NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Remont obwodnicy w Stalowej Woli, Remont podskarpowej to jakaś kpina z kierowców.
Posty: 9
Dołączył: 14 Sty 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2019r. 08:55  
Cytuj
Ten remont obwodnicy to jest jakaś kpina z ludzi . Firma remontowa zablokowała pas ponad pół roku temu i prawie nic tam nie robią , używają go jako postój dla swoich walców itp. samochodów firmowych. Co jakiś czas ktoś się pojawi pokopie koparka i potem przez tydzień nikt się nie pojawia a kierowcy muszą korzystać z jednego pasa. Ta sama firma remontuje dalszą część drogi , Goście o 9 zaczynają pracę robią dwa dni i potem nikogo nie ma a znaki na środku drogi zostają w kierunku Górki od Vivo. Czy nikt za to nie odpowiada jak długo może to trwać , jak długo z kierowców można robić takie kpiny . Jeżdżę tamtędy 4-5 razy dziennie i szlak mnie trafia jak są blokady i nikt nic nie dzieje .Może ktoś mi to wyjaśni czy takie rzeczy to tylko w Polsce są możliwe. Czy nikt z miasta nie ma na to wpływu?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2019r. 08:55  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 450
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2019r. 10:36  
Cytuj
Ciesz ze wahadla nie zostawili jak przed chyzne na pare lat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 141
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Maja 2019r. 11:44  
Cytuj
Krystian, popieram Twoje słowa w całej rozciągłości !!!! Po jakiego grzyba rozgrzebywali robotę i poszli w 3,14-zdu!
A z tego co można zaobserwować to technologia wybrania po kawałku ziemi w miejscach "garbów" i podsypania śmieci ..... będzie dawała taki sam efekt jak położenie asfaltu na kromce chleba z masłem.
Dziwne że władze nie mają nic do powiedzenia w temacie postępu i organizacji prac!

Może mam się cieszyć że w ogóle została otwarta jedna nitka - radocha jak nie wiem!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2019r. 12:55  
Cytuj
To my już mamy obwodnicę?:szok:

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~J~
~J~
~J~
Posty: 296
Dołączył: 8 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2019r. 15:09  
Cytuj
CYTAT
To my już mamy obwodnicę?:szok:

My już jej nie mamy, bo ją roz....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »