NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Wiza USA, aplikacja o wizę
Posty: 347
Dołączył: 3 Lip 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2018r. 00:52  
Cytuj
Czy ktoś zna w Stalowej Woli jakieś biuro podróży, które pomoże poprawnie wypełnić wniosek o aplikację o wizę turystyczną do Stanów Zjendoczonych, nie chciałbym popełnić samemu błędu ponieważ ten błąd może okazać się kosztowny, gdyż odrzucony wniosek równa się z pobraniem kaski jak za wypełniony poprawnie. Ktoś coś znający temat ?

Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień. Autor: George Bernard Shaw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2018r. 00:52  
Cytuj

Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień. Autor: George Bernard Shaw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 13 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2018r. 01:41  
Cytuj
ja ci pomoge pisz na priv email dziadek.kamil85_(at)_gmail.com

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 347
Dołączył: 3 Lip 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2018r. 02:29  
Cytuj
starzec24 Nie da się do Ciebie napisać ponieważ e-mail jest zasłonięty

Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień. Autor: George Bernard Shaw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2018r. 05:58  
Cytuj
Zmień _at_ na @

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2229
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2018r. 07:43  
Cytuj
Pani Mariola w biurze podróży Artur.
Dwa razy już pomagała mi z wizą i dwa razy skutecznie umiech

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 392
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2018r. 08:12  
Cytuj
Potwierdzam, biuro podróży Artur

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 13 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2018r. 11:48  
Cytuj
Plejo10 zmień _at_ na @

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 125
Dołączył: 12 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2018r. 13:30  
Cytuj
Miałam okazję skorzystać z tego biura, wizy są -ale wkurzyło mnie jedno - umówiłam się na konkretną godzinę , 40 minut czekania a w trakcie wypełniania wniosków, pani Mariola odebrała kilkanaście telefonów, opowiadała o ofercie jaką mają aktualną , co jakiś czas ktoś przychodził udzielała informacji, wypełnienie wniosków dla dwóch osób - około 3 godziny.( koszt od dzieci po 120 zł -razem 240 zł )

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 347
Dołączył: 3 Lip 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2018r. 13:48  
Cytuj
Też słyszałem o tym biurze Artur i kilka osób mi go polecało, lecz pisałem do nich e-mail i bez odpowiedzi, pomyślałem, że olewają klienta i dałem sobie z nim spokój, z tego co widzę to trzeba się tam raczej osobiście udać. :cwaniak:

Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień. Autor: George Bernard Shaw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 347
Dołączył: 3 Lip 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2018r. 13:49  
Cytuj
Jacek zmieniałem i nie pomaga, jest błąd w adresie

Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień. Autor: George Bernard Shaw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 118
Dołączył: 25 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 3 Marz 2018r. 15:13  
Cytuj
A co takiego trudnego jest w wypełnieniu wniosku? Wnioski o wizę są teraz online, nie da się wypełnić źle bo komórki są na bierząco weryfikowane. No chyba że ktoś jest tak ułomny, że nie potrafi swojego nazwiska bez polskich znaków napisać albo daty urodzenia po angielsku. Ja bez znajomości angielskiego sama wypełniłam wniosek, bez żadnego błędu, po miesiącu miałam już wizę w paszporcie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 28 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2018r. 15:31  
Cytuj
sp7kpk Dziękujemy za Twoją bezcenną opinię, gratulujemy i podziwiamy Twoją inteligencję. Skoncentruj się na odpowiadaniu i pomaganiu. Gdy będziemy chcieli poznać Twoje atuty i walory to poprosimy.

"You fuckin' idiots turn jewellery store into Wild West and you wondering why the cops show up?" - Nice Guy Eddie.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 347
Dołączył: 3 Lip 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2018r. 16:17  
Cytuj
Lacerda Zgadza się, sp7kpk Tobie już dziękujemy za wyczerpującą odpowiedź

Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień. Autor: George Bernard Shaw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 13 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2018r. 17:30  
Cytuj
Plejo10 podaj swój e-mail to się odezwę

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 118
Dołączył: 25 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 3 Marz 2018r. 18:56  
Cytuj
Inteligencją to błyskacie niestety wy. Cały dzień rozkminiacie adres email, kombinujecie, dopytujecie, każecie przepisywać. Każdy głąb wie że strona automatycznie zamienia @ na _at_. Możecie pisać i poprawiać do usranej śmierci, a na stronie i tak wyświetli się _at_. Główkujcie dalej inteligenty

Moderowano przez: magpie

2. Zabronione jest w szczególności publikowanie:
2.1. treści o charakterze obraźliwym, naruszających obowiązujące ogólnie przyjęte normy etyczne
2.2. treści ironizujących, prześmiewczych lub złośliwych, stanowiących przejaw braku szacunku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 4 Cze 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2018r. 20:53  
Cytuj
Biuro podróży Artur. Fakt, że często trzeba czekać długo i poćwiczyć cierpliwość. Ale napiszę tylko, że i tak warto. Korzystałem już 3 razy. Za każdym razem z sukcesem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 2 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Marz 2018r. 10:27  
Cytuj
Kisnę jak czytam takie tematy. Legenda Pani Marioli ma się widzę dobrze. 😂

Czy mógłby ktoś z tych co sugerują że Pani Mariola wypełnia wnioski skutecznie, wyjaśnić na czym ta skuteczność polega? Czy chodzi o to że wypełnia go zgodnie z ogólnie dostępną instrukcją? Czy może ma specjalne łącze z Ambasadą i taki śmiałek jest inaczej traktowany? "A Pan od Pani Małrioli, a to phosze, Pan siądzie, poczeka, zahas się załatwi" 😂

No i zagaduję że taki usatysfakcjonowany klient leci do Ameryki jeno LOT-em
bo nie daj Boże jaka przesiadka np we Frankfurcie i kaplica 😂

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 4 Cze 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Marz 2018r. 10:42  
Cytuj
Byłem już 5 razy w USA. Dzięki tej Pani dostałem wizę już 3 razy. W tym również na 10 lat. Byłem wtedy bezrobotnym, bez oszczędności. Nie będę wchodził w szczegóły. Obserwowałem co i jak zrobiła. Dzięki jej pracy dostawałem te wizy. Ap ropo przesiadek to już wyliczam: Monachium, Frankfurt,Kopenhaga, Chicago, NY, Vancouver, Denver, San Francisco. Dziękuję.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 2 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Marz 2018r. 13:29  
Cytuj
No tak zapomniałem o kreatorach rzeczywistości, w tym przypadku przydają się sprawdzone techniki pań wypełniających. Tylko trzeba uważać bo jak złapią na kłamstwie to o Ameryce mozna pomarzyć.

Przesiadkowiczow z polskim paszportem jednak mało,można się przekonać po profilu pasażerów LOT-ie i podróżach innymi liniami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 347
Dołączył: 3 Lip 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Marz 2018r. 15:07  
Cytuj
sp7kpk Jakim trzeba być imbecylem natrętnym by usilnie pchać się na krzywy ryj tam gdzie mnie nie chcą, koleś nie wiem czy ty jesteś takim debilem czy tylko takiego grasz, po kiego ch... wpierd..sz sie tam gdzie nie potrzeba, nie wnosząc nic do tematu, czym ty chcesz błysnąć wypowiadajać się jaki to jestem nieudolny, że e-maila nie mogę wysłać. Gdybyś miał iloraz iq przynajmniej na normalnym poziomie to być może byś zakumał, że pierwszy raz próbowałem wysłać e-mail do kogos z te strony, ponieważ nie siedzę tak jak ty trolu internetowy codziennie na forum by pokazywać swą głupotę wpierdala...c sie miedzy wodke a zakoskę i nikomu nic nie pomagajać, kopiując ten e-mail od razu domyśliłem się (woow!! byłem aż tak bystry, jak ty), że trzeba symbol małpki poprawić i nie prosiłem nikogo o pomoć, ponieważ napisałem, że jest błędny adres. Szkoda gadać, koleś jak masz kompleksy a masz ewidentnie, to idź na siłownie poćwicz, powal w worek odreaguj, pobiegaj, idź na basen a nie wygłupiasz i kompromitujesz się na publicznym forum, z każdym kolejnym wpisem pogrążając się w swej głupocie i prymitywnym zachowaniu. Pozdrawiam

Moderowano przez: magpie

2. Zabronione jest w szczególności publikowanie:
2.1. treści o charakterze obraźliwym, naruszających obowiązujące ogólnie przyjęte normy etyczne
2.2. treści ironizujących, prześmiewczych lub złośliwych, stanowiących przejaw braku szacunku

Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień. Autor: George Bernard Shaw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 5 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2019r. 11:49  
Cytuj
witam czy ktoś korzystał z pośrednictwa wizowego w Polskie biuro podróży w Stalowej Woli?
Potrzebuje kogoś kto pomoże w wypełnieniu wniosku i przygotowania do rozmowy. Niestety Pani Mariola z biura Artur już się tym nie zajmuje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 10 Marz 2008r.
Skąd: Stwa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2019r. 12:53  
Cytuj
Korzystaliśmy z żoną, bez problemu pomoże z wnioskiem. Ogólnie polecam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ms7
ms7
ms7
Posty: 18
Dołączył: 19 Wrz 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2019r. 14:46  
Cytuj
Żadne Biuro Podróży nie pomoże w uzyskaniu wizy. Wszystko zależy od konsula na miejscu.
A jeżeli chodzi o wniosek to wszystko można sprawnie zrobić samemu w ciągu kilkudziesięciu minut.
Oczywiście trzeba sobie przygotować trochę informacji które będą potrzebne do wypełnienia wniosku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 23 Gru 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2019r. 14:53  
Cytuj
CYTAT
Biuro podróży Artur. Fakt, że często trzeba czekać długo i poćwiczyć cierpliwość. Ale napiszę tylko, że i tak warto. Korzystałem już 3 razy. Za każdym razem z sukcesem.

Smieszne komentarze. Jakbydostanie wizy zalezalo o biura podrozy. Jak chce konsul to Ci da wize jak mu sie niespodoba to Ci nieda. Duzo osob niedostaje wiz i nawet o tym nie pisza.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 23 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2019r. 18:54  
Cytuj
marko38
Tutaj zgadzam się z Tobą w 100 % zalezy na kogo sie trafi, jaki dzień maja knsulowie itd
To nie prawda ze zalezy to od biura, zalezy od dni i chęci dawania wiz poprostu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »