NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 »
Dlaczego tak mało osób przychodzi sprzątać kościół,
Posty: 490
Dołączył: 25 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Lis 2018r. 11:19  
Cytuj
Kabi A gowno Ci do tego że ktoś nie chce dawać swoich pieniędzy. Jesteś typowym katolem, brak argumentów zastepujesz wyzwiskami i narzucanien swojego zdania. Co do chodzenia po domu, tak się składa że raz w roku chodzą po domach za pieniędzmi, A co bardziej bezczelni potrafią wywiesic listę po nazwisku kto ile dal i czy w ogóle dal. Ksiądz może sam sobie posprzątać, ewentualnie zapłacić za firmę sprzątająca. Mieli by chociaż trochę rozumu to by sami uczestniczyli w tym sprzątaniu, ale po co jak baranki zrobią to za nich. Ja swoim gościom nie karze sprzątać po odwiedzinach, sam to robię i ksiądz też by mógł.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2018r. 11:19  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 5 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2018r. 11:56  
Cytuj
do kierowca busa- tu na tym forum to w wiekszosci nie ma co dyskutowac i sie denerwowac.Mam takie samo zdanie jak Ty. Ale ludziom co maja grzechotke w glowie nie wyjasnisz.Ja moge sie opodatkowac na kazda sume na sprzatanie kosciola ale jezeli ksiadz na koniec roku da mi fakture do rozliczenia tak jak to jest w normalnych krajach a nie w tej niby katolickiej Polsce.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 18 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Lis 2018r. 12:13  
Cytuj
hmmm tak czytam te wypowiedzi i ręce opadają!!Totalny brak wiedzy!! Proszę poczytajce co i jak płacą księża czy jesteś wierzący czy nie od każdego mieszkańca parafii odprowadzany jest podatek!!! inne też!!
http://jadwi(...)-finanse
Kochani mniej nienawiści!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 25 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Lis 2018r. 12:16  
Cytuj
Póki co to najwięcej nienawiści pokazuje Kabi. Sposób odnoszenia się do innych na zerowym poziomie. Kabi nazywa się wiernym katolikiem, daje piękny przykład.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2018r. 12:21  
Cytuj
CYTAT
Kabi A gowno Ci do tego że ktoś nie chce dawać swoich pieniędzy. Jesteś typowym katolem, brak argumentów zastepujesz wyzwiskami i narzucanien swojego zdania. Co do chodzenia po domu, tak się składa że raz w roku chodzą po domach za pieniędzmi, A co bardziej bezczelni potrafią wywiesic listę po nazwisku kto ile dal i czy w ogóle dal. Ksiądz może sam sobie posprzątać, ewentualnie zapłacić za firmę sprzątająca. Mieli by chociaż trochę rozumu to by sami uczestniczyli w tym sprzątaniu, ale po co jak baranki zrobią to za nich. Ja swoim gościom nie karze sprzątać po odwiedzinach, sam to robię i ksiądz też by mógł.

w którym miejscu te wyzwiska? Odwal się od Kościoła i zapisz się do KOD-u jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś. Wszystko co powyżej napisałeś wyssałeś z palca albo z mlekiem matki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 25 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Lis 2018r. 12:33  
Cytuj
A co ma KOD do tego że nie popieram sponsorowania księży?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 161
Dołączył: 27 Lis 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Lis 2018r. 13:09  
Cytuj
Już wcześniej było napisane, to wyborcy decydują. Jeśli ktoś tego nie pojmuje to jest PALANTEM smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 25 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Lis 2018r. 15:23  
Cytuj
Lisa a jak ktos jest za Pisem a nie jest za sponsorowaniem ksiezy?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2018r. 16:04  
Cytuj
Tak jak np. ja, głosowałem na Lucka bo nie było lepszego. Ale jestem za szeroko idącymi zmianami w kosciele, żeby był dla wszystkich ludzi a nie dla fanatyków.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 123
Dołączył: 1 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2018r. 16:04  
Cytuj
CYTAT
Lisa a jak ktos jest za Pisem a nie jest za sponsorowaniem ksiezy?

Jedno drugie wyklucza.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 246
Dołączył: 3 Wrz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola,
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2018r. 17:23  
Cytuj
Trochę temat zmienił tor
Ja nie chodzę sprzatac w kościele bo do Kościoła nie chodzę.

Awwf
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 472
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 4 Lis 2018r. 19:43  
Cytuj
CYTAT
a kto ci każe sponsorować, co ksiądz przychodzi do ciebie i żąda pieniędzy??? Dajcie sobie spokój, nie chcecie kościoła i dobrze a ja należę do kościoła i będę dawał pieniądze. Moje pieniądze i moja wola a wam goowno do tego. Po co tu piszecie jak nie chodzicie do kościoła i go nie nawidzicie. Może przenieście się na forum muzułmanów w Poznaniu tam można sobie poużywać.


To wy założyliście ten temat, bo nie chce wam się sprzątać. Ja sobie jaja tylko z was robię.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 2 Lis 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2018r. 23:47  
Cytuj
CYTAT
a kto ci każe sponsorować, co ksiądz przychodzi do ciebie i żąda pieniędzy??? Dajcie sobie spokój, nie chcecie kościoła i dobrze a ja należę do kościoła i będę dawał pieniądze. Moje pieniądze i moja wola a wam goowno do tego. Po co tu piszecie jak nie chodzicie do kościoła i go nie nawidzicie. Może przenieście się na forum muzułmanów w Poznaniu tam można sobie poużywać.


Tak, przychodzi w czasie kolędy ze swoją piechotą ministrantów jezyk
I nie rozumiem fragmentu o muzułmanach - nikt tu nie stanie się muzułmanem jeżeli nie wierzy w Boga albo nie podoba mu się kościół katolicki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2018r. 06:55  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
a kto ci każe sponsorować, co ksiądz przychodzi do ciebie i żąda pieniędzy??? Dajcie sobie spokój, nie chcecie kościoła i dobrze a ja należę do kościoła i będę dawał pieniądze. Moje pieniądze i moja wola a wam goowno do tego. Po co tu piszecie jak nie chodzicie do kościoła i go nie nawidzicie. Może przenieście się na forum muzułmanów w Poznaniu tam można sobie poużywać.


Tak, przychodzi w czasie kolędy ze swoją piechotą ministrantów jezyk
I nie rozumiem fragmentu o muzułmanach - nikt tu nie stanie się muzułmanem jeżeli nie wierzy w Boga albo nie podoba mu się kościół katolicki.

Co chciałeś napisać?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2018r. 07:09  
Cytuj
nie widziałem brudnego kościoła, Junacy oferujecie obywatelską pomoc?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2018r. 07:32  
Cytuj
CYTAT
Póki co to najwięcej nienawiści pokazuje Kabi. Sposób odnoszenia się do innych na zerowym poziomie. Kabi nazywa się wiernym katolikiem, daje piękny przykład.


No tak... bo powinniśmy nadstawiać drugi policzek prawda?
Dawać się obrażać i pokornie słuchać (czytać) te wszystkie idiotyzmy gimbusów, dzieci neostrady i wioskowych mundroli...

Przeczytałem wszystkie wpisy kabi w tym temacie. Są zdecydowane, ale na pewno nie niosą ze sobą nienawiści.

Poczytaj wpisy innych - porównaj - jeśli taka twa wola.ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 16 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2018r. 11:04  
Cytuj
CYTAT
No tak... bo powinniśmy nadstawiać drugi policzek prawda?


Najwyraźniej nie znasz Ewangelii, jak przystało na Katolika. smiech2

good

"38 Słyszeliście, że powiedziano: Oko za oko i ząb za ząb! 39 A Ja Wam powiadam: Nie stawiajcie oporu złemu. Lecz jeśli Cię kto uderzy w prawy policzek, nadstaw mu i drugi!" (Ew. Mateusza 5.38-39).

"27 Lecz powiadam Wam, którzy słuchacie: Miłujcie Waszych nieprzyjaciół; dobrze czyńcie tym, którzy Was nienawidzą; 28 błogosławcie tym, którzy Was przeklinają, i módlcie się za tych, którzy Was oczerniają. 29 Jeśli Cię kto uderzy w [jeden] policzek, nadstaw mu i drugi! Jeśli bierze Ci płaszcz, nie broń mu i szaty! 30 Daj każdemu, kto Cię prosi, a nie dopominaj się zwrotu od tego, który bierze twoje" (Ew. Łukasza 6.27-29).

Zgadnij - czyje to słowa?...

Bo na pewno nie żadnego protestanckiego pastora/kaznodziei smiech2

"Dura lex, sed lex"!! PiS - najgorsza gangrena w historii Polski po 89'. Bolszewiccy i prorosyjscy zdrajcy spod znaku proputinowskiej międzynarodówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2018r. 11:50  
Cytuj
Hammurabi - twoje wpisy świadczą o tym, że jesteś osobą niewierzącą.

Nie wiem co ty tam cytujesz - nie czytam tego.
Zauważyłem już jakiś czas temu ze twoim ulubionym zajęciem jest zamieszczanie cytatów jakoby obnażających to czy tamto.

Mam to gdzieś.
Niewierząca osoba nie będzie mnie pouczać jak mam żyć i postępować. ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 17 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2018r. 12:03  
Cytuj
Przecież widać że ewangelie cytuje. Napisane jak byk. On Hamurabu akurat najdalszy w pouczaniu innych jak źyć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2018r. 12:09  
Cytuj
Podróbko.
Niech sobie cytuje co chce.
Jego problem.

Ty zaś najlepiej wiesz - w czym on najdalszy. potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 17 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2018r. 12:34  
Cytuj
No jego wpisy nie były nigdy twierdzące dla innych. Inni za to czasem wręcz wypowiadali się za innych jak mają żyć i czego chcą.

Jaki to problem zacytowac coś nie wiem


Najpierw nie czytasz jego cytatów później twierdzisz że mają coś obnażyć.
Nie denerwuj się to tylko forum ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2018r. 14:05  
Cytuj
Podróbko - (Klemensie jak sądzę).

Po prostu odebrałeś/łaś mi wszelkie argumenty.good

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 16 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2018r. 14:24  
Cytuj
CYTAT
Hammurabi - twoje wpisy świadczą o tym, że jesteś osobą niewierzącą.

Nie wiem co ty tam cytujesz - nie czytam tego.
Zauważyłem już jakiś czas temu ze twoim ulubionym zajęciem jest zamieszczanie cytatów jakoby obnażających to czy tamto.

Mam to gdzieś.
Niewierząca osoba nie będzie mnie pouczać jak mam żyć i postępować. ok


Cytuję, jakbyś nie wiedział, pewnego człowieka, nazywa się Jezus Chrystus.

Chyba, jako WIERZĄCY, powinieneś się stosować do słów BOGA.

No chyba, że jak faryzeusz, bierzesz to, co Ci pasuje mlotek

Mam nadzieję, że znasz...

Zdziwiłbyś się czy jestem wierzący czy niewierzący.

Kłania się PRAKTYKUJĄCY i ZNAJĄCY BIBLIĘ protestant.

"Dura lex, sed lex"!! PiS - najgorsza gangrena w historii Polski po 89'. Bolszewiccy i prorosyjscy zdrajcy spod znaku proputinowskiej międzynarodówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 17 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2018r. 14:26  
Cytuj
To już nie Andrzejek i elBanan zapytanie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2018r. 14:55  
Cytuj
Hammurabi - nie wierzę ci.
tyle w temacie.ok

podróbko - naiwnością byłoby sądzić, że tylko oni dwaj...

Klemens zniknął - a bardzo mu przeszkadzała art...ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »