NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Lidlomix - coś jak Thermomix ?,
Posty: 3
Dołączył: 3 Lis 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2022r. 10:09  
Cytuj
Czy korzystacie z Silvercrest Kitchen Tools - to taka lidlowska wersja Thermomixa? Jestem ciekawa waszych opinii. Kupować czy nie? Pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2022r. 10:09  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 30 Marz 2022r. 10:27  
Cytuj
thermomix jakiego używałem to tm5 i powiem robi robotę niezawodny banalna obługa wsparcie online a co do lidla to szczerze nie wiem, najlepiej porównać filmy na youtube na pewno są testy robione tych marek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 59
Dołączył: 17 Wrz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2022r. 13:32  
Cytuj
Thermomix to całkiem inny produkt w odczuciu działania niż zamienniki z lidla czy innych sieciówek. Nie będę tu zachwalał wykonania bo wiadomo że thermomix to wyższa półka cenowa i jakościowa, ale w tym wszystkim chodzi od cały ekosystem przepisów, aplikacji która przygotowuje liste do zakupu itd.
Lidlomix to jak smartfon bez internetu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 28 Gru 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2022r. 09:38  
Cytuj
Rodzice maja tm5, ja mam lidlomixa, zamienilismy sie jakis czas temu zeby sprawdzic czy poczujemy roznice, tm5 wydaje sie troche ergonomicznieszy, roznic w potrawach nie zauwazylismy, probowane te same przepisy z cookido. Wedlug szarego uzytkownika nie kucharza przeplacac nie warto, a jezeli ktos jest kucharzem to nie kupi TM/lidlomixa zeby za niego gotowal:-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 17 Lut 2022r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Cze 2022r. 09:44  
Cytuj
My mamy tego lidlomixa i małżonka jest zadowolona. Spora oszczędność, a da się w nim zrobić prawie tyle, co w tym sławnym modelu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »