NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 29 30 31 32 33 34 35 ... » »»
Koronavirus,
Posty: 247
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2020r. 12:32  
Cytuj
https://m.youtube.com/watch?v=EkzkM2Twv1M

I wszystko w temacie noszenia maseczek good

Swieżutkie info od ministra Szumowskiego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2020r. 12:32  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Maja 2020r. 13:53  
Cytuj
Siema forumowy inzynierze mirusiu777!!!!
Specjalisto od kibolskich ustawek
.
CYTAT (mirek777)
Polityka jest brudna. Zawsze była.

Z tym akurat zgadzam się z Tobą w 100%, ale polityka jest dokładnie jak Twoje wypowiedzi i chwalenie się inżynierem. Widzisz drzazgę w cudzym oku ale belki w swoim nie zauważasz.
Jak tam twoje wykształcenie?

Masz odwagę krytykować je u innych?
Miej odwagę napisać o swoim.
Nie bądź hipokrytą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2020r. 13:58  
Cytuj
Spóźniłeś się.

Swoją szopką tylko się błaźnisz.
Jest żałosna. Próbujesz rozpaczliwie odwrócić role. To pokazuje ile masz odwagi i honoru.potluczony

Miałeś odwagę przyczepić się do mojego wykształcenia żeby mnie zaatakować?

Miej odwagę napisać o swoim.potluczony


Ja się nigdy nie chwaliłem "inżynierem" - usprawiedliwiałem nim problemy z ortografią.

Bredzisz i konfabulujesz.

Napisz łaskawie obłudny kłamco - u kogo skrytykowałem wykształcenie?

A wracając do tematu.

Gdzieś wyczytałem w internecie, że ludzie proponują by jako pierwsze do żłobków wróciły dzieci antyszczepionkowców. To oczywiście czarny humor - bo dzieci są niewinne głupoty swoich rodziców.

Jedno jest pewne - dziecko bez kompletnych szczepień nie powinno być przyjmowane do żłobka.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Maja 2020r. 14:29  
Cytuj
CYTAT (mirek 777)
Spóźniłeś się.

Niby z czym się spóźniłem?
CYTAT (mirek 777)
Swoja szopką tylko się błaźnisz.Jest żałosna. Próbujesz rozpaczliwie odwrócić role.

Ja się błaźnie? Nie ja zacząłem te szczeniackie przepychanki.
CYTAT (mirek 777)
To pokazuje ile masz odwagi i honoru.potluczony

Co ma do tego honor? Odwagi to Ty nie masz, bo jak zaproponowałem spotkanie w realu aby porozmawiać to zasłaniasz się ustawką.
CYTAT (mirek777)
Miałeś odwagę przyczepić się do mojego wykształcenia żeby mnie zaatakować?
Miej odwagę napisać o swoim.potluczony

To nie odwaga a zwykła ciekawość. Ja nie mam ochoty ani nie muszę tłumaczyć się przed Tobą i niczym się nie chwalę.
CYTAT (mirek777)
Ja się nigdy nie chwaliłem "inżynierem" - usprawiedliwiałem nim problemy z ortografią.

Widzę, że masz kłopoty z pamięcią. To Ty atakowałeś innych o literówki i ortografie.
CYTAT (mirek777)
Bredzisz i konfabulujesz.

Napisz łaskawie obłudny kłamco - u kogo skrytykowałem wykształcenie?

Jakże to normalne w Twoim wykonaniu, brak argumentów i zaczyna się wyzywanie i obrażanie.
Podeprzyj się przykładem na tego "kłamce", kiedy ja Ciebie lub kogoś okłamałem, jedynie mogłem się mylić bo jak dobrze wiesz człowiek jest omylny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2020r. 14:45  
Cytuj
O razu zaznaczam, że nie czytałem tego co napisałeś - bo to zapewne same brednie.

Mam propozycję:

Komentuj mnie co słowo. To dopiero wyjdzie wpis. zaklopotany


Swoją szopką tylko się błaźnisz.
Jest żałosna. Próbujesz rozpaczliwie odwrócić role. To pokazuje ile masz odwagi i honoru.potluczony

Miałeś odwagę przyczepić się do mojego wykształcenia żeby mnie zaatakować?

Miej odwagę napisać o swoimpotluczony


Ja się nigdy nie chwaliłem "inżynierem" - usprawiedliwiałem nim problemy z ortografią.

Bredzisz i konfabulujesz.

Napisz łaskawie obłudny kłamco - u kogo skrytykowałem wykształcenie?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Maja 2020r. 15:01  
Cytuj
A ja odwrotnie czytam te Twoje wypociny, cytuję i odnoszę się do nich bo lubie patrzeć jak się bezsilnie miotasz i gubisz. Wcześniej pisałeś,że masz polewkę z tego co piszę a teraz ja mam polewkę z tego co Ty piszesz.
Zapomniałem dodać:
Jak tam twoje wykształcenie?

Masz odwagę krytykować je u innych?
Miej odwagę napisać o swoim.
Nie bądź hipokrytą.

Teraz się nie spóźniłem, nie zdążyłeś zablokować mojego dpisku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2020r. 15:20  
Cytuj
"Jesteśmy krajem w dalszym ciągu z małym testowaniem, ludzi wysyła się na kwarantannę i się ich nie testuje, więc my dokładnie nie wiemy, ile osób jest zakażonych" - mówi w rozmowie z "Gazetą Wyborczą" prof. Krzysztof Simon, ordynator oddziału zakaźnego Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu. Jego zdaniem, w kraju może być nawet 40-50 tys. zakażonych koronawirusem. Co więcej, prof. Simon przewiduje, że w ciągu kilku, kilkunastu dni "kroi się nam tragedia" w domach pomocy społecznej."

Już dawno pisałem że jesteśmy w ogonie Europy jeśli chodzi o liczbę testów i to może być duży problem. A gospodarkę trzeba uruchamiać bo z pustego nikt nie naleje, jak nie wpłyną podatki to dług publiczny urośnie w krótkim czasie do niebotycznych rozmiarów.
No ale, ostatnio to chyba te wybory za wszelką cenę są najważniejsze..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 196
Dołączył: 23 Maja 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2020r. 19:55  
Cytuj
CYTAT
I wszystko w temacie noszenia maseczek good

Swieżutkie info od ministra Szumowskiego.


I tak właśnie działa ta ciemnota.
Wypowiedź z marca, z podpisanym tytułem ze najnowsze info.
Komentarze wyłączone - jak u ziębitów - żeby czasem ktoś tego nie obnażył.
Oczywiście film zgłoszony do yt jako spam wprowadzający w błąd.
Im bardziej i szerzej będziemy reagować na takie idiotyczne zagrania - tym lepiej.

Do Andrzeja. Z chęcią zapoznam się ze źródłami i danymi jakimi dysponujesz. Nie jest to chyba jakaś wiedzą tajemna a będę miał się do czego odnieść ja i inni tu czytający. Może zmienię zdanie - jak możesz to przedstaw. Aktualne, nie z początku roku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Maja 2020r. 20:18  
Cytuj
Ja nie mam zamiaru do niczego Cię przekonywać. Chcesz to siedź w domu w masce i kombinezonie. Aresztuj się na własne życzenie.

Sam szukaj informacji. Nie idź na łatwiznę.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2020r. 20:18  
Cytuj
Feniks i Mirek co wy z tym wykształceniem jakiś cyrk odstawiacie. Mogę wam dać test i okaże się kto jest magister a kto nie magister.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 621
Dołączył: 31 Sty 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2020r. 20:28  
Cytuj
CYTAT
"Jesteśmy krajem w dalszym ciągu z małym testowaniem, Co więcej, prof. Simon przewiduje, że w ciągu kilku, kilkunastu dni "kroi się nam tragedia" w domach pomocy społecznej."

Już dawno pisałem że jesteśmy w ogonie Europy jeśli chodzi o liczbę testów
No ale, ostatnio to chyba te wybory za wszelką cenę są najważniejsze..


Simon to twój bożyszcze? Jeszcze na początku pandemii mówił że to mała grypka. Co go uświadomiło. Gdzie on naliczył 50 tys chorych? Ma bujną wyobraźnię. Policzymy te kilka kilkanaście dni i zobaczymy czy twój prorok miał rację z ta tragedią w DPS-ach. Już trzem prorokom wysłałem ich przepowiednie i pokazałem że mijali się z prawdą.

Wybory są ważne bo kończy się kadencja prezydenta.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 621
Dołączył: 31 Sty 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2020r. 20:31  
Cytuj
CYTAT
https://m.youtube.com/watch?v=EkzkM2Twv1M

I wszystko w temacie noszenia maseczek good

Swieżutkie info od ministra Szumowskiego.


Ten filmik to twoje dzieło?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2020r. 20:57  
Cytuj
Do oglądnięcia, zwłaszcza że film z 2018r.

https://www.youtube.com/watch?v=Plh13Mngdp4

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 196
Dołączył: 23 Maja 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2020r. 21:17  
Cytuj
CYTAT
Ja nie mam zamiaru do niczego Cię przekonywać


To po co się tu w ogóle udzielasz i odzywasz?

Mącić wodę każdy potrafi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Maja 2020r. 05:50  
Cytuj
Mącić wodę? Wysil się. Sam poszukaj. Wiedza zdobyta więcej warta.
No i dla jasności, mi nie przeszkadza że dajesz się manipulować władzy i się jej podporządkowujesz.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2020r. 08:34  
Cytuj
CYTAT
Feniks i Mirek co wy z tym wykształceniem jakiś cyrk odstawiacie. Mogę wam dać test i okaże się kto jest magister a kto nie magister.


Kabi

To proste - feniks i bob swego czasu zaatakowali moje wykształcenie, bo nic innego już nie przychodziło im do głowy.

Stwierdziłem, że skoro tak - niech podadzą swoje.

Jeden nabrał wody w usta (bob), a drugi jest dziecinny (feniks) - no to bawi się w gówniarskie wpisy.ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Maja 2020r. 11:44  
Cytuj
Interesting Channel

traktują ludzi jak psy.... najpierw do budy, później można wyjść w kagańcu, następnie trzeba zaszczepić się na wściekliznę i na koniec nowość, każdy pies musi mieć czip...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 5 Maja 2020r. 12:09  
Cytuj
Gdyby tylko nauczyć ich właścicieli wyprowadzać je na smyczy , i sprzątać kupki z trawników , to nie byłoby tak źle...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2020r. 12:14  
Cytuj
A tym większym zakładać kaganiec... potluczony

Persymona - masz w domu kuchenkę mikrofalową? Używasz telefonu komórkowego?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Maja 2020r. 12:20  
Cytuj
Kuchenki mikrofalowej NIGDY nie miałam,i NIGDY nie zamierzam mieć, a telefon bardzo rzadko uzywam i nie jest to srajfon!ale co ma piernik do wiatraka?????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 621
Dołączył: 31 Sty 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2020r. 12:34  
Cytuj
CYTAT
Mącić wodę? Wysil się. Sam poszukaj. Wiedza zdobyta więcej warta.
No i dla jasności, mi nie przeszkadza że dajesz się manipulować władzy i się jej podporządkowujesz.


Preferujesz samowolę a skoro tak to nie oczekuj od władzy żadnej ochrony. Jak przyjdzie bandzior i cię pobije okradnie to nie dzwoń na policję, broń się sam. Obrona nie polega na eliminacji przeciwnika tylko użyciu adekwatnych środków. Jak zachorujesz nie wzywaj lekarza, lecz się sam, w aptece możesz kupić aspirynę. Do środków transportu dopłaca państwo więc nie masz prawa z nich korzystać chyba że zapłacisz rzeczywistą cenę za przejazd, nie 2 zł a 22 zł. Pasuje ci? Itd. itp. Oczekujesz wolności to dżungli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2020r. 12:40  
Cytuj
Persymona

Nie-srajfon promieniuje tak samo jak srajfon.

No bo wiesz... to też jest szkodliwe i pozwala człowieka inwigilować.
Nie musisz dzwonić - wystarczy że jest włączony.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Maja 2020r. 14:46  
Cytuj
CYTAT
Mącić wodę? Wysil się. Sam poszukaj. Wiedza zdobyta więcej warta.
No i dla jasności, mi nie przeszkadza że dajesz się manipulować władzy i się jej podporządkowujesz.


A ty co? Swą mądrością chcesz świat uratować? Skoro każdy uważa że bzdury wypisujesz i propagandę siejesz to po co chcesz wszystkich na siłę do swych poglądów przekonywać? Chyba że ci za to płacą. Nikt z tobą nie dyskutuje tylko się z ciebie zbijają, a ty dzień w dzień te swoje mądre komentarze wstawiasz, jaki to ma cel? Przypominasz mi tego naszego lokalnego znanego politologa. Daj już se chłopie spokój z tymi swoimi teoriami spiskowymi. Można pisać na forum, ale nie kilka razy dziennie od niedzieli do niedzieli, to już nosi znamiona paranoi. Wolnościowcy to mit, to ludzie którzy nie chcą płacić podatków, a żądają oświetlenia ulicznego, ławki w parku, szerokiej ulicy, i alejek do jazdy na rowerze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Maja 2020r. 16:14  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Mącić wodę? Wysil się. Sam poszukaj. Wiedza zdobyta więcej warta.
No i dla jasności, mi nie przeszkadza że dajesz się manipulować władzy i się jej podporządkowujesz.


Preferujesz samowolę a skoro tak to nie oczekuj od władzy żadnej ochrony. Jak przyjdzie bandzior i cię pobije okradnie to nie dzwoń na policję, broń się sam. Obrona nie polega na eliminacji przeciwnika tylko użyciu adekwatnych środków. Jak zachorujesz nie wzywaj lekarza, lecz się sam, w aptece możesz kupić aspirynę. Do środków transportu dopłaca państwo więc nie masz prawa z nich korzystać chyba że zapłacisz rzeczywistą cenę za przejazd, nie 2 zł a 22 zł. Pasuje ci? Itd. itp. Oczekujesz wolności to dżungli.


Co Ty porownujesz? Płace podatki, płacę ZUS.
Po prostu nie zgadzam się z zaleceniami rządu bo są nielogiczne. Noszenie maseczki w wolnej przestrzeni jest głupie. Ok, w pomieszczeniach publicznych, komunikacji, zgadzam się.
No i hit. Na orliku (kilkaset metrów kwadratowych max 6 osób, przestrzeń otwartą. Jedna osoba na kilkadziesiąt metrów. Galeria handlowa 1 osoba na 15 m2 w zamkniętym pomieszczeniu.
Naprawdę tego nie ogarniasz?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Maja 2020r. 16:20  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Mącić wodę? Wysil się. Sam poszukaj. Wiedza zdobyta więcej warta.
No i dla jasności, mi nie przeszkadza że dajesz się manipulować władzy i się jej podporządkowujesz.


A ty co? Swą mądrością chcesz świat uratować? Skoro każdy uważa że bzdury wypisujesz i propagandę siejesz to po co chcesz wszystkich na siłę do swych poglądów przekonywać? Chyba że ci za to płacą. Nikt z tobą nie dyskutuje tylko się z ciebie zbijają, a ty dzień w dzień te swoje mądre komentarze wstawiasz, jaki to ma cel? Przypominasz mi tego naszego lokalnego znanego politologa. Daj już se chłopie spokój z tymi swoimi teoriami spiskowymi. Można pisać na forum, ale nie kilka razy dziennie od niedzieli do niedzieli, to już nosi znamiona paranoi. Wolnościowcy to mit, to ludzie którzy nie chcą płacić podatków, a żądają oświetlenia ulicznego, ławki w parku, szerokiej ulicy, i alejek do jazdy na rowerze.


Jacy wszyscy. Jakich wszystkich? To forum to cały twój świat? Współczuję.

Wyrażam swoją opinię i mam do tego prawo. Nie musisz się ze mną zgadzać. Nikogo przy tym nie obrażam. Każdy robi jak uważa. Ja tylko pokazuję brak logiki w działaniu rządu.
Wolnosciowcy nie chcą płacić podatku od dochodu. Nie wszystkich podatków.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 29 30 31 32 33 34 35 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »