NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Puste posty, Puste posty użytkownika Narrator
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2019r. 17:16  
Cytuj
Witam. Jestem nie zorientowany i może ktoś wytłumaczy mi prostą rzecz. Dlaczego pod wieloma tematami regularnie pojawiają się puste posty użytkownika Narrator. Jego licznik co prawda nie bije ale to akurat nie ma znaczenia. Po prostu ciekawi mnie czemu to służy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2019r. 17:16  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2019r. 17:26  
Cytuj
Też się nad tym zastanawiałam. Na laptopie, gdzie mam adblocka, posty są puste, zaś na komórce wyświetlają się reklamy. Tak czy owak irytujące to jest.

Robię to, co lubię. Lubię to, co robię.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 428
Dołączył: 18 Sty 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 18 Sie 2019r. 17:46  
Cytuj
Nawet tu jest. Bot reklamowy widać ludzie przestają wchodzić na ten portal i nawet nacht już nie pomoże skoro poziom artykułów jest jaki jest.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4996
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2019r. 18:22  
Cytuj
Ci co mają adblocka nie widzą reklam. Poziom artkułów jest jaki jest, jakby nie wazelina i reklamy to by to dawno zamknęli.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 392
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2019r. 19:23  
Cytuj
Woah dziwnym trafem mój wpis został usunięty. Czyżby szanowna redakcja bała się słów słusznej krytyki?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 806
Dołączył: 5 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2019r. 19:23  
Cytuj
tak sie zastanawiam, skoro poziom Wam nie odpowiada, po co siedzicie na tej stronie i sądząc po ilości nabitych przez Was postów, siedzicie cięgiem. Macie przecież inne portale, skoro z wyższym poziomem, to na co tu być?
Jak mi nie pasuje np. jakiś portal omijam go szerokim łukiem a nie wchodzę jak maniak wszędzie i wypisuje że wszedłem bo mi nie pasuje żeby napisać że mi nie pasuje. Zawsze mnie zastanawia takie postępowanie. Jest niegrzeczne i niekulturalne.
Jak nie lubię sąsiada Stacha, to się z nim nie widuję i nie czekam na niego na klatce żeby mu wciąż mówić, że ty to Stachu dno jesteś, ale będę tu stał i wciąz do ciebie pukał, żeby ci o tym mówić, nie będę chodził do innych co ich lubię, bo wolę cię hejtowac. No taki już ze mnie cham i lubię ci o tym przypominać.
Radzę wam, opuśćcie Stacha i idźcie tam, gdzie Wam dobrze przecież. Po co się mordujecie? Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2019r. 20:18  
Cytuj
może administrator nam wytłumaczy, bo konto narratora jest chyba wirtualne

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Sie 2019r. 08:51  
Cytuj
u mnie nie są puste. za każdym razem są to jakieś reklamy ale rzeczywiście ktoś powinien co z tym zrobić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2019r. 09:08  
Cytuj
Faktycznie po odblokowaniu reklam zasypało się reklamami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 428
Dołączył: 18 Sty 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Sie 2019r. 19:10  
Cytuj
CYTAT
tak sie zastanawiam, skoro poziom Wam nie odpowiada, po co siedzicie na tej stronie i sądząc po ilości nabitych przez Was postów, siedzicie cięgiem. Macie przecież inne portale, skoro z wyższym poziomem, to na co tu być?
Jak mi nie pasuje np. jakiś portal omijam go szerokim łukiem a nie wchodzę jak maniak wszędzie i wypisuje że wszedłem bo mi nie pasuje żeby napisać że mi nie pasuje. Zawsze mnie zastanawia takie postępowanie. Jest niegrzeczne i niekulturalne.
Jak nie lubię sąsiada Stacha, to się z nim nie widuję i nie czekam na niego na klatce żeby mu wciąż mówić, że ty to Stachu dno jesteś, ale będę tu stał i wciąz do ciebie pukał, żeby ci o tym mówić, nie będę chodził do innych co ich lubię, bo wolę cię hejtowac. No taki już ze mnie cham i lubię ci o tym przypominać.
Radzę wam, opuśćcie Stacha i idźcie tam, gdzie Wam dobrze przecież. Po co się mordujecie? Pozdrawiam.

Po co odpowiem ci bo mam mega zianie z poziomu tego badziewia redaktorku hehe
A jak masz sąsiada kretyna to nie cisniesz z niego beki ?
Politolog nacht cię nie śmieszy od 39lat na garnuszku u matki ?
To nie masz poczucia humoru umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 392
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2019r. 23:00  
Cytuj
Widzę, że nastąpiła kolejna "czystka" wpisów. Oby tak dalej, redakcjo, to już nawet reklamodawcy nie będą się chcieli tutaj reklamować zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 428
Dołączył: 18 Sty 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 20 Sie 2019r. 00:00  
Cytuj
CYTAT
Napisałem coś w stylu, że ten portal musi się ratować sztucznymi reklamami, bo poziom artykułów jest tak żenująco niski, że nawet ludzie tu już nie chcą zaglądać i czytać tych pseudo artykułów

Tylko dzięki reklamom żyją chyba ;)
Niedługo przedsiębiorcy się szczaja jak przeczytają pare artykułów ze lepiej zapłacić za reklamę na portalu obok. Mimo ze skromniejszy i mniej rozbudowany to jednak ktoś tam teksty redaguje i czyta nawet przed kopiowaniem umiech a jak już są błędy to rzadkość ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 806
Dołączył: 5 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sie 2019r. 09:39  
Cytuj
CYTAT
Po co odpowiem ci bo mam mega zianie z poziomu tego badziewia redaktorku hehe
A jak masz sąsiada kretyna to nie cisniesz z niego beki ?


Masz zianie? Przecież gołym okiem widać, że jesteś po zawodówce z dość niską kulturą sądząc po wulgaryzmach i niekulturalnym zachowaniu i karach jakie nałożono na Ciebie, więc jak dasz radę ocenić poziom? Dziwię się, że Cie nie zablokowali na stałe, bo parę punktów regulaminu łamiesz, np. zaniżasz poziom dyskusji i jedynym powodem Twojej bytności na forum jest krytyka pracy innych. Z sąsiada nie cisnę beki, bo miewam lepsze rozrywki niż prymitywne beki z sąsiadów. Widzę, że jesteś z konkurencji, bo mocno jesteś zorientowany co tam, co tu i sam się zagoniłeś w kozi róg. Skoro odpisują tu od nich, to jak sam stwierdziłeś jak tamci mają krótsze art. to jak to możliwe? Chyba odwrotnie powinno być nie? Nie da się więcej podać faktów odpisując od mniej faktów umiech Poza tym całe szczęście, że nie odpisują tu, bo np. ostatnio to ja miałem bekę jak wyczytałem na innym portalu, że Weber został minister kultury hahahahaha... Poza tym jednemu i drugiemu portalowi z konkurencji przydałby się dobry "korektor", bo czasem nie da się czytać. Np. nie wiedzą, że przed "a" stawia się przecinki. umiech Ale jak już mówiłem, odpuść, idź się delektuj na dwóch pozostałych portalach informacjami, a tu nie przyłaź do cudzego domu jak Ci się nie podoba. No chyba że już tak masz i włazisz do cudzych domów, żeby krytykować, bo akurat z takich rzeczy masz bekę. Co tam słychać u ciebie na 3 zmianie? To nie ty ostatnio obciąłeś sobie palca i dlatego 3 dni cię nie było tutaj, bo nie miałeś czym stukać?

Minusem jest, że wpuszczają tu byle co, np. komentarze bez moderacji i pozwalają takim różnym burakom wypisywać co chcą bez moderacji. To im obniża znacznie poziom.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »