NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Multimedia wypowiedznie umowy , Multimedia wypowiedznie umowy
Posty: 33
Dołączył: 22 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2021r. 18:54  
Cytuj
Witam, czy orientuje się ktoś czy mozna w kazdym momencie wypowiedziec umowe w multimedi ? mam umowe do końca lutego a jakieś pakiety promocyjne do 1 marca ? czy poniosłabym jakies kary jesli zrezygnowałabym w tym momencie od umowy ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2021r. 18:54  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 22 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2021r. 19:06  
Cytuj
Obowiązuje okres wypowiedzenia i należy go zachować. Na telewizję było chyba 3 miesiące, a na internet miesiąc. Najlepiej sprawdzić w umowie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 13 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2021r. 18:51  
Cytuj
Od dłuższego już czasu na wszystkie usługi jest wspólny termin wypowiedzenia: 1 miesiąc.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 30 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2021r. 09:12  
Cytuj
teraz można wypowiedzieć umowę telefonicznie 244 244 244

Ludzie zastanawiają się jak zabić czas, a to czas ich zabija...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Lut 2021r. 09:30  
Cytuj
Wypowiedzieć można w każdej chwili z tym, że jeśli się ma umowę do jakiegoś tam terminu a korzysta się z jakiejś promocji, to oni tą promocję cofają i trzeba dopłacić taką cenę jakby tej promocji nie było, więc niezbyt się to opłaca. Ludzie im uciekają, to kombinują jak mogą jezyk

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 122
Dołączył: 24 Lut 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2021r. 09:44  
Cytuj
CYTAT
Witam, czy orientuje się ktoś czy mozna w kazdym momencie wypowiedziec umowe w multimedi ? mam umowe do końca lutego a jakieś pakiety promocyjne do 1 marca ? czy poniosłabym jakies kary jesli zrezygnowałabym w tym momencie od umowy ?


Wypowiedzieć zawsze można w dowolnym momencie.
Pytanie brzmi czy to umowa z ograniczeniem (promocyjna, na określony czas i karą umowną) czy już bez ograniczenia.
Jeśli z ograniczeniem to będzie kara umowa, a jeśli nie, to trzeba sprawdzić czy okresy wypowiedzenia (internet, telewizja) są takie same, bo chyba inaczej jest (było) na każde z mediów, tzn. 1 i 3 m-ce. Pamietam, że własnie była różnica jak wypowiadałem umowę.
I najważniejsze - złożyć wypowiedzenie pisemne i wysłać do centrali, do Gdyni, poleconym ze zwrotką. Żeby mieć ślad.
Wtedy też nagle znajdą się bardzo ciekawe oferty i zacznie się dzwonienie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 809
Dołączył: 5 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2021r. 11:54  
Cytuj
nie trzeba nigdzie wysyłać, wystaczy podejśc do biura koło Słonecznej, ja tak zrobiłem, a wychodząc, jeszcze na schodach budynku dostałem 2 smsy błagalne typu: nie odchodź, zostań z nami ,... coś w ten deseń, potem zaczeły się 2 razy dziennie telefony i propozycje ze na miesiąc za darmo wszystkie hbo i inne szpanery i cena internetu i tv poszla przez pół

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Lut 2021r. 17:58  
Cytuj
CYTAT
nie trzeba nigdzie wysyłać, wystaczy podejśc do biura koło Słonecznej, ja tak zrobiłem, a wychodząc, jeszcze na schodach budynku dostałem 2 smsy błagalne typu: nie odchodź, zostań z nami ,... coś w ten deseń, potem zaczeły się 2 razy dziennie telefony i propozycje ze na miesiąc za darmo wszystkie hbo i inne szpanery i cena internetu i tv poszla przez pół
A śpiwór miałeś ze sobą na tych schodach ? Musiałeś tam długo zabawić, bo takich decyzji nie wydają te z naszego biura, tylko ci z Gdyni, a nasze paniusie tak w kilka sekund im tego nie przekazują, więc troszkę pitolisz jezyk Poza tym to się zmieniło i teraz pisemne wypowiedzenie trzeba wysyłać do Gdyni, więc trwa jeszcze dłużej zanim zaczną dzwonić.

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »