NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 601 602 603 604 605 606 607 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
GRZ
GRZ
GRZ
Posty: 422
Dołączył: 23 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2018r. 14:17  
Cytuj
CYTAT
Z drugiej strony... - polityk, żeby obiecać ludziom pracę i spełnić tą obietnicę - musiałby mieć własną firmę. Dużą. Bardzo dużą.

Odświeżcie mi pamięć.... - obiecywał miejsca pracy?


Serio, ktoś w dzisiejszych czasach ma problem ze znalezieniem pracy?! Przecież mamy teraz takie czasy, że pracodawcy się modlą o pracownika - nie na odwrót.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2018r. 14:17  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 301
Dołączył: 25 Lis 2015r.
Skąd: St.W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2018r. 15:44  
Cytuj
CYTAT
Z drugiej strony... - polityk, żeby obiecać ludziom pracę i spełnić tą obietnicę - musiałby mieć własną firmę. Dużą. Bardzo dużą.


Moze tez usilnie dązyc do otwarcia jakies firmy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10497
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Lip 2018r. 16:09  
Cytuj
Lepiej nie obiecywać bo posądzą o kolesiostwo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Lip 2018r. 18:18  
Cytuj
PiS chce położyć swoje lepkie łapki na 120 mln zł z funduszy norweskich.

Ostry spór o 120 mln zł. Fundusze norweskie kością niezgody, negocjacje nie przyniosły rezultatów

Trwa spór o 120 mln zł z funduszy norweskich - wynika z informacji money.pl. Negocjacje skończyły się fiaskiem, Polska nie dogadała się z darczyńcami. Poszło o to, kto ma dysponować pieniędzmi....


https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/fundusze-norweskie,53,0,2410805.html

Co do obietnic Lucka, bo niektórzy światli wyborcy zapomnieli umiech

Obrazek


CYTAT
Nowe miejsca pracy
Stalowa Wola powinna być stolicą przemysłu z silnym ośrodkiem przemysłowym i na tym fundamencie powinniśmy budować całe nasze działania, promocję miasta, pozycjonowanie miasta, bo to stoi u podstaw tego miasta jako perły Centralnego Okręgu Przemysłowego


https://www.youtube.com/watch?v=Y-MFc1VEfOQ

CYTAT
Praca nie przez przypadek jest pierwszym fundamentem mojego programu, bo jest to rzecz niezbędna, aby Stalowa Wola mogła się rozwijać w każdym aspekcie, w każdym sektorze, czy to pod względem rodzinnym, czy rozwoju szeroko rozumianego społeczno- gospodarczego. (...) Będę prezydentem, który będzie walczył o każde miejsce pracy. Moim priorytetem we wszystkich wydatkach budżetowych, we wszystkich środkach unijnych będą te działania, które będą tworzyć czy utrzymywać aktualne miejsca pracy w Stalowej Woli- zapewnia Lucjusz Nadbereżny.


To ile tych nowych miejsc pracy przybyło? Ilu inwestorów przybyło do Stalowej Woli jezyk

CYTAT
Lucjusz Nadbereżny zapowiedział, że jeśli zostanie wybrany na prezydenta Stalowej Woli wróci do opracowanego przez PiS programu „Nowe Miejsca Pracy dla Stalowej Woli". Program ten to ukłon w stronę przedsiębiorców. Pozwala on na zwolnienie z podatku firmy tworzące nowe miejsca pracy i inwestorów, którzy przychodzą do Stalowej Woli. Na ulgi będą mogły liczyć te przedsiębiorstwa, które będą zatrudniać na umowę o pracę, na dodatkowe ulgi- inwestorzy wprowadzający nowe technologie.

- Kiedy proponowaliśmy ten program na forum Rady Miejskiej zarzucano nam, że Stalowej Woli na to nie stać, albo że nie przyniesie to żadnego skutku gospodarczego. Ostatnio, jako radni otrzymaliśmy materiał, który mówi o tym, że w ostatnich latach zostało umorzone kilka milionów złotych podatku od nieruchomości dla największych podmiotów gospodarczych. Te umorzenia nie były uwarunkowane tworzeniem nowych miejsc pracy. To wielki błąd- mówi Lucjusz Nadbereżny.

Jeśli to właśnie Lucjusz Nadbereżny zostanie wybrany nowym prezydentem Stalowej Woli to jedną z pierwszych decyzji jaką podejmie wspólnie z Radą Miejską będzie przyjęcie tego właśnie programu, by mógł on obowiązywać już od 1 stycznia 2015 roku.


Program przyjęty? jezyk Jakie skutki wywołał? jezyk Ile doszło miejsc pracy? jezyk Ciężko policzyć jezyk

http://stalowemiasto.pl/artykuly/artykuly.php?mode=pokaz&id=33918

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 12 Lip 2018r. 17:10  
Cytuj
No i temat obietnic Lucka wyczerpany. Co tu jeszcze dodać jezyk nie ma nic na obronę umiech No ale Stalowa jakaś taka piękniejsza umiech


ponad 7 milionów dotacji na puszcza.tv. Kolejny pomysł Sakiewicza jezyk

Dojna zmiana umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 302
Dołączył: 7 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2018r. 19:30  
Cytuj
Sorosowe NGO skomla o pieniądze. Zawsze bylo 100% dla nich.
Czyżby juz nie dawali gdy to będą prawicowe NGO hahaha, dobre!


PiS dotknął "drażliwych" ulg podatkowych na cichacza. Jędrek juz roweruje temat.
Ta dobroć gminy zapewne zostanie przestudiowana.

Ulgi wszędzie ulgi za darmo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2018r. 21:34  
Cytuj
CYTAT
Sorosowe NGO skomla o pieniądze. Zawsze bylo 100% dla nich.
Czyżby juz nie dawali gdy to będą prawicowe NGO hahaha, dobre!


PiS dotknął "drażliwych" ulg podatkowych na cichacza. Jędrek juz roweruje temat.
Ta dobroć gminy zapewne zostanie przestudiowana.

Ulgi wszędzie ulgi za darmo.



Andrzej masz jeszcze wątpliwości że to art2deco/cdn..

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Lip 2018r. 06:18  
Cytuj
Nie mam żadnych. Inni niech się zastanowią. Czy oni piszą w ten sposób bo są idiotami, którzy nawet nie wiedzą że władza ich dyma? Czy może oni to robią z wyrachowania bo mają konkretne profity? Z patriotyzmem na ustach zwyczajnie zarabiają na masełko jezyk

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3124
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2018r. 07:38  
Cytuj
Prywatne profity i stanowiska związane z przynależnością do PIS. Stąd ta bezkrytyczna złotomowa, chołbienie i obrona jedynej słusznej partii. Pod pretekstem dobra ojczyzny i obywateli sieją propagandę zabezpieczając tym samym wlasny interes.

Nie wszyscy oczywiście. Są tacy którzy piszą na przekór oraz betonowi idealiści. Tylko tych ostatnich akceptuję.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Lip 2018r. 08:22  
Cytuj
Obrazek

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 13 Lip 2018r. 14:48  
Cytuj
A jak ocenił sędziego Zabłockiego poseł Rzymowski z Kukiz 15 ?

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Lip 2018r. 15:09  
Cytuj
Zapytaj posła.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 14 Lip 2018r. 09:05  
Cytuj
Szkoda że nie wiesz. Może chociaż w twoim sztabie bezpartyjnych wolnościowców popierających PO ktoś wie? Rozumiem że nie chcesz wychodzić przed szereg/oficera prowadzącego ale i tak szkoda....umiech

Swoją drogą te wnioski do KRS i opiniowanie sędziów SN to rzeczywiście dziwna historia. Myszka agresorka ( wiesz Andrzejku ta co ją często widzisz na ekranie TVN albo na stronce natemat ) na ten przykład twierdzi że pisowscy siepacze nie dali jej możliwości rozmowy z sędziami. Poseł Rzymkowski sobie jakoś poradził...umiech

https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/rzymkowski-spotkalismy-sie-z-kandydatami-do-krs,820331.html

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Lip 2018r. 10:22  
Cytuj
To chyba dobrze, że sobie poradził. W czym ty widzisz problem?

Czy zwolennicy obecnego prezia w Stalowej już dowiedzieli się o jego obietnicach? Temat jakby się wyczerpał. Nie wiele macie na obronę tego "miszcza" obietnic i wydawania pieniędzy jezyk
Tylko stalowa jakby ładniejsza jezyk




Sytuacja w związku z brakiem pielęgniarek też jakby temat przemilczany. Dojna zmiana zagarnia dla siebie. POprzednicy kradli a dojna zmiana bierze co swoje jezyk

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lip 2018r. 15:16  
Cytuj
CYTAT
Może chociaż w twoim sztabie bezpartyjnych wolnościowców popierających PO ktoś wie?

Andrzej2.0 o ile ktoś czyta posty wie, że popiera Kukiz'15 już kope lat temu miał awatar wyśmiewający tuska. Dziwna ta wasza pisowska mentalność, że jak ktoś coś zarzuci PIS zostaje wyszydzony od PO.

A pamiętacie zachowanie Kaczyńskiego jak upamiętniali Wajdę. Brak chociaż krzty kultury osobistej. A z podatków co miesiąc na miesięcznice.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 14 Lip 2018r. 15:21  
Cytuj
Absolutnie nie widzę problemu w tym że poseł Rzymowski sobie poradził. Jedną wypowiedzą rozjebał narrację "obrońców demokracji". Sądziłem że jako bezpartyjny wolnościowiec nadający ze sztabu Koalicji Obywatelskiej zapłaczesz nad losem myszki i praworządności jako takiej. A tu niespodzianka , naprawdę nie sądzisz że PiS gwałci demokrację ? Tak z ręką na lichwiarskim serduszku?umiech


Zupełnie nie rozumiem czego czepiliście się Kudłatego? Jest jaki jest ale chyba nie jest taki najgorszy. Ogólnie mam wyjebane na lokalną politykę ( nawet nie wiem kto jest moim radnym) , ale jak proponujesz/proponujecie kogoś innego/lepszego to napisz to wprost. Np pan X zlikwiduje Kuźnię Matrycową czy Aluteca , żeby już nie zatruwali powietrza. Zwiększy inwestycje nie powodując wzrostu zadłużenia. Pieniądze pochłonie wprost z promieniowania słonecznego , które zawsze było , tylko Kudłaty go nie umiał złapać. umiech
Potem wprowadzi niekończące się lato na terenie gminy Stalowa Wola.
Itp itd....uśmiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Lip 2018r. 15:53  
Cytuj
Edzio, gdybyś pisał normalnie, bez obrażania, bez używania epitetów i wyzwisk to może nawet miałbym ochotę na rozmowę z tobą. A tak to wystawiasz sie tylko na pośmiewisko.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 14 Lip 2018r. 19:35  
Cytuj
Andrzejku normalna wymiana rzeczowych argumentów między tobą a mną jest raczej niemożliwa. Mam do zaoferowania tylko tyle dla ciebie i twoich sztabowych kolegów. Przecież wiesz...umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 303
Dołączył: 17 Maja 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lip 2018r. 19:51  
Cytuj
CYTAT
Andrzejku normalna wymiana rzeczowych argumentów między tobą a mną jest raczej niemożliwa. Mam do zaoferowania tylko tyle dla ciebie i twoich sztabowych kolegów. Przecież wiesz...umiech


Nie pochlebiaj sobie. Pokazałeś rzeczowe argumenty chociaźby w temacie CETA
Mąż stanu też był nie zły. No i posty art nominowane do najinteligętniejszych- fajnie się art ośmieszała jak chciała udawać że zna się na audio.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 180
Dołączył: 28 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2018r. 01:03  
Cytuj
Edo jak można mieć (nie napiszę tak brzydko jak Ty gdyż staram się żyć prawie i sprawiedliwie a najważniejsze KULTURALNIE ) kto jest radnym? To że polityka jest niskich lotów w regionie to się zgodzę, ale to wiadome dlaczego.
Chodzisz na wybory? Wybierasz kogoś, a później masz w...... kto jest radnym? Wybacz ale to pogrąża Twą osobę. Bronisz prezydenta Lucjusza. Masz do tego prawo i wybory za pasem będzie widać jak społeczeństwo postrzega jego pracę. Może zostanie na następną kadencję i będą obiecanki... W mej radości gdy,, po''odeszło od władzy a nastąpiło,, pis'' czyli partactwo i słabizna jestem gotów głosować na człowieka który nie będzie obiecywał a mądrze mówił. W,, pisie''niestety brak mądrych ludzi i wypowiedzi a obiecanki mnie nie ruszają tak jak 500+ i 300+. Ale niestety na darowizny państwowe wielu poleci. Czyli patologia społeczna, polityczna i reszta powiązana z nazwą w temacie. Przykra ta Polska....
I Edwardzie jeszcze ważna sprawa - jaka lokalna polityka taka i się dzieje w państwie w mniejszym lub większym stopniu. Trzeba się jej przeglądać aby eliminować,, osobistosci''które,, niechcący''pojawiają się w rządzie państwowym a pewnie nie potrafią swego życia uporządkować. W wielu przypadkach skłucona rodzina lub jej BRAK!!!!!! Tu tkwi problem bo kto wie jakie ma zwykła poczciwa pracująca rodzina problemy? Trzeba dzieciom swym stwarzać warunki do życia, nauki godne!Nie darowizny od państwa tylko praca i dobra płaca dla rodziców i stabilizacja aby się nie martwić o jutro. A mamy co? Wystarczy w sklepach oglądać ceny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 15 Lip 2018r. 09:48  
Cytuj
CYTAT
Edo jak można mieć (nie napiszę tak brzydko jak Ty gdyż staram się żyć prawie i sprawiedliwie a najważniejsze KULTURALNIE ) kto jest radnym? To że polityka jest niskich lotów w regionie to się zgodzę, ale to wiadome dlaczego.
Chodzisz na wybory? Wybierasz kogoś, a później masz w...... kto jest radnym? Wybacz ale to pogrąża Twą osobę. Bronisz prezydenta Lucjusza. Masz do tego prawo i wybory za pasem będzie widać jak społeczeństwo postrzega jego pracę. Może zostanie na następną kadencję i będą obiecanki... W mej radości gdy,, po''odeszło od władzy a nastąpiło,, pis'' czyli partactwo i słabizna jestem gotów głosować na człowieka który nie będzie obiecywał a mądrze mówił. W,, pisie''niestety brak mądrych ludzi i wypowiedzi a obiecanki mnie nie ruszają tak jak 500+ i 300+. Ale niestety na darowizny państwowe wielu poleci. Czyli patologia społeczna, polityczna i reszta powiązana z nazwą w temacie. Przykra ta Polska....
I Edwardzie jeszcze ważna sprawa - jaka lokalna polityka taka i się dzieje w państwie w mniejszym lub większym stopniu. Trzeba się jej przeglądać aby eliminować,, osobistosci''które,, niechcący''pojawiają się w rządzie państwowym a pewnie nie potrafią swego życia uporządkować. W wielu przypadkach skłucona rodzina lub jej BRAK!!!!!! Tu tkwi problem bo kto wie jakie ma zwykła poczciwa pracująca rodzina problemy? Trzeba dzieciom swym stwarzać warunki do życia, nauki godne!Nie darowizny od państwa tylko praca i dobra płaca dla rodziców i stabilizacja aby się nie martwić o jutro. A mamy co? Wystarczy w sklepach oglądać ceny.


Ogólnie pisząc ma wywalone na całą politykę. Politycy to durnie albo krętacze a w najgorszym razie zwykli złodzieje. Na szczeblu samorządowym działa to w mniejszym stopniu , a im wyżej tym gorzej. Wiele lat temu zadałem sobie pytanie co mogę osiągnąć w życiu i jaką drogą pójść. Mając wybór podjąłem decyzję o pójściu na swoje. Dzięki temu stać mnie na życie powiedzmy na niezłym poziomie. Stąd min moje podejście do polityki i polityków o których mam jak najgorsze zdanie. Bez względu na ich barwy polityczne. Jak pisałem wiele razy w obecnej partii rządzącej szanuję tylko i wyłącznie: Jarosława Kaczyńskiego , Antoniego Macierewicza , Mariusza Kamińskiego i Beatę Szydło. Cała reszta ( łącznie z tymi u nas) to stado baranów. Zresztą uważam za barany całą "klasę polityczną". Dla mnie są darmozjadami którzy przejadają moje podatki. Co nie zmienia faktu że od ukończenia 18 roku życia chodzę na każde wybory. Zdaję sobie sprawę z prostej rzeczy że jak ja nie pójdę ktoś może zagłosować za mnie umiech. Także lekcję wychowania obywatelskiego którą wyczuwam u ciebie traktuję z dystansem. Głosuję na radnego , prezydenta miasta , posła czy senatora a potem chce mieć od nich całkowity spokój. Po czterech latach stojąc nad urną wyborczą zadaję sobie pytanie , co człowiek którego wybrałem ( o ile otrzymał mandat) zrobił? Jeżeli stwierdzę że niewiele dla mnie jest wyautowany.
Nie bronię obecnego prezydenta naszego miasta. Wydaje mi się po prostu że nie jest tragiczny a próbuje się wokół niego narobić czarnej szeptanej propagandy. Szczerze mówiąc jeszcze nie podjąłem decyzji czy poprę go po raz kolejny , po prostu muszę się nad tym zastanowić. Intencje Andrzejka czy innych bezpartyjnych wolnościowców są co najmniej niejasne . Skoro oni krytykują Kudłatego w przyzwoitym człowieku budzi się sygnał dźwiękowy : że coś tu jest nie tak.
PiS rządzi fatalnie , można im przypisać bardzo dużo złego niemniej są w tym momencie jedyną szansą na powstrzymanie powrotu do władzy PO/PSL/Nowoczesna/SLD. Uważam że powrót do władzy tego dziadostwa oznacza oddanie nas w łapy Brukseli/Berlina po wsze czasy. PiS pcha nas w łapy amerykańskie co jest mniejszym złem. Jeżeli pojawi się coś autentycznie patriotycznego to bardzo chętnie to poprę. Jest wielu mądrych ludzi w tym kraju (Braun Michalkiewicz czy Żebrowski) którzy moim zdaniem powinni zaktywizować ludzi o prawicowych i narodowych przekonaniach do stworzenia czegoś nowego. Niby jest jeszcze Kukiz ale skoro Andrzejek i jemu podobni go niby popierają znowu słyszę dzwonek ostrzegawczy.smiech2

Nie byłem i nie jestem zwolennikiem rozdawania pieniędzy. Nigdy pieniądz darmowy nie stał się motorem rozwoju. W obecnych realiach nie do pomyślenia dla mnie jest że 500+ dostają rodziny patologiczne. Wystarczyłoby by zwiększyć ulgi na posiadane potomstwo czy zwiększyć kwotę wolną od podatku żeby zostawić ludziom pracującym więcej pieniędzy w portfelu. Ale trzeba oddać PiS że wprowadzając ten socjal nie doprowadził budżetu do bankructwa. Rostowski i inni pseudoekonomisci wieszczyli rychłe zawalenie się finansów publicznych. Czyli tym durniom nawet we łbach się nie mieściło że można. Nie jestem liberałem gospodarczym ale widzę że trzeba gospodarkę prowadzić w innym kierunku niż obecnie . Ale nawet ja widzę że ten kierunek jest i tak lepszy niż ten który wytyczył Rostowski czy jemu podobni. Mam nadzieję że ktoś się ogarnie i zamiast rozdawać ludziom pieniądze ( de facto wcześniej im zabrane) zacznie im zmniejszać podatki i wszelki ucisk fiskalny. Ale nie można w tym wszystkim zapomnieć że PO nic ludziom nie dawała a deficyt sektora finansów publicznych mieli dużo wyższy niż obecnie. Znajmy proporcje - to wszystko!

I jeszcze jedno . To jest forum dyskusyjne gdzie panuje jako taka swoboda. Dopóki moderatorem był kumpel Andrzejka - figlarz Banan różnie z tym bywało. Min za to Andrzejka uważam za osobę o podejrzanej proweniencji. W każdym razie to nie jest forum dyskusyjne Związku Literatów i chyba zgorszenie wywołane słowem " wyjebane" uważam za utyskiwania starego dewoty. Chyba że jesteś zakłamany jak całą nasza klasa polityczna , która duka tylko "ą" i "ę" , a nagrana z ukrycia przeklina niczym zwykła żulia. Ogólnie nienawidzę fałszywego świętoszkowania więc daruj sobie. Co jeszcze chcesz wiedzieć ( bez zbędnego wygładzania tematu)?

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Lip 2018r. 12:20  
Cytuj
Macierewicz będzie zachwycony good

Obrazek
Obrazek

Ziemowit Kossakowski
13 lip
Oficjalne info ws. WOT.
Udało mi się zebrać własną brygadę. Wraz z członkami PIASTTV - moimi najlepszymi przyjaciółmi - zapisujemy się do Wojsk Obrony Terytorialnej. Jesteśmy po pierwszej akcji. Byliśmy na spotkaniu z min. P.Jakim.

Pogoniliśmy lewaków.

https://mobile.twitter.com/ZKossakowski/status/1017830424196853760

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Lip 2018r. 14:20  
Cytuj
Te chłopaki to chyba jako maskotki do rozrywki na tyłach umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2018r. 14:54  
Cytuj
Już tacy są, niech do nich dołączają smiech2
https://www.youtube.com/watch?v=bmVFZtQlXSg

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 15 Lip 2018r. 15:28  
Cytuj
Do pacyfikowania starych bab z KOD zakłócających spotkania Jakiego nawet tacy wystarczą. Co prawda spodnie typu rurki mogą sugerować odmienną preferencję seksualną , ale mięso armatnie zawsze było potrzebne. I kiedyś i dziś umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 601 602 603 604 605 606 607 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »