NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 15 16 17 18 19 20 21 ... » »»
Nowe mieszkania komunalne,
Posty: 137
Dołączył: 26 Cze 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2018r. 17:27  
Cytuj
CYTAT
Przecież kolejność złożenia i rozpatrywania nie ma żadnego wpływu na decyzje , wiec co z tego ze bedzie pierwsza rozpatrywana umiech


No wlasnie. Mysle ze ta lista rezerwowa to tez na odczepne i kolejnym razem w 3 bloku bedzie pewnie okolo 50 mieszkan i znowu odmowia. Takze mozna tak czekac az w koncu nie bedsie mozna zlozyc wniosku z racji na wiek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2018r. 17:27  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 137
Dołączył: 26 Cze 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2018r. 17:27  
Cytuj
CYTAT
Przecież kolejność złożenia i rozpatrywania nie ma żadnego wpływu na decyzje , wiec co z tego ze bedzie pierwsza rozpatrywana umiech


No wlasnie. Mysle ze ta lista rezerwowa to tez na odczepne i kolejnym razem w 3 bloku bedzie pewnie okolo 50 mieszkan i znowu odmowia. Takze mozna tak czekac az w koncu nie bedsie mozna zlozyc wniosku z racji na wiek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 166
Dołączył: 30 Maja 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2018r. 17:31  
Cytuj
Wiec na 100% dostane tez listę rezerwową

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 246
Dołączył: 3 Wrz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola,
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2018r. 18:35  
Cytuj
Ja również nie dostałem
Na dzien dzisiejszy

Awwf
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 166
Dołączył: 30 Maja 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2018r. 18:41  
Cytuj
Pewnie jutro dostaniemy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 137
Dołączył: 26 Cze 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2018r. 20:54  
Cytuj
Jest szansa ze dostaniecie przydzial. A jest gdzies jakies info ile jakich mieszkan bylo...np 40m i ile mieszkan itd

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 166
Dołączył: 30 Maja 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2018r. 21:00  
Cytuj
Beznadziejne jest to ze nawet nie podali ile jakich mieszkań jest tylko od 40 do 110

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 28 Lis 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2018r. 22:56  
Cytuj
Chciałem dzisiaj napisać odwołanie z powołaniem się na konkretne punkty regulaminu, ale regulaminu na stronie programu już nie ma, nagle zniknął... Wszystkie inne pliki są, a tam gdzie był regulamin jest błąd 404.

Przypadek?

Ktoś ma może zachowaną kopię?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 118
Dołączył: 25 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 4 Cze 2018r. 23:04  
Cytuj
Dziś dowiedziałam się w sumie oficjalnie, że mieszkanie 110 metrowe dostał syn jednego z naszych radnych. Nie chcę podawać nawet pierwszej litery imienia ze względu na RODO. Ale jest to 19-latek, student, singiel bez dzieci pracujący na umowę o dzieło. Widziałam osobiście pismo z przydziałem dla niego... No comment, ja wysiadam, nie chcę się już nawet łudzić że jakiś kolejny przydział dla zwykłych obywateli będzie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 166
Dołączył: 30 Maja 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2018r. 00:25  
Cytuj
To tylko podziękować przy wyborach pozostało umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 429
Dołączył: 10 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 5 Cze 2018r. 01:39  
Cytuj
Zaraz dowiemy sie ze syn prezydenta dostal mieszkanie na 18 urodzinyumiech Bo ktos widzial go juz w nowym mieszkaniu;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Cze 2018r. 06:03  
Cytuj
CYTAT
Dziś dowiedziałam się w sumie oficjalnie, że mieszkanie 110 metrowe dostał syn jednego z naszych radnych. Nie chcę podawać nawet pierwszej litery imienia ze względu na RODO. Ale jest to 19-latek, student, singiel bez dzieci pracujący na umowę o dzieło. Widziałam osobiście pismo z przydziałem dla niego... No comment, ja wysiadam, nie chcę się już nawet łudzić że jakiś kolejny przydział dla zwykłych obywateli będzie.


Rodo nie ma tu żadnego znaczenia. Podaj nazwisko radnego.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 18 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2018r. 07:37  
Cytuj
diss, regulamin jest w sekcji Informacje O Programie.

No właśnie, skąd takie informacje, że syn radnego dostał przydział na 110 metrowe mieszkanie? Ciekawe kto by sobie pozwolił na taką decyzję? sp7kpk albo przestań wypisywać takie bzdury albo podaj fakty, bo póki co to wygląda na trollowanie, które ma na celu wyłącznie niezdrowe podgrzewanie atmosfery. Wszyscy tu czekamy na decyzje komisji które pewnie lada dzień do nas dotrą i traktujemy to poważnie - nie potrzebujemy kolejnych kręconych afer

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 30 Maja 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2018r. 08:06  
Cytuj
Zapraszam na spotkanie z Panem Prezydentem Miasta i Panem Prezesem MZB. Zwróciłam się z prośbą o wyznaczenie terminu takiego spotkania myślę że w krotce otrzymam odpowiedź. Oczywiście wspomniałam miłemu Panu w kancelarii o naszym forum. Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 455
Dołączył: 9 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2018r. 10:47  
Cytuj
Po nowym roku jak się uda to zobaczycie oficjalna listę osob które dostały przydziały
Porównacie sobie nazwiska z ludźmi którzy coś w stalowej znaczą i wtedy zobaczycie ze 3/4 mieszkań jest przypisanych do tych nazwisk , 1/4 dla zwykłych mieszkańców
I to nie jest podgrzewanie atmosfery , to jesf stwierdzenie faktów
Już pare rzeczy tutaj napisałem odnośnie mieszkań i się one potwierdziły
Rzeszów ładniejszy i mieszkania od developera bardziej dostępniejsze
I to tez nie jest reklama

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 30 Maja 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2018r. 11:20  
Cytuj
W prawdzie temat nieaktualny, ale daje do myślenia. Piszę tutaj o czymś, czego osobiście byłam świadkiem. Pierwszy dzień składania wniosków o 500+, jestem pierwsza osobą w kolejce, szkoła podstawowa punkt podawczy, pani przyjmuje wniosek i wpisuje mnie i moj wniosek w pozycji 407. To kiedy rozpoczął się nabór wniosków?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 5 Cze 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2018r. 11:35  
Cytuj
Ja składam odwołanie, niech bardziej sprecyzują swoją decyzję. A oczywiście za spotkaniem ludzi, którzy nie dostali mieszkania z Panem Prezydentem i Prezesem MZB jestem jak najbardziej na tak. Może dowiemy się prawdy, jak mogą dostać mieszkanie osoby pracujące a nie kwalifikujące się do kredytu w banku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 2 Cze 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2018r. 11:49  
Cytuj
A jak mówiłam,ze sprawa nadaje sie do sadu i do telewizji to osoby ktore nie maja z tą sprawa nic do czynienia duzo mialy do powiedzenia! Ja rowniez tej sprawy nie zostawie, i nie chcę tu klocic sie o to ze mieszkanie mi sie nalezy bo moze jest o wiele wiecej rodzin bardziej potrzebujacych ode mnie i mojej rodziny ale niech należycie wytłumaczą sie dlaczego sie nie kwalifikuje choc dochody i zdolnosc platnicza mam i kto w takim razie mieszkania otrzymał

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 708
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2018r. 11:50  
Cytuj
Ja natomiast miałem przyjemność rozmawiać z tak "przedsiębiorczą" osobą, która swoje mieszkanie kilka miesięcy przed składaniem aplikacji przepisała na rodziców i ubiegała się o mieszkanie "za frajer", a stare będzie wynajmować i spłacać nim raty.

Ciekawe czy udało się komisji wystrzec przed takimi kombinacjami, bo zdolności płatnicze to ta osoba napewno miała.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 166
Dołączył: 30 Maja 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2018r. 11:53  
Cytuj
Zapewne wiele osób było tak zaradnych i znając życie takie osoby dostały przydziały.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 187
Dołączył: 11 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2018r. 11:55  
Cytuj
Mój znajomy tez miał takie plany. Mieszka w mieszkaniu które jest na rodziców, rodzice w domku po dziadkach i sam chciał złożyć wniosek. Stare wynająć a później zostawić dla dzieci...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 5 Lip 2013r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Cze 2018r. 11:56  
Cytuj
A ja wciąż czekam na odpowiedź

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 708
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2018r. 11:57  
Cytuj
W takim programie powinna być conajmniej kilku letnia karencja w posiadaniu mieszkania wpisana w regulamin. Dziwne, że nikt o tym nie pomyślał...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 166
Dołączył: 30 Maja 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2018r. 12:00  
Cytuj
NO jak nie pomyślał, pomyśleli żeby nie wpisać umiech Dla Ciebie to jest naturalne że powinna być karencja a oni musieli pomyśleć jakie furtki zostawic

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 22 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2018r. 14:18  
Cytuj
U mnie nadal nic...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 15 16 17 18 19 20 21 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »