NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
«« « ... 644 645 646 647
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
ff
Wysłany: 18 Paź 2018r. 20:11  
Mowa na wstępie o zdradzie Pawełka.

Ja jestem ciekawa ile kosztuje wierność j...

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 18 Paź 2018r. 20:45  
CYTAT
Mowa na wstępie o zdradzie Pawełka.

Ja jestem ciekawa ile kosztuje wierność j...

Jakże fajnie zobaczyć nowe, fejkowe, pisiorkowe konto. Tytuł wątku zobowiązuje!

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 18 Paź 2018r. 22:09  
Zapytaj Andrzeja. W myślach.

Prywatna wiadomość 

Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Paź 2018r. 06:44  
Luce obiecał lodowisko pod dachem. Chyba całoroczne. Wygląda na to że sondaże nie są tak optymistyczne dla Lucera jak twierdzą to fejkowe konta na FB. Co obieca do końca dnia nasz lokalny Lucer Picer z Dojnej Zmiany. Loty w kosmos?

A tymczasem......

CYTAT (Nasze Miasto)
Nie ma powodów do optymizmu. Jak podaje Portal Samorządowy Stalowa Wola znalazła się na liście 122 miast najszybciej tracących funkcje społeczno-gospodarcze. Prezydent Lucjusz Nadbereżny udzielając wywiadu temu portalowi wykazuje z tego tytułu zadowolenie - upatrując szansy na pozyskanie większych dotacji pod przyszłe inwestycje. Jaki będzie tego finał - nie wiadomo. Zapraszamy wszystkich na wybory.

Lucek cieszy sie że upadliśmy tak nisko, że już możemy wstać z kolan umiech No ale typowy Mirek wyborca pis sie cieszy.

CYTAT (Obywatel D.C.)

ELDORADO

Slajdy Morawieckiego swoje a gospodarka swoje. Można wpompować kasę pożyczoną u zagranicznych grandziarzy na socjał i zwiększyć konsumpcję poprzez programy z plusem i chwalić się sukcesami, ale nie da się w nieskończoność utrzymywać nieefektywnego systemu.

Morawiecki i jego czerwona kamaryla z PiS po prostu duszą drobną przedsiębiorczość. No bo jak wytłumaczyć dane z portalu portalspozywczy.pl, że 30-40 proc. polskich firm regularnie pożycza pieniądze, aby sfinansować bieżącą działalność czy inwestycje; głównie to małe i średnie firmy, prowadzące działalność handlową.

Czy cokolwiek dobrego zrobił Morawiecki dla MŚP? NIE
Czy ta przystawka bez kręgosłupa i nowe ministerstwo zrobiło cokolwiek? NIE

Morawieckiego, Gowina i resztę tych pisożytów należy przepędzić zanim skończy się krew w przedsiębiorczym krwiobiegu.

Podatek dochodowy należy całkowicie zlikwidować i zastąpić jak proponuje Centrum Adama Smitha - 1% od przychodu, a VAT ujednolicić. Zderegulować gospodarkę!

Daleko ten socjalistyczny wózek nie pojedzie.. ale wiadomo, że im zależy aby do wyborów PiS zawiózł.

Po nich choćby POtop.

Obrazek

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Prywatna wiadomość 

«« « ... 644 645 646 647

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »