Sprawdź jak to działa !
NawigacjaStart » Ogłoszenia » Praca » Dam - pozostałe »

Rekruter ze znajomością niemieckiego

Cena: 0 zł , Dodano: 24 Października
Agencja Pracy Tymczasowej PonaCare Sp. zo.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie zatrudni pracownika w charakterze Rekrutera z dobrą znajomością języka niemieckiego. Miejsce wykonywania pracy: Stalowa Wola, liczba wakatów: 2

Oferujemy:

- Umowa o pracę
- Pracę w miłej atmosferze opartą na wzajemnym zaufaniu i szacunku,
- Możliwość zdobycia doświadczania w agencji rekrutacyjnej,
- Możliwości rozwoju,
- Niezbędne narzędzia pracy,
- Udział w szkoleniach kierunkowych

Obowiązki:
- Prowadzenie korespondencji mailowej i telefonicznej w j.niemieckim
- Kompleksowa koordynacja projektów rekrutacyjnych
- Podtrzymywanie relacji z klientami w oparciu o standardy firmy
- Udział w projektach HR - wsparcie zespołu w procesach selekcji i rekrutacji,
- Wykonywanie zleconych prac biurowych

Wymagania:
- Doświadczenie na stanowisku rekrutera
- Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
- Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
- Wykształcenie min. wyższe
- Odpowiedzialność i wysoka kultura osobista,

Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji drogą elektroniczną załączając CV oraz uprawnienia. Adres email: biuro@ponacare.pl, www.ponacare.pl.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

"Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest PonaCare Sp.z o.o Sp.k. Al.Jana Chrystiana Szucha 13/15/6, 00-580 Warszawa (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia KRAZ: 16968). Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą w celach rekrutacyjnych i mogą być udostępniane innym odbiorcom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a podanie firmie PonaCare Sp. Z .o. Sp.k.. danych osobowych jest dobrowolne.

Wysłanie do nas CV jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, udostępnianie ich klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych oraz na otrzymywanie w przyszłości nowych ofert pracy i informacji marketingowych z naszej firmy. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o odesłanie wiadomości zwrotnej wraz ze stosowną informacją."

Skontaktuj się:
biuro@ponacare.pl