NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Muzyka, Imprezy »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Rockowa Noc Rzeszów 2023, ktoś jedzie?
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sie 2023r. 11:42  
Cytuj
HIV skoro już oceniasz ludzi którzy słuchają muzyki rockowej i przedstawiać nic nie znaczące dla wszystkich swoje zdanie, to ja ocenie Ciebie jako dicopolowca. Wg mnie jesteś burakiem ze wsi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sie 2023r. 11:42  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1484
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 22 Sie 2023r. 11:50  
Cytuj
Za to twoje zdanie jest mocno znaczące. Znowu hipokryzja?

Powtarzam, zróbmy referendum. Większość decyduje, co jest dla niej lepsze.

Za chwilę pojawią się pełne hipokryzji głosy, że pewnych kwestii nie można poddawać głosowaniu. Nie, bo nie. smiech2

Skąd ta pogarda dla ludzi ze wsi? Mieszkam z zameldowaniem i własnym mieszkaniem w mieście 4 razy większym od Stalowej Woli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sie 2023r. 13:14  
Cytuj
CYTAT
Z jakiego Radia Maryja? Pisanie własnej opinii jest zabronione? W dodatku prawdziwej? Cenzura?
Właśnie o tym piszę od początku. Po waszej stronie tolerowane są tylko te poglądy, wartości, które są zgodne z waszym światopoglądem. Inne opcje są z automatu atakowane. Tak wygląda tolerancja made in lewica. Przypomina to klasyczną scenkę z filmu Alternatywy 4.

https://www.youtu(...)GZ4V-MOY


narkomani, pijacy, rozpustnicy, źli ludzienie wiem taka mowa miłości płynąca z eteru radia maryja...zdradzieckie mordy itp...prawicauśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1484
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 22 Sie 2023r. 13:24  
Cytuj
A może to nieprawda? Lewacka poprawność nie pozwala nazywać rzeczy po imieniu? Nikt im nie broni takimi być, ale nazywać po imieniu można. A lewactwo chciałoby zabronić nazywania wprost.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Sie 2023r. 15:46  
Cytuj
Witam
HIV cytuję twoje słowa - "Skąd ta pogarda dla ludzi ze wsi? Mieszkam z zameldowaniem i własnym mieszkaniem w mieście 4 razy większym od Stalowej Woli."
No widzisz sam - człowiek ze wski wyjdzie, ale wieś z człowieka nigdy. Słoma ci z butów wystaje na dwa metry. Może już nie udzielaj się w tym temacie, chyba, że lekarz ci zalecił leczyć kompleksy w ten sposób. Wtedy napisz, a zapewne większośś będzie ci współczuć.
Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3129
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sie 2023r. 16:16  
Cytuj
Moim skromnym zdaniem muzyka Zenka Martyniuka i pochodne nawołują do rozpusty i narkomanii.

Radio Maryja szerzy mowę nienawiści i pogardy do wszystkich grup społecznych które nie przynoszą jej zysku.

Po takiej dawce zberezieństw nawet nawet księża publicznie biją Niemca w kask. Na takie zgorszenie nie może być zgody i obojętności.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1484
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 22 Sie 2023r. 16:57  
Cytuj
CYTAT
Witam
HIV cytuję twoje słowa - "Skąd ta pogarda dla ludzi ze wsi? Mieszkam z zameldowaniem i własnym mieszkaniem w mieście 4 razy większym od Stalowej Woli."
No widzisz sam - człowiek ze wski wyjdzie, ale wieś z człowieka nigdy. Słoma ci z butów wystaje na dwa metry. Może już nie udzielaj się w tym temacie, chyba, że lekarz ci zalecił leczyć kompleksy w ten sposób. Wtedy napisz, a zapewne większośś będzie ci współczuć.
Pozdrawiam


Lewak chciał postawić kropkę nad i, potwierdzając tym samym wszystko to, co napisałem wcześniej. Lewaczku, zapamiętaj sobie, wiem że was tak wytresowano, wychowano, że tylko wy i wasze "autorytety" macie monopol na wszystko, ale te czasy bezpowrotnie minęły. Jesteście bandą degeneratów, co pokazują załączone filmiki taplających się w błocie i trzeba to zjawisko nazywać po imieniu. A, że siebie nazywacie inteligentami czy "elytą"? Cóż. Wariaci w szpitalach psychiatrycznych również mogą się uznawać za wybawicieli świata. Problem w tym, że większość ma wasze opinie, poglądy w czterech literach i za cholerę nie chce korzystać z "rozrywek" przez was proponowanych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sie 2023r. 18:05  
Cytuj
Obserwując ostatnio wasze pikniki 800+ i ich rozrywki to nawet pisowcy nie chcą z nich korzystać good

Skąd tyle nienawiści w tobie jako prawym sprawiedliwym co niedzielę zapewne zasiadającym w pierwszych ławkach ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1484
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 22 Sie 2023r. 18:10  
Cytuj
Nienawiści? I tak za dobry jestem na tę waszą hipokryzję lewacką level hard.
Najwięcej jadu i nienawiści mają ci z symbolami ośmiu gwiazdek, piorunów czy flag kołchozowych i sąsiedniego państwa w awatarze m.in. na Facebooku, Twitterze.
I ja nie jestem żadnym pisowcem. Nie popieram rozdawnictwa plus, bo podnosi się inflacja. Ale stosując gradację, lewactwo bardziej mnie wkurwia od pisowców i z dwojga złego, już lepiej żeby rządzili pisowcy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sie 2023r. 18:43  
Cytuj
CYTAT
Nienawiści? I tak za dobry jestem na tę waszą hipokryzję lewacką level hard.
Najwięcej jadu i nienawiści mają ci z symbolami ośmiu gwiazdek, piorunów czy flag kołchozowych i sąsiedniego państwa w awatarze m.in. na Facebooku, Twitterze.
I ja nie jestem żadnym pisowcem. Nie popieram rozdawnictwa plus, bo podnosi się inflacja. Ale stosując gradację, lewactwo bardziej mnie wkurwia od pisowców i z dwojga złego, już lepiej żeby rządzili pisowcy.

No jak bym ryzego bolka słyszał, w końcu się przelogowalespotluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1484
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 22 Sie 2023r. 18:51  
Cytuj
I kolejne urojenia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sie 2023r. 18:57  
Cytuj
No dokładnie, ja nie za pisem ale mniejsze zło itp...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 29 Kwie 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sie 2023r. 20:48  
Cytuj
Piszą o festiwalu, że szatana wielbić będą i do narkotyków namawiać.

https://www.salon(...)zeszowie

Czy będzie jak z Mardukiem?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1484
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 22 Sie 2023r. 21:25  
Cytuj
CYTAT
Piszą o festiwalu, że szatana wielbić będą i do narkotyków namawiać.

https://www.salon(...)zeszowie

Czy będzie jak z Mardukiem?


Lewacka "yntelygencja" się bawi.

Nawet fajna autoprezentacja lewactwa. A mi zarzucają nienawiść. Ale wiadomo, że hipokryzja to ich drugie imię.


"Moje ciało, bez duszy i bez wiary, żyjące żądzą dziewiczej krwi
Szalony głód rozpala mi tętnice, nienawiść zatruwa mózg
W moich oczach śmierć, przekleństwo czarnych dusz
Gorejąca chęć, by zatopić martwe kły we krwi! Krwi! Twojej krwi!"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sie 2023r. 21:43  
Cytuj
Majteczki w kropeczki ło ho ho ho...good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Sie 2023r. 00:37  
Cytuj
Niebieskie wstążeczki ło, ho, ho, ho good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1484
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 23 Sie 2023r. 06:21  
Cytuj
Lewactwo lgnie jak mucha do gówna w obronie swoich wartości, o których m.in. można przeczytać w moim poprzednim poście, próbując nieudolnie się bronić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2023r. 09:04  
Cytuj
CYTAT
Lewactwo lgnie jak mucha do gówna w obronie swoich wartości, o których m.in. można przeczytać w moim poprzednim poście, próbując nieudolnie się bronić.

ja bym już poszedł krok dalej...słuchasz rocka jesteś lewak, pedał i belzebubuśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1484
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 23 Sie 2023r. 09:55  
Cytuj
To nie ja w tej dyskusji nazwałem burakiem ze wsi słuchających disco polo.
A tutaj faktycznie jest coś na rzeczy, bo w obronie tej "twórczości" (dwa moje wpisy wyżej) przybiegają nicki znane z lewackich poglądów w innych dyskusjach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2023r. 11:00  
Cytuj
to przeczytaj jeszcze raz swój pierwszy wpis...gość zapytał kto jedzie na koncert a Ty zacietrzewiony niczym kowalski dorobiłeś do tego ideologię mlotek
ps
chętnie poznam swoje lewackie poglądy ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1484
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 23 Sie 2023r. 11:14  
Cytuj
Wyraziłem opinię o zjawisku. Jeśli nie zauważasz różnicy pomiędzy krytyczną opinią, a obrażaniem to nic nie poradzę. Później, owszem oddałem pięknym za nadobne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3129
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2023r. 15:42  
Cytuj
Opinia członka organizacji chroniącej pedofilę jest bardzo istotna.

Kąpiele błotne są bardzo zdrowe.

Natomiast publiczna masturbacja na plaży w Szczecinie przedstawiciela "twoich" warości może już zaszkodzić zdrowiu umiech

Dobrze że robicie darmową promocję koncertu.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Sie 2023r. 17:29  
Cytuj
Witam
HIV ma całe szczęście urodziliśmy się wolnymi ludźmi i ma prawo do tego, w co wierzymy lub nie, czego słuchamy i kogo wybieramy i z kim spędzamy życie. Lewactwo powiadasz??? Już wolę być tolerancyjnym lewakiem, który ze swoimi brudnymi buciorami nie wpieprza się w życie drugiego człowieka, niż prawicowym prostakiem o poglądach z średniowiecza, wierzącym w bajki o piekle, zakazującym wolności innym w imię swoich, brunatnych poglądów rodem z Młodzieży Wszechpolskiej. Prawda jest okrutna - kolor brunatny jest kolorem gówna. Ja żyję wedle 10-ciu przykazań i chociaż wasz buk jest dla mnie abstrakcją to uważam, że te dziesięć zdań pozwala na godne życie i dodałbym tylko - nie czyń drugiemu, co tobie niemiłe. Widzisz wolność jednostki to naturalne prawo człowieka, a twoje poglądy są bolszewickie, czy nawet faszystowskie, bo każda odmienność jest dla ciebie zagrożeniem. Wracając do festiwalu - proponuję, abyś pojechał i na własne oczy zobaczył, co to za wspaniałe miejsce i ludzie tam się bawiący. Na każdym kroku słyszysz dzień dobry, dziękuję, przepraszam. Po prostu sprali ci mózg filmikami i propagandowym kłamstwem i ty w to wierzysz. Pojedź i wtedy się wypowiadaj. Ja też mogę pisać w twoim stylu, że pielgrzymka to Sodoma i Gomora, bo panny z brzuchem wracają. A to promil prawdy. Żyj i daj żyć innym. A ten nick HIV to ma coś wspólnego z twoim stanem zdrowia???
Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1484
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 23 Sie 2023r. 17:46  
Cytuj
Szczyt hipokryzji po raz kolejny. Ja wam niczego nie zakazuję. Tylko nazywam po imieniu to zjawisko.
Wasza tolerancja lewacka polega na tym, że głosujecie nad zakazem aut spalinowych, chcieliście wszystkich zmusić pod karą do przyjęcia preparatu na covid, i chcielibyście karać każdego, kto ma wątpliwości co do waszej ideologii, nazywając to mową nienawiści. Mówienie prawdy nie jest mową nienawiści. Patologię, ćpunów, degeneratów itd. należy nazywać po imieniu. Zło trzeba nazywać złem. Nikt nie chce ich eliminować, w przeciwieństwie do lewactwa, które by chciało wyeliminować np. ruchy prawicowe i kościół też. Lewactwo jest najbardziej nietolerancyjne. W czasie jednej z dyskusji sympatyków partii Razem postulowano ZAKAZANIA emisji disco polo w mediach, gdy lewica będzie miała wpływ na rządzenie. ZAKAZ,NAKAZ, KARA, PRZEPIS - to świat lewactwa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Sie 2023r. 19:08  
Cytuj
witaj HIVie
Czy ty się dobrze czujesz? To pisuary siały jedynie słuszną ideologię szczepień, która w ani jednym punkcie nie okazała się prawdą... Ja się nie szczepiłem ona tym polega wolność. Co mają powiedzieć ci , których znajomi, ktoś z rodziny dostał po szprycy zawału, udaru??? Czy ktoś za to beknie? Czy ktoś odpowie za 150000 nadmiarowych zgonów, bo leczyli jak znachorzy przez telefon? Ile ludzi umrze na raka, bo nie było diagnoz??? Żyj teraz, bo warto, a tam, gdzie jest ułamek degeneracji nie uogólniaj. Wypaczenia są wszędzie, pedofilia to chleb powszedni KK w ciągu ostatnich dekad, co nie znaczy, że od razu należy uogólniać, bo nie każdy facet w sukience to zbok. To samo tyczy się festiwali metalowych itepe. Gra w Stalowej n.p. Nergal - lubię to idę, nie lubię - nie idę, ale jakieś protesty, zakazy to paranoja. Nie lubię tvpisuar to nie oglądam. To samo z radiem co ma ryja. Kto chce to słucha. Wolny wybór to wolność.
Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Muzyka, Imprezy »