NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Moderacja Zamykanie tematów ,
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Sty 2024r. 18:19  
Cytuj
Obrazek


Naćpana ja mam na to jak ta wódka Pana Palikota ...a dla ciebie to Pan Prezydent Lech Wałęsa cool

Ja rozumie że chodzi ci o Rydzykową mafię z kurduplem na czele co do Brukseli skomleli o telewizję ? Skomlenie macie wyssane z mlekiem ojca cool

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2024r. 18:19  
Cytuj

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10510
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Sty 2024r. 18:30  
Cytuj
CYTAT
Naćpana chodzi mi o równouprawnienie cool Jeżeli ty możesz mnie nazywać el.Bolkiem to ja mam prawo nazwać cię Naćpana nie wiem jeżeli chcesz zarabiać tyle co ja np na budowie, a dźwigasz połowę tego co ja to zapie... 2 x szybciej nie wiem Dalej chcesz równouprawnienia konstytutko ? (nazywanie ludzi przez naćpaną konstytutkami było ok mam nadzieje że nikogo nadal nie obraża ok)



Skamlesz a taki Kozak byleś, no co się stanęło?



Nikt tak żenująco nie wybielał Bolka jak Ty. Masz co chciałeś umiech Musisz szybciej się orientować, słuchać mądrzejszych albo ponosić konsekwencje ociężałości banana.

Konstytutki to politycy Targowicy wycierający sobie gęby praworządnością i Konstytucją w Polsce i w Brukseli od lat 8 na szkodę RP umiech a którzy teraz ją złamali w odrażający sposób. Możliwe ze bardziej pasuje im złamasy, wybieraj.

cool girl Obrazek cool girl




Pewnie czeka Cię znowu wypoczynek od Internetów umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Sty 2024r. 18:38  
Cytuj
Czy ty uważasz ze napisałaś coś mądrego ze ponownie to wrzucasz :szok: smiech2 smiech2 :szok: Oj naćpana nazwać cię miękką to cię jakby cię nie nazwać wcale smiech2

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10510
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Sty 2024r. 18:47  
Cytuj
Tracisz banana stary umiech

Powinieneś przypiąć moją wypowiedz do swojego komentarza na nowej stronie, pomaga się ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Sty 2024r. 19:02  
Cytuj
Powinienem ?

Obrazek

Powinienem podrapać się po Dudzie ....to bardziej produktywne niż dyskusje z tobą cool

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10510
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Sty 2024r. 19:11  
Cytuj
Chcesz żebym się poskarżyła za niepraworządne ciąganie za warkocza??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Sty 2024r. 08:27  
Cytuj
Naćpana pojmij, że dla mnie to możesz sobie nawet walnąć barana w sosnę i zabeczeć trzy razy w swoim transie . Jestem w stanie ponieść taka "stratę"

Moderowano przez: magpie
Nie wklejaj obrazków z wulgaryzmami! I proszę przestać używać wyrazów typu "naćpana" w stosunku do innego użytkownika, a inny użytkownik niech również pohamuje się z odwzajemnieniem się.

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10510
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Sty 2024r. 16:36  
Cytuj
Twoja strata Twoja sprawa. Gdybyś sobie poszedł ze swoją buraczaną frustrą gdzie indziej, to ludziom żyłoby się zdrowiej cool girl

POKO ma władze ale niektóre peowe nie zauważyły i dalej ciągną furę gnoju pod górę ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Sty 2024r. 17:06  
Cytuj
Tańcząca z prochami ....cytując klasyka i tak jeszcze 40 lat wycia ci zostało smiech2

Obrazek


CYTAT


Moderowano przez: magpie
Nie wklejaj obrazków z wulgaryzmami! I proszę przestać używać wyrazów typu "naćpana" w stosunku do innego użytkownika, a inny użytkownik niech również pohamuje się z odwzajemnieniem się.


Bez jaj smiech2 Wulgaryzmami serio smiech2 ? smiech2 to produkt ogólnie dostępny w sklepach .... Już się boję że niebawem w pisowskim mieście zapłoną monopolowe i wprowadzona zostanie prohibicja smiech2

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10510
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Sty 2024r. 18:15  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 24 Sty 2024r. 08:44  
Cytuj
Moderowano przez: magpie
Wycinamy obelgi i żegnamy pana El.banana na wniosek forumowiczów

Obrazek

Uwolnić tematy wyklęte !!!

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 349
Dołączył: 8 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2024r. 09:22  
Cytuj
Ja nie wiem co Ty nadal robisz na tym forum..... No ale trzeba przyznać ZARZĄDOWI że pobłaża Ci, i to BARDZO.

Ja pasuję.

"Jeżeli będziesz dyskutować z głupim, zniży Cię do swojego poziomu a potem pokona"
Nie chcę zejść do Twojego poziomu. Innym również to radzę. Nie dorzucajcie mu drwa do ognia. Teraz cieszy się jak rozkapryszony dzieciak. Olejmy go, jego wpisy. Na jakiś czas dajmy odpocząć rozgrzanym serwerom Stalowegomiasta.pl Miejmy nadzieję, że jak wrócimy po dłuższym czasie coś się w końcu zmieni.

Dlatego - żegnam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 348
Dołączył: 11 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 24 Sty 2024r. 09:54  
Cytuj
Pa drobny nie będę tęsknił

Obrazek


CYTAT
Moderowano przez: magpie
Wycinamy obelgi i żegnamy pana El.banana na wniosek forumowiczów



A mogę wiedzieć na jak długo i ile wniosków trzeba złożyć żeby zablokować komuś konto i który to pkt regulaminu ? I jakie tam były wulgarne słowa/obelgi żebym nie popełniał tego strasznego błędu ponownie umiech

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10510
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Sty 2024r. 16:31  
Cytuj
CYTAT
A mogę wiedzieć na jak długo i ile wniosków trzeba złożyć żeby zablokować komuś konto i który to pkt regulaminu ? I jakie tam były wulgarne słowa/obelgi żebym nie popełniał tego strasznego błędu ponownie umiech



Nie wiem dlaczego "Aborygen" ( c'mon :szok:) tak długo się niepraworządnie ślizgał po naszym forum ale spróbuje syntezy objawów:
- za 73 razy w ciągu 8 lat z 80% sprawczością ok to piękne miłosierdzie portalu,,, w naszym z niepięknie ocenzurowaną mową nienawiści kraju. Baska Lewacka obiecuje ocenzurować wyłącznie jedną stronę za samą opinie. To wpisało się juz w likwidacje TVP Info. Opinia może być tylko polit poprawna.

Obrazek
Prawdziwe nieszczęścia chodzą parami.



PS.
Zrozumiałeś hipokryto umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 348
Dołączył: 11 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 27 Sty 2024r. 08:27  
Cytuj
Odblokować bohaterów i zamknięte tematy !!


Obrazek

Proste, że uniewinnił, bo to obowiązek każdego uczciwego Polaka.

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2024r. 11:04  
Cytuj
Połowa tematów do zamknięcia, to nie jest ich miejsce. Parę fanatycznych osób w kółko pisze o tematach polityczno-propagandowo-szurowskich. Najlepiej że łamią regulamin bo piszą parę postów pod rząd co jest zabronione. Nawet nikt im nie odpowie albo następny zapalenic polityczno-szurkowski. Forum schodzi na psy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 196
Dołączył: 20 Lut 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2024r. 12:59  
Cytuj
CYTAT
Połowa tematów do zamknięcia, to nie jest ich miejsce. Parę fanatycznych osób w kółko pisze o tematach polityczno-propagandowo-szurowskich. Najlepiej że łamią regulamin bo piszą parę postów pod rząd co jest zabronione. Nawet nikt im nie odpowie albo następny zapalenic polityczno-szurkowski. Forum schodzi na psy.


To forum już dawno zamieniło się w szambo.

Kilku nawiedzonych pisowców wkleja nonstop partyjną propagandę i obrażają każdego kto ma inne zdanie.

Niektórzy piszą 10 postów jeden pod drugim co niby jest zabronione.

A administracja ma na to wywalone.
Odzywają się raz na rok, zbanują kogoś randomowego i misja wykonana.

Znacie może jakieś inne miejsce, gdzie można pogadać w miarę na poziomie z ludźmi ze Stalówki i okolic?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »