NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Tragiczna droga przy nowym cmentarzu !!!, Kiedy powstanie droga w miejscu toru przeszkód?????
Posty: 6
Dołączył: 26 Paź 2022r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2022r. 21:18  
Cytuj
Chciałbym poruszyć wątek braku "normalnego" dojazdu do nowej części cmentarza. Czy takiego dużego miasta nie stać, żeby ludziom odwiedzającym cmentarz stworzyć normalne warunki dojazdu do grobów bliskich. W lesie przy nowej części cmentarza zamiast drogi jest tor przeszkód, jakaś masakra, uszkodziłem samochód. Wstyd mi przy rodzinie która przyjeżdza na groby z innych miast, kolejny rok wysłuchiwać uzasadnionych pretensji do tego krajobrazu księżycowego. Zwracam się do naszych Władz o refleksję, bo promocja miasta to nie tylko Lato z Dwójką. Nigdzie w Polsce, bywając na grobach nie doświadczyłem takich WERTEPÓW.
P.S Zastanawiam się czy nie domagać się odszkodowania za uszkodzenia w aucie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2022r. 21:18  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 316
Dołączył: 30 Lip 2019r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2022r. 22:02  
Cytuj
To droga leśna i powinien być tam zakaz wjazdu. Wszyscy wjeżdzający powinni otrzymywać tam mandaciki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 902
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2022r. 23:20  
Cytuj
Przy cmentarzu jest nowy parking. To Twój problem ze nie chce Ci się ruszyć du..ka i przespacerować tylko parkować jak najblizej

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 30 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2022r. 07:38  
Cytuj
totalne lenistwo, gdyby mogli wjeżdżaliby samochodami pod sam grób, żenadamlotek

Ludzie zastanawiają się jak zabić czas, a to czas ich zabija...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 26 Paź 2022r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2022r. 07:42  
Cytuj
Oczywiście można i z Rozwadowa się przespacerować. Z nowego parkingu do końca cmentarza jest kawał drogi. Przeciskanie się przez pół cmentarza z ciężkimi kwiatami, robieni tłoku....jaki to ma sens, skoro jest tam wjazd i droga.Od władz cmentarza wiem że ma być ona zrobiona, tylko kiedy? Wystarczyłoby tylko trochę wyrównać teren , nasypać i ułatwić ludziom życie. A złośliwe komentarze proszę sobie darować, dla starszej osoby dźwiganie zniczy i kwiatów kilkaset metrów, to nie jest takie NIC.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 1 Lut 2017r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Paź 2022r. 12:04  
Cytuj
CYTAT
Oczywiście można i z Rozwadowa się przespacerować. Z nowego parkingu do końca cmentarza jest kawał drogi. Przeciskanie się przez pół cmentarza z ciężkimi kwiatami, robieni tłoku....jaki to ma sens, skoro jest tam wjazd i droga.Od władz cmentarza wiem że ma być ona zrobiona, tylko kiedy? Wystarczyłoby tylko trochę wyrównać teren , nasypać i ułatwić ludziom życie. A złośliwe komentarze proszę sobie darować, dla starszej osoby dźwiganie zniczy i kwiatów kilkaset metrów, to nie jest takie NIC.


idąc tym tokiem myślenia ten co ma grób rodziny po środku cmentarza będzie chciał drogi wjazdowej przez środek cmentarza bo ciężkie kwiaty i znicze będzie mu ciężko dźwigać od strony lasu jaki i parkingu, więc to straszna głupota co piszesz bochnek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 455
Dołączył: 9 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2022r. 13:35  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Oczywiście można i z Rozwadowa się przespacerować. Z nowego parkingu do końca cmentarza jest kawał drogi. Przeciskanie się przez pół cmentarza z ciężkimi kwiatami, robieni tłoku....jaki to ma sens, skoro jest tam wjazd i droga.Od władz cmentarza wiem że ma być ona zrobiona, tylko kiedy? Wystarczyłoby tylko trochę wyrównać teren , nasypać i ułatwić ludziom życie. A złośliwe komentarze proszę sobie darować, dla starszej osoby dźwiganie zniczy i kwiatów kilkaset metrów, to nie jest takie NIC.


idąc tym tokiem myślenia ten co ma grób rodziny po środku cmentarza będzie chciał drogi wjazdowej przez środek cmentarza bo ciężkie kwiaty i znicze będzie mu ciężko dźwigać od strony lasu jaki i parkingu, więc to straszna głupota co piszesz bochnek



Bez urazy dla ciebie ale „ idąc twoim tokiem rozumowania „ to ja napisze a co z Marsjanami ?
Czy im się droga do Ziemi nie należy ?
Przez to jak blisko od siebie mieszkamy ?

Miasto powinna ułatwiać mieszkańcom wszędobylski byt w mieście poprzez udogodnienia …. Za które De facto płacimy
Tak ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 26 Paź 2022r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2022r. 14:27  
Cytuj
Oczywiście że Miasto powinno ułatwiać życie mieszkańcom. Ja nie domagam się jakiś irracjonalnych pomysłów, tylko doprowadzenia do stanu używalności już istniejącej drogi z której korzystają setki osób odwiedzających cmentarz. Nie wymyślam, żeby wyrąbać las i stworzyć dla mnie drogę. Nie wiem skąd tyle złośliwych komentarzy, przecież może Wam kiedyś też przyjdzie skorzystać z tej drogi. Ale u nas tak jest, skoro ja nie potrzebuję to niech inni też nie mają. Dla Miasta to znikomy koszt.....i tak przyjezdni będą z niej korzystać.....ŚWIETNA WIZYTÓWKA DLA MIASTA!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2022r. 15:53  
Cytuj
To nie jest droga bochnek tylko prowizorka. Tam powinien być zakaz wjazdu. A jak Ci ciężko dźwigać kwiaty to podjedź do większych miast. Zobaczysz jak tam jest daleko.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 586
Dołączył: 28 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2022r. 16:24  
Cytuj
No Panie bochenek, muszę przyznać że zrobiłeś mi dziś dzień. Początkowo się załamałem czytając te żale, ale końcówka już mnie rozbawiła. Jak zdecydujesz się domagać odszkodowania to daj znać jaki będzie finał sprawy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 316
Dołączył: 30 Lip 2019r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2022r. 18:35  
Cytuj
Finał bedzie taki że dostanie mandat za wjazd na drogę leśną.
Ludziska nauczyły się tam wjeżdzać i wchodzić na cmentarz dzikim wejściem. Tam oficjalnie nie ma drogi publicznej , a jest leśny dukt - droga oddziałowa lasu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4959
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Paź 2022r. 22:22  
Cytuj
CYTAT
totalne lenistwo, gdyby mogli wjeżdżaliby samochodami pod sam grób, żenadamlotek


ok

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
las
las
las
Posty: 120
Dołączył: 7 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2022r. 16:43  
Cytuj
Może masz rację może nie ja tylko chcę kogoś zapytać dlaczego nie ma ścieżki rowerowej do końca cmentarza tylko kończy się na przeciwko Kauflandu przy cmentarzu to jest ewidentny bubel ktoś to nadzorował i dopuścił że brak 50 metrów ścieżki .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 438
Dołączył: 13 Wrz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Paź 2022r. 16:49  
Cytuj
@bochnek: to jest droga leśna, o ile się nie zmieniło, więc policja powinna tam na stałe stać i mandaty wszystkim wjeżdżającym dawać... macie swoje asfalty to wara od resztek lasu jaki wokół stalowej został.

Powinna być przymusowa kremacja i prochy rozsypywać w ładnym i zadbanym parku, a nie śmietnik w środku miasta robić i raz do roku cyrk.


@las: a po co ci taka ścieżka, przyjdzie taki cyklista i ci będzie tłumaczył, że on ma największe prawa na drodze, a ze ścieżki nie skorzysta!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 26 Paź 2022r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2022r. 21:13  
Cytuj
OJOJOJ !!! Sami policjanci z mandacikami, ekolodzy chroniący resztki leśnej drogi, strongmani dźwigający kwiaty. Cieszę się że jednego kolesia nawet rozbawiłem. Tylko gdzie byliście ekolodzy jak były wycinane drzewa w Stalowej Woli i robione wątpliwe atrakcje i inwestycje. Wam też życzę mandaciki....usłużni ludzie.....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 438
Dołączył: 13 Wrz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Paź 2022r. 21:29  
Cytuj
@bochnek: bo ci żyłka pęknie... nie napinaj się tak... i jeszcze za moje podatki, będziesz się leczył jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 26 Paź 2022r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2022r. 21:33  
Cytuj
Za twoje nie......tobie się bardziej przydadzą

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 438
Dołączył: 13 Wrz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Paź 2022r. 21:53  
Cytuj
śmiem twierdzić, że za moje... nie rozumiem na jakiej podstawie twierdzisz, że nie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 26 Paź 2022r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2022r. 22:00  
Cytuj
śmiem twierdzić że tobie leczenie bardziej się przyda...dorzucę się

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 438
Dołączył: 13 Wrz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Paź 2022r. 22:19  
Cytuj
a na jakiej podstawie tak twierdzisz?? czy tylko tak sobie trolujesz...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 29 Paź 2022r. 23:48  
Cytuj
zło, ale to ty trolujesz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 59
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2022r. 15:05  
Cytuj
Bochnek ma racje, tam powinien byc zrobiony jakis parking, cmentarz sie powieksza i starszym osobom ciezko przejsc prawie kilometr do najnowszych grobów, pamietajcie ze wiekszosc z nas tez bedzie stara i mniej sprawna fizycznie, a nie kazdy ma samochód.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 438
Dołączył: 13 Wrz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Paź 2022r. 17:19  
Cytuj
@madras: wcale nie troluje!! po prostu mam swoje zdanie na ten temat, a że inni się ze mną nie zgadzają to ich problem...

@driver4444:
CYTAT
tam powinien byc zrobiony jakis parking,



a zaraz potem
CYTAT
nie kazdy ma samochód


hmmm... jakoś się nie klei.nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 117
Dołączył: 23 Lut 2022r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 31 Paź 2022r. 14:21  
Cytuj
CYTAT
Bochnek ma racje, tam powinien byc zrobiony jakis parking, cmentarz sie powieksza i starszym osobom ciezko przejsc prawie kilometr do najnowszych grobów, pamietajcie ze wiekszosc z nas tez bedzie stara i mniej sprawna fizycznie, a nie kazdy ma samochód.

Dowaliles jak łysy grzywą o kant kuli....
Na Powązkach w Warszawie nie widziałem żeby ktoś płakał albo oral drogę między grobami żeby innym było lżej.
Jeszcze trochę i tym staruszkom co na ojca Rydzyka wpłacają a są święci bo mają matkie boskie na obrazku albo JP II ochroniarza pedofilii w kościele nie będzie stać ani na znicze ani na kwiatki...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 59
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2022r. 12:47  
Cytuj
NachcieSrachcie a kto u nas płacze nad ta droga, ja nie widziałem nikogo płaczacego a jedyne czytam wypowiedzi innych osób bioracych udział w tej konwersacji. Co mnie obchodza Powąski, ja mieszkam w Stalowej,rownie dobrze mozna znalezc na necie cmentarze z dogodnymi dojazdami i parkingami z roznych stron

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »