NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 22 23 24 25 26 27 28 ... » »»
Prawda się obroni - należy o niej mówić., Polska to obowiązek siostry i bracia.
Posty: 99
Dołączył: 15 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2019r. 19:18  
Cytuj
CYTAT
Grecia jest jedynie narzędziem.

Do szkoły już nie chodzi, bo nie musi, pewnie liczy, że wstyd przeminie, a kasa zostanie....

No.... chyba, że ci co jej przywiązali takie tyci sznureczki do rączek i nóżek, mają wobec niej dalsze plany - to wtedy będzie ich pacynką tak długo, jak długo da się grać jej wizerunkiem "dziecka któremu ukradziono dzieciństwo" czy coś tam....


Mireczku złoty mam pytanko. Czy Twój pracodawca wie, że zamiast modelować (za co dostajesz wynagrodzenie), spamujesz i wypisujesz głupoty tu na forum? W kiblu się kitrasz z komórką czy na luzaku jedziesz w open space? Internetu nie masz w domu?

Pozdro szejset sześćdziesiąt sześć!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2019r. 19:18  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3125
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2019r. 20:20  
Cytuj
Spokojna twoja rozczochrana @kapiszon. Ona pracuje po znajomości w budżetówce. Sam się zajmij pracą. Chętnie przygarniemy jakiś profit z tego. Jeszcze bedziesz skomlał o socjal szatanisto jedyn.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 99
Dołączył: 15 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2019r. 22:24  
Cytuj
CYTAT
Spokojna twoja rozczochrana @kapiszon. Ona pracuje po znajomości w budżetówce. Sam się zajmij pracą. Chętnie przygarniemy jakiś profit z tego. Jeszcze bedziesz skomlał o socjal szatanisto jedyn.


Siemasz obrońco.

Ona. Hm... Mireczka? Czy jak? Czekam na nowy wpis z kibla. Znając historię to między 6 a 8 powinien się pojawić.

PS. Szatan nie skomle o nic.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 19 Gru 2019r. 21:42  
Cytuj
Te szatan , a mlaskasz pytonga?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2019r. 07:26  
Cytuj
CYTAT


Mireczku złoty mam pytanko. Czy Twój pracodawca wie, że zamiast modelować (za co dostajesz wynagrodzenie), spamujesz i wypisujesz głupoty tu na forum? W kiblu się kitrasz z komórką czy na luzaku jedziesz w open space? Internetu nie masz w domu?

Pozdro szejset sześćdziesiąt sześć!


Prosta odpowiedź. Pracuję na własny rachunek. good
A w związku z tym g..... ci do tego, co robię ze swoim czasem.ok

Progres... "ona"?potluczonyzaklopotanyzaklopotany
W budżetówce? zaklopotanyzaklopotany

Coś ci się w głowie pokitrało.

Swoją drogą zabawne są wasze domysły.
Byłem już: księdzem, "oną", jednym z moderatorów, i pewnie jeszcze kilka innych pomysłów, plus oczywiście przypisywanie mi posiadania kilku kont - ale to zazwyczaj robią ci, co sami mają kilka kont. Mierzą ludzi swoją miarą.potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10497
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Sty 2020r. 16:09  
Cytuj
https://twitter.com/PatrykJaki/status/1174399399822319617
ok

Słusznie przypomina,,,,, obrońcom praworządności typu Tfun & Łukacijewska z ich mocodawcami w PE.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 298
Dołączył: 9 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2020r. 16:15  
Cytuj
Mirek pamietam czasy jak udawałeś swoją żonę ktora cie broni na forum.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2020r. 17:02  
Cytuj
Mhm.

zaklopotany

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 298
Dołączył: 9 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2020r. 17:08  
Cytuj
Czasy Lacky Lucka ok Andrzejka Fractala Kosmala Czekolady

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2020r. 18:43  
Cytuj
Taaaaa - wtedy było w modzie obrzucać mnie wszelkimi możliwymi obelgami, za zgodą "zarządu" i moderatora "el.BANana". A jeżeli ktoś mnie zaczynał bronić, to na pewno byłem ja sam z innego konta.zaklopotany

Widzisz -sam bierzesz za pewnik to, że "udawałem swoją żonę" - sugestywność grupy dresiarzy kopiących leżącego.zaklopotany

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 298
Dołączył: 9 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2020r. 18:49  
Cytuj
No nie tak serio o tak sobie wspomnialem. Wojen tu nie prowadze. Poczytam popiszę i dobra jest. Wedlog Eda czekamy na mesjasza na koniu ma być wtedy dobrobyt.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2020r. 19:03  
Cytuj
Edo śmieje się z tego poważnego tonu oburzenia na działania PiS.
Nabija się z tych, którym być może płacą za trolling.
Wielu jego ironię bierze na poważnie. :szok:

Jego prawo bawić się tak jak chce - byleby nie obrażał.potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 298
Dołączył: 9 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2020r. 19:29  
Cytuj
Wydaje też mi się że pis idealny nie jest

A i że znalazły by się trole na rzecz pis tutaj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10497
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Sty 2020r. 20:14  
Cytuj
Autoironia Edo przewietrzyła duszną atmosferę na forum ostatnich tygodni zmagań z Grodzkimi i Zewnętrznymi. Nie mogę się doczekać doświadczenia faktycznej reminiscencji tych objawionych przez proroka Diduszko dni ostatecznego zwycięstwa;

Pamiętaj abyś imię Rudego Mesjasza chwalił każdym słowem i czynem swoim gdyż prawym jest człowiek który je nosi a błogosławiona ziemia po której stąpać będzie gdy powróci w glorii zwycięstwa na białej chabecie, z pełnymi sakwami darów dla plemienia swego.


PS.
Ale to jeszcze potrwa, zaprawde powiadam wam. umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 298
Dołączył: 9 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2020r. 00:38  
Cytuj
A wyżej wpis "chyba" tego trolla
Nie mylę się bo 5325
pięć tysięcy trzysta dwadzieścia pięć postów na korzyść PiS i na odwracanie uwagi od każdej wpadki PiS jest jednoznaczne.

Kiedyś nawet jeden użytkownik dowiódł że maskuje się programami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2020r. 07:09  
Cytuj
CYTAT
Wydaje też mi się że pis idealny nie jest

A i że znalazły by się trole na rzecz pis tutaj


Oczywiście że nie jest.
A tą kadencję zaczyna wyjątkowo słabo.

Co do Art - nie sadzę był/była trollem.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Sty 2020r. 09:18  
Cytuj
CYTAT
Taaaaa - wtedy było w modzie obrzucać mnie wszelkimi możliwymi obelgami, za zgodą "zarządu" i moderatora "el.BANana". A jeżeli ktoś mnie zaczynał bronić, to na pewno byłem ja sam z innego konta.zaklopotany

Widzisz -sam bierzesz za pewnik to, że "udawałem swoją żonę" - sugestywność grupy dresiarzy kopiących leżącego.zaklopotany


Mirek, tak było. Zarzekałeś się, że to nie ty tylko twoja małżonka umiech A sprawa wypłynęła jak się okazało, że jedziesz na dwóch kontach z jednego IP. Wyszło, że z żonką siedzicie sobie na chacie i zamiast rozmawiać piszecie razem na forum. Nie wiem co gorsze umiech Takie relacje z małżonką czy rozdwojenie na dwa konta umiech

No ale tak było. Nie zaprzeczaj umiech


Kiedy idziemy sprzątać miasto?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Sty 2020r. 09:23  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Wydaje też mi się że pis idealny nie jest

A i że znalazły by się trole na rzecz pis tutaj


Oczywiście że nie jest.
A tą kadencję zaczyna wyjątkowo słabo.

Co do Art - nie sadzę był/była trollem.


To zrozumiałe, że nie przyznasz i nie dopuszczasz myśli by art była trolem. trochę tylko manipuluje faktami i zawsze rozmydla wpadki pis. tak tylko trochę.

Ale sam przyznajesz, że nie ogarniasz płci umiech Jak nikt nie ogarnia, bo raz pisze w formie męskiej innym razem w żeńskiej. No ale to szczegóły nie jest przecież trolem umiech

Sraczka WOŚPowa przeszła, robimy akcje sprzątania miasta?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2020r. 12:34  
Cytuj
nick art2deko to bankowo troll pisowski kto śledzi internet ten wie, wystarczy logika w sumie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 164
Dołączył: 30 Kwie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2020r. 13:59  
Cytuj
W sprawie zamachu na Adamowicza PO obrzydliwie kłamie i wykorzystuje tą tragedię do walki politycznej z partią rządzącą. Stefan W. do więzienia w Malborku faktycznie trafił za rządów PO, ale już wcześniej leczył się psychiatrycznie. Brał leki, które pozwalały mu w miarę normalnie funkcjonować. Za rozboje został ukarany i słusznie skazany na więzienie. Tutaj w głowie uroił sobie, że jest za to winna Platforma, a on jest tylko ofiarą. Pamiętajmy, że to nienormalny człowiek, którego nie obchodzi co on zrobił. A że u władzy była Platforma, a w Gdańsku rządził Adamowicz to był przypadek.

To tyle wstępu. Teraz będziemy bronić prawdy. Zacznę od zacytowania dziennikarza POwskiej Gazety Wyborczej Wojciecha Czuchnowskiego: "Odkąd rządzi PiS, w placówkach publicznych puszcza się tylko TVP. Jest więc dość jasne jaki przekaz do niego docierał. Aż dotarł..." I jeszcze Rzecznik Platformy Obywatelskiej Bodnar: "jedynym dostępnym kanałem informacyjnym jest TVP Info" Na to odpowiedź pana Bartłomieja Turbiarza z Centralnego Zarządu Służby Więziennej (awansowany za rządów PO-PSL, żeby nie było, że to jakiś Misiewicz): "Skazani odbywający karę w Zakładzie Karnym w Malborku nie mogą oglądać stacji TVP Info. Operator telewizyjny, który dostarcza tam sygnał telewizyjny, akurat tego kanału nie dostarczył. Tam jest telewizja kablowa. Tam jest TVP1, TVP2, TVN24 i kilkanaście innych, ale nie ma TVP Info". Czyli już widać, że panowie Czuchnowski i Bodnar kłamali. Ciekawe czy świadomie.

Wszystkich zwolenników PO zachęcam do przeczytania tego co napisałem. Może przestaniecie jak pelikany łykać propagandę, że to rząd i telewizja publiczna zabiły prezydenta Gdańska.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2020r. 16:46  
Cytuj
Taka jest polityka. Ja tego nie popieram. Ale ...
w 2010 roku był napad na biuro PIS-u, PIS tłumaczył to dokładnie tak samo umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10497
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 15 Sty 2020r. 17:23  
Cytuj
dedek buczo dedek etc, zabrakło wam weny twórczej na Fermie i pojechałeś na personalnym hejcie ech to nie pierwszyzna tutaj.

Ja w pyskówki nie wchodzę z zasady, pisze jak jest. Jak jest każdy widzi cool Sprawa Adamowicza jest o tyle ciekawa ze mógł się nie wybronić łapówkarz w sądach (oczywiście po reformie nadzwyczajnej kasty bo Neumann nam wytłumaczył w Tczewie jak jest ). Chłopcy, czytajcie gazety i zrozumiecie ze autorka/ży piszą w tej samej bezosobowej formie, to rzemiosło. Taka proza.

PS.
Chyba was za bardzo uszczypnęłam cool girl nara dziewczyny!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 298
Dołączył: 9 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2020r. 08:19  
Cytuj
Prawda to nie hejt. Jesteś pro pisowskim nickiem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10497
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Sty 2020r. 16:02  
Cytuj
Dla Ciebie się poświęcę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10497
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Sty 2020r. 19:31  
Cytuj
Sędziowie trzech izb Sądu Najwyższego orzekli, że sędziowie wskazani przez znowelizowaną Krajową Radę Sądownictwa są nieuprawnieni do orzekania w przeciwieństwie do sędziów wskazanych przez Rade Państwa PRL.

Sprawa została zainicjowana wnioskiem nadzwyczajnej Gersdorf. Po co nam Parlament gdy mamy takich sędziów? Po co Nadzwyczajnej Kaście,,, Obywatele?

Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 22 23 24 25 26 27 28 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »