NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 6 7 8 9
Tabletka "po",
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2018r. 15:59  
Cytuj
Kiedyś była tu dyskusja o zapisywaniu dziewczynek na taniec na rurze. Z tańca erotycznego zrobiono zajęcia sportowe. Sztukę. Wystarczyło zmienić nazwę.zaklopotany
Niektórym nie dało się wytłumaczyć, że to niezdrowe i że tak właśnie wygląda przesuwanie granic....

Analogicznie jest z tabletką "dzień po"
- wystarczy wmówić ludziom, że niezagnieżdżony ludzki embrion to nie życie, a tym samym to jeszcze nie ciąża - a tym samym nic się nie dzieje....

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2018r. 15:59  
Cytuj

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Lut 2018r. 16:05  
Cytuj
Jeżeli mirku podnieca Cię widok dwunastoletniej dziewczynki uprawiającej gimnastykę, to tak, jest to erotyka. Na szczęście tylko dla zboczeńców. Inni traktują to jako sport. Dla Ciebie to jednak coś na widok czego robi się ciasno w szortach????? :szok:

Ps. Wystarczy przypomnieć, że Twoi mentorzy papieże będący zawsze do tyłu, swego czasu każdy taniec, tango czy walca uważali za wyuzdany spektakl ku czci szatana. Po prostu Wy się z natury musicie o coś do ludzi przyp..lać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2018r. 16:31  
Cytuj
Nie. Nie podnieca mnie. Ale w przeciwieństwie do takich jak ty - widzę dalej - przewiduję skutki, demaskuję zamiary. Ty zaś jesteś ślepym narzędziem.

Twój awatar wskazuje na to, że czcisz szatana.zaklopotany
Jesteś na razie bezmyślnym narzędziem.
Ale otworzyłeś drzwi komuś, kto łatwo nie wypuszcza swoich zdobyczy.

Będę się modlił o Twoje uwolnienie.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2018r. 17:08  
Cytuj
CYTAT
Fajny post z rozproza.pl. Kiedyś pisałem o tym, że z lewactwem się nie dyskutuje, z lewactwem nie szuka się kompromisów - lewactwo się leczy. Bo jak się ugniesz pod presją, jak dasz mu palec, to i tak będzie chciało pożreć całą rękę. A potem drugą.

Najwyraźniej widać to na przykładzie aborcji. Zaczęło się od cichutkiego przebąkiwania, że ,,w niektórych sytuacjach należy zezwolić", potem wskoczyliśmy stopień wyżej, na celebrytkę która uczyniła sobie powód do dumy z faktu, że wyskrobała się bo ma za ciasne mieszkanie i nie chce jej się przeprowadzać, czyli powstało wtedy nowe prawo: jak masz ciasno w chałupie - życie ludzkie miej w dupie.

Potem te wszystkie zloty pustaczek z macicą na ustach, czyli: ,,moja macica, moja sprawa". Z kartką z napisem ,,Pierdolę. Nie rodzę" paradował nawet... dziennikarz ,,Wyborczej", Seweryn Blumsztajn.

Ale teraz wskoczyliśmy na zupełnie nowy poziom. Palce, które naiwni ,,ludzie dialogu" dali lewicy, zostały już przez nią dawno pożarte, przetrawione i wyrzygane. Teraz maski opadły. Nie chodzi, i NIGDY NIE CHODZIŁO, o prawa kobiet do usunięcia ciąży zagrażającej życiu, do usunięcia ciąży po gwałcie ani w przypadku wykrytej choroby u płodu. Zawsze chodziło o nieograniczone bzykanie bez konsekwencji.

,,Aborcja jest ok".

Jak byśmy rozmawiali o jakimś pierdolonym aerobiku, skoku na bungee albo sałatce z awokado, a nie o ludzkim życiu.

Teraz atakują nas hasłami: ,,Nie jesteś sama. 1 z 3 twoich znajomych miała aborcję". Za 5 lat będą atakować normalność innymi statystykami: ,,1 z 3 twoich znajomych poddała rodziców eutanazji. Uwolnij się od problemu. Uśmierć tych zgrzybiałych starców, którzy stoją ci na drodze do szczęścia i kariery."

A za 10 lat: ,,1 z 3 twoich znajomych oddała bachory do domu dziecka. Pozbądź się darmozjadów zanim wystawią łapy po kieszonkowe. Poczuj wolność i niezależność. Jesteś tego warta."

Dziś nam wmawiają, że życie płodu nie ma żadnej wartości. To jest ich opinia. A co jeśli dla mnie życie płodu ma większą wartość niż życie feministki? Co to za argument: ,,płód to nie człowiek bo jeszcze nie jest rozwinięty"? No właśnie, płód JESZCZE nie jest rozwinięty, ale jest nadzieja, że rozwinie się, być może na bardzo wartościowego człowieka. Feministki etap rozwoju mają dawno za sobą, a jednak większości z nich niektóre części ciała wykształciły się w stopniu skandalicznie niskim, na przykład mózg. I już nie rokują.

Ten artykuł z lewackiej gadzinówki dla głupich kobiet jest nie tylko obleśny, ale powinien wręcz być karany. Aborcja aborcją, ale ZACHĘCANIE do aborcji i promowanie jej, jakby to była dieta, to zupełnie nowy poziom spierdolenia.

Fragment beznamiętnej, niemal sportowej relacji z ,,Wysokich Obcasów": ,,Wypadł z niej płód, kulka wielkości małej mandarynki, jakby kawałek wątróbki".

Ja widziałem kiedyś inną scenę. Idę za feministką, nagle wypadł z niej przedmiot, kulka wielkości orzecha. ,,Pani feministko, orzecha pani zgubiła!". Kobieta wzięła kulkę, wcisnęła w ucho i odparła: ,,To nie orzech, to mój mózg."




dobrze opisane, dodam odrobinę cool

Tak właśnie działał mechanizm rewolucji kulturowej vel regres człowieczeństwa na Zachodzie, której dzisiejszym widocznym propagatorem u nas jest Owsiak. Róbta co chceta bo i tak nic się nie stało - nic sie nie stało, zabijanie jest OK - capisce? - dla innego przykładu pod usypiającym szyldem Świątecznej Pomocy - OK! Tylko co ma jedno do drugiego?

Taka zmiana znaczeń jest najbardziej rozpoznawalnym znakiem lewicowej pułapki dla nieuważnych. Co się dzieje potem to znamy, małpy nie mają praw i mają słuchać mądrzejszych i autorytetów z nadania. Na ostańców zawsze jest zgniatacz politycznej poprawności, zastraszenie medialnym ostracyzmem, pedagogika kompleksu ciemnogrodu, knebel mowy nienawiści oraz tyrające nad tematem jak woły Trolle sokuzburaka. Postęp i demokracja Stalina, Mao, Pol Pota i Kima nie musiała aż tak udawać... Oni walczą z imperializmem i o pokój. Tylko co ma jedno do drugiego?

cool

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Lut 2018r. 17:39  
Cytuj
To ja już się gubię kto Was próbuje tak niszczyć, Żydzi, lewacy, muzułmanie, Owsiak, UE czy Sowieci? A może wszyscy na raz Wam zagrażają... kuźwa, strach z domu wyjść. Aha, jeszcze Szatan chce Was zniewolić. Ale macie przej..ne :( hehe

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 338
Dołączył: 14 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2018r. 18:16  
Cytuj
2. Zabronione jest w szczególności publikowanie:
2.1. treści o charakterze obraźliwym, naruszających obowiązujące ogólnie przyjęte normy etyczne
2.2. treści ironizujących, prześmiewczych lub złośliwych, stanowiących przejaw braku szacunku


Proszę na temat. Jeśli wyczerpał się temat, to go zamknę

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2018r. 20:50  
Cytuj
Najważniejszym przesłaniem niech pozostanie to, że każdy ma wolną wolę i wybór i każdy podejmuje decyzję za które prędzej czy później będzie musiał ponieść konsekwencje.
Dlatego, jeżeli kobieta chce wziąć tabletkę, to ani ja, ani nikt inny jej nie zabroni, ale niech wie jakie mogą być tego konsekwencje, że oprócz działania antykoncepcyjnego może wystąpić działanie wczesnoporonne, które nawet lekarze chcą ukryć przed kobietami.
Dlaczego? Wg mnie chodzi o pieniądze ...
Moim celem nie jest skłócać, ale ukazać prawdziwe fakty, które inni chcą ukryć przed ludźmi.
Dlatego niech kobiety korzystają z wolnej woli i świadomie wybierają i podejmują dobre decyzje.
Dobrej nocy!

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 136
Dołączył: 17 Sie 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 18 Lut 2018r. 20:51  
Cytuj
psychiatry wam potrzeba...

a cenzorom pały i zimnej wody...

CYTAT
sugerujesz, ze w małzeństwie mozna sie kochać tylko wtedy, gdy prowadzi to do zapłodnienia?


"DALI" 500+ TO I WYEGZEKWOWAĆ CHCĄ, PROSTE JAK BUDOWA CEPA

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 6 7 8 9
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »