Zaloguj się !
Get Adobe Flash player

« 1 2 3 4 5 6 7 ... » »»

Sobota, 4 marca 2017 roku to dzień wyjątkowy dla mieszkańców Stalowej Woli. Uczciliśmy pamięć Żołnierzy Wyklętych…
Więcej »
W niedzielę, 26 lutego 2017 roku, o godz. 19:44 w Stalowej Woli zorganizowano bieg upamiętniający żołnierzy wyklętych. Wzięło w nim udział ponad 300 mieszkańców miasta i okolic.
Więcej »
W niedzielę, 26 lutego 2017 roku doszło do pożaru, w którym spłonęła duża stodoła wypełniona drewnem…
Więcej »
Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w czwartek, 9 lutego 2017 roku, około godziny 17:10...
Więcej »
Msza Święta, marsz ulicami miasta, uroczysta Sesja Rady Miasta i film fabularny – to początek tegorocznych, miejskich obchodów 80- lecia Centralnego Okręgu Przemysłowego…
Więcej »
Serdeczny druhu przybywaj, Wesela z nami zażywaj! Skończymy o pianiu kura, Później już tylko - matura! Takimi słowami przywitał maturzystów starosta…
Więcej »
W poniedziałek 30.01. 2017 r. w St. Woli otwarto nowy żłobek. Podczas uroczystości obecna była premier Beata Szydło, minister rodziny, pracy i polityki społecznej Elżbieta Rafalska.
Więcej »
W niedzielę 29 stycznia 2017 roku, kierowca jadący ulicą Orzeszkowej, na łuku drogi zjechał z jezdni i uderzył w słup oświetleniowy. Mężczyzna był pijany.
Więcej »
Już po raz drugi na rozwadowskim cmentarzu odbyły się uroczystości upamiętniające wybuch Powstania Styczniowego.
Więcej »
Wielkie granie rozpoczęło się dziś w całej Polsce o 6 rano, kiedy to na ulicę wyszli wolontariusze z puszkami. Również w Stalowej Woli zagrano dla najmłodszych i najstarszych Polaków…
Więcej »
„Betlejem polskie” Lucjana Rydla było inspiracją dla Janiny Wań do stworzenia scenariusza widowiska, w którym zaprezentowały się lasowiackie zespoły artystyczne Miejskiego Domu Kultury.
Więcej »
14 stycznia 2017 r. w „Staszicu” bawiono się na studniówce. Oczywiście w szkole, oczywiście w ostatni weekend przed feriami. Wkrótce matura i wejście w świat dorosłych.
Więcej »
Koszykarze Stali Stalowa Wola rozegrali w Nowym Roku dwa mecze ligowe. Obydwa zakończyły się zwycięstwem naszej drużyny, która umocniła się na piątej pozycji w grupie B II ligi.
Więcej »
Kacper, Melchior i Baltazar- mędrcy ze Wschodu, w asyście mieszkańców, przeszli ulicami Stalowej Woli.
Więcej »

« 1 2 3 4 5 6 7 ... » »»

Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe