NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 10 11 12 13 14 15 16 ... » »»
Film "Kler",
Posty: 5
Dołączył: 27 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Paź 2018r. 22:29  
Cytuj
Został usunięty, a co dalej jaki jest finał sprawy? Jest w innej parafii z innymi dziećmi?

Sprawa jest ciągle w toku. W dalszym ciągu przesłuchiwani są świadkowie w tej sprawie.
Zapewne jeżeli już postawione zostaną zarzuty wszyscy się dowiemy jaki jest finał sprawy. Rodzice chłopca nie odpuszczą tej sprawy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Paź 2018r. 22:29  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 27 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Paź 2018r. 22:29  
Cytuj
Został usunięty, a co dalej jaki jest finał sprawy? Jest w innej parafii z innymi dziećmi?

Sprawa jest ciągle w toku. W dalszym ciągu przesłuchiwani są świadkowie w tej sprawie.
Zapewne jeżeli już postawione zostaną zarzuty wszyscy się dowiemy jaki jest finał sprawy. Rodzice chłopca nie odpuszczą tej sprawy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 187
Dołączył: 5 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Paź 2018r. 22:56  
Cytuj
[/cytat]

Wymień tych co chronią tego pedofila Polańskiego? Facet ucieka przez całe życie i dobrze.
Który ksiądz pedofil ucieka? Każdego z tych bandytów chroni instytucja silniejsza od rządu. No ale jak sam pisałeś prawda zwycięży umiech
[/cytat]

Nikt go nie chroni? Facet jeżdzi po całym świecie (oprócz USA), jakoś nikt mu ekstradycji nie chce zrobić. Dziwne?
Z tą władzą kościoła to przesadzasz. Jakby tak było, nie byłoby żadnego meczetu ani synagogi w Europie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10500
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Paź 2018r. 23:55  
Cytuj
Oj wielu chciałoby Polańskiego odesłać do US, ale jego przeszłość 'wojenna' jest przypominana no i środowisko filmowe podnosi ostrzegawczy klangor że to nie postępowo i niedemokratycznie. Szwajcaria go złapała, ale nie wydała. Zaraz artyści zrobili by film o politykach którzy pozwolili na takie bezeceństwo, Lisy pisały by peany o ofierze wolności artystycznej ekspresji na ołtarzu sztuki. Bla bla bla podobne do obrony nagonki Klątwy. Taki lekki szantaż lobby gejowskiego, który chyba już znamy? O ile wiem z dostępnych informacji pedofile kończą na dożywotnim odsunięciu od potencjalnych ofiar i posługi. To jest skuteczne. Ja kibicuje optymalnemu wyjściu z sytuacji, przykładowego odsunięcia dewiantów przez Episkopat przynajmniej z tego jednego środowiska, słusznie.

Widziałam nawet info o jakieś pikiecie lewicowych wolnomyślicieli popierającej walkę z dewiantami w KK! rozumiecie z jakimi hasłami, precz ze złem Kościoła. To jest dopiero pranie mózgów kto jest za afirmacją zboczeń a kto za rozróżnieniem zaklopotany Czas ucieka, nie wolno pozwolić na ponowne trenowanie odruchów Pawłowa u lemingów,,, oni nie czekają, kują stygnące żelazo mitów palikotów, póki jeszcze gorące :-)

https://kurierlubelski.pl/demonstracja-przeciwko-probie-zakazania-marszu-rownosci-w-lublinie-zdjecia-wideo/ar/13552022
Ochhhh joj - i kto by pomyślał że ludziska zwrócą uwagę na to, na co nie trzeba, na źródło nieszczęść i nową swiecką tradycje umiech

A to jest absolutny HIT sezonu hipokryzji wyborczej,
good
chcielibyśmy ale się boimy
good


Samo posiedzenie o zablokowaniu Marszu LGBTQP+ stanęło pod znakiem zapytania. Wszystko dlatego, że radni Platformy Obywatelskiej i Wspólnego Lublina (aj aj) zapowiedzieli, że nie stawią się w sali sesyjnej. Do skutecznego rozpoczęcia sesji potrzebna jest obecność co najmniej połowy radnych (16 osób). Sami radni PiS to za mało, by osiągnąć wymagane kworum.


No i masz walkę z promocją dewiacji poprzez eliminację głosu ludzi oburzonych na skutki dewiacji, tak oczekiwanej tylko kiepsko nakręconej przez artystów propagandy ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Paź 2018r. 00:34  
Cytuj
CYTAT (ART2DECO)
Oj wielu chciałoby Polańskiego odesłać do US, ale jego przeszłość 'wojenna' jest przypominana no i środowisko filmowe podnosi ostrzegawczy klangor że to nie postępowo i niedemokratycznie. Szwajcaria go złapała, ale nie wydała. Zaraz artyści zrobili by film o politykach którzy pozwolili na takie bezeceństwo, Lisy pisały by peany o ofierze wolności artystycznej ekspresji na ołtarzu sztuki. Bla bla bla podobne do obrony nagonki Klątwy. Taki lekki szantaż lobby gejowskiego, który chyba już znamy? O ile wiem z dostępnych informacji pedofile kończą na dożywotnim odsunięciu od potencjalnych ofiar i posługi. To jest skuteczne. Ja kibicuje optymalnemu wyjściu z sytuacji, przykładowego odsunięcia dewiantów przez Episkopat przynajmniej z tego jednego środowiska, słusznie.

Widziałam nawet info o jakieś pikiecie lewicowych wolnomyślicieli popierającej walkę z dewiantami w KK! rozumiecie z jakimi hasłami, precz ze złem Kościoła. To jest dopiero pranie mózgów kto jest za afirmacją zboczeń a kto za rozróżnieniem zaklopotany Czas ucieka, nie wolno pozwolić na ponowne trenowanie odruchów Pawłowa u lemingów,,, oni nie czekają, kują stygnące żelazo mitów palikotów, póki jeszcze gorące :-)

https://kurierlubelski.pl/demonstracja-przeciwko-probie-zakazania-marszu-rownosci-w-lublinie-zdjecia-wideo/ar/13552022
Ochhhh joj - i kto by pomyślał że ludziska zwrócą uwagę na to, na co nie trzeba, na źródło nieszczęść i nową swiecką tradycje umiech

A to jest absolutny HIT sezonu hipokryzji wyborczej,
good
chcielibyśmy ale się boimy
good


Samo posiedzenie o zablokowaniu Marszu LGBTQP+ stanęło pod znakiem zapytania. Wszystko dlatego, że radni Platformy Obywatelskiej i Wspólnego Lublina (aj aj) zapowiedzieli, że nie stawią się w sali sesyjnej. Do skutecznego rozpoczęcia sesji potrzebna jest obecność co najmniej połowy radnych (16 osób). Sami radni PiS to za mało, by osiągnąć wymagane kworum.


No i masz walkę z promocją dewiacji poprzez eliminację głosu ludzi oburzonych na skutki dewiacji, tak oczekiwanej tylko kiepsko nakręconej przez artystów propagandy ok


Zobaczcie sami ktoś chce aby ludzie którzy nie godzą się na to, że księża kryją się na wzajem z pedofilią byli kojarzeni z jakimiś marszami równości, obrońcami Polańskiego, platformą obywatelską i jeszcze nie wiadomo z kim.

Ciekaw jestem czy taki art2deco cdn lub inny byłby wygadany twarzą w twarz z pokrzywdzonym dzieckiem i jego rodzicami.

abp Michalik mówił że dziecko szuka i lgnie ... są jeszcze inne teksty które zdradzają co siedzi tamtych w głowach
Chociażby sprawa z głośnym odszkodowaniem- jak jest komemtowana przez co niektórych

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Paź 2018r. 02:34  
Cytuj
Napisałem:

"W przypadku Polańskiego od sprawy upłynęło 41 lat, a ofiara ma 54 lata. Możliwe, że to się przedawniło wszędzie oprócz USA."

art2deco napisała:

"Nigdy się nie przedawnia gdy przyznałeś się do winy"

Chodzi oczywiście o USA.

Wróćmy do Polski.

Agata Baraniecka-Kłos (ofiara pedofila) napisała:

"pedofil po 15 latach może nawet opowiadać o tym, co zrobił i pozostanie bezkarny"


Myślę, że na tym polega problem z ekstradycją Polańskiego. Na tym, że w Polsce ta sprawa jest przedawniona. Ale na pewno art2deco/cdn.. wie lepiej i potrafi mi wytłumaczyć, dlaczego nie ma ekstradycji Polańskiego do USA. Tylko nie piszcie "bo Holland z Trzaskowskim powiedzieli, że nie można".


"W przypadku przestępstw o charakterze seksualnym, gdy pokrzywdzonym jest małoletni, przedawnienie przestępstwa nie może nastąpić przed upływem 5 lat od ukończenia przez pokrzywdzonego lat osiemnastu."

To cytaty z 2012 roku. W 2012 roku w Polsce sprawy mogły się przedawnić, gdy ofiara miała 23 lata. W 2012 ofiara Polańskiego miała 48 lat.


art2deco wkleja zdjęcie Anny Grodzkiej.

Że niby śmiesznie. Ale potem art2deco pisze: "To nie o śmianie chodzi."

No to zacząłem szukać w necie i chyba wiem po co art2deco wkleiła to zdjęcie.

Otóż okazuje się, że 8 maja 2012 palikociarnia w osobach Artura Dębskiego i Armanda Ryfińskiego przedstawiła projekt nowelizacji prawa karnego w zakresie karania przestępstw seksualnych na szkodę dzieci.

Agata Baraniecka-Kłos (jedna z inicjatorek nowelizacji):

"- Jestem ofiarą molestowania w dzieciństwie. Mnie zajęło aż 30 lat, żeby móc w ogóle o tym mówić. Niestety, kiedy o tym powiedziałam, okazało się, że system sprawiedliwości w naszym kraju działa tak, że nie ma możliwości aby mój oprawca był nawet sądzony."

I cytat z tej samej strony "Ruch Palikota jest jedynym ugrupowaniem parlamentarnym, które zainteresowało się projektem nowelizacji prawa karnego w tym zakresie."

W rezultacie w 2014 Sejm przyjął nowelizację i w tej chwili przedawnienie nie może nastąpić zanim ofiara nie skończy 30 lat.


Brawo PALIKOCIARNIA.



Andrzej 2.0 napisał:

"Polańskiego kilku debili broniło ale nie widziałem by środowisko reżyserów czy artystów tworzyło jakąś kastę i ukrywało go przed wymiarem sprawiedliwości."

Jeszcze odnośnie ekstradycji pedofilów. Kilka lat temu Polska wystąpiła do Watykanu z wnioskiem o ekstradycję pedofila arcybiskupa Józefa Wesołowskiego. Ale okazało się, że się nie da. Arcybiskup miał podwójne obywatelstwo i okazało się, że jednak sypiał z dzieciakami bardziej jako Watykańczyk niż Polak i został w Watykanie. Tam dostał karę i nie mógł odprawiać mszy.


art2deco napisała:

"Szwajcaria go złapała, ale nie wydała." Pewnie przestraszyli się Holland i Trzaskowskiego.

"O ile wiem z dostępnych informacji pedofile kończą na dożywotnim odsunięciu od potencjalnych ofiar i posługi."

Z księżmi bardzo różnie to bywa. Po uroczej konferencji Piotrowicza (ciumkanie), ksiądz pedofil pozostał w parafii i chyba dalej uczył w szkole. art2deco/cdn.. nie macie wklejki na ten temat?

"No i masz walkę z promocją dewiacji poprzez eliminację głosu ludzi oburzonych na skutki dewiacji, tak oczekiwanej tylko kiepsko nakręconej przez artystów propagandy"

Jestem pewien, że chciałaś dobrze. Czy ktoś z wielbicieli art2deco rozumie co ona tutaj napisała? Jeszcze "geniusz"? Czy już "bełkot"? Moim zdaniem bełkot.

"trenowanie odruchów Pawłowa u lemingów" Temu służą wasze wklejki. Bełkot nie na temat. Ale to nie ma znaczenia. Przez samą częstotliwość pojawiania się, trenują odruchy Pawłowa u lemingów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Paź 2018r. 02:34  
Cytuj
Dwa razy się wysłało.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Paź 2018r. 06:46  
Cytuj
Próba wybielania bandytów w sutannach bo Polański jest pedofilem, szok. sciana

Co jest w głowach tych obrońców. Ciekawe czy mają dzieci.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 17 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Paź 2018r. 08:18  
Cytuj
CYTAT
Mama chłopca z PSP7 zrobiła wszystko co mogła aby uchronić swoje dziecko, dlatego nie podała tego do wiadomości publicznej i nie nagłośniła sprawy. Zrobiła też wszystko co powinna- zgłosiła sprawę na policję i tym samym doprowadziła do tego iż Ksiądz został usunięty z parafii i szkoły - nie zagraża już innym dzieciom. Co dał by fakt iż owa sprawa zostala by nagłośniona - napewno wywołało by to większą traumę u dziecka niż ma.


Czy to chodzi o tego młodego księdza K.K?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Paź 2018r. 09:40  
Cytuj
Tak, dokładnie tego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 258
Dołączył: 25 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Paź 2018r. 11:09  
Cytuj
chwila chwila, bo nie śledzę tego wątku od początku ze względu na tytuł. Czy chcecie powiedzieć, że był tutaj w stalowej ksiądz podejrzany o te chore klimaty??? kiedy to było? i dlaczego ludzie nie piszecie o tym w jakimś konkretnym tytule wątku (tylko o filmie). Przecież każdy rodzic chciałby to wiedzieć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10500
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Paź 2018r. 19:30  
Cytuj
No proszę jak się kreci kabarecik pomocnej reki dla ofiar kleru.

Dziś Michał Szczerba, full contact poseł PO, napisał, że "jego kandydat na prezydenta Warszawy obejmie patronat nad Paradą Równości w 2019". Trzaskowski, istotnie mówiący o głębokiej potrzebie, wychodzi mocno przed szereg, bowiem przez wiele lat takiego patronatu konsekwentnie odmawiała Hanna Gronkiewicz-Waltz. Musi być źle ze słupkami żeby tak było.

Zaraz przeczytamy o donosie do PE od prześladowanych i wykluczonych. Walka o Warszawę przeszła na poziom preferencji seksualnych i filmowych i kto je potrafi w pełni zaspokoić

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Paź 2018r. 19:40  
Cytuj
Według art to parady równości są powodem pedofilii w kościele mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3125
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Paź 2018r. 19:54  
Cytuj
Chce zabić temat albo przynajmniej przenieść na inne tory. Zauważ że zawsze tak jest kiedy robi się niewygodnie. 2 zł za wpis od wiadomej partii. Praca w budżetówce. Udziela się w polityce z ramienia wiadomej partii. Urzyteczna i gorliwa.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Paź 2018r. 20:12  
Cytuj
CYTAT
No proszę jak się kreci kabarecik pomocnej reki dla ofiar kleru.

Dziś Michał Szczerba, full contact poseł PO, napisał, że "jego kandydat na prezydenta Warszawy obejmie patronat nad Paradą Równości w 2019". Trzaskowski, istotnie mówiący o głębokiej potrzebie, wychodzi mocno przed szereg, bowiem przez wiele lat takiego patronatu konsekwentnie odmawiała Hanna Gronkiewicz-Waltz. Musi być źle ze słupkami żeby tak było.

Zaraz przeczytamy o donosie do PE od prześladowanych i wykluczonych. Walka o Warszawę przeszła na poziom preferencji seksualnych i filmowych i kto je potrafi w pełni zaspokoić


Parada równości to pomoc dla ofiar kleru zaklopotany
Nie głupio ci tak?
PIS oczywiście ma już skuteczny plan aby ujarzmić zboczeńców gwałcicieli w sutannach?

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10500
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Paź 2018r. 23:05  
Cytuj
Nie czytaj Klemensie, Progresie, Madrasie pełnymi zdaniami, po literce nadążysz. Masz wątpliwości co do tego czy KK da radę dewiantom w swoich szeregach nawet gdy wszyscy przeciwnicy wyjdą na uliczne Parady walczyć o równe traktowanie? Ja oglądałam konferencje prasową prapremiery w której aktorzy wyraźnie akcentowali pełną akceptację przesłania filmu a reżyser filmu podkreślił pomocną dłoń filmu dla oczyszczenia się KK z dewiantów. Pomyliłam się czy potraktowałam Smarzowskiego zbyt dosłownie? Może i głupio. Ja nie mam wątpliwości że da radę, mimo ulicznych nacisków przeciwników gdy będzie wskazywał dlaczego będą odsunięci. Wszyscy zachęcają i sama zachęcam!

Masz wątpliwości ze jest inaczej. Czy wspierałam kiedykolwiek słowem ich pozostanie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Paź 2018r. 00:00  
Cytuj
W innym temacie piszesz że kościół ma tylko kilku dewiantów.

Kłamiesz.

Teraz pytasz się czy kościoł sobie poradzi ze swoimi deiwantami.

