NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 4 5 6 7 8 9 10 ... » »»
Nowe mieszkania komunalne,
Posty: 455
Dołączył: 9 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2018r. 19:24  
Cytuj
Do września poczekajcie na swoje listy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2018r. 19:24  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 21 Maja 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2018r. 19:26  
Cytuj
CYTAT
Do września poczekajcie na swoje listy


Tak tak wszyscy wiedzą, że kto miał dostać to dostał i teraz się nie może zdecydować czy bierze. Reszta dostanie jak ci pierwsi nie wezmą

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 30 Paź 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2018r. 19:31  
Cytuj
Brak slow. Ludzie pytaja powaznie a tu takie glupoty w odp i jakies informacje wyssane z palca. Nie wiem tylko po co...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 21 Maja 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2018r. 19:42  
Cytuj
CYTAT
Brak slow. Ludzie pytaja powaznie a tu takie glupoty w odp i jakies informacje wyssane z palca. Nie wiem tylko po co...


Edyta odp ci poważnie co dziś się dowiedziałem telefonicznie w MZB listy są wysyłane i w tym tyg najpóźniej w przyszłym każdy otrzyma odp. A te ciągłe teksty o 'wybranych' którzy nie mogą się zdecydować już mnie po prostu smiesza

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 21 Maja 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2018r. 20:11  
Cytuj
Chociaż jedna konkretna odpowiedz. W ubieglym tygodniu jeszcze nie wiedzieli nic konkretnego a kontaktowałem się osobiście. A "hejterzy" zawsze mają najwięcej do powiedzenia zwłaszcza Ci ktorzy nie maja ze sprawa za wiele do czynienia...także nie ma sie co przejmować niektórymi wypowiedziami i cierpliwie czekac.😉

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 30 Paź 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2018r. 21:09  
Cytuj
Dzieki umiech takze czekamy. Jak ktos otrzyma list to dajcie znac umiech udalo sie komus ustalic cos nowego moze? ;))

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 21 Maja 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2018r. 16:09  
Cytuj
I jak dostał ktoś już jakąś odpowiedź lub kontaktował się z MZB?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 21 Maja 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2018r. 16:31  
Cytuj
Z dzisiejszych info uzyskanych w MZB wynika że do nikogo jeszcze nie zostały wysłane żadne pisma z decyzją o których pisales we wczesniejszym poscie, lecz należy spodziewac się odpowiedzi nie wczesniej niż w nadchodzącym tygodniu...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 21 Maja 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2018r. 16:43  
Cytuj
Czyli wynika z tego, że każdy kto dzwoni otrzymuje inne informacje... Pozostaje chyba czekać

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 21 Maja 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2018r. 17:16  
Cytuj
Podejrzewam ze komisja jeszcze nie zakończyła pracy i sami nie wiedza co i jak wiec mowia to co dla nich wygodne...szkoda tylko ze od ponad miesiaca nie ukazala sie żadna informacja na ich stronie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 21 Maja 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2018r. 17:34  
Cytuj
Tylko ciekawe dlaczego raz mówią że już wysłali a innym razem mówią że nic nie wysyłaja... Chyba to w tym jest najgorsze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 21 Maja 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2018r. 17:40  
Cytuj
Poczekamy zobaczymy...a noż na Dzień Dziecka prezęty będą 😎😎😎😎

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 30 Paź 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2018r. 21:36  
Cytuj
Ja jutro pojde osobiscie i zapytam czy sa juz decyzje gotowe i czy mogliby mi ja wydac od razu skoro juz przyszlam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 21 Maja 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2018r. 21:51  
Cytuj
Jesli uda ci sie zalatwic sprawe to daj znac co i jak konkretnie. 😉

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 18 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2018r. 10:04  
Cytuj
300 podań a tylko 96 mieszkań, spokojnie tego sie nie da ogarnąć w pare dni. Dzwoniłem dwa razy i byłem też osobiście we wtorek. Zawiadomienia będą wysyłane w przyszłym tygodniu i szczerze powiem, że nie wiem skąd takie rozbieżności w waszych postach? Od początku mówili, że jak skończą prace to wyślą zawiadomienia, a skończą w maju, więc chyba nic się nie dzieje? Tym bardziej że klucze mają być dawane w styczniu przyszłego roku umiech Wszyscy więc zdążycie umiech Trzymam kciuki za was i za siebie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 455
Dołączył: 9 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2018r. 10:17  
Cytuj
A ja wam ciagle mówię i będę mówił....
Przeczytajcie moje posty wyżej i wszytko będzie jasne co i kiedy i komu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 21 Maja 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2018r. 10:33  
Cytuj
CYTAT
A ja wam ciagle mówię i będę mówił....
Przeczytajcie moje posty wyżej i wszytko będzie jasne co i kiedy i komu


...a żeby babka miała wąsy, to by dziadkiem była...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 30 Paź 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2018r. 17:37  
Cytuj
Ahmed Ty lepiej nie cwaniakuj tylko popros kogos zeby Ci w "prezecie" kupil dobra literature to byc moze uzupelnisz braki ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 57
Dołączył: 30 Cze 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2018r. 17:57  
Cytuj
Wopin

Tak tak wszyscy wiedzą, że kto miał dostać to dostał i teraz się nie może zdecydować czy bierze. Reszta dostanie jak ci pierwsi nie wezmą

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 57
Dołączył: 30 Cze 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2018r. 17:58  
Cytuj
Ostatnie klucze w styczniu... Nie pierwsze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 21 Maja 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2018r. 18:51  
Cytuj
Szanowna Edyto.Tutaj nikt nie jest cwaniakiem. Jakbys nie zauwazyla wszyscy którzy tutaj się udzielają sa ciekawi jak sytuacja sie rozwinie. Nie musisz pisac publicznie ty taki lub owaki. Po to jest forum żeby z niego korzystać, tym bardziej Ci którzy skladali wnioski i czekaja na decyzje (też na nia czekam) powinni wymieniać się rzetelna informacja co i jak. W poście wyżej skierowanym do Ciebie nie bylo ani grama sarkazmu... jesli wiesz co to slowo oznacza...wiec nie toczmy batali, tylko życzmy sobie wzajemnie szczęścia😉
Ps. Slowo "prezent" wiem jak się pisze, trudno tylko ze speczeństwo tutaj udzielajace sie razi jedno "ę" napisane specjalnie dla rozluznienia atmosfery. Pozdrawiam wszystkich i trzymam za siebie jak i was kciuki. Powodzenia😉👍

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 73
Dołączył: 15 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Maja 2018r. 20:13  
Cytuj
Ahmed89 wiesz ze tych mieszkań się nie dostaje tylko się za nich płaci i to drożej aniżeli z rynku wtórnego również z kredytem i że to blok będzie komunalny z różnym towarzystwem w sąsiedztwie więc o co chodzi ze tak czekasz bardzo na to mieszkanie?? Tak z ciekawości pytam bo może ja czegoś nie widzę i faktycznie to jest super opcja?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 21 Maja 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2018r. 20:34  
Cytuj
Oczywiście że trzeba spłacać te mieszkania, nie napisalem ze dostaje sie mieszkania (za free). Dlatego są ustalone w regulaminie pewne kryteria które trzeba spełniać. Czy drozej niż na rynku wtórnym? Skąd takie domysly? Podaj przyklad. A co do społeczeństwa ktore zasiedli te mieszkania to chyba mylisz pojecia "blok komunalny" a "blok socjalny"...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 73
Dołączył: 15 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Maja 2018r. 21:11  
Cytuj
http://stalowemiasto.pl/ogloszenia/stalowa_wola/ogloszenia.php?mode=pokaz_ogloszenie&id=509146
Pierwsze które zapewne pójdzie ok 182000 co daje w przeliczeniu 3k z kawałkiem więc z kredytem mieścisz się w 4k spokojnie. Z tym że tutaj masz już kuchnie reszta domniemam do remontu tak jak w tym nowym. Plusy taki ze sprzedaż kiedy chcesz komu chcesz wynajmiesz jak Ci się podoba itp.
Co do towarzystwa znam osobiście rodzine która zapewne dostanie mieszkanie bo 6 osobowa plus grupa inwalidzka. Mają wywalone tyle tych punkcikow z regulaminu że nie ma innej opcji. Trąbki że zapłaci kilka rat i oleje platnosci. Już wiem że będziemy ich utrzymywać bo jak wiadomo socjalnych mieszkań brak. Uwierz ze niechcialbys z nim zamieszkać nawet w bloku a co dopiero być sąsiadem. Oczywiście możemy pisać że zawsze się zdarzy czarna owca w grupie ale czy jednak warto. Dlatego chciałbym Twoje Ahmed zdanie usłyszeć bo może są zalety o których nie wiem i nie dostrzegam. Bo faktycznie przecież jak ktoś dostanie przydział może zapłacić ta ratę wstępną a potem nic nie płacić bo nic nie można z takowym lokatorami zrobić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 187
Dołączył: 11 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2018r. 21:18  
Cytuj
CYTAT
http://stalowemiasto.pl/ogloszenia/stalowa_wola/ogloszenia.php?mode=pokaz_ogloszenie&id=509146
Pierwsze które zapewne pójdzie ok 182000 co daje w przeliczeniu 3k z kawałkiem więc z kredytem mieścisz się w 4k spokojnie. Z tym że tutaj masz już kuchnie reszta domniemam do remontu tak jak w tym nowym. Plusy taki ze sprzedaż kiedy chcesz komu chcesz wynajmiesz jak Ci się podoba itp.
Co do towarzystwa znam osobiście rodzine która zapewne dostanie mieszkanie bo 6 osobowa plus grupa inwalidzka. Mają wywalone tyle tych punkcikow z regulaminu że nie ma innej opcji. Trąbki że zapłaci kilka rat i oleje platnosci. Już wiem że będziemy ich utrzymywać bo jak wiadomo socjalnych mieszkań brak. Uwierz ze niechcialbys z nim zamieszkać nawet w bloku a co dopiero być sąsiadem. Oczywiście możemy pisać że zawsze się zdarzy czarna owca w grupie ale czy jednak warto. Dlatego chciałbym Twoje Ahmed zdanie usłyszeć bo może są zalety o których nie wiem i nie dostrzegam. Bo faktycznie przecież jak ktoś dostanie przydział może zapłacić ta ratę wstępną a potem nic nie płacić bo nic nie można z takowym lokatorami zrobić.

Co z tego że mają duża rodzinę, muszą mieć zdolność płatniczą czyli 500 zl na osobę co miesiac plus rachunki na same 6 osób ponad 4 tysiące co miesoac naoewno już nie liczę dokładnie więc jeśli nie mają zdolności im nie przyznają.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 4 5 6 7 8 9 10 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »