Get Adobe Flash player
Teczka:
0
Twoja teczka jest pusta.
Sprawdź jak to działa !
NawigacjaStart » Ogłoszenia » Praca » Dam - fizyczna »OGŁOSZENIE

NIEAKTUALNE

LedLIVE® zatrudni kierownika serwisu

Cena: 0 zł , Dodano: 13 Lutego
LedLIVEŸ to firma zajmująca się sprzedażą oraz wynajmem ekranów reklamowych LED. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko: kierownik serwisu.

Obowiązki:
organizowanie pracy personelu magazynu, zarządzanie magazynem, kompleksowa organizacja montaży, bieżące zakupy na potrzeby montaży, prowadzenie montaży i uruchomień instalacji ekranów led.

Oczekujemy: wykształcenie min. średnie techniczne, umiejętności niezbędne do wykonywania prac instalacyjnych, wiedzy z zakresu elektryki, umiejętności pracy z rysunkiem technicznym, uprawnienia SEP będą dodatkowym atutem, prawo jazdy kat. B, dyspozycyjności do pracy w terenie, odpowiedzialności i dobrej organizacji pracy, samodzielności i energiczności w działaniu.

Oferujemy: umowę o pracę, możliwość rozwoju, możliwość poznawania nowoczesnych technologii, pracę z zespołem specjalistów, pełne przeszkolenie w zakresie powierzonych obowiązków, niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych oraz stanowiskiem, na które składana jest aplikacja na adres e-mail: sekretariat@ledlive.pl
Skontaktuj się:
814 91 81
sekretariat@ledlive.pl

NawigacjaStart » Ogłoszenia » Praca » Dam - fizyczna »