Ale bełkot odstawiasz. Bez wstydu.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10500
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Paź 2018r. 00:58  
Cytuj
O to nie ulega żadnej dyskusji ze w Polskim Kościele Narodowym schroniło się mniej dewiantów niż w społeczeństwie a szczególnie w zachodnim. Polacy szczęśliwie w nieszczęściu nie przeszli masakry prania mózgów rewolucji seksualnej (bolszewicka jest odwracalna ale nieuleczalna) i mają zdrowe podejście do dewiantów. Przez co przeszły te biedne zachodnie społeczeństwa możemy doświadczać na własnej skórze dopiero obecnie. Opory społeczne w Polsce po znajomości tych tragicznych doświadczeń są oczywiście nieporównywalne a wiec i skłonność do akceptacji każdej preferencji seksualnej jest niska i prokuratorska, podobnie jak do niekontrolowanej imigracji muzułmanów. Po drugie w naszym społeczeństwie powołania są znacznie częstsze i następuje autentyczna selekcja z wyjątkiem ciemnych czasów infiltracji KK przez bolszewie z której opadami radioaktywnymi zapewne się teraz zmagamy.
Wspomnę dla porównania o skandalu gejowskim i pedofilskim na wschodzie USA sprzed 2000 roku ale o początkach jeszcze w latach 60-tych, która ma w sumie około 1000 ofiar i gdzie nawet została zorganizowana grupa do importu gejów kleryków do Stanów z Ameryki Południowej z potrzeby, po skandalu 2002 roku. Słynne Chile tez nie powinno ujść naszej uwadze, zlikwidowano całą szajkę gejów która opanowała Episkopat. W USA występuje w nim wyjątkowo ohydna postać dewianta ex-kardynał Theodore McCarrick, którego odsunął Benedykt a przywrócił do posługi,,,, Franciszek. Detale na internecie. Irlandczycy wydają się mieć smak w tej kuchni dlatego mają co mają, zaczyna się od jednego a kończy na okupacji kultury. Anglicy nie są lepsi, 1400 dziewczyn z biednych rodzin gwałconych i wykorzystywanych przez gangi muzułmańskie przez ponad 10 lat przy wiedzy władz i policji, tak się bali politycznej poprawności - to oficjalne tłumaczenie policji i polityków, niech ich trafi taki postęp.

Naprawdę nie mamy czego żałować ze ktoś był pierwszym głupim bo dobrodusznym, a my możemy się uczyć na cudzych błędach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Paź 2018r. 06:49  
Cytuj
Art/cdn... Madzia naprawdę wstydu nie masz. Nikt jak Jan Paweł II nie chronił dewiantów w KK. Bandyci w sutannach są pod szczególną ochroną. Dziwne, że tak ich bronisz. Mają jakieś haki na ciebie? Masz z tego konkretny pieniądz?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 132
Dołączył: 20 Maja 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Paź 2018r. 09:35  
Cytuj
Nakręcajcie się dalej. Pedofile są wszędzie w policji, straży ,polityce są lekarzami i sprzedawcami. Układy przedstawione w filmie jak ustawiane przetargi to chleb powszedni w spółkach państwowych. Bardziej oburzającym filmem był o obrońcach Westwrplatte gdzie pokazano ich jako nałogowych alkoholików. Szkoda było kasy na bilet do kina na KLER.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Paź 2018r. 09:51  
Cytuj
Nikt nie broni księży pedofilów, ale księży, którzy są dobrymi księżmi.

Zrozumcie to...

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Paź 2018r. 10:19  
Cytuj
CYTAT
Nikt nie broni księży pedofilów, ale księży, którzy są dobrymi księżmi.

Zrozumcie to...


Rozumiemy. Tylko tym dobrym nikt nic nie zarzuca.

Zarzucamy księżom pedofilom i księżom którzy kryli księży pedofilów. I innym ludziom którzy bronią przestępców.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Paź 2018r. 10:49  
Cytuj
Czy nikt z Was nie miałby wątpliwości czy wydać pedofila prokuraturze, jeżeli to byłby Wasz syn..?

Zrobiliście to bez mrugnięcia okiem?

Łatwo jest oceniać innych gdy nie ma sie doczynienia z tym osobiście.

Oczywiście, że nie może być ukrywania pedofilów, ale aby kogoś oskarżyć, to trzeba mieć pewność, a nie anonimy...

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Paź 2018r. 11:10  
Cytuj
CYTAT
Czy nikt z Was nie miałby wątpliwości czy wydać pedofila prokuraturze, jeżeli to byłby Wasz syn..?

Zrobiliście to bez mrugnięcia okiem?

Łatwo jest oceniać innych gdy nie ma sie doczynienia z tym osobiście.

Oczywiście, że nie może być ukrywania pedofilów, ale aby kogoś oskarżyć, to trzeba mieć pewność, a nie anonimy...


Istnieje cos takiego jak zawiadomienie o mozliwosci popelnienia przestepstwa. Nie musisz byc pewnym.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Paź 2018r. 11:16  
Cytuj
Odpowiedz, czy względem swojego syna złożyłbyś takie zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa?

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 10 11 12 13 14 15 16 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »