Get Adobe Flash player
Sprawdź jak to działa !
NawigacjaStart » Ogłoszenia » Praca » Dam - sprzedaż »

OGŁOSZENIE

NIEAKTUALNE

LedLIVE® zatrudni handlowca

Cena: 0 zł , Dodano: 13 Lutego
LedLIVE to firma zajmująca się sprzedażą oraz wynajmem ekranów reklamowych LED. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko: handlowiec.

Obowiązki:
realizacja zamówień, przygotowywanie wycen, prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych, pozyskiwanie nowych klientów.

Oczekujemy: wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe techniczne, doświadczenie na stanowisku handlowca mile widziane, biegła obsługa komputera oraz pakietu MS Office, prawo jazdy kat. B, kreatywność i dynamizm w działaniu.

Oferujemy: umowę o pracę, możliwość rozwoju, możliwość poznawania nowoczesnych technologii, pracę z zespołem specjalistów, pełne przeszkolenie w zakresie powierzonych obowiązków, niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych oraz stanowiskiem, na które składana jest aplikacja na adres e-mail: sekretariat@ledlive.pl
Skontaktuj się:
814 91 81
sekretariat@ledlive.pl