NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Budowa i remonty »
Nowy Temat Odpowiedz
Jakie ułatwiacze życia z zakresu agd,
grr
grr
grr
Posty: 48
Dołączył: 23 Gru 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Paź 2022r. 09:57  
Cytuj
Czy macie jakieś hity domowych pomagaczy/ułatwiaczy życia z zakresu gospodarstwa domowego?
Dużo ostatnio przewija się tematów mopów parowych, myjek do okien itp. - serio się to przydaje, czy zbędny gadżet? Macie takie domowe must-have, które serio robi robotę i w które warto zainwestować?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2022r. 09:57  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 708
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2022r. 10:32  
Cytuj
Odkurzacz automatyczny - świetna rzecz!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 27 Kwie 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Paź 2022r. 14:38  
Cytuj
Myślałam że odkurzacz do okien Leifheit to hit dopóki nie odkryłam żółtej szmatki z viledy do szyb. Od tamtej pory go nie potrzebuje. A drugie co mi się super sprawdza w domu to odkurzacz reczny, bezprzewodowy z Lidla (niedawno były niedrogo w Lidlu) opinie miały różne ale pomyślałam że zaryzykuję i super. Przy małym dziecku które potrafi jedząc bułkę zrobić armagedon wokół siebie to naprawdę mega pomoc takiego malutkiego odkurzacza.

No i jeśli szykujecie sobie jedzenie do pracy, polecam kupienie termosów obiadowych:
https://bokon(...)cieplo/5

Nie są drogie, a świetnie trzymaja ciepło./ I w pracy można potem zjeść sobie cieplutki obiadek. Niesamowicie wygodna sprawa umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 276
Dołączył: 29 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Paź 2022r. 11:00  
Cytuj
Automatyczny odkurzacz. Odkurzy, umyje. Najlepszy zakup. Ale nie wszędzie wjedzie, dlatego drugi, ręczny bardzo się przydaje. W moim domu zestaw obowiązkowy.

I ekspres automatyczny. Nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez.

Daję radę bez, ale bardzo się przydaje parownica. Garnitury, swetry, delikatne szaliki itp. super sprawa.

A psychopath is better than no path
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Budowa i remonty »