NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
Sklep żabka obok kebaba na ul wojska polskiego, Pieczywo jak dla szlachty
Posty: 428
Dołączył: 18 Sty 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 15 Kwie 2019r. 20:15  
Cytuj
Witam wszystkich forumowiczów otóż dziś kupowałem 6buleczek w wyżej wymienionej żabce o godzinie 17:15-17:20 przyjeżdżam do domu chciałem zrobić sobie kanapkę i ku mojemu zdziwieniu jedna z 6 bułek troszkę twardsza aczkolwiek zjadliwa i chrupiąca pozostałe 5 bułek ? Ujmę to tak gdyby sprzedawczyni lekko zamaszyście rzuciła taka bułka w klienta mogła by odpowiedzieć za zabójstwo i tu rodzi się moje pytanie czy wchodząc do sklepu muszę macać dosłownie każda bułkę żeby sprawdzić czy jest zjadliwa ? Czy personel trzyma bułki z 3 dni bo myśli sobie „a c*uj przyjdzie ktos kupi i po sprawie” czy może powinienem wymacac kazda z tych bułek a te 5 twardych jak cegła po wymacaniu j**nac o ścianę ? Bo co mam zrobić z kawałkiem cegły znajdującym się wśród pieczywa i imitującym jedzenie zdatne do spożycia ? Może mam teraz jechać kilkanaście kilometrów spowrotem na miasto zareklamować to za przeproszeniem jedno wielkie gowno?
Kupuje od lat w żabce na siedlanowskiego i nigdy mnie takie coś nie spotkało. Raz kupiłem na młodyniu i okazało się ze tam nawet jakby pomalować cegłę i wyrzeźbić na kształt bułki to sprzedawczyni je*nie to do pieczywa od niechcenia nie sprawdzając czy ktoś poza człowiekiem z nowa tytanowa szczeka będzie w stanie to za przeproszeniem op***dolic.... nigdy więcej nie wrócę do tego sklepu bo nawet w społem pieczywo twarde usuwa się z półek a tu liczy się na klienta z tytanowymi zębami który op***dolil by kamienie nawet i nie poczuł....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2019r. 20:15  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 833
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2019r. 21:20  
Cytuj
Jak brałeś te bułki to nie czułeś, że są twarde? Zakładasz nowy wątek na temat głupich bułek, zaśmiecając forum, żeby się wyżalić. Napisz skargę do sklepu i może następnym razem dopilnują pieczywa.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 902
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2019r. 21:37  
Cytuj
Nastepnym razem rób zakupy w normalnym sklepie a nie zabce. Teraz możesz zrobic sobie bulke tartą

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~J~
~J~
~J~
Posty: 296
Dołączył: 8 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2019r. 21:44  
Cytuj
Bułki leżące na otwartej półce na świeżym powietrzu, po pewnym czasie stają się cegłami. Co innego jak by leżały w zamkniętym pojemniku. Niestety trzeba wszystkie bułki obmacywać.
Jedyne rozwiązanie to poszukać na internecie sposobu na odświeżenie pieczywa. Zwilżasz bułkę wodą i wkładasz na chwilę do mikrofalówki, albo zawijasz w folię aluminiową i wkładasz do piekarnika (ale nie wiem jaki czas)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 428
Dołączył: 18 Sty 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 15 Kwie 2019r. 23:10  
Cytuj
Bułki poszły na bułkę tarta ale chyba personel powinien to sprawdzać.
Co do zaśmiecania forum masz racje gościu chciałem się tylko dowiedzieć opini innych ludzi na ten temat i zbadać czy wszędzie personel wali na Połkę co leci a nie się żalić byłem lekko oburzony fakt nie sprawdziłem każdej bułki tylko ta pierwsza mój błąd. Mówisz rób zakupy w innym sklepie wybacz czasem złapie kilka bułek na szybko w sklepie bo nie mam zwyczajnie czasu biegać po sklepach ale co ty tam wiesz... nigdy w biegu nie łapałes niczego do „dziabnięcia” bo pewnie masz w ch**j czasu żeby połazić po sklepach zawsze albo pół miasta zjeździc bo chleb tu nabiał tu chemia tu i 30km jazd od sklepu do sklepu żeby skompletować zakupy sorry ale nie zawsze jest na to czas . Te szufladki z zamykana plexa nie zabezpieczają w żaden sposób Pieczywa?
Za wszystkie błędy itp itd sorry słownik w tel mówię to apropo jakby kogoś bolały w oczy odjazdy ze słownika umiech
Bzk* wiele lat w żabce na siedlance brałem bułki nigdy nie miałem tego problemu
Bułki z rana zeschnięte lub już lekko stwardniałe panie wrzucają tam do reklamówki i od razu wiadomo ze są to bułki albo do zjedzenia od razu albo na bułkę tarta umiech jak mówiłem nie zawsze jest czas a skoro piszesz rób zakupy w normalnym sklepie to proszę o definicje normalnego sklepu wg ciebie. Bo z tego co piszesz wnioskuje ze to nie jest normalny sklep tylko może jakaś lewa dziupla marki vizir spod stołu wujka Adolfa serwująca cyklon b z Oświęcimia na 100roznnych sposobów. Poza tym nie interesowało mnie czym dla ciebie jest normalny sklep ale to czy ktoś się z taka sytuacja spotkał i czy personel jakoś dogląda towaru umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 27 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2019r. 07:40  
Cytuj
Więcej tam nie kupuj i sprawa załatwiona:-)

Ps wszędzie możemy natrafić na "stare" pieczywo. Jak to.jest że wszystkim konsument musi zawsze być czujny :-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~J~
~J~
~J~
Posty: 296
Dołączył: 8 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2019r. 08:48  
Cytuj
CYTAT

Co do zaśmiecania forum masz racje gościu chciałem się tylko dowiedzieć opini innych ludzi na ten temat i zbadać czy wszędzie personel wali na Połkę co leci a nie się żalić byłem lekko oburzony

Forum jest po to żeby o coś zapytać, tak jak było w tym przypadku i nie uważam żeby to było zaśmiecanie forum.
Już wolę to, niż odgrzewane tematy z 2012 roku, lub dziesięcio stronicowa kłótnia o to jak kto ma żyć, chociaż pytanie tego niedotyczyło.

CYTAT
Mówisz rób zakupy w innym sklepie

Żebyś nie musiał jeździć po całym mieście to niedaleko jest Carrefour i nawet wieczorem mają fajne miękkie bułki.

CYTAT
Te szufladki z zamykana plexa nie zabezpieczają w żaden sposób Pieczywa?

Powinny, ale czasem przyjdzie jakieś idiota i nie zamknie po sobie i się wietrzą. Inny pomyśli że tak już było i dalej zostawia otwarte i już. A kasjerki nie zwracają na to uwagi, albo już im się nie chce po raz enty tego zamykać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »