NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Drzewa za placem Piłsudskiego,
Posty: 70
Dołączył: 16 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2022r. 19:41  
Cytuj
Witam. Czy ktoś wie dlaczego drzewa za placem są znakowane i oklejane taśmą? Chcą wyciąć resztki zieleni w tym mieście, czy zaznaczają czego wyciąć nie mogą? Pozdrawiam wszystkich!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2022r. 19:41  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Lis 2022r. 20:39  
Cytuj
Nie martwi cię już brak węgla?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 


Posty: 11
Dołączył: 18 Marz 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2022r. 20:40  
Cytuj
resztki? mieszkasz w piwnicy? masz parę wieżowców w stalówce, wyjedź na 10-te piętro i trochę się rozejrzyj. Nawet teraz jak liście opadły, zobacz ile jest drzew na około.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1972
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2022r. 09:25  
Cytuj
Kolejna nieuzasadniona wycinka drzew? Mamy prawo wiedzieć, zanim przystąpią do realizacji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 586
Dołączył: 28 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2022r. 16:03  
Cytuj
Kiedyś pamiętam jak sąsiadce założyli telefon jako pierwszej w klatce. Ludzie chodzili do niej skorzystać z tego luksusu gdy chcieli gdzieś zadzwonić do urzędu, po służby czy rodziny z innego miasta. Teraz prawie każdy ma telefon w kieszeni tylko chyba nie potrafią z niego korzystać, albo zapominają że można z niego gdzieś zadzwonić i uzyskać informacje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 70
Dołączył: 16 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2022r. 19:03  
Cytuj
No to poproszę numer, na który można dzwonić... i tak tak, wyszłam z piwnicy i dlatego zauważyłam. Tylko nie wiem co znaczy na około ale chyba nie rozumiem dzisiejszej ortografii. I nawet dowiedziałam się, że byłam zmartwiona węglem:szok: masakra jakaś. Mi to by było szkoda czasu, żeby się logować i wypisywać jak nie mam nic do powiedzenia w temacie. Pisać tylko po to, żeby dogryzać bez powodu. Chyba nigdy tego nie zrozumiezaklopotanym. No ale...co kto lubi, o hobby się nie dyskutuje. Życzę udanego psucia innych tematów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 70
Dołączył: 16 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2022r. 19:03  
Cytuj
No to poproszę numer, na który można dzwonić... i tak tak, wyszłam z piwnicy i dlatego zauważyłam. Tylko nie wiem co znaczy na około ale chyba nie rozumiem dzisiejszej ortografii. I nawet dowiedziałam się, że byłam zmartwiona węglem:szok: masakra jakaś. Mi to by było szkoda czasu, żeby się logować i wypisywać jak nie mam nic do powiedzenia w temacie. Pisać tylko po to, żeby dogryzać bez powodu. Chyba nigdy tego nie zrozumiezaklopotanym. No ale...co kto lubi, o hobby się nie dyskutuje. Życzę udanego psucia innych tematów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 176
Dołączył: 9 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2022r. 20:54  
Cytuj
Żeby nie zakładać nowego tematu.
Może ktoś wie czy 4b że szkoły 11 jedzie na wycieczkę pod koniec listopada?







Żart smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2022r. 12:41  
Cytuj
CYTAT
Żeby nie zakładać nowego tematu.
Może ktoś wie czy 4b że szkoły 11 jedzie na wycieczkę pod koniec listopada?







Żart smiech2


tak, jedzie. Ma zaproszenie na spotkanie z szefem PO.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 658
Dołączył: 9 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Lis 2022r. 20:25  
Cytuj
Pisowce muszą brać ile tylko mogą ,bo drugi raz już nie wygrają wyborów.Drzewa wycinają bo to dobry interes dla nich jest.Proszę policzyć ile dziesiątek ciężarówek jedzie z drewnem do tartaku IKEI.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Lis 2022r. 11:19  
Cytuj
CYTAT
Kolejna nieuzasadniona wycinka drzew? Mamy prawo wiedzieć, zanim przystąpią do realizacji.
Już wycięli. Uzasadnione mają, bo drzewa całe w jemiole. Zamiast obcinać te gałęzie gdzie rośnie, to czekają aż zaatakuje całe drzewo i mają pretekst do wycinki gotowy.

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »