NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 ... » »»
Droga s74 Pysznica , Droga s74 Pysznica
Posty: 449
Dołączył: 8 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2020r. 12:01  
Cytuj
A dlaczego miałby przechodzić koło huty?

Chcący szuka rozwiązania, leniwy - wymówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2020r. 12:01  
Cytuj

Chcący szuka rozwiązania, leniwy - wymówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 194
Dołączył: 23 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2020r. 20:46  
Cytuj
Bo tam jest skupiony cały przemysł potluczony Który głównie będzie korzystał z tj trasy

Ps. Ja nie mam parcia żeby poruszać się w tym kierunku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 8 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2020r. 11:43  
Cytuj
Przecież ekspresówki budują dla tranzytu, a nie kilku fabryk w Stalowej Woli. Zresztą, S74 bezie miała kontynuację za Janowem Lubelskim, więc połączenie z S19 koło Zarzecza jest pewne. To wyklucza przebieg obok huty.

Chcący szuka rozwiązania, leniwy - wymówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 194
Dołączył: 23 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2020r. 20:07  
Cytuj
To nie mogą połączyć z obwodnica i by było z bani

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 540
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2020r. 08:19  
Cytuj
Ciekawie ma się sytuacja na rynku nieruchomości w związku pojawiającymi się spekulacjami o przebiegu nowych dróg przez Pysznicę. Nagle działki potaniały i zaczął się wysyp ogłoszeń smiech2uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 6 Lut 2020r. 10:22  
Cytuj
Jak narazie to jest non sens sprzedawac tanio jak nie ma decyzji z GDDKIA ktory wariant, z drugiej strony taka dzialka w Zarzeczu stosunkowo oddalona od S74 ale z dobrym dojazdem moze sporo zyskac na wartosci dzieki polaczeniom s19 i obwodnicy.

Tak bylo na pobliskich wichurach Rzeszowa dzieki S19 i szybkim dojazdem do Miasta ceny dzialek mocno poszly w gore.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 207
Dołączył: 15 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2020r. 19:01  
Cytuj
Bardzo prawdopodobny jest ten wariant jasnozielony. Zbieramy podpisy pod protestem. Dla zainteresowanych :

Zebranie sobota 15:30 -16:30 nowy dom kultury w Pysznicy (za urzędem gminy), sala widowiskowa,trzeba znać nr działki, podpisy będą zbierane najlepiej od każdej pełnoletniej osoby- roześlij

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 14 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2020r. 19:34  
Cytuj
Mówmy o numerach. Pojawił się czwarty, a różne przedruki i kopiowanie powoduje zmianę kolorów. Jasnozielony to jeden z trzech za którymi optuje GDDKiA?



CYTAT
Bardzo prawdopodobny jest ten wariant jasnozielony. Zbieramy podpisy pod protestem. Dla zainteresowanych :

Zebranie sobota 15:30 -16:30 nowy dom kultury w Pysznicy (za urzędem gminy), sala widowiskowa,trzeba znać nr działki, podpisy będą zbierane najlepiej od każdej pełnoletniej osoby- roześlij

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 207
Dołączył: 15 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2020r. 19:44  
Cytuj
CYTAT
Mówmy o numerach. Pojawił się czwarty, a różne przedruki i kopiowanie powoduje zmianę kolorów. Jasnozielony to jeden z trzech za którymi optuje GDDKiA?


To jest na starych mapach wariant 7. Ten , który leci po drugiej stronie Jastkowic pod lasem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 14 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2020r. 20:05  
Cytuj
A skąd informacja, że ten wariant (7) jest brany pod uwagę? GDDKiA nie przekazała tego wariantu do dalszego opracowania dokumentacji.


CYTAT
CYTAT
Mówmy o numerach. Pojawił
się czwarty, a różne przedruki i kopiowanie powoduje zmianę kolorów. Jasnozielony to jeden z trzech za którymi optuje GDDKiA?


To jest na starych mapach wariant 7. Ten , który leci po drugiej stronie Jastkowic pod lasem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 207
Dołączył: 15 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2020r. 20:15  
Cytuj
CYTAT
A skąd informacja, że ten wariant (7) jest brany pod uwagę? GDDKiA nie przekazała tego wariantu do dalszego opracowania dokumentacji.



Właśnie, że przekazała ( takie mam informacje od znajomego, który działa w branży). Ponoć przez protest mieszkańców Jasnej Polany wariant 3 nie będzie brany pod uwagę.

P.S. Myślę, ze na tym zebraniu dowiemy się czegoś więcej..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 4 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Lut 2020r. 20:57  
Cytuj
Wariant, 7 jasnozielony nie jest brany pod uwage wariant ten przebiegal jakos po srodku pomiedzy kisciolem a Sękiem.
Wariant ktory pojawil sie tak naprawde z nikad tydzien temu to wariant pomaranczowy ktory biegnie pomiędzy Jastkowicami a Ludyjanem nastepnie przecina w polowie ta nowa droge asfaltową na Sęk I wychodzi na ulicy 1000lecia OK 200m od hodowli danieli lu jak kto woli 2.2km od sklepu. Schodzi w dol przecina Fedorowskiego I przechodzi rownolegle do ulicy Brzozowej okolo 50m w strone jastkowic

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 207
Dołączył: 15 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2020r. 21:02  
Cytuj
CYTAT
Wariant, 7 jasnozielony nie jest brany pod uwage wariant ten przebiegal jakos po srodku pomiedzy kisciolem a Sękiem.
Wariant ktory pojawil sie tak naprawde z nikad tydzien temu to wariant pomaranczowy ktory biegnie pomiędzy Jastkowicami a Ludyjanem nastepnie przecina w polowie ta nowa droge asfaltową na Sęk I wychodzi na ulicy 1000lecia OK 200m od hodowli danieli lu jak kto woli 2.2km od sklepu. Schodzi w dol przecina Fedorowskiego I przechodzi rownolegle do ulicy Brzozowej okolo 50m w strone jastkowic



Tak właśnie słyszałam, a tylko wariant 7 przebiegał tamtą okolicą więc sądziłam, że to ten . A gdzie można znaleźć dokładny przebieg tego nowego wariantu?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 4 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Lut 2020r. 21:11  
Cytuj
Trzeba kliknac w link z pdf. sciaganie moze troche potrwac. Po zciagnieciu plik dlugo laduje ale nie trzeba czekac wystarczy kliknac prawnym myszki I wybrac powieksz pole zaznaczenia I kliknac w interesujavy nas obszar I tak kilka razy az uzyskamy wymagane powiekszenie
http://pyszn(...)wej-s74/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 14 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2020r. 21:41  
Cytuj
A wiecie skąd pojawił się wariant pomarańczowy?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 4 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Lut 2020r. 22:26  
Cytuj
CYTAT
A wiecie skąd pojawił się wariant pomarańczowy?


Tego chyba nie wie nikt. Od kilku lat walkowane bylo 7 wariantow, w maju 2019 GDDKIA rekomenduje do opracowania trzy warianty z posrod 7 I nagle wyskakuje wariant X. Mozliwe jest ze to wariant autorski Transprojektu bo firma musi do sierpnia opracowac warunki dla czterech alternatywnych korytarzy a od GDDKIA dostal tylko 3

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 207
Dołączył: 15 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2020r. 22:30  
Cytuj
CYTAT
Trzeba kliknac w link z pdf. sciaganie moze troche potrwac. Po zciagnieciu plik dlugo laduje ale nie trzeba czekac wystarczy kliknac prawnym myszki I wybrac powieksz pole zaznaczenia I kliknac w interesujavy nas obszar I tak kilka razy az uzyskamy wymagane powiekszenie
http://pyszn(...)wej-s74/


No cóż , ja nie mogę tej mapki otworzyć ani na laptopie ani w telefonie. Wyskakuje mi komunikat, że błąd pliku.Czy mógłbyś zrobić screen jak przebiega przez Jastkowice i wkleić go tutaj?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 4 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Lut 2020r. 22:45  
Cytuj
Sciagnij plik na telefon nastepnie przegraj na laptopa I powinno otworzyc. Jezeli nie to się odezwij ktora część jastkowice najbardziej cię interesuje. Wklejenie calego przebiegu przez jastkowice z dokladnoscią żeby odczytac konkretnej dzialki zajelo by pewnie Z godzine bo po kazdym wiekszy przesunieciu mapy plik laduje się od nowa

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 7 Lut 2020r. 00:42  
Cytuj
Lukalem na 2 ostatnie pdfy i sporo sie zmienilo , nie ma wezla w srodku Pysznicy ale nadal jest wariant zielony ktory przecina Pysznice.
https://www.fotos(...)13dac719

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 15 Kwie 2017r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2020r. 07:19  
Cytuj
CYTAT
Bardzo prawdopodobny jest ten wariant jasnozielony. Zbieramy podpisy pod protestem. Dla zainteresowanych :

Zebranie sobota 15:30 -16:30 nowy dom kultury w Pysznicy (za urzędem gminy), sala widowiskowa,trzeba znać nr działki, podpisy będą zbierane najlepiej od każdej pełnoletniej osoby- roześlij


A będą przedstawiciele gminy lub starostwa?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 207
Dołączył: 15 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2020r. 08:28  
Cytuj
CYTAT

A będą przedstawiciele gminy lub starostwa?


Tego nie wiem.Staram się jednak poinformować jak najwięcej osób.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 450
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2020r. 08:32  
Cytuj
A czy będzie organizowany protest przeciwko protestującym?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 7 Lut 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2020r. 08:35  
Cytuj
Proszę mi powiedzieć, jak to jest, że warianty dróg przebiegających przez gminę są publikowane od prawie 10 lat. Niektórzy sugerowali się istniejącymi wariantami przy zakupie działek pod budowę, a tu ciach ponad tydzień temu pojawił się wariant, który nigdy wcześniej nie był nawet rozpatrywany.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 207
Dołączył: 15 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2020r. 09:10  
Cytuj
No własnie , mnie tez to nurtuje...nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 15 Kwie 2017r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2020r. 13:59  
Cytuj
Zastanawia mnie jedno, GDKiA na stronie oficjalnie podaje 3 warianty(1,3,4), natomiast na mapie są 4.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »