Nowa siedziba Gminnej Biblioteki Publicznej w Pysznicy

Image
Gminna Biblioteka Publiczna w Pysznicy działa już w nowej siedzibie przy ulicy Wolności 277 w Pysznicy. Wnętrze jest bardzo nowoczesne i przyjazne.

Remont biblioteki był dla gminy Pysznica jednym z najważniejszych zadań inwestycyjnych tego roku, którego całkowita wartość wyniosła 458 261,92 zł! Część środków gmina pozyskała z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Niewątpliwie udogodnieniem jest tzw. wrzutomat, dzięki któremu o każdej porze możemy oddać książki.

17 grudnia 2020 roku Wójt Gminy Pysznica Łukasz Bajgierowicz i Przewodniczący Rady Gminy Pysznica Krzysztof Skrzypek przekazali na ręce Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Pysznicy Joannie Sztabie symboliczny klucz do nowej siedziby.

Biblioteka będzie czynna od poniedziałku do piątku.

Przewiń do komentarzy
Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~mieszkaniec

W centrum, w widocznym miejscu bardzo fajnie, miło i dzieciaki będą zadowolone. Trzeba pomyśleć o powrocie do czytania wśród najmłodszych i promocji książek. Pewnie Pani Dyrektor cos wymyśli. Szkoda tylko że wirus wszystko nam ogranicza i teraz dzieci jeszcze bardziej zmuszone są siedzieć w tabletach, laptopach i komputerach.

~Miko

No i super. W końcu Pysznica doczekała się biblioteki z prawdziwego zdarzenia.

~farmer

dlaczego nie otwarta w sobote przecziez ludzie wtenczas maja wolne

~Ozesz ty

Tyle kasy na troje czytelników ? średnia niczego sobie. Eh.