NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 3 4 5 6 7 8 9 ... » »»
Godzina W,
Posty: 1233
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Sie 2021r. 21:58  
Cytuj
Czyli tak samo ważne jak twoje.
Zadajesz pytanie , a jak ktoś sie pyta po co je zadajesZ , odpowiadasz że odpowiedź jest nie istotna , mało ważna.
Czujes swoja hipokryzje?


Kto dokonuje indoktrynacji w Polsce A.D 2021.
Jak to kto TY.

Dobry z ciebie freak

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2021r. 21:58  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 6 Sie 2021r. 22:36  
Cytuj
@Neptun1983

"Czyli tak samo ważne jak twoje."

Ja, jeśli uważam, że jakieś pytanie jest ważne, to je powtarzam wielokrotnie. Myślę, że niektórzy to zauważyli.

Na przykład te pytania:

Dlaczego legendy Powstania, bohaterowie, najbardziej elitarni i najlepiej uzbrojeni Powstańcy nie ratowali Honoru gwałconych kobiet i dziewczynek?

Dlaczego pozwolili, aby wymordowano kilkadziesiąt tysięcy ludzi?



Ale myślę, że nie będę czekał zbyt długo aż odpowiesz, tylko niedługo napiszę co o tym sądzę, żebyśmy mogli skupić się na innych pytaniach. Na przykład na tym:


Dlaczego to powstanie nazywa się Warszawskie, a nie Sierpniowe?




"Zadajesz pytanie , a jak ktoś sie pyta po co je zadajesZ , odpowiadasz że odpowiedź jest nie istotna , mało ważna.
Czujes swoja hipokryzje?"

Przeczytałem to co napisałem i faktycznie, w tym co napisałem był błąd.


NAPISAŁEM:

To nie odpowiedzi są najważniejsze, ale same pytania.

POWINNO BYĆ:

To nie odpowiedzi NA FORUM są najważniejsze, ale same pytania.


I dlatego kolejne zdanie brzmiało:

Bo ty już sam sobie odpowiedziałeś dlaczego Powstańcy tego nie zrobili.

Brak twojej odpowiedzi na forum nie oznacza, że ty na nie nie odpowiedziałeś.


I tutaj rodzi się pytanie:

Dlaczego Neptun1983 nie chcesz się z nami podzielić odpowiedzią na pytanie o brak reakcji Powstańców na Rzeź Woli?




To, że ty nie odpowiadasz na to pytanie to JUŻ JEST odpowiedź.






"Kto dokonuje indoktrynacji w Polsce A.D 2021.
Jak to kto TY. "

Widzę, że zupełnie nie zrozumiałeś co to indoktrynacja.

Przeczytaj jeszcze raz:

"indoktrynacja [ang. < łac.],
wpajanie jednostkom, grupom lub całemu społeczeństwu przekonań, zwłaszcza politycznych i społecznych, idei lub wzorów zachowań; leży w interesie grup rządzących;

odbywa się za pomocą uporczywej propagandy prowadzonej przez środki masowego przekazu, system oświaty.
"

Powiedz mi Neptun1983 kto w Polsce A.D. 2021 indoktrynuje?

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Sie 2021r. 22:51  
Cytuj
ty. Bo to co robis jest uporczywegood


Tu już przeszedłeś samego siebie :

"Bo ty już sam sobie odpowiedziałeś dlaczego Powstańcy tego nie zrobili.

Brak twojej odpowiedzi na forum nie oznacza, że ty na nie nie odpowiedziałeś."
Kto ci te zlote myśli daje ? Z TVP , TVN czy Polsatu je bierzesz?

Więc słucham , co ja sobie sam odpowiedziałem?

Nazwałem cie wcześniej wróżbitą Maciejem.
To był bład Maciej ci do pięt nie dorasta , bo ty potrafisz czytać w myślach innym ludziom.

To po co zadajesz te pytania ?
Jaki one mają cel?
Kto ci płaci za ich zadawanie?

Skoro znasz odpowiedź podziel sie jej treścią.

I pisz bez powtarzania drugi raz tego samego , bo nie chce mi sie tego czytać.

Tymbardziej czegoś co jest wklejone z neta. Wystarczy sam link.

Zadajesz pytania i sam odpowiadasz. Jest git.
Jutro zadaj sobie pytanie czy kupiłeś chleb.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 7 Sie 2021r. 00:20  
Cytuj
@Neptun1983

"ty. Bo to co robis jest uporczywegood"

Uporczywie unikasz odpowiedzi na pytanie, ale to nie znaczy, że mamy do czynienia z indoktrynacją.



" Z TVP , TVN czy Polsatu je bierzesz?"

Zewsząd.



"Więc słucham , co ja sobie sam odpowiedziałem?"

Powiedz nam. Na nic tak nie czekam jak na twoje wyznanie.


"Nazwałem cie wcześniej wróżbitą Maciejem.
To był bład Maciej ci do pięt nie dorasta , bo ty potrafisz czytać w myślach innym ludziom."

Coś ci się uroiło w główce z tym czytaniem w myślach.


Ale od wczoraj zadałem to pytanie kilka razy, a ty w kilkunastu postach wiłeś się i wyłeś, byle tylko nie odpowiedzieć.

Dlatego zakładam, że już dawno sobie odpowiedziałeś na to pytanie.

Ale może źle cię oceniłem i jesteś na to zbyt tępy?



"To po co zadajesz te pytania ?"

Po to, żeby patrzeć jak ludzie pokroju ciebie i art2deco się wiją i wyją.

A także po to, żeby przybliżać rowerowym historykom temat Powstania Warszawskiego.

A także po to, żeby obalać takie bzdurne twierdzenia jak twoje:

"Dlaczego Stalin nie zrobił z nami co chciał , nie zrobił tego co z innymi państwami w ZSRR? Bo wiedział że z nami latwo nie będzie , a wiedział to właśnie dzieki PW."



"Kto ci płaci za ich zadawanie?"

Kto mi płaci za rozmawianie o Powstaniu Warszawskim? To w 2021 w Polsce trzeba płacić ludziom, żeby rozmawiali o Powstaniu? Znasz kogoś kto bierze kasę za mówienie o Powstaniu?



"Skoro znasz odpowiedź podziel sie jej treścią."

Wkrótce. Dam ci ostatnią szansę na odpowiedź.



"I pisz bez powtarzania drugi raz tego samego , bo nie chce mi sie tego czytać."

Jeśli za pierwszym razem nie zrozumiałeś, to wklejam drugi raz. Może zrozumiesz. A może do końca życia będzie ci się wydawało, że jeśli coś jest uporczywe to to musi być indoktrynacja.


"Tymbardziej czegoś co jest wklejone z neta."

Dla mnie ty jesteś wklejony z neta. Ale zdecydowanie nie jest to quality content.

Opowiadasz o tym jakie to książki niby przeczytałeś, a kilku linijek definicji nie potrafisz ogarnąć.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Sie 2021r. 00:46  
Cytuj
CYTAT
@Neptun1983

"ty. Bo to co robis jest uporczywegood"

Uporczywie unikasz odpowiedzi na pytanie, ale to nie znaczy, że mamy do czynienia z indoktrynacją.



" Z TVP , TVN czy Polsatu je bierzesz?"

Zewsząd.



"Więc słucham , co ja sobie sam odpowiedziałem?"

Powiedz nam. Na nic tak nie czekam jak na twoje wyznanie.


"Nazwałem cie wcześniej wróżbitą Maciejem.
To był bład Maciej ci do pięt nie dorasta , bo ty potrafisz czytać w myślach innym ludziom."

Coś ci się uroiło w główce z tym czytaniem w myślach.


Ale od wczoraj zadałem to pytanie kilka razy, a ty w kilkunastu postach wiłeś się i wyłeś, byle tylko nie odpowiedzieć.

Dlatego zakładam, że już dawno sobie odpowiedziałeś na to pytanie.

Ale może źle cię oceniłem i jesteś na to zbyt tępy?



"To po co zadajesz te pytania ?"

Po to, żeby patrzeć jak ludzie pokroju ciebie i art2deco się wiją i wyją.

A także po to, żeby przybliżać rowerowym historykom temat Powstania Warszawskiego.

A także po to, żeby obalać takie bzdurne twierdzenia jak twoje:

"Dlaczego Stalin nie zrobił z nami co chciał , nie zrobił tego co z innymi państwami w ZSRR? Bo wiedział że z nami latwo nie będzie , a wiedział to właśnie dzieki PW."



"Kto ci płaci za ich zadawanie?"

Kto mi płaci za rozmawianie o Powstaniu Warszawskim? To w 2021 w Polsce trzeba płacić ludziom, żeby rozmawiali o Powstaniu? Znasz kogoś kto bierze kasę za mówienie o Powstaniu?



"Skoro znasz odpowiedź podziel sie jej treścią."

Wkrótce. Dam ci ostatnią szansę na odpowiedź.



"I pisz bez powtarzania drugi raz tego samego , bo nie chce mi sie tego czytać."

Jeśli za pierwszym razem nie zrozumiałeś, to wklejam drugi raz. Może zrozumiesz. A może do końca życia będzie ci się wydawało, że jeśli coś jest uporczywe to to musi być indoktrynacja.


"Tymbardziej czegoś co jest wklejone z neta."

Dla mnie ty jesteś wklejony z neta. Ale zdecydowanie nie jest to quality content.

Opowiadasz o tym jakie to książki niby przeczytałeś, a kilku linijek definicji nie potrafisz ogarnąć.



Ok.
Ad.1
Przecież ci odpowiedziałem ze ty. Co chcesz?
Ad.2
Świetnie. Znaczy że obiektywny.hehehszki
Ad.3
Cieszy mnie niezmiernie że moja osoba , taka która " nie ogarnia" kilku linijek tekstu , tak mocno wpływa na twoją osobe , bo ty tak czekasz. Ponoć wiesz co " już sobie odpowiedziałem". Nie zwalisz gruchy do mojej odpowiedzi , zwaliłeś już ją wtedy ,sam se odpowiadając.
Zmień lepiej priorytet czekania , na czekanie na mks na działki.
Ad.4
J.w przecież ty wiesz co ja sobie odpowiedziałem , nie odpowiadając na forum. Ale mimo to nie odpowiadając już odpowiedziałem
Ad.5
Marna odpowiedź propagandzisto.
Każdy "Rowerowy historyk" jest bardziej polski niż ty .
Na dodatek myślisz że ktoś wyje i wije.Sie. nie oceniaj ludzi swoją miarągood Rower chyba masz , też mogłeś być jednym z tych , co lubią historie jeżdząc rowerem. Jedni pamietają o historii w taki właśnie sposób. Drudzy jak ty , myślą że pamięc o kupnie chleba rano , jest historią.
Ad.6
Tak znam - ty
Ad.7
Kim ty k. jesteś żeby dawać mi jakieś szanse?. Ogarnij dupe , urojony hegemonie oł i eł.
Senseju
Ad.8
Wklej 3 raz.
Ad.9
Jak głupim trzeba być , żeby dyskutować z kimś kogo sie ma za wklejonego z neta. A ty mnie za takiego masz.
Ad.10
Troche jak ad.3
Nie wiem co dziwnego w tym , że ktoś mówi że przeczytał książke. W dziwnym towarzystwie sie obracasz , skoro twierdzisz że ktoś niby przeczytał książke.

Ale być może w takim , w którym czytacie etykiety składu parówek i wina.
Tak wybitna anonimowa postać z lokalnego forum jak ty. Taki lokalny forumowy błazen jak ty, niczym wiejski hojrak ktory spędza czas pod sklepem , udowadniając ile on to nie wypije , komu nie wjebał, ile nie wydupcył , jest w gruncie rzeczy podobny do ciebie.Może nie gatunkowo , ale pokrojowo. ty w podobny sposób , tylko bardziej aksamitny przekonujesz wszystkich, że wszystko wie lepiej i że jest debest.Wszystkich bo napewno nie mnie , robisz to pod publiczke , bo jak sam stwierdziłeś , wiele osób czyta ten wątek , nie każdy sie angażuje. Coś w tym stylu napisałeś , nie chce mi sie szukać. Chyba że sie przyjebiesz , to znajde.
Taka dzida , ale nie aż tak tępa . Troche mniej tępa.
Bo twoje jest twojsze , bardziej niz moje jest mojsze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 7 Sie 2021r. 01:54  
Cytuj
Grubo.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Sie 2021r. 07:05  
Cytuj
CYTAT
@Neptun1983

"ty. Bo to co robis jest uporczywegood"

Uporczywie unikasz odpowiedzi na pytanie, ale to nie znaczy, że mamy do czynienia z indoktrynacją.



" Z TVP , TVN czy Polsatu je bierzesz?"

Zewsząd.



"Więc słucham , co ja sobie sam odpowiedziałem?"

Powiedz nam. Na nic tak nie czekam jak na twoje wyznanie.


"Nazwałem cie wcześniej wróżbitą Maciejem.
To był bład Maciej ci do pięt nie dorasta , bo ty potrafisz czytać w myślach innym ludziom."

Coś ci się uroiło w główce z tym czytaniem w myślach.


Ale od wczoraj zadałem to pytanie kilka razy, a ty w kilkunastu postach wiłeś się i wyłeś, byle tylko nie odpowiedzieć.

Dlatego zakładam, że już dawno sobie odpowiedziałeś na to pytanie.

Ale może źle cię oceniłem i jesteś na to zbyt tępy?



"To po co zadajesz te pytania ?"

Po to, żeby patrzeć jak ludzie pokroju ciebie i art2deco się wiją i wyją.

A także po to, żeby przybliżać rowerowym historykom temat Powstania Warszawskiego.

A także po to, żeby obalać takie bzdurne twierdzenia jak twoje:

"Dlaczego Stalin nie zrobił z nami co chciał , nie zrobił tego co z innymi państwami w ZSRR? Bo wiedział że z nami latwo nie będzie , a wiedział to właśnie dzieki PW."



"Kto ci płaci za ich zadawanie?"

Kto mi płaci za rozmawianie o Powstaniu Warszawskim? To w 2021 w Polsce trzeba płacić ludziom, żeby rozmawiali o Powstaniu? Znasz kogoś kto bierze kasę za mówienie o Powstaniu?



"Skoro znasz odpowiedź podziel sie jej treścią."

Wkrótce. Dam ci ostatnią szansę na odpowiedź.



"I pisz bez powtarzania drugi raz tego samego , bo nie chce mi sie tego czytać."

Jeśli za pierwszym razem nie zrozumiałeś, to wklejam drugi raz. Może zrozumiesz. A może do końca życia będzie ci się wydawało, że jeśli coś jest uporczywe to to musi być indoktrynacja.


"Tymbardziej czegoś co jest wklejone z neta."

Dla mnie ty jesteś wklejony z neta. Ale zdecydowanie nie jest to quality content.

Opowiadasz o tym jakie to książki niby przeczytałeś, a kilku linijek definicji nie potrafisz ogarnąć.




Eminencjo wylało się już tyle ekskrementów , że powstanie grozi wstrząsem . Proszę leżeć i oczekiwać na przybycie karetki...umiech

Anżej tu już mop nie pomoże, trzeba przynieść myjkę ciśnieniową...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 7 Sie 2021r. 10:08  
Cytuj
@Neptun1983

Napisałeś chyba najdłuższy post w tym wątku.

Napisałeś i o waleniu gruchy i ludziach co lubią historię, jeżdżąc rowerem (!) i o wiejskich hojrakach (!) i o dzidach, które nie są aż tak tępe, trochę mniej tępe.


Co napisałeś o Powstaniu Warszawskim?

Nic.


Za to zasugerowałeś, że ktoś mi płaci za pisanie o Powstaniu Warszawskim.

Co potwierdza moją teorię, że obóz tchórzliwych propagandzistów, liżących buty władzy, BOI SIĘ rozmów o Powstaniu Warszawskim i stąd ich insynuacje, że ktoś opłaca ludzi, którzy o tym mówią.

Wychodzi na to, że dla PIS ten temat jest równie niewygodny jak dla komunistów w PRL.




Dałem ci szansę, żebyś zwyczajnie,, po ludzku napisał, dlaczego Powstańcy Warszawscy nie ruszyli na pomoc gwałconym i mordowanym mieszkańcom Warszawy.

Ty wolałeś napisać o waleniu gruchy.


Ponieważ nie będę z tobą dyskutować o waleniu gruchy, wspominanie o czym jest dla ciebie zapewne jakimś wyrazem szacunku dla osób, o których tutaj piszemy, to pozwolisz, że przejdę do pytania i odpowiedzi.



Pytanie brzmiało:

"Dlaczego legendy Powstania, bohaterowie, najbardziej elitarni i najlepiej uzbrojeni Powstańcy nie ratowali Honoru gwałconych kobiet i dziewczynek?

Dlaczego pozwolili, aby wymordowano kilkadziesiąt tysięcy ludzi?
"


Odpowiedź w następnym poście. Może znajdzie się jeszcze jakiś rowerowy historyk, który zechce się podzielić z nami swoimi przemyśleniami.

Z szacunku dla Powstańców i ofiar Rzezi Woli.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Sie 2021r. 10:59  
Cytuj
Nie napisałem o PW. Racja . Ale to dlatego bo skupiłem sie na takim NIC jak ty.

PRopagandzisto , zarzucającym komuś brak szacunku , samemu jednocześnie piszac w tym samym wątku o platnych kurwach.

Hipokryta
Propagandzista

Takich koazków w necie , a pizd w swiecie wielU.

Aha . I skończ z tymi pytaniami kierunkowymi. Bo trąci to władzami PRL. Które na człowieka nic nie miało ,ale koniecznie chciało go usadzić
Na swoje pytania poszukaj odpowiedzi wśród ludzi ze swojego srodowiska. Ale w sumie po co jak wy wiecie.

I co tym z pisem. Kompleksy jakieś?
Tak jakby to pis zaczął upamietniać PW.

Dał mi szanse. Gośc na forum daje mi szanse.

To że TY uwazasz PW niepotrzebne i bezsensowe , jest źródlem twoich bezsensownych zdań z ze znakiem zapytania na końcu.

NARA!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 7 Sie 2021r. 14:26  
Cytuj
@Neptun1983

Kolejny wpis w temacie o Powstaniu Warszawskim w którym nie chcesz rozmawiać o Powstaniu Warszawskim.



"Nie napisałem o PW. Racja . Ale to dlatego bo skupiłem sie na takim NIC jak ty."

Określ sobie priorytety. Bo potem zamiast pisać o rzeczach ważnych jak na przykład Powstanie Warszawskie, to piszesz o waleniu gruchy.



"PRopagandzisto , zarzucającym komuś brak szacunku , samemu jednocześnie piszac w tym samym wątku o platnych kurwach."

Uważam, że wplatając do rozmowy swoje przemyślenia na temat walenia gruchy okazujesz Powstańcom i ofiarom cywilnym brak szacunku.

Ja ze swojej strony przyznaję się do kompletnego braku szacunku dla płatnych ku..w, które pojawiają się w rozmaitych wątkach, także i w tym i za wszelką cenę próbują nie dopuścić do rozmowy na niewygodne dla nich tematy.

W tym wypadku niewygodnym tematem jest dla nich Powstanie Warszawskie.



"Takich koazków w necie , a pizd w swiecie wielU."

Prawda. Ale w necie też jest sporo tchórzy.



"Aha . I skończ z tymi pytaniami kierunkowymi. Bo trąci to władzami PRL. Które na człowieka nic nie miało ,ale koniecznie chciało go usadzić"


Zaczynam pisać o Powstaniu.

Jaka jest reakcja Neptuna1983?

"Forum jest od rozmów, i przedstawiania swoich opinii."


Gdy zacząłem pytać o to, dlaczego Powstańcy nie ratowali Polek i Polaków gwałconych i mordowanych na Woli Neptun1983 najpierw napisał:

"Popytaj tych co żyją jak było."

"To po co frajerze pytasz??? Normalny jesteś?"

"W dupie mam twoje pytanie i odpowiadanie na nie , skoro ty i tak w porytej bani wiesz lepiej."


A potem zaczęły się już pytania kierunkowe rodem z PRLu.

"Czy do twojej glowy dotrze w końcu to , ze te twoje pytania są totalnie bez sensu?

Po co je zadajesz?
Chcesz zmieniać historie?

To wszystko sie już wydarzyło. Dramaty , śmierć , brak spełnionych nadzieji.

twoje pytania są TOTALNIE BEZSENSU.
CO ONE ZMIENIĄ?
Poprawią ci nastrój ?
Zmienią bieg historii?"

"Dlaczego przypominasz od 5 dni o historii pytaniami?
Jak mają cel twoje pytania?"

"Więc ty pytasz żeby przypomnieć sobie czy mi?

Jak to w końcu jest z tobą?

To w końcu przypominasz , czy pytasz?
A może robisZ propagande? "

"To po co zadajesz te pytania ?
Jaki one mają cel?
Kto ci płaci za ich zadawanie?"


Co ty się tak boisz pytań Neptun1983?




"I co tym z pisem. Kompleksy jakieś?"

Kompleksy? Czy to ja się boję rozmawiać o Powstaniu Warszawskim?


"Tak jakby to pis zaczął upamietniać PW."

PIS nie zaczął upamiętniać Powstania Warszawskiego, ale zaczął się na nim lansować.



"Dał mi szanse. Gośc na forum daje mi szanse."

Dałem ci szansę. Nie skorzystałeś. Ale nie możemy już czekać, aż zbierzesz odwagę.







Pytanie brzmiało:

Dlaczego legendy Powstania, bohaterowie, najbardziej elitarni i najlepiej uzbrojeni Powstańcy nie ratowali Honoru gwałconych kobiet i dziewczynek?

Dlaczego pozwolili, aby wymordowano kilkadziesiąt tysięcy ludzi?



Moja odpowiedź:

Pomimo tego, że broniące się na Woli Zgrupowanie "Radosław" było najsilniejszym i najbardziej elitarnym zgrupowaniem w Powstaniu to byli Oni jednak nieporównanie słabsi od oddziałów niemieckich.

Próba przyjścia z odsieczą mordowanej Woli prawdopodobnie zakończyłaby się masakrą przybywających z odsieczą Powstańców.

Masakra Zgrupowania "Radosław" pozwoliłaby Niemcom bez walk zająć obszar wcześniej broniony przez Powstańców i tym samym dużo wcześniej zagrozić pozostałym obszarom kontrolowanym przez Polaków.

Dodatkowo masakra elitarnych oddziałów powstańczych prawdopodobnie miałaby drastyczny wpływ na obniżenie morale pozostałych oddziałów.

Tym samym Powstanie mogłoby potrwać znacznie krócej.

I nie byłoby wtedy 63 Dni Chwały. Ale na przykład 31 Dni Chwały. Albo 12 Dni Chwały.





Czy ktoś ma inną opinię na ten temat?

Zachęcam do dyskusji.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Sie 2021r. 14:45  
Cytuj
Eminencjo tu już żadna dyskusja nie pomoże. Zawór bezpieczeństwa nie zadziałał. Podłoga cała ufajdana...umiech



Cała walka na nic. Kalesonów nie ma , Anżeja nie ma. Musimy podpisać bezwarunkową kapitulację...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Sie 2021r. 17:47  
Cytuj
Tak masz ogromne kompleksy.

Powiem więcej. ciebie strasznie boli:cwaniak:


Za chwilę znowu wmieszasz w coś rządzących. Bo cie boli.
Alfo i omego. Pytaniu i odpowiedzio.



Co do PW.
Doskonale
ujął to ten Pan.

https://youtu(...)re=share

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 7 Sie 2021r. 18:18  
Cytuj
@Neptun1983

Brawo. W końcu mamy jakiś związek z Powstaniem.


Filmik MOCNY.


Boguś TWARDY jak zawsze.


Podoba ci się to co powiedział?

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Sie 2021r. 18:44  
Cytuj
Eminencjo ani mocno , ani twardo. Fetor dalej nie do wytrzymania...umiech



Regres dawaj Domestos i myjkę...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 7 Sie 2021r. 22:57  
Cytuj
@Neptun1983

Widzisz Neptun1983, doskonale rozumiem, że to co powiedział Boguś może ci się podobać.



Bogusław Linda to jest charyzmatyczny aktor.

Umie mówić tak, żeby ludzie słuchali.

Ba. Mówił tak, że ludzie mówili potem jak on. A dokładniej jak Franz Maurer.

Bo Franz był twardy.

I Franz biłby się bezapelacyjnie do samego końca. Swojego albo Warszawy.


Boguś w 40 sekund wytłumaczy ci dlaczego wybuchło Powstanie i dorzuci do tego parę przekleństw.

I już jest cool.

I zasadniczo zgadzam się z tym co powiedział o motywach, które kierowały Powstańcami.


Możesz przypomnieć nam jakie to były motywy?



P.S.

I jeszcze cytat z "Psów", który pasuje do Powstania:

"Nie mam broni! Nie mam, ku..a, broni!!!"

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Sie 2021r. 23:27  
Cytuj
7 sierpnia 2021.
18 godzina .
gość pyta czy podoba mi się wypowiedź Lindy.
Przerwa
Nie odpowiadam. Nie ma mnie , mam ciekawsze zajęcie niż śledzenie wątku.

7 sierpnia 2021
23 godzina
gość pomimo mojego braku odpowiedzi , odpowiada za mnie. A co. Wróżbita Maciej pucuje mu buty. On wie.

Jprdl.

Mało tego , gość wrzuca wcześniej , że ja w wątku o PW pisze że odbiegam od tematu , i pisze nie na temat.
I co ? Sam zaczyna pisać nie na temat o jakimś filmie.
W swoim stylu . Mieszał PiS do PW , tera film z Lindą do PW. Genióósz


Brawo! Berła błazna nie zabierze ci już absolutnie nikt.

Nie zadawaj pytań.
Potwierdziłeś swoją marność dwoma ostatnimi wpisami. Nie jesteś warty jakiekolwiek odpowiedzi. Żadnej.
Jesteś zwykły krzykacz. Płatna kurwa

Aha
Jak się obudzisz w pijackim amoku o 2 w nocy , I zaczniesz sprawdzać czy ci odpisałem , napisz więcej słów niż "grubo" z kropką.


UMIE

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4979
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Sie 2021r. 07:02  
Cytuj
Rząd na uchodźstwie tj.w Anglii,chciał postawić Zarząd AK przed sąd, za wywołanie Powstania.
Czy Tadeusz Komorowski"Bór"wydając rozkaz,myślał że powstańcy wyzwolą Warszawę ,a sowieci pozwolą na przejęcie władzy?
A może to były jego osobiste,chore aspiracje?zaklopotany
Niestety koniec II WS,podział Europy na kraje o systemie komunistycznym i konflikt wschód+zachód, uniemożliwił postawienia go przed sadem.
Rozliczano wtedy nazistów.

Powstanie to hańba!sciana
Setki tysięcy bezbronnych ludzi ,tak jak Woli,skazanych na śmierć.
Stalin umyślnie czekał aż szwaby załatwią sprawę tzw.armii powstańczej.
W sumie ok.15-20 tys.którzy posiadali namiastki uzbrojenia.

Jedyne to tym ,szeregowym powstańcom,chwała oraz wyrazy współczucia dla mieszkańców.
Zginęło ok.200 tys.ludzi.
Warto było?
PS.Tak naprawdę odbudowę Zamku Królewskiego ukończono w....1984r.zdegustowany

TERAZ GDY JEST JUŻ PO WSZYSTKIM, WSZYSTKO JEST JUŻ NICZYM.`
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Sie 2021r. 08:10  
Cytuj
CYTAT
@Neptun1983

Widzisz Neptun1983, doskonale rozumiem, że to co powiedział Boguś może ci się podobać.



Bogusław Linda to jest charyzmatyczny aktor.

Umie mówić tak, żeby ludzie słuchali.

Ba. Mówił tak, że ludzie mówili potem jak on. A dokładniej jak Franz Maurer.

Bo Franz był twardy.

I Franz biłby się bezapelacyjnie do samego końca. Swojego albo Warszawy.


Boguś w 40 sekund wytłumaczy ci dlaczego wybuchło Powstanie i dorzuci do tego parę przekleństw.

I już jest cool.

I zasadniczo zgadzam się z tym co powiedział o motywach, które kierowały Powstańcami.


Możesz przypomnieć nam jakie to były motywy?



P.S.

I jeszcze cytat z "Psów", który pasuje do Powstania:

"Nie mam broni! Nie mam, ku..a, broni!!!"









Eminencjo nie mamy już żadnej broni. Anżej mówi że czyste kalesony będą dopiero jutro...umiech


Twoja decyzja o powstaniu była błędna, spójrz co zostawiłeś po sobie...umiech


Powiesilibyśmy biała flagę, ale oprócz ufajdanych kaleson nic nie mamy w zanadrzu...umiech



A prosiłem cię eminencjo, żebyś leżał i dalej defekował w ciszy. Można było dalej się odwadniać , uzupełniać elektrolity i kontrolować sytuację. A tak mamy wokół burdel. Ciekawe , kto to posprząta...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 8 Sie 2021r. 12:14  
Cytuj
UWAGA!

Wpis dotyczy głównie "dramy" z Neptunem1983, do Powstania wrócę w następnym.


7 Sierpnia o 17:47 Neptun1983 napisał:

"Doskonale
ujął to ten Pan.

https://www.youtu(...)re=share "


Neptun1983 napisał "doskonale" dlatego założyłem, że może mu się podobało.

Ale pomyślałem, że może warto się upewnić. I dlatego 7 sierpnia o 18:18 zapytałem: "Podoba ci się to co powiedział?"

Dlaczego chciałem się upewnić?

Bo Neptun1983 pojawił się w tym wątku pisząc o tym, że dzięki Powstaniu Warszawskiemu Stalin, nie zrobił czegoś co chciał zrobić. Ale Neptun1983 nie do końca wie co Stalin chciał zrobić. Taki początkujący wróżbita Maciej z niego.

Może tym razem też się pomylił? I nie wie czy mu się podoba czy nie?


Później przeczytałem komentarze pod filmikiem w których neptunki jarają się tym co powiedział Boguś i założyłem, że Neptun1983 może podzielać ich opinię.


Do godziny 22:57 nie było wpisu Neptuna1983, a ponieważ z doświadczenia wiem, że Neptun1983 boi się odpowiadać na pytania związane z Powstaniem Warszawskim i zasłania się książkami, których zapewne nie czytał, google.pl, żyjącymi Powstańcami, a ostatnio Bogusiem Lindą to napisałem:

"Widzisz Neptun1983, doskonale rozumiem, że to co powiedział Boguś może ci się podobać."


Od tamtego czasu Neptun1983 wysmarował posta, ale oczywiście bez odpowiedzi. Standard.

Dlatego nie dziw się Neptun1983, że nie zaczekałem na twój brak odpowiedzi.





P.S. 1

Neptunki - odmiana "Julek" i "Alanów"; kolesie wklejeni z neta; lubią Bogusia w "żołnierskich" słowach mówiącego o Powstaniu; "lubią historię jeżdżąc rowerem".





P.S. 2

Jeszcze odnośnie książek i wykształcenia, bo ten wątek poboczny gdzieś tutaj wypłynął.

Jeśli czytasz DUŻO książek, jak Neptun1983 albo Edzio-koprofil, ale na forum zajmujesz się pisaniem o waleniu gruchy, jak Neptun1983 i Edzio-koprofil albo o ufajdanych kalesonach, jak Edzio-koprofil, to musisz sobie zdać sprawę, że zmarnowałeś DUŻO czasu, który mogłeś poświęcić na pisanie o waleniu gruchy albo ufajdanych kalesonach na rozmaitych forach internetowych.


Jeśli natomiast chwalisz się w Internecie swoim rzekomym wykształceniem, jak Hammurabi, chyba Edzio-koprofil, na pewno miruś z siódemkami, to dopóki tego nie udowodnisz, to jesteś mniej wiarygodny niż, jak to ktoś wcześniej napisał, "kałowa" wikipedia.




Chcesz się chwalić wykształceniem? Wklejaj dyplom. A najlepiej filmik. Po to, żebyśmy wiedzieli, że jesteś człowiekiem, którego dyplom wkleiłeś.

Chcesz pozostać anonimowy? Nie zawracaj głowy swoim rzekomym wykształceniem.


Chcesz się chwalić książkami, które rzekomo przeczytałeś? Napisz coś na ich temat.

Nie jesteś w stanie napisać co te książki mają wspólnego z tematem? Wracaj do pisania o waleniu gruchy i ufajdanych kalesonach. Wtedy jesteś bardziej wiarygodny.





P.S. 3

Neptun1983 napisał:

"UMIE"

To jakiś pseudonim powstańczy? Hasło?




P.S. 4

Neptun1983 napisał:

"Jak się obudzisz w pijackim amoku o 2 w nocy , I zaczniesz sprawdzać czy ci odpisałem , napisz więcej słów niż "grubo" z kropką. "


Grubo. Czasami stosowana pisownia: GRUBO. Wyraz, który oznacza, że ktoś wyżej nawypisywał głupot, ale nie mam czasu się rozpisywać. Wpisuję GRUBO po to, żeby Neptun1983, art2deco czy inny Edzio-koprofil nie mógł już tych swoich emocjonalnych bredni zmienić.

Bardzo często wpisywanie GRUBO nie jest konieczne, ponieważ funkcję GRUBO przejmuje np. Edzio-koprofil cieszący się z pisania o ufajdanych kalesonach.

W przypadku, gdy nikt nie odpisuje przez dłuższy czas, GRUBO zostaje zastąpione pełnym wpisem.

Co ciekawe, przygłupy, które przeważnie nie mają nic do powiedzenia w temacie wątku, podejmują dziwaczne próby polemiki z GRUBO.

Pomimo tego, że część z nich od dawna wie po co piszę GRUBO.



P.S. 5 W następnym poście wracam do: Rajd Honoru, mordowanie cywilów, 63 Dni Chwały, gwałcenie kobiet i dzieci, Powstanie Warszawskie.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Sie 2021r. 12:18  
Cytuj
Grubo.
Hahaha


Ale ty głupi jesteś. Kup sobie maść. Wiesz na co.

Podziękuj , ze dzięki mnie zarabiasz.
Naklepać tyle postów .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 8 Sie 2021r. 13:50  
Cytuj
Rok 1944.

Kanadyjczycy i Amerykanie, którzy przepłynęli ocean umierają na plażach w Normandii, atakując z morza uzbrojone bunkry.

Co ich obchodziła jakaś Francja?


Polacy, w tym wielu łagierników, umierają szturmując świetnie zamaskowane bunkry na zboczach wzgórz w okolicach Monte Cassino, a także w ruinach na szczycie samego Monte Cassino. Wcześniej na tych samych zboczach giną Nowozelandczycy (część z nich to Maorysi), Hindusi i żołnierze paru innych nacji.

Po co taki Maorys umierał na jakimś wzgórzu, gdzieś we Włoszech?


Polacy, Powstańcy Warszawscy, nie umierają idąc z odsieczą Polakom i Polkom. Powstańcy nie umierają idąc na pomoc gwałconym i mordowanym w Warszawie.

Dlaczego?




Dlaczego Kanadyjczyk szedł na bunkry ziejące ogniem karabinów maszynowych i umierał?

Po to, żeby zdobyć kawałek plaży w Normandii?


Dlaczego Nowozelandczyk ginął w krzyżowym ogniu karabinów maszynowych tysiące kilometrów od domu?

Po to, żeby zdobyć wzgórze zamkowe obok jakiegoś zrujnowanego klasztoru?



Po co mogli ruszyć z odsieczą Woli Powstańcy?

Po to, żeby zająć kawałek ziemi i parę budynków czy po to, żeby uratować mordowanych Polaków i gwałcone Polki? Dziesiątki tysięcy Polaków i Polek.



Dlaczego jedni umierali szturmując ufortyfikowane gniazda karabinów maszynowych, a inni się na to umieranie nie zdecydowali?

Może chodziło o Honor?

Chyba nie.

W takim razie dlaczego?

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Sie 2021r. 14:11  
Cytuj
Eminencjo , przy tym stopniu wypływu nieczystości , siła woli już nie wystarczy...umiech


Proszę nie myśleć już o powstaniu. Zaraz przyjdzie Anżej z rosołem i czystymi kalesonami...umiech



Jedyny szturm jaki nam pozostał , to ten modlitewny...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 8 Sie 2021r. 20:11  
Cytuj
@Neptun1983

Wkleiłeś ten filmik:

https://www.youtu(...)2SVu1lC4


W klipie Bogusław Linda mówi:

"Tak jak słyszymy od ludzi, którzy przeżyli Powstanie Warszawskie i mówią, że: Byliśmy tak wku....ni na tych Niemców, przez tyle lat, że nas rozje....ali po kątach, że my byśmy (?), my byśmy i tak poszli, nawet, żeby zginąć, ale żeby mieć choćby 5 minut tego, żeby człowiek był ku...a wolny."

"Pie....ę to, pójdę do lasu, ch.. tam no, powalczę."

"Chcieć przez chwilę pożyć, chcieć mieć szansę na, na chwilę normalności. OK. O to warto się bić."



Widać, że Franz wie co mówi.

Zgadzasz się z jego słowami Neptun1983?

Zgadzasz się z analizą powodów dla których, według Lindy Powstańcy ruszyli do boju?

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Sie 2021r. 20:44  
Cytuj
Z tobą to ja już skończyłemumiech

P.s poznałem Linde , co jakiś czas wspólnie w pewnym okręgu łączymy pewną pasję.

On jest Patriotą , jakbyś z nim był i zaczął tak pierdolić z tymi pytaniami swoim , na stówę dostałbyś w ryj. Byłbyś wtedy bohaterem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 8 Sie 2021r. 21:41  
Cytuj
@Neptun1983

"Z tobą to ja już skończyłemumiech"

Bene.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 3 4 5 6 7 8 9 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »