NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Wieśniak z BMW RST 19486,
Posty: 59
Dołączył: 28 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2019r. 06:33  
Cytuj
Wieśniak z białego BMW o nr Rst19486 tak się spieszył, wyprzedzając na energetyków, slalomem pojazdy, że gdy mial zajęte dwa pasy, zaczął wyprzedzac pod prąd, jadąc na czołowe zderzenie!!
W środku dwóch łysych gówniarzy. Policja powiadomiona.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2019r. 06:33  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 833
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2019r. 07:07  
Cytuj
Będę Miał Wypadek

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1260
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2019r. 15:56  
Cytuj
Teraz niech ktoś powie że te wszystkie określenia typu Banditen Matoł Wagen są tylko złośliwościami . To sama prawda

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 316
Dołączył: 20 Sie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2019r. 07:47  
Cytuj
Jeżdżę codziennie przez Energetyków i nieraz mam ochotę zrobić to samo. Notorycznie lewy pas zawalony maruderami którzy blokują racjonalne wykorzystanie dwóch pasów.
Ale jednak zjazd na drugą stronę to już głupota...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2019r. 09:13  
Cytuj
CYTAT
Jeżdżę codziennie przez Energetyków i nieraz mam ochotę zrobić to samo. Notorycznie lewy pas zawalony maruderami którzy blokują racjonalne wykorzystanie dwóch pasów.
Ale jednak zjazd na drugą stronę to już głupota...


Kolego tam jest dopuszczalna 50km/h i nie zauważyłem nigdy żeby ktoś wolniej jechał chyba że miał zamiar skręcić, więc wyprzedzanie dla samego wyprzedzania nie ma sensu bo na światłach poczekasz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 276
Dołączył: 29 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2019r. 13:46  
Cytuj
CYTAT
Jeżdżę codziennie przez Energetyków i nieraz mam ochotę zrobić to samo. Notorycznie lewy pas zawalony maruderami którzy blokują racjonalne wykorzystanie dwóch pasów.
Ale jednak zjazd na drugą stronę to już głupota...


Nie bywam w Stalowej ostatnio często, ale jeśli już zdarzy mi się być, to Energetyków też jadę lewym pasem. Nie, potrafię jeździć i wiem jak zachować się na wielopasmowej drodze. Tyle że teoria bierze w łeb w starciu z krzywymi studzienkami i pomiętym asfaltem prawego pasa Energetyków. Zwyczajnie szkoda mi zawieszenia.

A psychopath is better than no path
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 19 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2019r. 16:19  
Cytuj
Zgadza się, studzienki, ubytki w asfalcie, jeśli się komuś spieszy to niech wyprzedza prawą stroną, dozwolone a nie puka się po główce

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 316
Dołączył: 20 Sie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2019r. 11:58  
Cytuj
Aż z ciekawości policzyłem studzienki dzisiaj. Jadąc od Niska, od początku dwupasmówki do Szpitala jest jedna studzienka która jest odsunięta od krawężnika, a i tak da się ją bezpiecznie ominąć. Asfalt ubytków nie ma, kolein też nie stwierdziłem. Natomiast zamulaczy lewego pasa jak zwykle pełno...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2019r. 12:01  
Cytuj
CYTAT
Aż z ciekawości policzyłem studzienki dzisiaj. Jadąc od Niska, od początku dwupasmówki do Szpitala jest jedna studzienka która jest odsunięta od krawężnika, a i tak da się ją bezpiecznie ominąć. Asfalt ubytków nie ma, kolein też nie stwierdziłem. Natomiast zamulaczy lewego pasa jak zwykle pełno...

pewnie masz pecha z zamulaczami ale przepisy pozwalają wyprzedzić z prawej

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2019r. 12:06  
Cytuj
To policz studzienki w drugą stronę umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2019r. 19:23  
Cytuj
CYTAT
jeśli się komuś spieszy to niech...


Jeśli komuś się spieszy to niech wcześniej sobie wyjedzie.

Tak przy okazji.

https://www.youtube.com/watch?v=sYWMh6VZpjI

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 70
Dołączył: 3 Lis 2014r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2019r. 21:58  
Cytuj
CYTAT
Wieśniak z białego BMW o nr Rst19486 tak się spieszył, wyprzedzając na energetyków, slalomem pojazdy, że gdy mial zajęte dwa pasy, zaczął wyprzedzac pod prąd, jadąc na czołowe zderzenie!!
W środku dwóch łysych gówniarzy. Policja powiadomiona.


Rozumiem, że całego incydentu nagranego nie masz a co za tym idzie po prostu go opowiedziałeś na komisariacie? Zdaję sobie sprawę, że wstrząsnęło Tobą to strasznie, ale mundurowi to pewnie pękli ze śmiechu jak wyszedłeś.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 450
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Maja 2019r. 20:28  
Cytuj
A to nie jest tak, ze obowiazuje tam 50km/h i kazdy kto chcialby szybciej jechac popelnia wykroczenie, nie wazne ktorym pasem? Jak mozna na kogos kto jedzie przepisowo sie denerwowac?

Mnie denerwuja tacy gdzie droga jest do 90km/h a jada nie cale 70km/h choc prawda jest taka ze ograniczenie jest DO 90km/h wiec nie ma obowiazku jechac z maksymalna dozwolona predkoscia umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 13 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2019r. 22:36  
Cytuj
Ze 2 dni temu jechałem do pracy na 3 zm to jaki orzeł wyprzedzał na Staszica jadąc pod prąd i na przejściu. Ciemno było, ale chyba to był VW. Ktoś z forum to widział?
Dziś znowu jakiś idiota w zabytkowym mercedesie mrugał mi światłami ze stu metrów jak wyprzedzałem inne auto lewym pasem na obwodnicy. Po czym siadł mi na zderzaku. Musiał trochę przypalić gumy ,bo mi kot wyskoczył i musiałem przyhamować...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 13 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2019r. 22:39  
Cytuj
Dziś widziałem wzorcowego kolesia z beemki E 46 pod biedrą. Łysy w dresach ,okrągła głowa z "inteligentnym wyrazem twarzy". Normalnie wzorzecsmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 29 Cze 2013r.
Skąd: rst rni snd tgb
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2019r. 00:15  
Cytuj
CYTAT
Dziś widziałem wzorcowego kolesia z beemki E 46 pod biedrą. Łysy w dresach ,okrągła głowa z "inteligentnym wyrazem twarzy". Normalnie wzorzecsmiech2



Poproszę o twoje zdjęcie
Dziękuję

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 455
Dołączył: 9 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2019r. 10:50  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Dziś widziałem wzorcowego kolesia z beemki E 46 pod biedrą. Łysy w dresach ,okrągła głowa z "inteligentnym wyrazem twarzy". Normalnie wzorzecsmiech2



Poproszę o twoje zdjęcie
Dziękuję


Lesio wyglada dokladnie jak ten opisany wyzej good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2019r. 15:59  
Cytuj
A ja lubię gdy jadę przepisowo, a za mną sadzi się jakiś, trąbi, długimi mruga. Bawi mnie to po prostu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 13 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2019r. 17:04  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Dziś widziałem wzorcowego kolesia z beemki E 46 pod biedrą. Łysy w dresach ,okrągła głowa z "inteligentnym wyrazem twarzy". Normalnie wzorzecsmiech2



Poproszę o twoje zdjęcie
Dziękuję


Lesio wyglada dokladnie jak ten opisany wyzej good


Rozczaruje cie . Nie chodzę w dresach i nie mam beemki. Włosy jeszcze mam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 13 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2019r. 17:05  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Dziś widziałem wzorcowego kolesia z beemki E 46 pod biedrą. Łysy w dresach ,okrągła głowa z "inteligentnym wyrazem twarzy". Normalnie wzorzecsmiech2



Poproszę o twoje zdjęcie
Dziękuję


To byłeś ty?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 13 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2019r. 17:06  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Dziś widziałem wzorcowego kolesia z beemki E 46 pod biedrą. Łysy w dresach ,okrągła głowa z "inteligentnym wyrazem twarzy". Normalnie wzorzecsmiech2



Poproszę o twoje zdjęcie
Dziękuję


To byłeś ty?sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 276
Dołączył: 29 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2019r. 20:05  
Cytuj
CYTAT
Aż z ciekawości policzyłem studzienki dzisiaj. Jadąc od Niska, od początku dwupasmówki do Szpitala jest jedna studzienka która jest odsunięta od krawężnika, a i tak da się ją bezpiecznie ominąć. Asfalt ubytków nie ma, kolein też nie stwierdziłem. Natomiast zamulaczy lewego pasa jak zwykle pełno...


Nope.

Korzystając z wolnych dni byłem w Stalowej umiech

Specjalnie pojechałem energetyków by sprawdzić czy faktycznie tych studzienek i kratek już nie ma.

No i tak - jadąc od Niska jest nieźle, przyznaję. Jest trochę tego zaraz przy światłach koło elektrowni, ale jechać spokojnie można.

Natomiast w drugą stronę... Nie, dziękuję. Studzienki albo kratki co kilkanaście metrów. Jadę i "łup" co chwilę. Niestety, tu ciągle lewy pas.

Do asfaltu zastrzeżeń brak umiech

A psychopath is better than no path
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 29 Cze 2013r.
Skąd: rst rni snd tgb
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2019r. 21:26  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Dziś widziałem wzorcowego kolesia z beemki E 46 pod biedrą. Łysy w dresach ,okrągła głowa z "inteligentnym wyrazem twarzy". Normalnie wzorzecsmiech2



Poproszę o twoje zdjęcie
Dziękuję


To byłeś ty?sciana


Nie.
Po prostu jestem ciekaw Twojego wyglądu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 29 Cze 2013r.
Skąd: rst rni snd tgb
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2019r. 22:43  
Cytuj
Czekam na to zdjęcie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2019r. 19:52  
Cytuj
Obrazek

potluczonypotluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »