NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
«« « ... 38 39 40 41
Uniwheels - Stalowa Wola, Temat zbiorczy
ff
Wysłany: 20 Lis 2019r. 20:18  
CYTAT
CYTAT
Zobaczymy jak się popisze Firma Superior wynagradzając pracowników za rok pracy jaką będzie nagroda to będzie świadczyć o wszystkim ,nawet w hsw premie roczne,nawet w małych foremkach pracownicy są wynagrodzeni oraz zmotywowani na następny rok ,dajmy szansę wykazania się naszym władzom a to otworzy nam oczy pozdrawiam.

Zobaczymy też co pokażą przy podwyżkach w następnym roku. Wzrost najniższej krajowej od nowego roku wyniesie 350 zł brutto. Ciekawe jak się odniosą nasi rządzący do tej kwoty. Czy dadzą tyle samo, mniej czy więcej.
150 BRUTTO I LAGA,PO 20 LATAC FELGI,HURA!JA JUŻ DOSTAŁEM FELGI,A WY KIEDY DOSTANIECIE?good

Prywatna wiadomość 

Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2019r. 20:18  

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 21 Lis 2019r. 19:23  
CYTAT
Powiem tak najbardziej nie przyjemny zakład ludzie zawistni podpierdzielanie,zazdrość wyzysk, oszukanstwo,oraz patologia.nagrod zero Za to trzepanie wora na bramie jak na Załężu,każdy podejrzany o kradzież lub alkohol ,istne jaja istne jaja w żadnym zakładzie tak nie ma na terenie Podkarpacia jak w tym .
Ja wychodze tylnym wyjsciem bo mam przepustke i czasem se jogurty wyniese jak chlopaki niezjedzo,bo u mnie so zamkniete na klucz!smiech2

Prywatna wiadomość 

«« « ... 38 39 40 41

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »