FitBOX - dieta pudełkowa już w Stalowej Woli!

Image

Marzysz o szczupłej sylwetce na wiosnę lub przeciwnie, chcesz utrzymać masę mięśniową? Nie masz czasu na przygotowanie zdrowych posiłków? My robimy to za Ciebie!

Zapraszamy do skorzystania z naszej przepysznej fit diety. Przy współpracy z dietetykiem, który pracuje z nami na miejscu, opracowaliśmy na początek diety KLASYCZNĄ i WEGETARIAŃSKĄ o różnej kaloryce. Potrawy są kolorowe, na bazie świeżych warzyw, mięs i ryb. W naszych dietach stosujemy różnego rodzaju kasze, również wracającą do łask komosę. Dania przyrządzamy dla Was dzień wcześniej, wieczorem rozwozimy! Polecamy nasze diety również cukrzykom!

Na Państwa prośbę podajemy ilość białek, tłuszczów i węglowodanów, których wartości są niezbędne do prawidłowego podawania insuliny. Diety mogą składać się z 5 lub 3 posiłków lub istnieje możliwość zamawiania samych dań obiadowych.

Więcej informacji oraz cennik na stronie FB www.facebook.com/Fitbox-dieta-pudełkowa-Stalowa-Wola lub pod nr telefonu 690 957 220. Jeżeli nie wiesz jaką kalorykę wybrać dla Siebie napisz na fitbox.dieta@gmail.com, a nasz dietetyk pomoże fachowo w doradztwie.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Komentarze

Możliwość komentowania tego artykułu została wyłączona