NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Bank PKO BP,
Posty: 52
Dołączył: 8 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2021r. 12:28  
Cytuj
Witam!!!!!!!!!!!!
Jeszcze niedawno w Stalowej był główny bank PKO BP na Wolności oraz
oddział na Okulickiego przy Maratonie.Było dobrze. Teraz oba punkty zlikwidowano,a utworzono punkt koło City Parku.Kolejki do niego przeogromne,często nawet przed drzwiami.Przecież to największy bank polski.
A zarząd co na to,chyba ma nas w d....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2021r. 12:28  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 28 Maja 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Gru 2021r. 13:14  
Cytuj
Nie wiem po co ludzie teraz chodzą do banku jak wszystko można załatwić przez internet?
Dziwię się też tym wszystkim którzy stali w kolejce do bankomatu. Boli was te 5zł prowizji czy wypłata więcej jak 100 bez prowizji?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 429
Dołączył: 10 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 8 Gru 2021r. 13:29  
Cytuj
W tych kolejkach w wiekszosci stoja starsi ludzie ktorzy nie wiedza co to internet... A bankomat to abstrakcja jak kasa samoobslugowa w sklepie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 809
Dołączył: 5 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2021r. 14:13  
Cytuj
Są kolejki, ale też nie rozumiem po co i dlaczego. Do bankomatu są kolejki, fakt. Dziwne.

Wiele banków nie ma prowizji przy wypłacie środków, za przelewy się nie płaci, nie rozumiem po co chodzic wiec i stać w kolejkach? Wiele osób płaci za obsluge kont w swoich bankach, a przecież są konta, że nie płaci się lub jeśli wyda sie karta ileś tam (u mnie jak za 300 zł zrobie kartą zakupy to nie płacę za nic).

I w kolejce do banku i do bankomatu stoją też młodzi, nie tylko starsi ludzie. A obok euronetu banomat, nikogo praktycznie lub sporadycznie, przy biedrze kolejny...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1977
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2021r. 14:20  
Cytuj
Nie wszędzie zapłacisz kartą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 660
Dołączył: 9 Paź 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 8 Gru 2021r. 15:16  
Cytuj
Starsi tak mają że internet to czarna dziura i nie zaglądają tam.Znam seniorów co dostali kartę bankomatową ale nie używają jej ,a kasę wybierają w banku.Telefony mają stacjonarne ,a jak komórkowe to starsze modele bez internetu.Dlatego kolejki będą.uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 122
Dołączył: 24 Lut 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2021r. 16:15  
Cytuj
Zarząd banku nie ma nic do tego (przecież Zarząd nie pilnuje każdej lokalizacji).
Od tego jest dyrektor oddziału i dyrektor regionalny - najwyraźniej uznali, że ta lokalizacji jest bardziej odpowiednia, prawdopodobnie znaczenie ma też powierzchnia no i pewnie scalenie dwóch placówek (bez powodu tego nie zrobili).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 13 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2021r. 17:51  
Cytuj
CYTAT
Nie wiem po co ludzie teraz chodzą do banku jak wszystko można załatwić przez internet?
Dziwię się też tym wszystkim którzy stali w kolejce do bankomatu. Boli was te 5zł prowizji czy wypłata więcej jak 100 bez prowizji?


Prawda jest taka, że np PKOBP pobiera 3% za wypłatę w obcym bankomacie czyli jak wybieram 200zł to oddaję gratis pasożytom z banku 6zł - dla jednych mało dla innych dużo. A kartą w dalszym ciągu w wielu miejscach nie da się płacić...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 27 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2021r. 20:48  
Cytuj
Zmień bank

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 24 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Gru 2021r. 20:50  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Nie wiem po co ludzie teraz chodzą do banku jak wszystko można załatwić przez internet?
Dziwię się też tym wszystkim którzy stali w kolejce do bankomatu. Boli was te 5zł prowizji czy wypłata więcej jak 100 bez prowizji?


Prawda jest taka, że np PKOBP pobiera 3% za wypłatę w obcym bankomacie czyli jak wybieram 200zł to oddaję gratis pasożytom z banku 6zł - dla jednych mało dla innych dużo. A kartą w dalszym ciągu w wielu miejscach nie da się płacić...


to na grzyba trzymasz tam konto ?

Ja nie pamietam zebym stał w kolejce w banku/bankomacie przez ostatnie 10 lat nawet raz przez 3 minuty ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Gru 2021r. 00:25  
Cytuj
CYTAT
A kartą w dalszym ciągu w wielu miejscach nie da się płacić...


To tam nie kupuj! Jak sklep albo uslugi nie przyjmują płatności kartą to są podejrzani. potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 153
Dołączył: 20 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2021r. 10:17  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
A kartą w dalszym ciągu w wielu miejscach nie da się płacić...


To tam nie kupuj! Jak sklep albo uslugi nie przyjmują płatności kartą to są podejrzani. potluczony


Podejrzani?! Ja nie przyjmuję zapłaty kartą bo nie zgadzam się na obdzieranie ze skóry.
Firmy pośredniczące w płatnościach bezgotówkowych chcą zatrzymać sobie na kilka dni moje pieniądze, obracać nimi i jeszcze żądają żebym ja im za to płacił. Dla mnie to nie do przyjęcia.
Czy z tego powodu jestem podejrzany?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2021r. 10:52  
Cytuj
herbata od razu podejrzewa. Widocznie sądzisz według siebie. Znam poważne, nie podejrzane sklepy że płaci się gotówką, za terminal też trzeba płacić. Nie wszędzie można zainstalować terminal.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Gru 2021r. 11:10  
Cytuj
Daj przykład takiego "poważnego" sklepu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2021r. 18:41  
Cytuj
żebyś nie myślał że ściemniam
np.
ZM Tech-Tools
ul.Narutowicza 3A

sklep jest tam kilka lat, zaopatruje firmy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Gru 2021r. 19:21  
Cytuj
Skoro obsługuje przedsiębiorców to w większości ma płatności przelewami więc nie potrzebuje terminala.

Chodzi o detal. Np. fryzjerki z WP 4 nie mają terminala i to jest dla mnie dziwne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2021r. 19:33  
Cytuj
Czego się dziwisz, każdy urządza się jak mu pasuje. Terminal też kosztuje, transakcja, kosztuje, abonament kosztuje. Póki co pieniądze drukują monety biją i fryzjerki nie muszą montować dodatkowych akcesoriów. Nie opowiadaj że jesteś taki nowoczesny. Jeszcze nie tak dawno tylko gotówka była, wypłata do ręki, i nikt nie narzekał, no chyba że zgubił.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 23
Dołączył: 10 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2021r. 20:10  
Cytuj
Niestety nie wszystko można załatwić przez internet - na książeczkę mieszkaniową córki wpłaty mogę dokonać tylko w banku... Wielokrotnie pisałam do centrali PKO BP, aby można było płacić przez internet. Zawsze otrzymuję odpowiedź, że przyjęli zgłoszenie i pracują nad tym. O dziwo na ową książeczkę mogę zapłacić tylko gotówką, ponieważ nie mają trminala płatniczego. Pani kasjerka poleciła mi z uśmiechem, abym wyszedł na zewnątrz i wybrał gotówkę z bankomatu, mam u w tym banku konto (???!!!). Owszem można wypłacić w okienku, ale poprzez wystawienia papierowego polecenia wypłaty. Oto taka jest nowoczesność w największym państwowym banku. Ponadto organizują, patronują i sponsorują różne duże imprezy sportowe (m.in. biegi maratońskie, zawody lekkoatletyczne, kolarskie i wiele innych) za nasze pieniądze... Oprocentowanie lokat jest tu 0,01%/rok, a pożyczki są oprocentowane 8 - 12%/rok. To jest lichwa państwowa...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Gru 2021r. 21:36  
Cytuj
I to jest właśnie PKO, bank dla emerytów i ludzi nieogarniętych good

Relikt komuny jak pkp, pks, społem, zus, us, gs i wszystko co państwowe.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 153
Dołączył: 20 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2021r. 08:41  
Cytuj
CYTAT
Skoro obsługuje przedsiębiorców to w większości ma płatności przelewami więc nie potrzebuje terminala.

Chodzi o detal. Np. fryzjerki z WP 4 nie mają terminala i to jest dla mnie dziwne.


Co dziwnego w tym, że mała firma nie chce dodatkowych kosztów?
Sam prowadzę działalność od dwudziestu lat. Płatności kartą nie przyjmuję i żaden mój klient nie miał z tym problemu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2021r. 18:11  
Cytuj
CYTAT
I to jest właśnie PKO, bank dla emerytów i ludzi nieogarniętych good

Relikt komuny jak pkp, pks, społem, zus, us, gs i wszystko co państwowe.



jaki ty jesteś nowoczesny i ogarnięty, zapewne pozbyłeś się już spalinowego auta i jeździsz elektrykiem,

te relikty komuny są tak wyposażone w nowinki techniczne że nie masz zielonego pojęcia,
ale
trochę mrozu i te wszystkie nowoczesności biorą w łeb, wracamy do parowozów i liczydeł oraz 20-ty stopień zasilania

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 621
Dołączył: 31 Sty 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2021r. 11:27  
Cytuj
CYTAT
I to jest właśnie PKO, bank dla emerytów i ludzi nieogarniętych good

Relikt komuny jak pkp, pks, społem, zus, us, gs i wszystko co państwowe.


Toś pojechał po bandzie, każdy bank nie tylko PKO chce mieć emerytów bo to dobra i duża grupa. Tych nie ogarniętych też. Ty to pewnie masz konto w banku na innej planecie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 18 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Gru 2021r. 18:00  
Cytuj
leszek234 jako 70 latka polecam na korzystanie z bezprowizyjnego Back Cashu ,posiada to już większość sklepów gdzie płacisz kartą. A co to takiego do rachunku wstukują Ci potrzebną kwotę którą chcesz pobrać i tyle .Z tym ,że sklepy narzucają sobie limity u nie mogę pobrać 500 zł

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 3 Lis 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2021r. 14:14  
Cytuj
Ja przeszedłem z do Banku Spółdzielczego w Lubaczowie bo znajomy ma tam konto i wygrał u nich robot kuchenny. Okazało się, że organizowana jest tam loteria dla każdego kto założy lokatę za minimum 2 tys. zł. Do wygrania jest samochód i wiele innych cennych nagród. Może i mnie się uda ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »