NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 ... » »»
Tabletka "po",
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2018r. 18:05  
Cytuj
Potykacz, aż tak bardzo boisz się dziecka?

Wiesz, że mogło już dojść do zapłodnienia i tabletka mogła zniszczyć poczęte już życie?

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2018r. 18:05  
Cytuj

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Lut 2018r. 18:40  
Cytuj
CYTAT (rsta)
Wiesz, że mogło już dojść do zapłodnienia i tabletka mogła zniszczyć poczęte już życie?

A już myślałem, że ksiądz nie przybędzie z odsieczą wiernemu mirkowi777,,,ale jak widać się myliłem.
CYTAT (mirek777)
Feniks - nie pasuje ci to nie czytaj.
"Grzesznych napominać"

Dlaczego mam nie czytać Twoich anonimowych wypocin?
A kim Ty jesteś aby "Grzesznych napominać"? To, że masz wsparcie wpostaci księdza "rsta" jeszcze o niczym znaczy bo nie każdy chodzi do kościoła. Swoją drogą Ani ty ani "rsta" nie macie odwagi tych "grzesznych napominać" osobiście a tylko anonimowo za klawiatury.
P.s.
Lubię się podroczyć dla zabicia nudy z takimi fanatykami jak Wy dwaj.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 12 Lut 2018r. 19:28  
Cytuj
Temat jakby już zakończony ale nie,musieli się ujawnić lokalni kaznodzieje ok

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 455
Dołączył: 9 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2018r. 20:12  
Cytuj
CYTAT
Wopin - co ty porównujesz? zaklopotany

dla mnie nie ma roznicy czy to prezerwatywy , podpaski , czy tabletki przed czy po
to jest zycie i kazdy wybiera to co i jak chce robic , a mi nic do tego , nawet nie wypada komentowac.... a tym bardziej juz pouczac ze tak nie wolno , ze tak nie wypada ,ze zycie , ze zabijam , ze krew leci itp itd

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2018r. 20:26  
Cytuj
Feniks - jestem katolikiem. Możesz wierzyć lub nie - w realu też wiele dyskutuję na te tematy. Daleko mi do fanatyka, choć w dzisiejszych czasach trzeba właśnie takim być w swojej wierze.ok

Wopin - jest różnica, pomiędzy dbaniem o higienę związaną z czymś tak naturalnym jak okres, a pomiędzy czymś tak drastycznym jak tabletka "dzień po".

Fiodor - to, że ty nie masz odwagi, to nie znaczy, że ja nie mam jej mieć. Masz rację w jednym - w temacie aborcji zostało już bardzo wiele powiedziane. Dlatego nikt tu nie walnął wykładu. Jedynie poruszyłem sprawę aspektu moralnego.

Jak widać, to wystarczyło żeby odezwali się ci, którzy woleliby aby im nie przypominano, że chrześcijaństwo nie ogranicza się do coniedzielnej mszy.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Lut 2018r. 20:55  
Cytuj
CYTAT (mirek777)
Feniks - jestem katolikiem.

I sądzisz, że może to upoważnia Cię do prawienia moralów innym?
CYTAT (mirek777)
Możesz wierzyć lub nie - w realu też wiele dyskutuję na te tematy.

To dlaczego ukrywasz się anonimowo łod nickiem a nie podpiszesz się pod tym umoralnianiem. Pan Jezus nie nauczal anonimowo, nawet świadkowie Jehowy nie robią tego anonimowo tak jak Ty.
CYTAT (mirek777)
Daleko mi do fanatyka, choć w dzisiejszych czasach trzeba właśnie takim być w swojej wierze.

Co masz na myśli pisząc, że w dzisiejszych czasach trzeba być fanatykiem? Wybierasz się na krucjate z poganami?
CYTAT (mirek777)
Jak widać, to wystarczyło żeby odezwali się ci, którzy woleliby aby im nie przypominano, że chrześcijaństwo nie ogranicza się do coniedzielnej mszy.

Niestety dużo większa większość tych Chrześcijan ogranicza się do coniedzielnej mszy bo:"co sasiedzi powiedzą ja nie pójdę w niedziele do kościoła"?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Lut 2018r. 21:01  
Cytuj
Była już kiedyś taka jedna, co to podobno nawet majtek nie zdjęła, a zaszła. Jakby trafiła na naszych forumowych klechów, to by z niej biduli ostatnią ku...ę zrobili, a na koniec wysłali do wszystkich diabłów. A bękarta by ukrzyżowali najchętniej. Bo czymże oni się różnią od takiego Piłata? Pycha i przemądrzałość aż bije od nich przez ekrany umiech Oświeceni nasi jedyni w prawdzie żyjący umiech Amen.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 12 Lut 2018r. 21:46  
Cytuj
CYTAT
Feniks - jestem katolikiem. Możesz wierzyć lub nie - w realu też wiele dyskutuję na te tematy. Daleko mi do fanatyka, choć w dzisiejszych czasach trzeba właśnie takim być w swojej wierze.ok

Wopin - jest różnica, pomiędzy dbaniem o higienę związaną z czymś tak naturalnym jak okres, a pomiędzy czymś tak drastycznym jak tabletka "dzień po".

Fiodor - to, że ty nie masz odwagi, to nie znaczy, że ja nie mam jej mieć. Masz rację w jednym - w temacie aborcji zostało już bardzo wiele powiedziane. Dlatego nikt tu nie walnął wykładu. Jedynie poruszyłem sprawę aspektu moralnego.

Jak widać, to wystarczyło żeby odezwali się ci, którzy woleliby aby im nie przypominano, że chrześcijaństwo nie ogranicza się do coniedzielnej mszy.



Mirek z fiziologicznegon punktu widzenia to natulany stan kobiety jest ciaza czyli nie miec okresu. A powiedz co z twoimi plemnikami jak gruszke zwalisz tez ubolewasz ze zabiles miliony istot?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2018r. 22:48  
Cytuj
heniek, tym wpisem pokazujesz zupełny brak wiedzy w tym temacie !!!
nie rozumiesz istoty rzeczy, a się wypowiadasz...

Nikt tu nikogo nie krzyżuje, ale wiele osób nie zdaje sobie sprawy z własnych czynów.

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
GRZ
GRZ
GRZ
Posty: 422
Dołączył: 23 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2018r. 22:51  
Cytuj
CYTAT
heniek, tym wpisem pokazujesz zupełny brak wiedzy w tym temacie !!!


Brakiem wiedzy wykazujesz się Ty pisząc: Wiesz, że mogło już dojść do zapłodnienia i tabletka mogła zniszczyć poczęte już życie?

Przejdź się proszę do ginekologa - opowie Ci jak działa tabletka "dzień po".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Lut 2018r. 23:06  
Cytuj
CYTAT (rsta)
heniek, tym wpisem pokazujesz zupełny brak wiedzy w tym temacie !!!
nie rozumiesz istoty rzeczy, a się wypowiadasz...

To może ksiądzu brakuje wiedzy i nie rozumie o czym pisze a wierny diakon mirek777 wspiera księdza? Ja widzę mocne powiązanie między Waszymi wpisami a kto wie może i Wami.
CYTAT (rsta)
Nikt tu nikogo nie krzyżuje, ale wiele osób nie zdaje sobie sprawy z własnych czynów.

Całe szczęście, że czasy krucjat mineły mam nadzieje bezpowrotnie i żyjemy w XXI wieku a nie w średniowieczu. A mimo wszystko Wy kapłani dążycie do zniewolenia wiernych i jak byście mogli to wysyłali byście nie wiernych na szafot.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2018r. 23:07  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
heniek, tym wpisem pokazujesz zupełny brak wiedzy w tym temacie !!!


Brakiem wiedzy wykazujesz się Ty pisząc: Wiesz, że mogło już dojść do zapłodnienia i tabletka mogła zniszczyć poczęte już życie?

Przejdź się proszę do ginekologa - opowie Ci jak działa tabletka "dzień po".



Zmień ginekologa ... umiech
na takiego co powie Ci całą prawdę, a nie półprawdę ...

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Lut 2018r. 23:41  
Cytuj
CYTAT

Nikt tu nikogo nie krzyżuje, ale wiele osób nie zdaje sobie sprawy z własnych czynów.

I tu wkraczasz Ty. Jakiś anonimowy człowieczek mający wiedzę ludzką i boską, znający granicę między dobrem, a złem. Nauczyciel, moralizator, samozwańczy sędzia ludzkości, który wszystkim będzie mówił co robią, a co mają robić. A już jak wchodzimy na temat kobiet, ich narządów rodnych, macicy i stosunków waginalnych to się uaktywniasz obowiązkowo. Specjalista w zakresie antykoncepcji, aborcji i masturbacji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Lut 2018r. 06:06  
Cytuj
CYTAT (rsta)
Zmień ginekologa ... umiech
na takiego co powie Ci całą prawdę, a nie półprawdę ...

To którego ginekologa ksiadz poleca? Macie może jakąś przykościelną poradnie ginekologiczną?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Lut 2018r. 07:14  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Feniks - jestem katolikiem. Możesz wierzyć lub nie - w realu też wiele dyskutuję na te tematy. Daleko mi do fanatyka, choć w dzisiejszych czasach trzeba właśnie takim być w swojej wierze.ok

Wopin - jest różnica, pomiędzy dbaniem o higienę związaną z czymś tak naturalnym jak okres, a pomiędzy czymś tak drastycznym jak tabletka "dzień po".

Fiodor - to, że ty nie masz odwagi, to nie znaczy, że ja nie mam jej mieć. Masz rację w jednym - w temacie aborcji zostało już bardzo wiele powiedziane. Dlatego nikt tu nie walnął wykładu. Jedynie poruszyłem sprawę aspektu moralnego.

Jak widać, to wystarczyło żeby odezwali się ci, którzy woleliby aby im nie przypominano, że chrześcijaństwo nie ogranicza się do coniedzielnej mszy.



Mirek z fiziologicznegon punktu widzenia to natulany stan kobiety jest ciaza czyli nie miec okresu. A powiedz co z twoimi plemnikami jak gruszke zwalisz tez ubolewasz ze zabiles miliony istot?
. Heniek, a ty na biologii chodziłes na wagary, ze nie wiesz, ze sam plemnik nie wystarczy do zapłodnienia?

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 13 Lut 2018r. 07:47  
Cytuj
Ja [moderowano] rzygac sie chce, zleciala sie banda kato [moderowano siac zamet w temacie. [moderowano] swoja katecheze gdzie indziej. Banda niedouczonych baranow ktorzy nie maja najmniejszego pojecia o biologii.

Moderowano przez: magpie
Rozmawiać też można bez wulgaryzmów!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2018r. 08:16  
Cytuj
Feniks - będąc katolikiem mam nakaz być świeckim misjonarzem. Różnie z tym bywa, ale należy się starać.
Każdy katolik jest do tego zobowiązany.ok
Żadna nowość.

A z tym ujawnieniem swoich danych to pojechałeś. ok

heniek - to co piszesz to jakiś bełkot. Skoda komentować takie bzdury.

GRZ - poczytaj sobie jak działa tabletka "dzień po" a potem dyskutuj - bo się kompromitujesz.

jaciek - ulżyło ci?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
GRZ
GRZ
GRZ
Posty: 422
Dołączył: 23 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2018r. 08:56  
Cytuj
CYTAT
GRZ - poczytaj sobie jak działa tabletka "dzień po" a potem dyskutuj - bo się kompromitujesz.


Nie zamierzam już z Tobą dyskutować. W dyskusji trzeba mieć argumenty - ja mam argumenty poparte wiedzą medyczną - Ty masz argumenty poparte przekazem Kościoła.

Wybacz, ale Kościół i księża nie są dla mnie autorytetem w dziedzinie szerokopojętej medycyny - niech oni się lepiej skupią na swoich sprawach, bo ostatnio bardzo im się narracja rozjeżdża w sprawach w których akurat powinni mieć stanowisko jasne i oczywiste.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2018r. 08:59  
Cytuj
No to pochwal się tą wiedzą medyczną. good

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 13 Lut 2018r. 10:02  
Cytuj
I dla czego nie reaguje na pisanie bredni ktore nie dotycza tematu co jest rowniez niezgodne z regulaminem?! Gdyby moderator pilnowal porzadku w odpowiedni sposob od razu blokowalby takie pseudokatolickie wypociny ktore pojawiaja sie pod wiekszoscia tematow i sa powodem pozniejszych wielostronicowych klotni. Zalozcie sobie swoja oaze czy kolko katolickie i nauczajcie chetnych wg swoich dogmatow wiary bo takie wpierdalanie sie pod kazdym tematem jest nikomu nie potrzebne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Lut 2018r. 10:36  
Cytuj
katolicy mają takie samo prawo do wypowiedzi jak ty ateisto!!!!,sam sobie załóż osobną stronę, lub wątek i tam się wyżalaj, bo ateistów jest znacznie mniej!!!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 13 Lut 2018r. 10:46  
Cytuj
Widze ze jestes niesamowicie ograniczona umyslowo. Ktos zadaje pytanie na konkretny temat to po co wyjezdzacie ze swoimi gadkami i umoralnianiem na sile? Kogo to obchodzi jakie macie na ten temat pogaldy? Nie masz do powiedzeni nic w temacie to milcz. Pod kazdym tematem robicie niesamowity syf swoimi swietymi wywowadmi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Lut 2018r. 11:15  
Cytuj
dziewczyna juz dawno temat zakonczyla to po co to drazycie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 13 Lut 2018r. 11:18  
Cytuj
Poza tym pisaniem i umoralnianiem tutaj na pewno nikogo nie przekonacie,wręcz przeciwnie.Poza tym ktoś zadał proste pytanie i wymaga prostej odpowiedzi.Jak będzie miał dylematy moralne to uda się w odpowiednie miejsce.A co wy żescie sobie tu stworzyli,instytucję umoralniającąmlotek

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2018r. 11:41  
Cytuj
Ale was to boli. Jak nie chcecie, to nie czytajcie. ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »