NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Działki ogrodowe ,
Posty: 2
Dołączył: 10 Kwie 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2018r. 11:03  
Cytuj
Witam
Czy ktoś orientuje się w jakiej cenie chodzą obecnie działki ogrodowe za lub przed Sanem obojętnie gdzie, mogę być lekko zaniedbane z domkiem lub bez ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2018r. 11:03  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 809
Dołączył: 5 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2018r. 11:53  
Cytuj
Ceny są różne, ale ostatnie 2 lata spędzilismy na poszukiwaniu działki, więc się znakomicie orientujemy co do cen. Srednio działka kosztuje miedzy 6,5 tys. zł a 7 tys. zł. w tej cenie dostaniesz działkę raczej w stanie średnim z domkiem głownie drewnianym, ale tez są murowane, niewielkie, takie sobie, większosc do jakiegos remontu. Do tego wiekszość działek, które obejrzelismy było nieskopanych, zatrawionych. Skopanie ich wymagałoby bardzo cięzkiej pracy. Wykopanie m2 perzu to praca mega cięzka

Najdroższe działki jakie znalezliśmy kosztowały 10 tys. zł- 12 tys. zł: murowane altanki, zadbane działki, albo uprawne, albo takie jak w parku full kompozycji. Widzielismy tego typu 3, z tego dwie brzegowe, przy głownych alejach (jedna na Hutniku II, jednak na Sanie I, jedna na Krokusie).

Było tez sporo działek po ok. 8 tys zł. niczym sie nie różniły od tych po 6,5 tys. zł.

Rady: nie kupuj działki na Hutniku I (koło oczka), bo tam poleci obwodnica, część działek pójdzie pod droge, reszta będzie niestety w smrodzie i huku. Zadnych ekranów nie bedzie, bo sie dowiadywalismy w urzedzie miasta. Najlepsze działki sa na Hutniku II, bo w sumie niedaleko i nie bedzie tam żadnych zmian typu drogi itp. Za Hutnikiem II jest San I i San II, a obok Sanów po praeej stronie Mostostal (już kawałek drogi jednak jest od miasta).
Ogłoszenia o działkach są na tablicy ogłoszeń. Podejdz do Hutnika II, do Domu Działkowca (na piętrze) do administracji to ci też podadza jakie numery działek sa na sprzedaż i jakie ceny. My tak szukalismy.
Powodzenia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 10 Kwie 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2018r. 12:09  
Cytuj
Dzięki wielkie za rozbudowana odpowiedz i za pomoc, ostatnio dzwoniłem w sprawie działki która była w stanie „dobrym” z duża ilością drzew i średnim domkiem i jak usłyszałem cenę 16 tysięcy to odechciało mi się kupowania działki. Także dzięki i na pewno skorzystam z podpowiedz!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 39
Dołączył: 14 Maja 2016r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2018r. 12:23  
Cytuj
Witam
Ja mam do sprzedania działkę na ogrodach San . Działka 3 ary , altanka drewniana przygotowana do sezonu cena 7000 .

Więcej info priv.

Pozdrawiam

W 1968 wystarczyło kilka Mhz żeby posłać rakietę na księżyc, teraz potrzeba Pentium 4 3.0 Ghz żeby odpalić Viste...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 809
Dołączył: 5 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2018r. 13:06  
Cytuj
16 tys.? ooo niezle, to ja takiej kwoty szukajac 2 lata nie słyszałem, chyba ze za 2 umiech

My znaleźlismy swoja działke pytajac ludzi, warto rowerkiem pojezdzic miedzy alejkami i pytac czy nie slyszeli o sprzedazy dzialek, my kupilismy za 5,5 tys, piekna skopana, z drzewkami, zadbana, domek murowany, bardzo duzo ludzi chce sprzedac ale nie wie jak sie ogłaszac wiec warto przemoc sie i pozaczepiac ludzi na dzialkach, nam tak wskazali kilka dzialek róznych. Jestesmy bardzo zadowoleni umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 491
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2018r. 16:52  
Cytuj
Na Krokusie bedzie do sprzedania bo zmarl wlasciciel.Dzwinic do prezeski ona ma wiedze.Nr na tablicy w ogrodzie.Ogród cisz spokój i blisko.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »