NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Hulajnoga elektryczna, jaki model
Posty: 347
Dołączył: 3 Lip 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Gru 2019r. 23:59  
Cytuj
Jak w temacie, szukam dobrej hulajnogi elektrycznej dla siebie czyli osoby dorosłej. Bedąc niedawno w NYC zauważyłem tam nowy trend właśnie na te hulajnogi, jeździ tam sporo ludzi i nie tylko młodych, to super sprawa w zakorkowanych miastach, w naszej STW to rewelacja by zamaiast autem do pracy dojeżdzać właśnie hulajnogą. Na znanym portalu aukcyjnym jest olbrzymi wręcz wybór, i tu jest pytanie do osób znających temat, co wybrać, czym sie kierować, budżet do max 2.000 zł. Osobiscie testowalem na chwile w NY kolegi sprzet i mial baterie na ktorej mogl pokonac na jednym ładowaniu ponad 40 km i mysle, ze to dosc sporo do objechania. Jak dla mnie to bedzie wazny wlasnie akumulator by moc na nim przejechac w miare dobry odcinek na jednym ladowaniu. umiech

Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień. Autor: George Bernard Shaw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Gru 2019r. 23:59  
Cytuj

Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień. Autor: George Bernard Shaw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2196
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Gru 2019r. 00:38  
Cytuj
Szukaj xiaomi mija 365 w wersji PRO poprawione choroby wieku dziecięcego jakie były w wersji 365 bez pro.

Nie wiem jak tam aktualnie ścieżki rowerowe w STW ale jeśli są jakieś załamania ,uskoki kostki to można zaliczyć nie ciekawą glebę na podjazdach łączących ścieżkę z ulicą i temu podobnych dziurach.


Brałem tu na wakacjach dla chrześniaka,cena podskoczyła około 90pln ale i tak taniej niż w PL

1 756,68 zł 40%OFF | 2019 Xiao mi mi skuter elektryczny mi jia M365 Pro inteligentny E skuter deskorolka mi ni składany Hoverboard Longboard dorosłych 45km baterii
https://s.cli(...)6NT5IL6b



Zamówiłem w niedzielę a w środę była u niego ,wysyłka z Hiszpanii.

Ale teraz widzę że jest opcja wysyłki z polskiego magazynu.

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1971
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2019r. 00:54  
Cytuj
Do 2000 zł spokojnie kupisz hulajnogę do jazdy po mieście.

CYTAT
czym sie kierować

* szerokość podestu - im szerszy, tym wygodniej się jeździ
* waga - istotna, jeśli będziesz wnosił ją np. po schodach
* koła - pneumatyczne lepiej tłumią drgania, ale są podatne na kapcie
* hamulce - polecam dobre tarczówki, a najprostsze modele mają jedynie hamowanie silnikiem
* zasięg - producenci różnie go obliczają, zależy m.in. od wagi użytkownika i trybu jazdy
* pojemność baterii
* czas ładowania
* możliwość złożenia hulajnogi i sposób, w jakim się to robi
* wyświetlacz - czy potrzebujesz informacji np. o prędkości
* użyte materiały

Polecam sprawdzonych producentów, m.in. Xiaomi, SXT, Minimotors, Egret, Segway, ostatecznie polski Frugal. Pooglądaj testy na YouTube. Odradzam tanie chińskie podróbki i hulajnogi z Biedronki/Lidla. Jeśli wybierzesz Xiaomi M365, to zwróć uwagę, z czego jest wykonany zaczep do jej składania. Nowsze wersje mają metalowy. Wcześniejsze wersje miały plastikowy i on lubił się łamać podczas jazdy, co skutkowało automatycznym złożeniem.

CYTAT
Osobiscie testowalem na chwile w NY kolegi sprzet i mial baterie na ktorej mogl pokonac na jednym ładowaniu ponad 40 km i mysle, ze to dosc sporo do objechania. Jak dla mnie to bedzie wazny wlasnie akumulator by moc na nim przejechac w miare dobry odcinek na jednym ladowaniu.

Żadna budżetowa hulajnoga nie wytrzyma 40 km na jednym ładowaniu. Za 3700 zł możesz kupić Speedway Mini 4 Pro. Wersja Lite ma tylko 30 km. Ten rynek się dopiero rozwija i może za niedługo pojawi się coś ciekawszego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 28 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2019r. 01:18  
Cytuj
na dobry początek spróbuj xiaomi mijija 365 można kupić już za 1250zl
zasięg max 30km ( jak na stalowa wystarczy) prędkość max 25km/h
najlepsza na początek aby zacząć przygodę

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »