NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
« 1 2 3 4 5 6
Marsz Równości w Rzeszowie ,
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lip 2018r. 14:04  
Prawda jest taka że człowiek rodzi się z określoną orientacja seksualną. Nie można go do tego namówić lub przekonać w przeciwieństwie do wiary. Tacy ludzie żyją i są od zawsze między nami. I każdy poprzez różne formy chce pokazać że jest i że zasługuje na to by być szczęśliwym mimo swojej orientacji, poglądówu, zainteresowań, wyglądu czy wiary. Nikt nie powinien wchodzić nikomu w drogę. Ktoś porównał homoseksualizm do czlowieka nad przepaścią. Narkomana to się zgodzę, ale nie geja.

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 19 Lip 2018r. 15:34  
Są dwie płcie a dilerów narkotyków powinni zamykać na 10+

Prywatna wiadomość 

Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Lip 2018r. 16:15  
CYTAT (Progres)
Rata, ja odbieram twoje argumenty jako wyssane z palca, naciągane i wymyślone na potrzeby własnej ideologii

Nie tylko Ty ale znaczna przewaga forumowiczów oprócz oczywiście najwierniejszego obrońcy mirka777.
CYTAT (Progres)
Odniosłem wrażenie że bardziej opierasz się na wierze niż jakichkolwiek faktach.

Ksiądz nie może opierać się na faktach tylko i wyłącznie na wierze.
Mimo, iż zapiera się, że ni jest księdzem to jego wypowiedzi go niestety demaskują.

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 19 Lip 2018r. 16:44  
art2deco płcie są dwie. Orientacja seksualna to nie płeć. W konstytucji masz to zapisane. Nie będziesz się stosować to i ciebie zamkną. Za dragi też bo ludzie piszą że ćpiesz ;-)

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 19 Lip 2018r. 17:17  
Gender to konstrukt ideowy który klasyfikuje nienormatywnych w tzw. Identity Groups. To taka surrealistyczna rzeczywistość gdy każdy decyduje o tym jak chce być postrzeganym i adresowanym przez otoczenie i oczekuje w zamian przywilejów. To jest ta najciekawsza strona - Victimhood Culture.
Możliwość płynnej przynależności do takiej grupy automatycznie oznacza przynależność do grupy "uciśnionych". Za to należy się preferencja w życiu społecznym (a'la punkty za pochodzenie potluczony). Czytałam przezabawne historie co oni tam na Dzikim Zachodzie potrafią wymyślić na uczelniach postępu i demokracji inaczej. Dzięki Bogu i rozumowi to zmierza do właściwego punktu, śmieszności i mentalnego schronienia.

Płcie są dwie, kobieta i mężczyzna i wszyscy są równi wobec prawa niezależnie od pochodzenia, zamożności, rasy, zdrowia i płci. Sprawdziłam w Konstytucji.

Rozwiałam twoje wątpliwości co do ideologii?

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 19 Lip 2018r. 18:06  
CYTAT
To poznaj fakty, a nie kieruj się tylko wrażeniem...

A nie uważasz, że fakty z autopsji zna właśnie homoseksualista a nie my (przynajmniej ja nie znam)?

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 19 Lip 2018r. 18:14  
:-) Teoretycznie tak Robercie, ale mówimy o nauce a nie o samoocenie, o stanach emocjonalnych pod badaniami. Nie mówimy tez tylko o homo, dzisiaj sprawa jest szeroka, to identyfikacja poprzez gender. Nie rozdzielisz tego, ale za parę lat jak najbardziej.

https://i.makeagif.com/media/2-05-2018/_3qOcL.mp4

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 19 Lip 2018r. 19:33  
Ja wiem Madziu, że Ty masz wiedzę w tym temacie jedynie słuszną smiech2
Pewnie homoseksualistów lekarzy nie ma umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 19 Lip 2018r. 22:43  
Marsz równości obejmuje LGBTQ+, nie tylko gejów. Koncentrujesz się tylko na nich. Jakieś powody Robercie?

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 20 Lip 2018r. 07:46  
Dokształć się, kursy i szkolenia powinni wam zrobić smiech2

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 20 Lip 2018r. 09:12  
CYTAT
Tacy ludzie żyją i są od zawsze między nami. I każdy poprzez różne formy chce pokazać że jest i że zasługuje na to by być szczęśliwym mimo swojej orientacji, poglądówu, zainteresowań, wyglądu czy wiary. Nikt nie powinien wchodzić nikomu w drogę.

I ma do tego pełne prawo jako człowiek.
Problem który ja zauważam to zacieranie się pewnych normalności np: związek małżeński to związek mężczyzny i kobiety a nie dwóch osób tej samej płci.

Później idą w świat takie informacje :

https://dorzeczy.pl/swiat/42841/Pierwsze-malzenstwo-homoseksualne-w-szkockim-kosciele-Czesc-wiernych-protestuje.html

I nowe pokolenia przestają zauważać różnice ( może oto chodzi ?)- dlatego osobiście protestuje przed takim mieszaniem pojęć.

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 20 Lip 2018r. 13:36  
Wszystko zaczyna się od czlowieka. Gdyby ludzie nie chcieli tak żyć, czyli w związkach jednej płci to by takich rzeczy nie było. Ale ze niektórzy ludzi potrzebują tego do szczęścia, nic i nikt nam nie daje prawa tego niszczyć. Każdy zasługuje na szczęście. I nie my decydujemy kiedy i w jaki sposób inny człowiek ma być szczęśliwy. Niedawno znany piłkarz Ronaldinho urządził ceremonię ślubną z 2 kobietami. Jak miał ochotę i kobiety się zgodziły to proszę bardzo. A wy się zachowujecie jakby szczęście dawał określony szablon małżeństwa, jakby każdy był taki sam.

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 20 Lip 2018r. 16:19  
Rób co chcesz, inni też.

Prywatna wiadomość 

« 1 2 3 4 5 6

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »