Sprawdź jak to działa !
NawigacjaStart » Ogłoszenia » Praca » Dam - pozostałe »

OGŁOSZENIE

NIEAKTUALNE

Wobi-Stal - Technolog

Cena: 0 zł , Dodano: 12 Czerwca
Technolog

Miejsce pracy: Stalowa Wola

Wymagania:
- wykształcenie wyższe techniczne
- bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
- umiejętność posługiwania się dokumentacją konstrukcyjną oraz spawalniczą w stopniu dobrym
- podstawowa znajomość technik obróbki metalu oraz spawalnictwa
- praktyczna umiejętność posługiwania się inżynierskimi programami graficznymi (Auto Cad, Solid Works)
- minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
- dobra znajomość oprogramowania biurowego Office
- umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

Mile widziane dodatkowo:
- znajomość narzędzi do obróbki skrawaniem wraz z doborem parametrów
- znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
- umiejętność programowania maszyn numerycznych - Heidenhain

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
- praca w systemie jednozmianowym
- możliwość rozwoju zawodowego oraz wdrażania własnych pomysłów

Opis stanowiska:
- opracowanie dokumentacji technicznej i technologicznej prowadzonych projektów zgodnie ze specyfikacją techniczną i określonymi standardami zakładu
- nadzór technologiczny nad kolejnymi fazami produkcji oraz rozwiązywanie bieżących problemów technologicznych i konstrukcyjnych
- kalkulacja i przygotowywanie ofert dla nowych wyrobów
- koordynowanie projektów dotyczących nowych uruchomień
- weryfikacja kalkulacji kosztowych i optymalizacja kosztów
- planowanie, wyznaczanie priorytetów, określanie standardów jakościowych i czasowych

CV prosimy wysyłać na e-mail: rekrutacja@wobistal.pl lub pod adres:
WOBI-STAL Sp. z o.o., ul. Kwiatkowskiego 1, 37-450 Stalowa wola

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "godnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji:.
Skontaktuj się:
rekrutacja@wobistal.pl