeden potrafi, a robić to k...a nie ma komu".



edit:

Dzięki za lekcję o dresie, mam już taki. W sumie tylko w nim biegam, ale jak piszesz, moja Narzeczona jest zadowolona. Także mam komplet, smartfon + dres. Chyba polecasz mi do pomiarów, dobry dres na dupie, telefon w łapie i robimy pomiary! Buczy ESW/HSW/ATI/Aluminium/Szlęzak/Lucjusz, zamknąć wszystkich, wielce praworządny obywatelu!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 317
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2014r. 08:55  
Cytuj
Dla przypomnienia wkleiłbym listę nazwisk panujących w mieście i powiecie, których bezczynności zawdzięczamy gangsterskie ekscesy przemysłowej, hałaśliwej bandyterki ale stojący na straży ich interesów miejscowi, portalowi cerberzy/moderatorzy rzuciliby się zaraz na mnie ze swoimi policyjnymi cenzorskimi pałkami.

To nic nowego i odkrywczego ale postawmy sprawę otwarcie:
- dla wyżej wspomnianych nazwisk panujących w mieście i powiecie jesteście Szanowni Czytelnicy tylko i wyłącznie frajerami, pardon, wyborcami zapewniającymi głos wyborczy legitymizujący ich władzę i zapewniającymi kasę podatnikami,
- dla właścicieli niniejszego portalu, jak się okazuje funkcjonujących w ścisłej symbiozie z w/w lista politycznych patronów, jesteście frajerami, pardon, czytelnikami/klientami zapewniajacymi liczbę wejść, oglądalność i konsumpcję reklam.

Ps. A przemysłowa gangsterka, zapewne po konsultacjach z życzliwie kontrolującą administracją państwową, oczywiście dalej zarabia kosztem naszego zdrowia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 197
Dołączył: 20 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2014r. 23:06  
Cytuj
23:05 i znów buczy Elektrownia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2014r. 07:34  
Cytuj
Podepnę się pod temat.
Dziś od 7 rano kolesie ze spółdzielni koszą trawniki kosami spalinowymi. Hałas niemiłosierny. No ale po 6 to już wolno. Dobrze, że o 6 nie zaczął.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 197
Dołączył: 20 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2014r. 22:47  
Cytuj
Znów kolejna noc z buczeniem i dziś z dodatkiem warkotu maszyn z Elektrowni Tauronu!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2014r. 23:12  
Cytuj
Stawiam diagnozę. Macie za dużo wolnego czasu smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 317
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2014r. 09:15  
Cytuj
No niestety, dzisiaj w nocy po raz kolejny przemysłowa, hałaśliwa gangsterka bezczelnie zademonstrowała, że glejt od władzy na "robienie kasy" kosztem zdrowia mieszkańców i praworządności jest nadal w mocy.
Mimo, że mieszkam kilka km od źródeł hałasu to jednak bandyterka potrafiła warkotem obudzić o 2.30 w nocy.

Portalowi milicjanci/moderatorzy rzuciliby się na próbę wklejenia listy nazwisk ludzi władzy i geszeftu, którzy pozwalają na te ekscesy ale my i tak wiemy kto to i niebawem podziękujemy.


CYTAT
Stawiam diagnozę. Macie za dużo wolnego czasu smiech2

Stawiam diagnozę:
- masz problem ze słuchem lub
- czerpiesz bezpośrednie korzyści z tego procederu lub
- szczęśliwie mieszkasz w miejscu, w którym akustyka Cię oszczędza oraz
- zupełnie Ci nie przeszkadza naruszanie prawa przez szkodników.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 317
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2014r. 20:53  
Cytuj
No to powtórka z rozrywki - bandyterka przemysłowa znowu korzysta z przezwolenia władzy na terroryzowanie mieszkańców.
Znowu warczy.

Panie Szlęzak, pańska bezczynność to taka fińska innowacyjność po stalowowolsku?

Panie Nadbereżny, dmuchanie zielonych baloników na parkingu to chyba nie był najlepszy sposób na uciszenie przemyslowej gangsterki; ma Pan jeszcze jakikolwiek pomysł? Pisowski Marszałek Ortyl na stosunek do sprawy podobny jak A.Szlęzak?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 20 21 22 23 24 25 26 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »