NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Referendum w sprawie zamykania gospodarki., Referendum
Posty: 621
Dołączył: 31 Sty 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2021r. 18:57  
Cytuj
CYTAT
Jakbyś była głupia to bym ci napisał o rosnącej inflacji, długu publicznym itp. ale ty dobrze wiesz co to jest i jaka jest kondycja naszej gospodarki. Piszesz te swoje mydliny ubrane w trudne słowa i urabiasz motłoch. Za to masz płacone. Do prostytutki mam więcej szacunku niż do ciebie. Tfu!


Co ty gudman szukasz w Polsce? Nie wstyd ci mieszkać między takim głupim narodem. Wyjedź do tej twojej demokracji na zapad tam ci będzie dobrze. Zapewniam cię że szybciej wrócisz niż myślisz i będziesz polską ziemię całował.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2021r. 18:57  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3133
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2021r. 19:13  
Cytuj
Skąd ten pomysł? Niejeden wyjechał buty lizać i jakoś nie chce wracać żeby Polską ziemię całować smiech2

Mi jest wstyd i przykro że Polak to złodziej i ofiara na socjalu albo biedak. Dla ciebie to powód do dumy.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Sty 2021r. 19:23  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Jakbyś była głupia to bym ci napisał o rosnącej inflacji, długu publicznym itp. ale ty dobrze wiesz co to jest i jaka jest kondycja naszej gospodarki. Piszesz te swoje mydliny ubrane w trudne słowa i urabiasz motłoch. Za to masz płacone. Do prostytutki mam więcej szacunku niż do ciebie. Tfu!


Co ty gudman szukasz w Polsce? Nie wstyd ci mieszkać między takim głupim narodem. Wyjedź do tej twojej demokracji na zapad tam ci będzie dobrze. Zapewniam cię że szybciej wrócisz niż myślisz i będziesz polską ziemię całował.


Tylko potwierdzasz słowa Goodmana. Kto tu pisał o demokracji wschodu? Sam się odrazu określasz o potwierdzasz, że dzięki takim jak ty mamy tak w Polsce.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 833
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 27 Sty 2021r. 19:23  
Cytuj
CYTAT
Co ty gudman szukasz w Polsce? Nie wstyd ci mieszkać między takim głupim narodem. Wyjedź do tej twojej demokracji na zapad tam ci będzie dobrze. Zapewniam cię że szybciej wrócisz niż myślisz i będziesz polską ziemię całował.

Niejeden patriota z tego forum pisze ze zgniłego Zachodu. Zapytaj ich, czy się śpieszą wracać.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Sty 2021r. 19:25  
Cytuj
CYTAT
Skąd ten pomysł? Niejeden wyjechał buty lizać i jakoś nie chce wracać żeby Polską ziemię całować smiech2

Mi jest wstyd i przykro że Polak to złodziej i ofiara na socjalu albo biedak. Dla ciebie to powód do dumy.


Dla takich jak ten jabar nie ma znaczenia. Zorientuje się jak same głupku jak on zostaną i nie będzie z kogo socjalu zbierać.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Sty 2021r. 19:46  
Cytuj
sztab w komplecie

będzie sie działo

gudmanek - bądź delikatny

***** sztabowców

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 833
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 27 Sty 2021r. 19:48  
Cytuj
O! I mamy pierwszego Polaka z Berlina. Kiedy wracasz do Polski gnido?

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Sty 2021r. 19:56  
Cytuj
CYTAT
Jakbyś była głupia to bym ci napisał o rosnącej inflacji, długu publicznym itp. ale ty dobrze wiesz co to jest i jaka jest kondycja naszej gospodarki. Piszesz te swoje mydliny ubrane w trudne słowa i urabiasz motłoch. Za to masz płacone. Do prostytutki mam więcej szacunku niż do ciebie. Tfu!


Ty nami gardzisz i nawet nie wiesz dlaczego Rysiu.

CYTAT
Polacy są za głupi na referenda. Polacy nawet na demokrację nie zasługują. Polak musi być krótko trzymany i robić za miskę ryżu. Czuć nad sobą bat srogiego pana.
Mamy mentalność komunistycznego narodu i powinniśmy mieć swojego Putina i taki zresztą właśnie kierunek obraliśmy w ostatnim czasie. Polacy sprzedali godność za 500 zł. My nawet na UE nie zasługujemy. Mentalność słowiańskiego niewolnika.

***** polaczków!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Sty 2021r. 20:08  
Cytuj
gnido gudmanku

jestem w Polsce

tu

w tym mieście
(Berlin to ukłon w stronę szwaba ze szwabii)


a ty co jeszcze robisz w "tymkraju" skoro dla ciebie "polskość to nienormalność"?

sio do ryżego, lizać dupe Angeli


***** gudmanka

PS

nie masz nic wpisane "skąd" nadajesz
wstydzisz sie lokalizacji waszego sztabu?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 621
Dołączył: 31 Sty 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2021r. 20:12  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Skąd ten pomysł? Niejeden wyjechał buty lizać i jakoś nie chce wracać żeby Polską ziemię całować smiech2

Mi jest wstyd i przykro że Polak to złodziej i ofiara na socjalu albo biedak. Dla ciebie to powód do dumy.


Dla takich jak ten jabar nie ma znaczenia. Zorientuje się jak same głupku jak on zostaną i nie będzie z kogo socjalu zbierać.


Ja widzę że ty jesteś tu oficerem propagandy. W wojsku podobni byli. Na szczęście jest was tu kilku bo inaczej to Polska byłaby w niebezpieczeństwie, choć jak takich zacznie przybywać to pewnie umarli będą musieli z grobów wstawać żeby ją ratować.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 621
Dołączył: 31 Sty 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2021r. 20:13  
Cytuj
CYTAT
Skąd ten pomysł? Niejeden wyjechał buty lizać i jakoś nie chce wracać żeby Polską ziemię całować smiech2

Mi jest wstyd i przykro że Polak to złodziej i ofiara na socjalu albo biedak. Dla ciebie to powód do dumy.


Ty progres nic nie rozumiesz, typowy lewacki mózg.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3133
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2021r. 20:59  
Cytuj
Obrazek "-He, he głosuję na PISłodziei żeby był socjalizm i dostać zasiłek. Wierzę w hierarchię dwuszczeblową - urzędnik z plebanem a niżej my ciemny lud. Wydaje mi się przy tym że jestem taki prawicowy bo to teraz modne."

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 89
Dołączył: 3 Sty 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2021r. 21:09  
Cytuj
CYTAT
Obrazek "-He, he głosuję na PISłodziei żeby był socjalizm i dostać zasiłek. Wydaje mi się przy tym że jestem taki prawicowy bo to teraz modne."


Niezaleznie czy to PIS , PO, SLD i PSL wszyscy glosuja tak samo. W telewizji szczuja na siebie, a w sejmie glosuja jak jeden. Niestety polscy politycy to tylko marionetki 3 Panow ( Niemiecki, Rosyjski , Amerykansko-Izraelski). W tej ukadance brakuje jeszcze Chin , ktore powoli staja sie mocarstwem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Sty 2021r. 22:27  
Cytuj
Niemiecko-rosyjski chyba.
Amerykanie z Chinami jeszcze na papierze powalczą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Sty 2021r. 06:53  
Cytuj
regresik a czy ty wiesz, że w kółko bredzisz to samo?

coś ci sie w zwojach zablokowało

poproś w sztabie, żeby cie odblokowali


***** regresika
***** sztab wolnościowców

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3133
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2021r. 16:23  
Cytuj
Synu nie zasługujesz na moją uwagę. Dyskusja z tobą nie ma sensu gdyż wegetujesz na niższym poziomie intelektualnym co w znacznym stopniu utrudnienia mi komunikację z tobą.

Jesteś mocny wiarą ale brakuje ci rozumu i argumentów. Do tego masz mentalność podnóżka, sługusa i niewolnika. Dać ci miskę ryżu i merdasz ogonem. Znajdź sobie kobietę, jakaąś Juleczkę to nie będzie ci się chciało ***** wszystkich dookoła. Beż odbioru.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Sty 2021r. 20:10  
Cytuj
bredzisz

idź po pomoc do sztabu

chociaż nie

tam tylko beton

ale za to umilisz im czas
więc idź

***** regresika

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »