NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Pluskwy, Pomoc
Posty: 107
Dołączył: 4 Lut 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2019r. 09:45  
Cytuj
Witam poszukuje firmy na pluskwy . Moze ktos polecic ? Albo jakies sposoby ? 2 razy bylo robione ozonowanie a one dalej sa . Spółdzielnia kazala na wlasny koszt robic . Mial ktos doczynienie z tym robactwem ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2019r. 09:45  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 11 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2019r. 10:13  
Cytuj
Ciężka sprawa,jesli są w innych mieszkaniach to i tak przejdą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 809
Dołączył: 5 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2019r. 10:24  
Cytuj
pluskwy ida pionami, jesli nie wytruje cały pion na raz, szkoda twojej pracy i pieniedzy...
my uciekliśmy z bloku i sie przeprowadzilismy, nie bylo wyjścia

znajomi mieli w bloku i bylo tak, ze dwa piony byly zapluskwione, a jeden pion nie i wszyscy sie wzieli w bloku solidarnie, 3 razy odpluskwianie tych dwoch pionow i maja teraz juz kilka lat spokój, na klatce odpluskwianie zrobila spoldzielnia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 3 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2019r. 10:59  
Cytuj
a skąd one w pionach jak tam nie mają żywicieli? o które piony chodzi? (dla mnie pion to rury z wodą i ściekowe...) u nas dostały się od sąsiada zza ściany... sąsiadka widziała kiedyś jak sobie pluskwa w lecie o 4 nad ranem spacerowała po parapecie...

najważniejsze jest znalezienie gniazda (często są to meble stojące przy łóżku) i wybicie złożonych jaj... parowanie częste łóżek i mebli i podłóg... można to też zlecić firmie, ale jeśli się sparuje tylko łóżko a nie znajdzie się gniazda to nic nie daje...

cholerstwo jest do wyeliminowania, ale trzeba to robić metodycznie i dosyć często... można też obkleić łóżko od spodu taśmą dwustronną... łapią się i małe i duże i zdychają... co jakiś czas (raz na 2-3 tygodnie trzeba sprawdzić ile ich się złapało) umiech

no i sprawdzać czy nie pojawiają się nowe osobniki od sąsiadów... bo niektórzy z tym w ogóle nie walczą, a inni się tylko denerwują bo co chwila mają niechcianych gości zdegustowany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 107
Dołączył: 4 Lut 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2019r. 11:15  
Cytuj
A co robic gdy sasiedzi nie chca wogole o tym rozmawiac?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 3 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2019r. 11:52  
Cytuj
złapać kilka pluskiew, nakleić na kartce papieru i na niej napisać coś mądrego i umieścić w widocznym miejscu na klatce schodowej... smiech2

a tak poważnie to nie ma mocnych na niektórych ludzi... a zmusić ich nie można choć ewidentnie u nich też mogą być obecne zdegustowany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2019r. 12:19  
Cytuj
CYTAT
Witam poszukuje firmy na pluskwy . Moze ktos polecic ? Albo jakies sposoby ? 2 razy bylo robione ozonowanie a one dalej sa . Spółdzielnia kazala na wlasny koszt robic . Mial ktos doczynienie z tym robactwem ?

żadna firma nie pomoże, trzeba gorącą parą je zniszczyć. Para zabija pluskwy i jajka które składają, trzeba tak robić przez dwa tygodnie co kilka dni tam gdzie mogą przebywać. Są takie urządzenia do wytwarzania gorącej pary

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 26 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2019r. 13:43  
Cytuj
Ozonowanie nie zabija robactwa, typu pluskwy karaluchy. Ktoś wyciągnął od Ciebie kasę.
Pochwal się ile?
Ono tylko zmusza je do ucieczki. A one później wracają.
My robimy ozonowanie mieszkania od 50 zł za godzinę. Nigdy nie proponujemy ozonowania na robactwo, chyba że kompleksowe.
Jeżeli chcesz odezwij się do mnie to mogę będę wstanie ci pomóc.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 1 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2019r. 14:00  
Cytuj
Umnie też były 2 razy Pana wzywałam do dezynfekcji i sama jeszcze pokoje dezynfekowałam preparatem który mi Pan od dezynfekcji poradził noi 3 tygodnie i naradzie spokój

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 170
Dołączył: 9 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2019r. 16:52  
Cytuj
Na ktorych osiedlach sa pluskwy w Stalowej?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 52
Dołączył: 17 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Lut 2019r. 19:00  
Cytuj
trudna sprawa - najgorsze są te pluskwy PO-wskie - ale na nich też jest sposób tylko wymaga większej cierpliwości - damy radę

Bogi
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 23 Gru 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2019r. 19:11  
Cytuj
CYTAT
Na ktorych osiedlach sa pluskwy w Stalowej?


W Stalowej to tez plaga karaluchow . Tak jak pluskwy chodza calymi pionami. Wiem ze sporo osiedli ma ten problem np. Skarpa plawo ale i na rescie tez slyszalem od znajomych robi sie albo jest to samo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 3 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2019r. 21:57  
Cytuj
CYTAT
trudna sprawa - najgorsze są te pluskwy PO-wskie - ale na nich też jest sposób tylko wymaga większej cierpliwości - damy radę


nie ten temat kolego, idź wylewać swoje żale gdzie indziej!

a wracając do tematu - pławo i młodynie, ale w których blokach to nie wiem...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 16 Lis 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2019r. 22:44  
Cytuj
Pluskwy są do wytępienia, wiem bo sam miałem. Liczy się dokładność i szczegółowość w tym temacie. Mogę obszerniej opisać temat jeśli ktoś będzie zainteresowany.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 26 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2019r. 13:32  
Cytuj
Czy mogę prosić namiary na firmę,która ozonowaniem mieszkania pozbywa sie pluskw.
I jak to się odbywa?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 246
Dołączył: 3 Wrz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola,
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2019r. 14:04  
Cytuj
ALFASEKT PLUS i oprysk co 3 tyg i żadnej pluskwy nie bedzie ja sie tak pozbyłem ze starego mieszkania
Na allegro mozna kupic

Awwf
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 246
Dołączył: 3 Wrz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola,
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2019r. 14:05  
Cytuj
Na dmowskiego też są pluskwy
Napewno w bloku 9

Awwf
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 26 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2019r. 14:26  
Cytuj
Mnie chodzi o firmę która wykonuje ozonowanie
W mieszkaniach przeciw pluskwa.
Ponieważ samo ozonowanie nie zabija pluskwy ani ich jaj.
To jest wyciąganie kasy od ludzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 1 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2019r. 11:33  
Cytuj
Czy ktoś korzystał na pluskwy odstraszacz ultradźwiękowy czy działa ? Pytam bo pozbyłam się pluskwy a boję się żeby nie wróciły bo sąsiady mają

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 11 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2019r. 12:22  
Cytuj
Sąsiedzi mają ,ale się nie przyznają ,temat tabu,tylko że to cholerstwo przenosi się pionami ,potrafi nawet z czyjegoś prania przez okno wlecieć

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 171
Dołączył: 6 Kwie 2012r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2019r. 12:03  
Cytuj
Są też na hutniczej

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 26 Lut 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2019r. 20:26  
Cytuj
Podleśna 2, 1-go Sierpnia od Podleśnej wzdłuż Policji. Młodynie. Okulickiego 6. Okulickiego 28 i 30. J.P II 3. W tych blokach na 100% ale nie każde mieszkanie. Tylko że jak na 50 mieszkańców ma 30 to i te 20 wcześniej czy później też będzie mieć. Mój kolega zajmuje się tym. 70% zapluskwienia jest w St. Tak aż tyle bo gdzie się nie zapuka to....ja? nie ja nie mam...gdzie, skąd🙈 i to tak się kręci.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 29 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2019r. 20:40  
Cytuj
U mnie w mieszkaniu się pojawiły, początkowo nie wiedziałam co się dzieje, byłam pogryziona tylko ja, codziennie rano, męża nie ruszały.
Po trudach i znojach dowiedziałam się że to mogą być pluskwy. Okazało się, że 3 tygodnie wcześniej mieliśmy mały remont (konkretnie malowanie ścian) i panowie przynieśli mi 1 (słownie jedną!) pluskwę w torbie z narzędziami. Była to samica, która miała młode. Zadzwoniłam do jakieś firmy znalezionej w internecie, zapłaciłam 2x po 200 zł (muszą być 2 wizyty) i po sprawie. Od tamtej pory minęło ponad 2 lata i jest spokój.
Facet od dezynsekcji powiedział mi, że zajmuje się tym od paru lat i w Stalowej jest plaga tego dziadostwa, a ludzie zamiast to truć to często robią remonty i stąd pluskwy w torbie fachowca od malowania ścian. U mnie pod materacem po wytruciu była 1 sztuka duża i parę małych, ale facet mówił że bardzo często zdarzają się mieszkania gdzie po wytruciu pod łóżkiem jest czarno od nich.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 16 Lis 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2019r. 07:28  
Cytuj
JP II 1,3 Dmowskiego 5, Metalowców 13(tutaj pakiet pluskiew wraz z prusakami),Okulickiego 56A. W tych blokach są na pewno.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2199
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2019r. 09:26  
Cytuj
CYTAT
U mnie w mieszkaniu się pojawiły, początkowo nie wiedziałam co się dzieje, byłam pogryziona tylko ja, codziennie rano, męża nie ruszały.
Po trudach i znojach dowiedziałam się że to mogą być pluskwy. Okazało się, że 3 tygodnie wcześniej mieliśmy mały remont (konkretnie malowanie ścian) i panowie przynieśli mi 1 (słownie jedną!) pluskwę w torbie z narzędziami. Była to samica, która miała młode. Zadzwoniłam do jakieś firmy znalezionej w internecie, zapłaciłam 2x po 200 zł (muszą być 2 wizyty) i po sprawie. Od tamtej pory minęło ponad 2 lata i jest spokój.
Facet od dezynsekcji powiedział mi, że zajmuje się tym od paru lat i w Stalowej jest plaga tego dziadostwa, a ludzie zamiast to truć to często robią remonty i stąd pluskwy w torbie fachowca od malowania ścian. U mnie pod materacem po wytruciu była 1 sztuka duża i parę małych, ale facet mówił że bardzo często zdarzają się mieszkania gdzie po wytruciu pod łóżkiem jest czarno od nich.


W torbie to raczej mendy mógł przynieść a nie pluskwy.

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »