NIEAKTUALNE

Technik narzędziowiec

Cena: 0 zł , Dodano: 22 Marca
Jako BAGPAK Sp. z o.o. - jesteśmy jednym z czołowych producentów puszek napojowych
w Europie środkowo-wschodniej. Produkujemy dla wiodących światowych marek. Nasze
opakowania trafiają do ponad 50 krajów na świecie, na wszystkich kontynentach. Działamy
w oparciu o światowe standardy jakości, naszym klientów zapewniamy najwyższy poziom
realizacji zleceń.

Obecnie do naszego zakładu produkcyjnego poszukujemy kandydatów na

stanowisko: TECHNIK NARZĘDZIOWIEC

NASZYM PRACOWNIKOM OFERUJEMY:
 Pracę w zespole w miłej atmosferze,
 Kontakt z nowymi technologiami,
 Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
 Kompleksowe wdrożenie do pracy,
 Świadczenia socjalne,
 Ubezpieczenie grupowe,
 Kartę Multisport.

ZADANIA DLA CIEBIE:
 Odpowiedzialność za dobór narzędzi zgodnie ze standardami i procedurami
produkcji,
 Udział w zakupie i serwisie narzędzi,
 Wydawanie oraz przyjmowanie zwracanych narzędzi pracy,
 Kontrola stanu technicznego narzędzi,
 Wykonywanie drobnych napraw, czyszczenie i konserwacja narzędzi.

NASZE OCZEKIWANIA :
 Wykształcenie wyższe - studia inżynierskie lub magisterskie w obszarze:
mechaniki i budowy maszyn, mechaniki, mechatroniki, automatyki i robotyki
 Bardzo dobra obsługa programów: AutoCad, pakiet MS Office, Inventor 3D
 Dobra znajomość rysunku technicznego i podstaw konstrukcji maszyn
 Zarządzanie czasem oraz koordynacja działań w ramach prowadzonego zadania
 Odpowiedzialność za wstępne ustalenia projektowe
 Sumienność w wykonywaniu obowiązków oraz kreatywności w rozwiązywaniu
problemów
 Umiejętność pracy w zespole oraz bardzo dobra organizacja własnego czasu
pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail lub dostarczenie
osobiście w siedzibie Spółki: ul. Kwiatkowskiego 1 Stalowa Wola
Administratorem danych jest BAGPAK POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Stalowej Woli, ul. Kwiatkowskiego 1, 37-
450 Stalowa Wola. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana
wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści
swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26
czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia
rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.
Jeśli chce Pani/Pan podać dodatkowe dane, informujemy że firma Bagpak Sp. z o.o. będzie mogła je przetwarzać
wyłącznie w razie uzyskania Pani/Pana dobrowolnej zgody. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bagpak
Sp. z o.o. moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb rekrutacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BAGPAK Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych
rekrutacji.
Skontaktuj się:
praca@q-bev.com