NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 ... » »»
Jak głosuje yntelygencya,
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2020r. 10:32  
Cytuj
@cdn..

"Ludzki Pan, pomógł gdy go poproszono a mogło go to walić w blat.... To dobra historia gdy ludziom się udaje."


Niczym Pasterz, który znalazł zagubioną owieczkę.


Pewnie gdyby spotkał na ulicy dziecko w nocy i to dziecko powiedziałoby do niego:

- Niech mnie Pan zaprowadzi do mojego ojca pedofila.

to Adrian zmarszczyłby groźnie brew i powiedział:

- Co Ci zrobił?

A potem gdy dziewczynka skończyłaby opowiadać, Adrian zacisnąłby zęby i zadał jeszcze jedno pytanie:

- Czy Twój ojciec siedział już za to co zrobił?

- Tak.

- Pije?

- Przestał.

Adrian uśmiechnął się. Wiedział już, że będzie mógł pomóc temu dziecku.

- Chodź zaprowadzę Cię do domu.

HAPPY ENDING.

#szczęśliwarodzina #Duda2020 #przygłupyuwierzą



P.S.

cdn.. napisał:

"Znaleźli „sieć między instytucjami edukacyjnymi”, państwowe biuro pomocy młodzieży i berliński senat, w którym pedofilia była „akceptowana, wspierana, broniona”."

To tak jak w Polsce w Kościele. Ale ciebie ciągnie do Berlina, do USA, do UK.

Byle dalej od pedofilskiego gó...a w Polsce.

Kogo ty chcesz kryć?

Swoich?



W Polsce prezydent kraju opowiada o tym jak to pozwolił pedofilowi połączyć się z rodziną. Jest dumny z tego. I na dodatek, kiedy media o tym piszą, odbiera to jako atak na swoją osobę.

A kto normalny nie pozwoliłby na to, żeby pedofil wrócił do rodziny, którą bił i molestował?

Chyba tylko człowiek bez serca.

A Duda ma serce.

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2020r. 10:32  
Cytuj

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 902
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2020r. 10:39  
Cytuj
CYTAT
@Dalibor

"Pisałem też, że dziecko powinno mieć jak najlepsze warunki do wzrastania."

Chyba każdy się z tym zgodzi.


"Problem jest bardziej złożony. Ludzie powinni mieć łatwą możliwość zwrócenia się o pomoc - m.in. do psychologów, który wskaże inne możliwości."

Oczywiście, że problem jest bardziej złożony.

Ty to widzisz, ja to widzę.

Duda nie widzi.

Duda pręży pierś i z dumą wciska swoim zwolennikom opowieść o tym jak to pomógł "rodzinie".

Ale ja myślę, że nawet jego zwolennicy wiedzą, że nie ma się czym chwalić.



@bzk

"O proszę. PolakzPolski3 wrócił. Co? Nowe srebrniki wpłynęły na konto w ostatni tydzień kampanii?"

O proszę. bzk wrócił. Może nam napiszesz co sądzisz o tym jak Duda "pomógł rodzinie"?

Czy nie masz nic do powiedzenia?





Temat jest o kolorowej yntelygencyi a nie rodzinie.
Nie wiem o co ci chodzi z tą rodzina. Jeżeli o to niby ułaskawienie to wiedz bo inni już wiedzą że to było na prośbę pokrzywdzonych. I nie było ułaskawienie z winy tylko żeby mogli się zbliżać do siebie bo i tak wszyscy mieszkają razem w jednym domu
Ale ty musisz napisać kłamstwo bo kłamliwi kolorowi każą Ci kłamać

Prawdziwa pomoc dla rodziny to 500+. Bo dzięki temu wiele dzieci mogło zobaczyć na własne oczy morze, góry, może mieć własny komputer. Niestety, wcześniej te pieniądze pobierali bogaci VATo złodzieje

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2020r. 10:58  
Cytuj
@bzk

"I nie było ułaskawienie z winy tylko żeby mogli się zbliżać do siebie bo i tak wszyscy mieszkają razem w jednym domu"



Ten temat jest o yntelygencyi.

I o tym na kogo ta yntelygencyja głosuje.



Ty bzk zdaje się głosujesz na Dudę.


Powiedz mi bzk:

Gdybyś mieszkał z ojcem-pedofilem, który by Cię utrzymywał to co byłoby dla Ciebie największym problemem?

Zakaz zbliżania do Ciebie?

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 902
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2020r. 11:14  
Cytuj
CYTAT
@bzk

"I nie było ułaskawienie z winy tylko żeby mogli się zbliżać do siebie bo i tak wszyscy mieszkają razem w jednym domu"



Ten temat jest o yntelygencyi.

I o tym na kogo ta yntelygencyja głosuje.



Ty bzk zdaje się głosujesz na Dudę.


Powiedz mi bzk:

Gdybyś mieszkał z ojcem-pedofilem, który by Cię utrzymywał to co byłoby dla Ciebie największym problemem?

Zakaz zbliżania do Ciebie?






Spytaj się tej rodziny. Nie znam ich nie wiem w jakiej są sytuacji więc nie będę wypowiadał na ich temat. Rozumie że ty znasz ich dobrze skoro się wypowiadasz(kłamiesz)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2020r. 11:23  
Cytuj
@bzk

"Spytaj się tej rodziny. Nie znam ich nie wiem w jakiej są sytuacji więc nie będę wypowiadał na ich temat. Rozumie że ty znasz ich dobrze skoro się wypowiadasz(kłamiesz)"

Nie mówimy o tej rodzinie bzk. Bo sytuacja tej rodziny to prawdopodobnie jedna z wielu rzeczy o których nie masz pojęcia. Ewentualnie masz pojęcie, ale dla własnej korzyści kłamiesz teraz po to, żeby uniknąć odpowiadania na niewygodny temat.



Dlatego zapytałem o Ciebie.



"Gdybyś mieszkał z ojcem-pedofilem, który by Cię utrzymywał to co byłoby dla Ciebie największym problemem?

Zakaz zbliżania do Ciebie?
"

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2020r. 11:27  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2020r. 11:40  
Cytuj
CYTAT


A Duda ma serce.[/b]



ma bo odpowiedział na wielokrotne prośby przy braku zastrzeżeń odpowiedzialnych służb smiech2

gdyby tak elyta i celebryci TVN z Zatoki Świń mieli, milczą i zastraszają bandziorami dzieci z domów dziecka, sytuacja tej sprawy to prawdopodobnie jedna z wielu rzeczy o których nie masz pojęcia i masz wątpliwości czy to prawda

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 902
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2020r. 11:44  
Cytuj
CYTAT
@bzk

"Spytaj się tej rodziny. Nie znam ich nie wiem w jakiej są sytuacji więc nie będę wypowiadał na ich temat. Rozumie że ty znasz ich dobrze skoro się wypowiadasz(kłamiesz)"

Nie mówimy o tej rodzinie bzk. Bo sytuacja tej rodziny to prawdopodobnie jedna z wielu rzeczy o których nie masz pojęcia. Ewentualnie masz pojęcie, ale dla własnej korzyści kłamiesz teraz po to, żeby uniknąć odpowiadania na niewygodny temat.



Dlatego zapytałem o Ciebie.



"Gdybyś mieszkał z ojcem-pedofilem, który by Cię utrzymywał to co byłoby dla Ciebie największym problemem?

Zakaz zbliżania do Ciebie?
"


Ja bym sobie poradził z takim ojcem w inny sposób. Przypominam ci ze jest to temat o kolorowej yntelygencyi a nie rodzinie. Założę nowy temat specjalnie dla takich jak ty

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2020r. 11:48  
Cytuj
sprawa bez rozwiązania
Obrazek

trochę kolorowej rodziny
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2020r. 15:02  
Cytuj
@bzk

"Ja bym sobie poradził z takim ojcem w inny sposób."

Napisz proszę w jaki. Może Duda będzie wiedział co zrobić następnym razem.

Jak byś sobie poradził bzk, gdybyś mieszkał z ojcem-pedofilem, który by Cię utrzymywał?



"Przypominam ci ze jest to temat o kolorowej yntelygencyi"

Muszę Cię rozczarować bzk. To nie jest żaden temat o "kolorowej yntelygencyi".

Jest to temat:

Jak głosuje yntelygencya

Ale po co ja o tym piszę? Przecież taki yntelygent jak Ty dobrze o tym wie.


Otóż yntelygencya w osobie Twojej, cdn..'a czy innego "inżyniera ortografii" zasadniczo głosuje na Dudę.

A Duda ostatnio wrzuca słowo RODZINA co 3-4 wyrazy stąd wzięła się rozmowa o rodzinie.


P.S. bzk - mam nadzieję, że nie obrazisz się, jeśli porozmawiam z tym przygłupem cdn.. o Zatoce Sztuki?

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 902
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2020r. 15:25  
Cytuj
Do PolakzPolski3

Proszę bardzo, w sprawie zatoki sztuki pojawia się wątek dotyczący kolorowej wykształconej yntelygencyi. Więc można podpiąć to pod obecny temat

Cyt. "Napisz proszę w jaki. Może Duda będzie wiedział co zrobić następnym razem" .

Człowieku, bo mam cie za człowieka. Chociaż u was kolorowych imię jest tylko ludzkie reszta to stan umysłu. Może jesteś kotem. Kto wie. Otóż zrozum że to była prośbą żony i córki a nie przestępcy. Czy to takie trudne zrozumieć? Czy może uważasz że każdy jest takim idiota jak ty i w to uwierzy?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2020r. 16:26  
Cytuj
@bzk

"Otóż zrozum że to była prośbą żony i córki a nie przestępcy."

Otóż zrozum, że nie pytałem czyja to prośba, tylko pytałem co ty byś zrobił, gdybyś mieszkał z ojcem-pedofilem, który cię utrzymuje.


Ale ty zamiast odpowiedzieć to wysmarowałeś post o kotach.


Jeśli ktoś cię zapyta w normalnej rozmowie co byś zrobił to mówisz tej osobie, że nie wiesz czy jest człowiekiem i że tylko imię jest ludzkie, a reszta to stan umysłu i być może twój rozmówca jest kotem?

Gdyby ktoś tak ze mną rozmawiał w realu to pomyślałbym, że to jakiś chory psychicznie.


Albo rasowy yntelygent.


Pytanie chyba nie jest niezrozumiałe.

"Jak byś sobie poradził bzk, gdybyś mieszkał z ojcem-pedofilem, który by Cię utrzymywał?"


Chcesz być traktowany poważnie to odpowiedz. Albo udawaj, że NIC SIĘ NIE STAŁO.

P.S. Chyba w którymś z filmów Sekielskich jest historia chłopca, który CHCIAŁ pojechać z księdzem na wycieczkę, bo wiedział, że jeśli odmówi to ksiądz weźmie jego młodszego brata i będzie gwałcił jego młodszego brata.

Ten chłopak chciał pojechać z księdzem czy nie chciał?

Bzk?

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 902
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2020r. 16:37  
Cytuj
Yntelygencie przecież już dwa razy odpowiedziałem Ci na to głupie pytanie. Odnośnie księdza nie znam sprawy więc się nie wypowiadam. Nie wiem czy to prawda czy Twój lub kogoś innego wymysł.
Jeżeli chodzi o pedofili to nieważne dla mnie czy to ksiądz, celebryta, polityk z lewej czy prawej strony. Dla mnie taki ktoś to jest jedno wielkie dno i jeżeli jest to udowodnione to powinien dożywotnio być odizolowany od innych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2020r. 16:38  
Cytuj
@bzk

"Yntelygencie przecież już dwa razy odpowiedziałem Ci na to głupie pytanie."

Możliwe, że mi umknęło. Zawsze możesz zacytować.



"Dla mnie taki ktoś to jest jedno wielkie dno i jeżeli jest to udowodnione to powinien dożywotnio być odizolowany od innych."

Hmmm.

Nie sądzisz, że lepiej by było jakby wrócił do rodziny, którą bił i molestował?

Andrzej Duda tak uważa.

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 902
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2020r. 16:45  
Cytuj
CYTAT
@bzk

"Yntelygencie przecież już dwa razy odpowiedziałem Ci na to głupie pytanie."

Możliwe, że mi umknęło. Zawsze możesz zacytować.



"Dla mnie taki ktoś to jest jedno wielkie dno i jeżeli jest to udowodnione to powinien dożywotnio być odizolowany od innych."

Hmmm.

Nie sądzisz, że lepiej by było jakby wrócił do rodziny, którą bił i molestował?

Andrzej Duda tak uważa.



Hehe. Andrzej Duda spełnił prośbę żony i córki. Gdyby sędzia skazał ojca na bezwzględne więzienie nie musiałby tego robić. A przypomnij mi kto gtak zawzięcie broni takich sędziów? Czy to nie są kolorowi na czele z Rafałkiem kolorowym klamczuszki em?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2020r. 16:48  
Cytuj
@bzk

Czyli biedny Duda nie miał wyboru?

Co z biedną "żoną" i córką, gdyby pedofil dostał dożywocie?

Co z rodziną?


Myślisz, że gdyby pedofil dostał dożywocie to Duda by go ułaskawił po to, żeby rodzina mogła być razem?

Na prośbę "żony" i córki?

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 902
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2020r. 17:10  
Cytuj
CYTAT
@bzk

Czyli biedny Duda nie miał wyboru?

Co z biedną "żoną" i córką, gdyby pedofil dostał dożywocie?

Co z rodziną?


Myślisz, że gdyby pedofil dostał dożywocie to Duda by go ułaskawił po to, żeby rodzina mogła być razem?

Na prośbę "żony" i córki?





Hehe. Ale z ciebie tłuk. Znasz tą żonę? Wiesz ze taka prośbę by skierowała do prezydenta. Bo ja nie znam. Nie znam tej sytuacji więc już nie będę się do tego tematu wypowiadał. Zaraz jeszcze napiszesz ze wina Dudy ze ten jest pedofilem. Żałosny jesteś.
Mam pytanie do ciebie. Co widzisz jak patrzysz w lustro?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2020r. 17:19  
Cytuj
@bzk

"Hehe. Andrzej Duda spełnił prośbę żony i córki."

"Hehe. Ale z ciebie tłuk."


Niezłe heheszki odchodzą w tym poście.

Normalnie kupa śmiechu.



Widzisz bzk.

Jeśli można doje...ć Trzaskowskiemu to piszesz non-stop. Głupoty czy nie, ale piszesz.

Jeśli okaże się, że pytanie stawia Dudę w złym świetle, to ty nagle nie wiesz, nie znasz się, nie będziesz się wypowiadał itp itd


No nic. Nie wiesz, nie znasz się, nie będziesz się wypowiadał to zapytam kogoś innego.


cdn.. i miruś!

Mam pytanie:

Myślicie, że gdyby pedofil dostał dożywocie to Duda by go ułaskawił po to, żeby rodzina mogła być razem?

Na prośbę "żony" i córki?

Czy gdyby "żona" i córka mu wybaczyły, to mógłby go wypuścić, mając świadomość, że karząc jego i przetrzymując go w więzieniu, karałby tak naprawdę te dwie niewinne kobiety?

Czy mógłby to zrobić DLA RODZINY?

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 902
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2020r. 17:22  
Cytuj
CYTAT
@bzk

"Hehe. Andrzej Duda spełnił prośbę żony i córki."

"Hehe. Ale z ciebie tłuk."


Niezłe heheszki odchodzą w tym poście.

Normalnie kupa śmiechu.



Widzisz bzk.

Jeśli można doje...ć Trzaskowskiemu to piszesz non-stop. Głupoty czy nie, ale piszesz.

Jeśli okaże się, że pytanie stawia Dudę w złym świetle, to ty nagle nie wiesz, nie znasz się, nie będziesz się wypowiadał itp itd


No nic. Nie wiesz, nie znasz się, nie będziesz się wypowiadał to zapytam kogoś innego.


cdn.. i miruś!

Mam pytanie:

Myślicie, że gdyby pedofil dostał dożywocie to Duda by go ułaskawił po to, żeby rodzina mogła być razem?

Na prośbę "żony" i córki?

Czy gdyby "żona" i córka mu wybaczyły, to mógłby go wypuścić, mając świadomość, że karząc jego i przetrzymując go w więzieniu, karałby tak naprawdę te dwie niewinne kobiety?

Czy mógłby to zrobić DLA RODZINY?







Właśnie dlatego idę głosować na Dudę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2020r. 17:31  
Cytuj
@bzk

"Właśnie dlatego idę głosować na Dudę."


No i masz odpowiedź na pytanie: "Jak głosuje yntelygencya?"

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 902
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2020r. 17:45  
Cytuj
CYTAT
@bzk

"Właśnie dlatego idę głosować na Dudę."


No i masz odpowiedź na pytanie: "Jak głosuje yntelygencya?"



No właśnie widze

Dlatego wolę głosować na Dudę niż na yntelygentną obłude


Poczytaj sobie w jakim jesteś błędzie kłamczuch
https://wiado(...)=WP-push

Tak to jest jak wiedzę czerpie się z niemieckich mediow

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2020r. 19:08  
Cytuj
@bzk

"niż na yntelygentną obłude"

Na czym by miała polegać ta obłuda? Na tym, że musiałbyś przyznać, że Duda zrobił coś z czym się nie zgadzasz? I zamiast tego wolisz udawać, że nie znasz tematu?


"Poczytaj sobie w jakim jesteś błędzie kłamczuch"

Na czym ma polegać ten błąd?

Myślisz, że "żona" i córka pozwą Państwo Polskie "tytułem zadośćuczynienia za doznane krzywdy"?

Bo Państwo Polskie wpadło na pomysł, żeby umieścić "tatusia" w rejestrze pedofilów.

No to już chyba wszyscy we wsi wiedzą. Czy gdziekolwiek One mieszkają.

Mam rację bzk?


"Wąsowski zapowiada, że "we wtorek złoży pozew przeciwko Ringier Axel Springer o ochronę dóbr osobistych z żądaniem zapłaty miliona złotych tytułem zadośćuczynienia za doznane przez jego klientki krzywdy"."

Wiesz jak się te kobiety nazywają? Fakt ujawnił jakieś dane?

Czy następnym razem, jeśli jakaś gazeta będzie chciała napisać artykuł o skazanym pedofilu to musi wcześniej zapytać ofiary o zgodę?


Jedna z kobiet napisała w piśmie:

"W brutalny sposób nasza cała rodzina została napiętnowana"

Na czym polega to napiętnowanie?

Powtórzę. Koleś znajduje się w rejestrze. Tutaj możesz sobie pooglądać kolesi:

https://rps.m(...)ic#/home

Jeśli w Stalowej trener piłkarski został skazany za pedofilię to jego rodzina była napiętnowana czy nie?

No chyba była.

Ktoś występował z jakimiś pozwami?

No chyba nie.


To chyba taka polska "tradycja", że jeśli ktoś z rodziny jest pedofilem to pozostali członkowie rodziny nie pozywają mediów za to, że o tym piszą.


A w tej sytuacji nie wiesz nawet kim są te osoby. Bo Fakt tego nie podał.


Kobiety "podkreślają, że "są wdzięczne prezydentowi, że dał im szansę" ".

A ty byś faceta wsadził do pier...a na dożywocie.

Czy to nie jest obłuda bzk?




P.S.
cdn.. i miruś! I bzk jak już coś przeczytasz więcej i "będziesz znał sprawę".

Mam pytanie:

Myślicie, że gdyby pedofil dostał dożywocie to Duda by go ułaskawił po to, żeby rodzina mogła być razem?

Na prośbę "żony" i córki?

Czy gdyby "żona" i córka mu wybaczyły, to mógłby go wypuścić, mając świadomość, że karząc jego i przetrzymując go w więzieniu, karałby tak naprawdę te dwie niewinne kobiety?

Czy mógłby to zrobić DLA RODZINY?

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 902
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2020r. 19:19  
Cytuj
CYTAT
@bzk

"niż na yntelygentną obłude"

Na czym by miała polegać ta obłuda? Na tym, że musiałbyś przyznać, że Duda zrobił coś z czym się nie zgadzasz? I zamiast tego wolisz udawać, że nie znasz tematu?


"Poczytaj sobie w jakim jesteś błędzie kłamczuch"

Na czym ma polegać ten błąd?

Myślisz, że "żona" i córka pozwą Państwo Polskie "tytułem zadośćuczynienia za doznane krzywdy"?

Bo Państwo Polskie wpadło na pomysł, żeby umieścić "tatusia" w rejestrze pedofilów.

No to już chyba wszyscy we wsi wiedzą. Czy gdziekolwiek One mieszkają.

Mam rację bzk?


"Wąsowski zapowiada, że "we wtorek złoży pozew przeciwko Ringier Axel Springer o ochronę dóbr osobistych z żądaniem zapłaty miliona złotych tytułem zadośćuczynienia za doznane przez jego klientki krzywdy"."

Wiesz jak się te kobiety nazywają? Fakt ujawnił jakieś dane?

Czy następnym razem, jeśli jakaś gazeta będzie chciała napisać artykuł o skazanym pedofilu to musi wcześniej zapytać ofiary o zgodę?


Jedna z kobiet napisała w piśmie:

"W brutalny sposób nasza cała rodzina została napiętnowana"

Na czym polega to napiętnowanie?

Powtórzę. Koleś znajduje się w rejestrze. Tutaj możesz sobie pooglądać kolesi:

https://rps.m(...)ic#/home

Jeśli w Stalowej trener piłkarski został skazany za pedofilię to jego rodzina była napiętnowana czy nie?

No chyba była.

Ktoś występował z jakimiś pozwami?

No chyba nie.


To chyba taka polska "tradycja", że jeśli ktoś z rodziny jest pedofilem to pozostali członkowie rodziny nie pozywają mediów za to, że o tym piszą.


A w tej sytuacji nie wiesz nawet kim są te osoby. Bo Fakt tego nie podał.


Kobiety "podkreślają, że "są wdzięczne prezydentowi, że dał im szansę" ".

A ty byś faceta wsadził do pier...a na dożywocie.

Czy to nie jest obłuda bzk?




P.S.
cdn.. i miruś! I bzk jak już coś przeczytasz więcej i "będziesz znał sprawę".

Mam pytanie:

Myślicie, że gdyby pedofil dostał dożywocie to Duda by go ułaskawił po to, żeby rodzina mogła być razem?

Na prośbę "żony" i córki?

Czy gdyby "żona" i córka mu wybaczyły, to mógłby go wypuścić, mając świadomość, że karząc jego i przetrzymując go w więzieniu, karałby tak naprawdę te dwie niewinne kobiety?

Czy mógłby to zrobić DLA RODZINY?




Człowieku. Gdzie cie zrobili i kim oni byli. Więcej już z tobą nie dyskutuje. Dla mnie masz bana dożywotniego.
Tak na zakończenie naszej "znajomości" rada: lecz się.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2020r. 11:57  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2020r. 23:16  
Cytuj
@miruś, cdn.. i bzk


Mam pytanie:

Myślicie, że gdyby pedofil dostał dożywocie to Duda by go ułaskawił po to, żeby rodzina mogła być razem?

Na prośbę "żony" i córki?

Czy gdyby "żona" i córka mu wybaczyły, to mógłby go wypuścić, mając świadomość, że karząc jego i przetrzymując go w więzieniu, karałby tak naprawdę te dwie niewinne kobiety?

Czy mógłby to zrobić DLA RODZINY?


Czy jesteście dumni ze swojego prezydenta?

On jest.

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »