NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Optyk i dobór okularów,
Posty: 232
Dołączył: 28 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2020r. 19:11  
Cytuj
WItam. Czy w okolicy jest optyk godny polecenia?? co zbada wzrok i dobierze okulary????:szok: cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2020r. 19:11  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2020r. 19:31  
Cytuj
Ja od wielu lat korzystam z usług optyka na ul. Narutowicza. W lipcu mija 6 lat jak zamówiłem u nich progresy z oprawkami (600 zł) i do dziś je używam. Tam Ci zbada wzrok i dobierze szkła a oprawki sobie wybierzesz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 232
Dołączył: 28 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2020r. 19:50  
Cytuj
Dziękuje za odpowiedź.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 266
Dołączył: 4 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2020r. 12:10  
Cytuj
Najlepiej robi optyk na Okulickiego 108

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2020r. 12:57  
Cytuj
CYTAT
Najlepiej robi optyk na Okulickiego 108


rozumiem że wszystkie ponad dziesięć salonów zaliczyłeś i ten na Okulickiego najlepiej zrobił ci okulary. Licząc każde okulary na minimum trzy lata to zeszło ci ponad 30 lat żeby ocenić wszystkich optyków

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Sty 2020r. 13:14  
Cytuj
ja polecam optyka przy ul hutniczej
od lat korzystam z ich usług

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2020r. 15:10  
Cytuj
CYTAT
ja polecam optyka przy ul hutniczej
od lat korzystam z ich usług


też dobry, byłem u niego raz, wysoka kultura i profesjonalizm

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 196
Dołączył: 23 Maja 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2020r. 23:22  
Cytuj
No, wszystko super. Każdy jeden. A zapytajcie Państwo "swojego" optyka, tego niby najlepszego, czy wykonują okulary korygujące widzenie barw. Ciekaw jestem ich miny jak i odpowiedzi. I skoro są tacy "dobrzy", to dlaczego takich nie wykonują.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 14 Maja 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2020r. 15:35  
Cytuj
Ja nie polecam tych Panstwa na Narutowicza. Kupilam tam swojego czasu okulary i po 2 dniach oprawki zaczely sie "luszczyc". Wrocilam z reklamacja a pan wlasciciel probowal mi wmowic, ze uzytkuje okulary w nieprawidlowy sposob hmmmm...dosc smieszne. Nie wrocilam tam juz i bede odradzac.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 276
Dołączył: 29 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2020r. 15:52  
Cytuj
CYTAT
WItam. Czy w okolicy jest optyk godny polecenia?? co zbada wzrok i dobierze okulary????:szok: cool girl


Zbada wzrok i dobierze moc szkieł dobry okulista, nie optyk. Okulista zbada dno oka, sprawdzi, czy nic podejrzanego się nie dzieje itd. Optyk, a właściwie optometrysta zmierzy tylko wadę i dobierze szkła. Dlatego namawiam mocno na okulistę, szkoda oczu.

A dobór i wybór oprawek? W Stalowej nie wiem, nie znam, dawno nie korzystałem. Ale polecam wybrać się do sieciówki, do Ocular Canada. Bardzo profesjonalna obsługa, duży wybór świetnych oprawek. W małych salonach, nawet w Vision Express obsługa ze zwykłymi Ray Banami obchodzi się jak ze złotym cielcem, a w Ocular bez problemu możesz sobie wybierać, przymierzać i oglądać różne Tomy Fordy i żadnej spiny, pełna profeska. Moim zdaniem warto, okulary kupuje się na lata.

A psychopath is better than no path
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 107
Dołączył: 4 Lut 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2020r. 17:49  
Cytuj
Styl optyk na poniatowskiego polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 232
Dołączył: 28 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2020r. 17:33  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
WItam. Czy w okolicy jest optyk godny polecenia?? co zbada wzrok i dobierze okulary????:szok: cool girl


Zbada wzrok i dobierze moc szkieł dobry okulista, nie optyk. Okulista zbada dno oka, sprawdzi, czy nic podejrzanego się nie dzieje itd. Optyk, a właściwie optometrysta zmierzy tylko wadę i dobierze szkła. Dlatego namawiam mocno na okulistę, szkoda oczu.

A dobór i wybór oprawek? W Stalowej nie wiem, nie znam, dawno nie korzystałem. Ale polecam wybrać się do sieciówki, do Ocular Canada. Bardzo profesjonalna obsługa, duży wybór świetnych oprawek. W małych salonach, nawet w Vision Express obsługa ze zwykłymi Ray Banami obchodzi się jak ze złotym cielcem, a w Ocular bez problemu możesz sobie wybierać, przymierzać i oglądać różne Tomy Fordy i żadnej spiny, pełna profeska. Moim zdaniem warto, okulary kupuje się na lata.



Dziękuje - tak też zrobiłam - wizyta u okulisty

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »