Sprawdź jak to działa !
NawigacjaStart » Ogłoszenia » Praca » Dam - biurowa »

Handlowiec - branża stalowa - Margo Sp. z o.o.

Cena: 0 zł , Dodano: 8 Listopada
MARGO Sp. z o. o. z siedzibą w Stalowej Woli, działająca od 20 lat głównie na rynku dystrybucji rur stalowych oraz elementów złącznych do rurociągów, ale także szerzej pojętych wyrobów hutniczych, poszukuje osoby do pracy na stanowisko HANDLOWCA w oddziale w Stalowej Woli.

Zakres obowiązków:
- bezpośrednia i telefoniczna obsługa klientów w dziale handlowym w Stalowej Woli (pozyskiwanie nowych kontaktów handlowych oraz podtrzymanie relacji z klientami firmy, sporządzanie ofert)
- aktywna sprzedaż asortymentu firmy,
- tworzenie dokumentów sprzedażowych,
- współpraca z działem logistyki w zakresie dostaw towaru.

Od kandydatek lub kandydatów oczekujemy:
- minimum średniego wykształcenia,
- praktycznej znajomości zasad sprzedaży i pracy w dziale handlowym,
- komunikatywności i łatwości w nawiązywaniu kontaktów handlowych,
- kreatywnej i efektywnej pracy samodzielnej oraz w zespole,
- odpowiedzialności i orientacji na realizację powierzonych zadań,
- znajomości obsługi programów Microsoft Office,
- posiadania czynnego prawa jazdy kat. B.

Znajomość branży "stalowej" oraz doświadczenie w pracy handlowca będą mile widziane.

Pracownikom naszej firmy zapewniamy:

- atrakcyjną i stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
- szacunek do pracownika i jego efektywnej pracy,
- umowę o pracę na czas nieokreślony i przejrzysty system wynagradzania,
- ubezpieczenie na życie oraz dofinansowanie do programu Multisport,
- rozwój i podnoszenie kwalifikacji zawodowych (szkolenia sprzedażowe i techniczne).

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 833)".

Osoby zainteresowane pracą w MARGO Sp. z o.o. na ww. stanowisku proszone są o przesyłanie aplikacji pocztą elektroniczną na adres margo@margo-sp.com.pl do 10 grudnia 2017 roku.
Skontaktuj się:
15 844 34 44
margo@margo-sp.com.pl
www.margo-sp.com.pl