NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Dwor Ordynata fatalna organizacja komunii,
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2018r. 20:10  
Cytuj
CYTAT
:szok: BYłem gosciem 6 maja na komuni i powiem wam szczeze ze to co czytam to wydaje mi sie ze piszecie o innym lokalu co z mojej strony konsumenckiej nie mam nic do zarzucenia lokal jak lokal i jedzenie tez było ok umiech

kto ci zapłacił za ten komentarz? Specjalnie się zarejestrowałeś, ale i tak nikt ci nie uwierzy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2018r. 20:10  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 122
Dołączył: 27 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2018r. 20:44  
Cytuj
Miałem tam swoje wesele i później byłem na 2 innych i złego słowa nie powiem kontakt obsługa i jedzenie było bardzo dobre

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 16 Maja 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2018r. 21:01  
Cytuj
nikt mi nie zapłacil zeby takie rzeczy robic chyba ze ty masz taki sposob na zarabianie pieniedzy to gratuluje good wyprostowanie jest takie ze tak dołączyłm do forum bo doszły mnie wiesci ze ktos proboje oczernic bezpodstawnie lokal w ktorym byłem a jak bys zauwazyła kabi to ta osoba dołączyłą 12 maja dzien przed komunia swojego dziecka wiec pytanie co miała na mysli ludzie sa wyrachowani. Pomysl o tym...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 12 Lip 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2018r. 21:18  
Cytuj
CYTAT
nikt mi nie zapłacil zeby takie rzeczy robic chyba ze ty masz taki sposob na zarabianie pieniedzy to gratuluje good wyprostowanie jest takie ze tak dołączyłm do forum bo doszły mnie wiesci ze ktos proboje oczernic bezpodstawnie lokal w ktorym byłem a jak bys zauwazyła kabi to ta osoba dołączyłą 12 maja dzien przed komunia swojego dziecka wiec pytanie co miała na mysli ludzie sa wyrachowani. Pomysl o tym...
Popatrz dobrze kiedy ta osoba dołączyła jeśli nie załapiesz to zapytaj kogoś. Ja byłem na komunii w innym lokalu,ale znajomi byli tam i niestety takie mają zdanie jak autorka postu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 12 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2018r. 21:25  
Cytuj
Nikogo nie oczerniam tylko pisze samą prawdę ku przestrodze innym. Nie jest to tylko moje zdanie ale zdanie moich gości. To ja czuję się oszukana i wiecj tam moja stopa nie postanie. Mam nadzieje ze właściciele poprawią się na inne przyjęcia i nie odstawia takiego dziadostwo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2018r. 14:14  
Cytuj
CYTAT
nikt mi nie zapłacil zeby takie rzeczy robic chyba ze ty masz taki sposob na zarabianie pieniedzy to gratuluje good wyprostowanie jest takie ze tak dołączyłm do forum bo doszły mnie wiesci ze ktos proboje oczernic bezpodstawnie lokal w ktorym byłem a jak bys zauwazyła kabi to ta osoba dołączyłą 12 maja dzien przed komunia swojego dziecka wiec pytanie co miała na mysli ludzie sa wyrachowani. Pomysl o tym...

może tobie pasuje atmosfera jak na jarmarku gdzie spokojnie nie można postawić stopy a jeden drugiego przekrzykuje. Mnie to nie odpowiada, bo globalizację mam w sklepach gdzie towar o tej samej nazwie wart od kilku groszy do kilkuset złotych w zależności od jakości a jakość powinna być w jednej cenie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 19 Maja 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2018r. 12:46  
Cytuj
Witam
Jak to czytam to jestem przerazona ....Czy to może jakas polityczna rozgrywka?! Kto kiedy zarejestrowany ....kpina .Co to ma do rzeczy .To jest forum i każdy może zagladnac i jak będzie miał ochote uczestniczyć w dyskusji to nie ma znaczenia kiedy i co !!! Jak ktoś chce mieć kameralna komunie to po licha idzie do lokalu .Bylam w niejedym i wszędzie jest ciasno .Ten kto rzuca takie opinie to może sam postawi lokal i będzie sadzal ludzi co 1,5 metra ;) Nikt nie pracuje charytatywnie ani nie prowadzi takiego interesu żeby nie zarabiać.I probuje na pewno wszytkim dogodzić .Mieso z biedronki hahahaha a jakby nawet to kto tam nie kupuje .Nawet polskie gwiazdy .Ja nie widziałam wiec nie powiem ale jak jest swieze to co to za roznica.Jakby kupil od masarza i podniosl ceny to byłoby mówione ze za drogo umiech Ludzie bylam tam nie raz i było fajnie .A sushi kucharz zrobil rewelacyjne ...Macie prawo pisać swoje zdanie jak i ja ale bez przesady .
P.s Nikt mi nie zaplacil za opinie ale jakby co to chętnie przyjmę hahahaha
Pozdrawiam wszystkich i pamiętajcie chcecie mniej globalnie to w domu lub w lesie ...na lonie natury umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »