NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 69 70 71 72 73 74 75 ... » »»
Katastrofa Smoleńska ...,
Posty: 4974
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Lis 2012r. 22:39  
Cytuj
"Ruch Paligupa"podał informację o przygotowaniu zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa przez.J.Kaczyńskiego, A.Macierewicza i A.Hofmana,polegającego na ukrywaniu dowodów w sprawie"katastrofy smoleńskiej".
Dla przypomnienia dodam,że to ja jako pierwszy wskazałem na taką możliwość.zarumieniony
Jednocześnie dementuję pogłoskę,abym cokolwiek miał wspólnego z partią faceta pijącego wódkę w miejscu publicznym,łążącego ze sztucznym penisem i prawdziwym świńskim łbem.potluczony

PS.Do Moderatora-pejoratywne określenie "ruch paligupa"nie ma na celu znieważenia jakiejkolwiek partii czy osoby.
Tym bardziej ,że członkowie tego ugrupowania publicznie używają słów z pogranicza wulgaryzmów.zaklopotany
Politycy powinni byc przygotowani na negatywne oceny ich działań.
Nie naśmiewam się z działań opartii J.Palikota,gdyż bardziej mi do płaczu...Sami sobie ich wybraliśmy.placze

Post scriptum jest po to ,aby moderator,tylko dlatego że kieruje się własną,subiektywną oceną mojej wypowiedzi,nie dał mi kolejnych 20 proc.bana.zdegustowany

OBOWIĄZUJE ZAKAZ WIESZANIA POLITYKÓW ZA JAJA NA LATARNIACH, BEZ WCZEŚNIEJSZEGO UZGODNIENIA Z OPERATOREM SIECI ENERGETYCZNEJ LUB TELEKOMUNIKACYJNEJ.`
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lis 2012r. 22:39  
Cytuj

OBOWIĄZUJE ZAKAZ WIESZANIA POLITYKÓW ZA JAJA NA LATARNIACH, BEZ WCZEŚNIEJSZEGO UZGODNIENIA Z OPERATOREM SIECI ENERGETYCZNEJ LUB TELEKOMUNIKACYJNEJ.`
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 7 Lis 2012r. 22:50  
Cytuj
ehh Barcelona poległa (2-1)... ale mniejsza ...

Ne..d napisałem o bzdurach zamieszczanych przez twoich kolegów lub nawet przez Ciebie nawiązując do twojej "listy hańby" tam były wierutne bzdury i dlatego moje zapytanie ilu "dziennikarzy" zależna wywaliła za te bzdury ?? na pewno nie pisałem tego żeby podzielić się z tobą co mnie bawi umiech

Andrzejku nie wiem czy powinno mnie to dziwić ... piszesz że dopiero teraz ... czyli chcesz mi powiedzieć że komisja Millera nie robiła żadnych badań i od tak podaje że na ten czas zamachu nie było z tego co pamiętam przy ekshumacji Gosiewskiego pobrali też próbki mniemam że podobnie było przy każdej ekshumacji mają kupę rzeczy osobistych czy uważasz że na skrzydle czy jakimś tam elemencie coś tam znajdą a np. na ubraniach zwróconych rodziną nic nie znajdą ?? tego z kolei ja ie kupie ... skoro niby znaleźli na pasie

ps. Jusku ja nawet gdybym chciał nie mogę Ci dać bana/ostrzeżenia neutralny (no chyba że o czymś nie wiem zarumieniony) 40 % to jedynie mogę postawić Ci na stół (myślę o flaszce)

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Lis 2012r. 23:04  
Cytuj
Jusek nie jestem zwolennikiem Palikota ale to co wymieniłeś, a co wg ciebie przemawia przeciwko niemu to pikuś w porównaniu z politykami z ostatnich 20 lat. Wolę by Premier mojego kraju latał ze sztucznym penisem niż mnie okradał. Ty wolisz być ruchany bylebyś nie widział penisa. To przykre.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 396
Dołączył: 27 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Lis 2012r. 23:05  
Cytuj
Widzę że nenad podkulił ogon i zdezerterował z placu boju.


Gdzie te twoje dowody kłamstwa we wskazanym artykule wyborczej?
http://wybor(...)ny_.html

Nie obrażać innych użytkowników umiech

el.B...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Lis 2012r. 23:11  
Cytuj
CYTAT
Widzę że nenad podkulił ogon i zdezerterował z placu boju.
Czyli kolejny burek, który potrafi szczekać, ale ugryźć się boi.

Gdzie te twoje dowody kłamstwa we wskazanym artykule wyborczej?
http://wybor(...)ny_.html


Ty przestań z tym szczekaniem skoro samego ciebie to obraza. Po co obrażasz innych. Nie potrafisz inaczej pisać. To że nenad czy ja się z tobą nie zgadzamy to nie powód by pisać, że szczekamy. Człowieku jak nie potrafisz normalnie pisać to idź na Onet i tam się żołądkuj z podobnymi tobie.




Obejrzyj cały a szczególnie od 4:47

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 396
Dołączył: 27 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Lis 2012r. 07:27  
Cytuj
@Andrzejek:
To jest twój mentor? Współczuję, że musisz go słuchać - ja wytrzymałem 10 sekund.
A odnośnie "szczekania" - słyszałeś o czymś takim jak metafora?
Dla mnie osoba, która stawia innym bezpodstawne zarzuty (bezpodstawne, bo nie protrafi ich udowodnić) jest właśnie takim metaforycznym kundelkiem, "szczekającym" i "obsikującym" co popadnie.
---
I w żadnym wypadku nie chodzi o odmienne poglądy - każdy ma prawo mieć swoje, ale odróżnij poglądy od stawiania wobec innych ludzi zarzutów i oskarżeń.
Tak właśnie zachowuje się nenad.
Wypisuje jakieś bajki bez żadnych podstaw materialnych czy logicznych, więc wskazałem mu artykuł napisany przez fachowca.
Jaka była reakcja?
CYTAT

hans daruj sobie wklejki z Wyborczej, bo już ci mówiłem, że oni cały czas brną w kłamstwo...

Napisałem więc:
CYTAT
Gdzie w tym artykule z Wyborczej jest kłamstwo?
Udokumentuj chociaż jedno kłamstwo w tym tekście, a przeproszę cię na klęczkach.

I co ? Udowodnił cokolwiek?
ZERO!
Mam jakiekolwiek podstawy, aby traktować poważnie jego pisaninę?
Potrafi tylko oskarżać innych, ale niczego nie potrafi logicznie uzasadnić czy udowodnić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Lis 2012r. 08:01  
Cytuj
CYTAT
Bez obrażania innych nie potrafisz się wypowiedzieć?
Trzeci raz się do mnie odzywasz i za każdym razem próbujesz mnie obrażać.
Chyba zdajesz sobie sprawę, że to świadczy o tobie, a nie o mnie.
Masz jakieś nieodreagowane kompleksy z dzieciństwa?


To twoja reakcja z 4 Lis 2012r. 16:39 na moje "faktycznie szczekasz jak burek" czyli metafory. Metafora użyta przez ciebie jest OK. Użyta przeze mnie je beeee. Jest obrażaniem.

Co do Wardegi, nie jest moim mentorem ale warto posłuchać innych, posłuchać co mają do powiedzenia. No ale tobie się nie chciało i po 10 sekundach wyłączyłeś i dałeś recenzje. Czy to dobrze o tobie świadczy? Nie bardzo umiech

Czy ty uważasz, że każdy kto ma inne zdanie niż ty ma je udowadniać by cie przekonać? ok

Udowodnij zatem, że warto reagować na twoje wpisy.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 396
Dołączył: 27 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Lis 2012r. 12:17  
Cytuj
CYTAT
Hans nie kop się z koniem, nie wygrasz.uśmiech

Co racja to racja. Tym bardziej, że nie wiadomo czy kopyta należą do konia. Osły mają przecież podobneumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Lis 2012r. 15:35  
Cytuj
Co hans, brak argumentów? Głupio zaczynasz głupio skończysz. Choć wątpię czy zrozumiesz.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Lis 2012r. 16:59  
Cytuj
Brak związku z tematem ... przeniesione TU

co do hansa, na większość artykułów moich czy innych z którymi się nie zgadzasz reagujesz niesamowitym - bajdurzenie, na tyle cię stać...

Co mnie obchodzi artykuł w wyborczej o trotylu,że próbki bada się pół roku skoro i tak Seremet nie wie, gdzie są !

el.B...

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 8 Lis 2012r. 19:49  
Cytuj
Wojna polsko-polska odnośnie katastrofy smoleńskiej daje Rosji okazję do pogłębiania rozdźwięku w naszym kraju. Rosjanom zależy, aby ta sprawa dalej dzieliła Polaków - powiedział w rozmowie z "Faktami" TVN prof. Zbigniew Brzeziński. Zaznaczył jednocześnie, że sugerowanie, jakoby zamachu smoleńskiego dokonał rząd polski "jest wredną robotą paru osób cierpiących na psychologiczne trudności".

...

źródło

Bardzo ciekawy materiał ... No chyba że prof.Brzeziński przestał być dla co niektórych autorytetem

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Lis 2012r. 20:42  
Cytuj
Jak pisałem, że Hajdarowiczowi ktos zagroził i wywalił Gmyza to Banan się smiał....


Nocna rozmowa Grasia z Hajdarowiczem




Posłowie PiS domagają się ujawnienia szczegółów spotkania Grzegorza Hajdarowicza, właściciela „Rzeczypospolitej” i „Uważam Rze”, z rzecznikiem rządu Pawłem Grasiem.

Spotkanie miało miejsce w noc poprzedzającą zwolnienie Cezarego Gmyza. Tomasz Wróblewski, były naczelny „Rz”, który został zwolniony razem z Gmyzem, kategorycznie zaprzecza, by brał udział w tym spotkaniu. Przyznaje jednak, że do takiego spotkania mogło dojść. - Z tego, co mówił prezes Hajdarowicz, to on się spotkał w środku nocy z Pawłem Grasiem - powiedział Wróblewski w rozmowie z dziennik.pl.

Sam Paweł Graś przyznał na konferencji prasowej, że został przez Hajdarowicza poinformowany o planie publikacji tekstu mówiącego o materiałach wybuchowych na wraku tupolewa, ale telefonicznie. - Przyjąłem to do wiadomości i powiedziałem, że rano, gdy tylko dostanę informacje od prokuratury, skomentujemy to - powiedział Graś.

O spotkaniu, jakie odbyć miał Wróblewski, Hajdarowicz i Graś, informowali posłowie PiS.

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 8 Lis 2012r. 22:25  
Cytuj
Nie tylko śmiał się ale nadal się śmieje ... smiech2

Rozmowa była przed publikacją ... gdyby się bał to chyba normalne żeby nie publikował czyż nie ??

Dziś oglądałem ciekawy materiał (Czarno na Białym) o tych aparatach ... dobre są wykrywają trotyl (TNT) nawet w kwiatku podlanym nawozem ... WOW (konkretny sprzęt) żaden z 5 nie jest w stanie dać chodzby 50 % pewności może pokazać że może coś tam jest ale co ??? może kupa nietoperza z amoniakiem ?? ... nawet dowiedziałem się że już niema czegoś takiego jak "zespołu Macierewicza ds. zbadania przyczyn katastrofy smoleńskiej" tylko "zbrodni smoleńskiej" zaklopotany ludzie posiadający " psychologiczne trudności" już dawno powinni opuścić ze scenę polityczną i może w tym kraju było by lepiej (nawet śmiem twierdzić że PO nie wygrało by bez PiSu wyborów) ale tacy jak TY nie dają im odejść ... neutralny

dziś też przepytywali PiSowskich "polityków" jak miała by wyglądać "miedzynarodowa komisja" kto miałby być szefem (Polak / obcokrajowiec ) i na chyba 10 spytanych żaden nie miał pojęcia jeden o NATO inny o unii ... teraz dochodzę do wniosku że te matoły nawet tego nie chcą tylko krzyczą o tym bo mają nadzieje że PO się na to nie zgodzi ... obłuda nic więcej ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 4 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Lis 2012r. 02:08  
Cytuj
Kaczyński się zakręcił z tą wypowiedzią o zbrodni. Tusk całe zycie chodzi zakręcony.
Czy ktoś czytał "Myśli nowoczesnego Polaka" Romana Dmowskiego?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Lis 2012r. 06:20  
Cytuj
ciekawy artykuł dla banana, dla którego Brzeziński jest autorytetem...


Do Zbigniewa Brzezińskiego




Nieco starsi Polacy pamiętają zapewne Zbigniewa Brzezińskiego. W latach 70. jakże byliśmy dumni, że oto Polak urodzony w Warszawie został głównym doradcą prezydenta USA, Cartera. Wierzyliśmy, że polskie doświadczenia Brzezińskiego pomogą zrozumieć Ameryce, czym jest komunizm i jak z nim walczyć. Rzeczywistość okazała się mniej różowa. Oto prezydent Carter okazał się jednym z najgorszych prezydentów. Zostawił po sobie katastrofę społeczną i gospodarczą, a wobec Związku Sowieckiego okazał się bezradny i naiwny jak niemowlę. Przed kompletną katastrofą uratowała nas wszystkich zasada kadencyjności. Następca nieszczęsnego Cartera, Ronald Reagan, okazał się na szczęście jednym z najwybitniejszych prezydentów i przywódców wolnego świata. Postawił USA na nogi pod względem gospodarczym i przyczynił się walnie do upadku imperium zła, czyli ZSRR.

Dziś musimy ze smutkiem powiedzieć, że nasz rodak Brzeziński był głównym winowajcą klęski polityki Cartera. I niestety powinniśmy się wstydzić, że jest naszym rodakiem.
Wracam do przeszłości, którą - taką miałem nadzieję - przykrył kurz historii. Niestety sędziwy Brzeziński postanowił jeszcze raz zabrać głos. Tym razem w sprawie katastrofy smoleńskiej. Na wstępie zauważył trzeźwo, że Rosjanie przetrzymują wrak samolotu, by nakręcać w Polsce emocje i rozgrywać wewnętrzne polskie sprawy.

Tyle że wnioski, jakie z tego wyciąga, budzą najgłębsze zdumienie. Oto ogłasza Brzeziński, że Polacy powinni siedzieć cicho, nie drażnić Rosji, nie dopytywać o przyczyny i przebieg katastrofy. Powinni stać murem za rządem Tuska i z pokorą przyjmować oficjalne wersje wydarzeń. Słowem, należy trzymać się zasad realpolitik. Dla mojej generacji wynurzenia Brzezińskiego są powtórzeniem postawy Zachodu wobec zbrodni katyńskiej. Siedzieć cicho i ńie drażnić wujka Jóżefa Wissarionowicza, bo się go boimy. Dziś Brzeziński mówi nam, byśmy nie dociekali prawdy, byśmy nie drażnili wujków Władimira i Michaiła. Byśmy w imię relpolitik poświęcili naszego prezydenta, pamięć o gronie wybitnych Polaków - choćby Ryszarda Kaczorowskiego czy Anny Walentynowicz - byśmy poświęcili godność rzekomo niepodległej Polski.

Brzeziński nie poprzestał na tym. Ludzi, którzy nie chcą przyjąć tej cynicznej i lokajskiej wizji świata obrzucił obelgami i wyzwiskami. Podłość, choroba, szaleństwo - oto jego język. Brzezińskiego nie bulwersuje to, że polski rząd oddaje Rosjanom śledztwo, wbrew polskiej racji stanu, wbrew rozsądkowi, a nawet wbrew obowiązującemu prawu. Nie porusza go to, że oficjalna wersja wydarzeń jest jednym wielkim kłamstwem. Że polskie władze patronują całemu przemysłowi kłamstwa i pogardy. Brzezińskiego bulwersuje to, że ktoś domaga się prawdy, że głośno mówi n.p. o hipotezie zamachu.

Brzeziński jest starym człowiekiem i może nie zauważył, że żyjemy w innym świecie. W świecie, który potrafi wyciągnąć wnioski z epoki totalitaryzmów. Przede wszystkim wniosek taki, że prawda, godność nie mają ceny, że prawda i godność są jedyną zaporą dla tyranii i totalitaryzmu.

Nie wiem, co się stało w Smoleńsku. Czekam na twarde procesowe dowody. Mam natomiast twarde procesowe dowody, że oficjalna wersja wydarzeń jest kłamstwem. I wiem, że szukanie prawdy jest moim obowiązkiem wobec mojej Żony. I dlatego mam odwagę oświadczyć: Ja, skromny poseł RP, oświadczam, że profesor Zbigniew Brzeziński, fetowany i odznaczany, utytułowany i uszanowany swoją wypowiedzią przekroczył wszelkie granice głupoty, a co gorsze - granice zbydlęcenia!

Jacek Świat


W tym wywiadzie Brzezińskiego padają takie słowa:

- I są niestety osoby na (polskiej-red.) scenie politycznej, które świadomie, albo może podświadomie - bo są chore - dzielą społeczność i podważają wiarygodnośc państwa, rządu, sprawiedliwości i tak dalej. I to jest wstrętne - dodał Brzeziński.


Podważają wiarygodność rządu ? A ile jest warta ta wiarygodność ?
Brzoza, generał, 4 podejścia, ziemia przekopana po metrze... Ot wiarygodność....


Tyle mam na ten temat do powiedzenia, zobaczymy jak będzie dalej wyglądać proces ściemniania i ogłupiania społeczeństwa...

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2200
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Lis 2012r. 09:30  
Cytuj

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Lis 2012r. 09:43  
Cytuj
el.Banan masz tu dwie fotki.

Obrazek

Obrazek

Zwróć uwagę na element cholera wie co to dokładnie jest ale leży wraz z częściami silnika. Chyba to jakaś osłona silnika.

1. Na pierwszym jest brudne ale nie tak jak na drugim.
2. Teraz będzie trudniej. Z którego elementu samolotu to pochodzi?


Obrazek

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 9 Lis 2012r. 17:15  
Cytuj
Andrzejku ciężko mi coś powiedzieć bo specjalistą nie jestem ale na chłopski rozum ...

po deszczu błoto ciemnieje na słońcu jaśnieje ...
Ch** wie w jakim odstępie czasowym były robione te fotki

jeśli zaś chodzi o ten element z "czerwonymi paskami" to wygląda mi to na element osłony silnika :/ ale równie dobrze może być jakąś osłoną czegoś innego :/ może kibla ??

Wróblewski ujawnia szczegóły spotkania z Seremetem

Jak informuje wPolityce.pl zwolniony z "Rzeczpospolitej" redaktor naczelny Tomasz Wróblewski postanowił ujawnić szczegóły spotkania z Andrzejem Seremetem, które miało miejsce dzień przed publikacją tekstu pt. "Trotyl na tupolewie". Wróblewski opisuje również kulisy powstawania tekstu.

źródło



jest wywiad z Wróblewski (filmik)... posłuchaj Andrzejku ... "szczegół to potęga w dziennikarstwie" ... oprócz oskarżeń (odbijania pałeczki) dobrze się tłumaczy

ps nenad ... Jacek Świat to nie poseł PiS mąż Natalli-Świat ?? i chcesz żeby jakiś PiSiok pochwalił Brzezińskiego smiech2 pomyśl jak długo byłby w PiSie ??

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 188
Dołączył: 24 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2012r. 20:11  
Cytuj
Obrazek

Wchodząc do tej Europy musimy pamiętać, ze tam są plusy dodatnie i ujemne. /Lech Wałęsa/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 188
Dołączył: 24 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2012r. 22:22  
Cytuj
Obrazek

Wchodząc do tej Europy musimy pamiętać, ze tam są plusy dodatnie i ujemne. /Lech Wałęsa/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5003
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2012r. 22:41  
Cytuj
Andrzej akurat te częsci to silnik. W MTU aero engines w Jasionce masz w hallu silnik w częsciach i możesz go obejrzeć. Wrak pewnie karcherem puścili i tyle

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Lis 2012r. 11:01  
Cytuj
Jacek chodzi mi o ten element biały z paskami. Na obudowie silników takich pasków nie ma.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5003
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lis 2012r. 12:24  
Cytuj
Ale to na foto to nie silnik. Obudowa silnika lezy gdzie indziej.Tona foto na oko wygląda jak przód samolotu. Dziwnie to poskładali ale zobacz że za tą obudową leży druga częśc czyli dziub, a tu dwa paski identycznie jak przód samolotu.

Obrazek

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Lis 2012r. 12:40  
Cytuj
Nie no, to co leży za to obudowa silnika nawet paski ma charakterystyczne pod kątem. Z tym dziobem tez mi tak do głowy przychodzi ale.....

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5003
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lis 2012r. 12:49  
Cytuj
To po lewej o tym mowimy tak?? Namaluj na butelce 2 litrowej pasek jak na dziobie i wgnieć tak jak ta blacha po lewej i sbędzie identyko.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 69 70 71 72 73 74 75 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »