NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Budowa i remonty »
Nowy Temat Odpowiedz
Umywalka nablatowa,
Posty: 64
Dołączył: 9 Gru 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lip 2022r. 11:37  
Cytuj
Proszę o pomoc ????
Umywalka nablatowa, blat drewniany. Jaka baterię wybrać do umywalki.? Stojącą obok czy montowana na umywalce ? Która jest bardziej praktyczna ?;D
Obrazek
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lip 2022r. 11:37  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
grr
grr
grr
Posty: 48
Dołączył: 23 Gru 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Lip 2022r. 13:16  
Cytuj
W umywalce. Jak montowali moją nablatową to przestrzegali, żeby nie była w blacie, ponieważ jeżeli jest inny blat niż kamienny, to po jakimś czasie będą luzy o bateria będzie 'latać', trzeba będzie dokręcać ale w końcu i tak się 'dziura' wyrobi. Nie wiem czy to prawda. NO ale posłuchałam i mam w umywalce. Dobrze się sprawdza. Trochę bałam się jak będzie się sprawdzała czarna armatura, ale postanowiłam zainwestować bo mi się czarna armatura bardzo osobiscie podobała. Jestem zadowolona. Wbrew pozorom nie zachodzi kamieniem, nie jest również problematyczna do utrzymania w czystości.

Umywalki nablatowe najlepiej przejrzyj sobie w Leroy Merlin - tam właśnie kupowałam swoją.

Daję poniżej zdjęcie:
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 59
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lip 2022r. 20:31  
Cytuj
Jezeli podchodzisz do tematu praktycznie to tylko montowana na umywalce.Pamietaj ze zawsze zamykasz wode mokrą ręką i czesc wody z reki splywa po baterii, jezeli masz nablatową to czesc wody spływa po baterii na blat i za umywalka jest mokro.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Budowa i remonty »