NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Nowy wygląd strony " stalowemiasto",
Posty: 490
Dołączył: 25 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Maja 2018r. 22:02  
Cytuj
Też jestem za stara strona.
P.s. jestem w szoku, pierwszy temat gdzie wszyscy się że sobą zgadzają i nie mieszają do tego polityki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Maja 2018r. 22:02  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 30 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2018r. 07:08  
Cytuj
Jestem za przywróceniem starej szaty graficznej strony, była czytelniejsza

Ludzie zastanawiają się jak zabić czas, a to czas ich zabija...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Maja 2018r. 11:24  
Cytuj
no i nie wiem jak u innych, ale u mnie nie da sie normalnie teraz wejść na stronę, tylko np. przez ogłoszenia, porażka jakaś!Zmieńcie to, choć wiem ze tego nie zrobicie, liczycie ze ludzie sie przyzwyczają i przestaną gadać!ale ta strona jest fatalna!straciliście duzo czytelników!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 10 Paź 2011r.
Skąd: okolice Stalowej Wol
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2018r. 11:40  
Cytuj
Skąd u Was tyle nienawiści do nowego wyglądu strony? Mi z początku też się nie podobał, ale z czasem się przyzwyczaiłem i się już odnajduje na stronie , jak wiadomo kwestia przyzwyczajenia. A z wyszukiwaniem to normalnie wpisuje w pasek stalowemiasto.pl i wszystko gra.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2018r. 12:15  
Cytuj
To nie jest nienawiść, to indywidualna opinia każdego z nas...

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pl2
pl2
pl2
Posty: 417
Dołączył: 10 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2018r. 06:52  
Cytuj
Heh, ten wygląd został stworzony specjalnie pod smartfony, wczoraj przeglądałem stalowemiasto na telefonie i wygląda to dobrze. Niestety na komputerze wygląda to kiepsko. Zastanawiam się dlaczego zrobili stronkę specjalnie pod urządzenia przenośne.Czyżby więcej osób wchodzi na ta stronę po przez urządzenia mobilne??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2226
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2018r. 07:16  
Cytuj
Prawda jest taka, że teraz większość ludzi korzysta z internetu poprzez telefony właśnie. Widzę to sam po sobie. Jeszcze dwa lata temu nie wyobrażałem sobie płacić rachunków i korzystać z banku przez telefon. W tej chwili wszystko robię telefonem a komputer leży i włączam go raz na miesiąc może dwa gdy chce jakiś film obejrzeć ale i to zaczynam robić z pozycji telefonu. Postęp jest nieunikniony..

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1957
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2018r. 12:59  
Cytuj
Dla mnie korzystanie z Internetu na telefonie to koszmar. Musi być fizyczna klawiatura, mysz i duży ekran. Ale czasami jestem zmuszony przeglądać sieć na telefonie. Jedyna zmiana na plus, że w końcu strona jest responsywna (dopasowuje się do szerokości ekranu). To samo zróbcie dla pozostałych podstron i przede wszystkim forum. Natomiast na komputerze układ strony do zmiany. Potem dopiszę uwagi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2018r. 22:16  
Cytuj
Projekty wszystkich podstron są już gotowe. Aktualnie są w fazie kodowania.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 12 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2018r. 19:59  
Cytuj
Skoro zrobiliście sporo zmian z nową stroną (osobiście wolałem starą), to dlaczego nie wprowadzicie możliwości "laikowania" wpisów przez innych użytkowników strony?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 170
Dołączył: 9 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2018r. 22:27  
Cytuj
Jestem za stara strona zdecydowanie i zaznaczę ,ze korzystam z telefonu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 16 Marz 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Maja 2018r. 08:12  
Cytuj
Czemu wszyscy piszą, że są za starzy? nie wiem
Zawsze jak są jakieś zmiany na stronie to pojawiają się negatywne głosy. Przyzwyczaicie się. Ja czekam aż forum będzie dopasowane do telefonów.
Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pl2
pl2
pl2
Posty: 417
Dołączył: 10 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2018r. 06:44  
Cytuj
CYTAT
Czemu wszyscy piszą, że są za starzy? nie wiem
Zawsze jak są jakieś zmiany na stronie to pojawiają się negatywne głosy. Przyzwyczaicie się. Ja czekam aż forum będzie dopasowane do telefonów.
Pozdrawiam


Tu nie chodzi o przyzwyczajenie się. Strona została zrobiona pod smartfony i na nich dobrze to wygląda. Na komputerze to wygląda jednak fatalnie, bo została kilka ogólnych zasad przy tworzeniu strony (takie "savoir vivre" tworzenia stron). Ale widzę że wszystko to jest dopiero na etapie tworzenia, a ten wygląd jest tylko przejściowy...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Maja 2018r. 07:22  
Cytuj
CYTAT
Prawda jest taka, że teraz większość ludzi korzysta z internetu poprzez telefony właśnie.

I dlatego każdy szanujący się serwis posiada wersje strony na komputery PC i urządzenia przenośne. Sam wykrywa na jakim urządzeniu pracujesz i domyślnie wyświetla odpowiednią wersję strony.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 9 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2018r. 22:34  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Prawda jest taka, że teraz większość ludzi korzysta z internetu poprzez telefony właśnie.

I dlatego każdy szanujący się serwis posiada wersje strony na komputery PC i urządzenia przenośne. Sam wykrywa na jakim urządzeniu pracujesz i domyślnie wyświetla odpowiednią wersję strony.


Szopen, to prawda.
Do tego w okresie przejściowym jest możliwość wyboru wersji.
I ewentualnie na telefonach- możliwość wyboru wersji komórka lub komputer.
Stara wersja nie raziła tak w oczy, że ciężko patrzeć na całość a migające reklamy szkodzą oczom.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 246
Dołączył: 9 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Cze 2018r. 16:32  
Cytuj
Witam,
czy jakieś zmiany nastąpią..ewentualnie kiedy ...?

to info z 16 Maja:

CYTAT
Dziękujemy za opinię. Podstawową intencją jest dostosowanie portalu do nowych trendów. Zapewnienie czytelności na urządzeniach mobilnych.

Aktualne strona główna nie jest jeszcze w pełni gotowa. Kilka elementów zostanie dopracowanych w najbliższych dniach - w tym ujednolicone zostaną formaty reklam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Cze 2018r. 21:02  
Cytuj
pic na wodę, fotomontaż, niby pytali, bo dyskusja była, ale tak jak liczyli sprawa ucichła i nikt nic nie zamierza robić, no cóż do wszystkiego można sie przyzwyczaić, szkoda, ze do gorszego, wole konkurencję w tej sytuacji

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 972
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Cze 2018r. 14:06  
Cytuj
W najbliższych dniach, ruszamy z nowym działem artykułów. Tutaj wersja beta:

http://stalo(...)kuly.php

Od czasu opublikowania cytowanego wpisu, wprowadziliśmy kilka modyfikacji na stronie głównej. Wróciła pogoda, pojawiło się video. Niestety część reklam jest dostarczana przez klientów i tu musimy czekać ... :(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »